Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Gość dziękuję uspokoiłyście mnie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziękuję
Nikt Ci nie zagwarantuje na sto procent że wszystko będzie na cacy. Upewnij się na sto procent że musisz się operować. Jeśli jest cień nadziei że nie, wykorzystaj to. Ani nie można nikogo straszyć ani zapewniać o cudownym życiu po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Mam zmienione plastry hormonalne bo poprzednie mnie uczulały. Chciałam zapytać czy ktoś ma doświadczenie z plastrami Climara 50 ? Wiem,że na każdy organizm mogą działać inaczej, ale często opinie się pokrywają. Pozdrawiam i będę wdzięczna jeśli ktoś napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARKA:-*
Miesiac temu mialam nadpochwowe usuniecie macicy. Moze ktos mi powie czy bd jeszcze miesiaczkowala? Wiem ze po usunieciu macicy sie nie miesiaczkuje ale ja mam pozostawiona syjke. Brzuch boli tak jakbym miala dostac. Prosze niech ktos mi odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARKA:-)
Jest tam ktos? Nie zostawiajcie mnie samej! Blagam;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARKA:-)
Odezwijcie sie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda:-)
Witam pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara47
Siema moze wreszcie ktos sie odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziva
Do SARA witam serdecznie jestem tez po usunieciu macicy i nie rozumiem dlaczego lekarze zostawili ci szyjke jestem dwa miesiace po operacji i po miesiacu mialam pare kropel i to wszystko teraz czuje sie super. Zadnej miesiaczki bolu czy chocby nabrzmialych piersi. Ja naprawde czuje sie rewelacyjnie mam pozostawiane tylko jajniki i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA47
Wielkie dzieki:-) tak prawde ja tez nie wiem. Pytali o wynik cytologiczny ktory byl bardzo dobry i tak zadecydowali. Za dwa tygodnie ide na wizyte to zapytam. Dzieki ze mozna tu pogadac bo w domu nie mam z kim. Meza to nie obchodzi robi tylko awantury. Jedynie mam wsparcie w synach. Mlodszy (16 lat) mial guza usuwanego wiec wie jak potrzebna jest rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA47
10miesiecy temu zdjagnozowano umnie sarkoidoze plucna. Lekarze przepisali mi sterydy i od tego czasu zaczal sie problem z miesiaczka. Dowiedzialam sie tez ze mam torbiele na jajnikach. Zrobili mi cytologie wynik byl bardzo dobry. Miesiaczka raz byla znowu nie. W pazdzierniku jak dostalam to tak silnie ze musieli zrobic lyzeczkowanie. Wyszlo ze mam endometrioze i anemie. Lekarz zastosowal leczenie lekami. Mialo pomoc ale nie pomoglo. Krwawienia byly mocne i dlugie. Hemoglobina nadal spadala. W styczniu na wizycie dowiedzialam sie musze miec usunieta macice. Po 5 dniach juz bylam w szpitalu. Tam mnie przebadali jeszcze raz. Macice mialam powiekszona o 12 cm. Zrobili mi operacje. Dostalam krew, cukier mi sie podniosl. W 4 dobie mnie wypisali. I tak to jestem juz po. Rana na zewnatrz sie goi. Tylko w srodku bol ale ponoc tak jest. Teraz denerwuje sie wynikiem histo.pat. Za dwa tygodnie ide na wizyte to sie dowiem. I to tak w skrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA47
Moze ktos jeszcze sie odezwie? Bardzo bym tego chciala.:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziva
Do sary mysle ze nikt sie nie odzywa bo pozbyly sie dziewczyny problemu i nie maja na co sie pozalic. Ty tez za pare dni poczujesz sie lepiej i tez zapomnisz ze mialas operacje. Zycze Ci z calego serca samych bezbolesnych czystych i seksownych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saro...
Z pewnością poczujesz się już wkrótce lepiej. Mnie bolał bardzo brzuch prawie miesiąc po operacji, jelita tez nie mogły długo wrócić do normalności a teraz jest wszystko dobrze. Więcej jest plusów niz minusów po operacji, miesiączki miałam długo takie jak Ty obfite i jeszcze bolesne. Jedyny minus to to, że nie mam też jajników i teraz trzeba brać hormony, których też nie moge. Najgorsza jest ta suchość.... ale to jedyny skutek uboczny w moim przypadku. Będzie dobrze :)) Pozdrawiam es.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia czarnabiała:)
Witam jestem po operacji pół roku miałam usuniety trzon macicy i miesiączkuje normalnie ale mniej niz kiedyż nie mam krwotoków brzuch boli też znacznie mniej przy miesiączce jest bardzo dobrze mam śluz, chęć na sex wszystko jest lepiej niż jak miałam macicę:)))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA47
Ja narazie nie mam miesiaczki ani plamienia. Tylko nieraz taki ból jakbym miala dostac. Tak naprawde nie chcialabym juz miesiaczkowac. Od pazdziernika do wizyty w styczniu wymiesiaczkowalam sie juz tyle co na rok. Wiec teraz troche spokoju. Chce wam podziekowac kochane kobietki za taki odzew. Na dworze snieg i pochmurno a w mojej glowie slonce. Wierze wam ze jeszcze troche i bedzie dobrze. Wlasnie listonosz przyniosl mi wynik histo.pato.ale nic nie rozumie.:-(pozdrawiam serdecznie i prosze pamietajcie o mnie:-):-):-* jak dowiem sie jaki wynik to wam napisze.:-) mysle ze bd dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA47
Sory to znowu ja. Moze wiecie czy jest tez takie forum dla kobiet ale skrzwdzonych przez mezow. Mam takiego co fizycznie i psychicznie sie zneca. Chcialabym pogadac z kobietami ktore maja taki sam los. Z gory dziekuje za wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M:H
Mam takiego co fizycznie i psychicznie sie zneca.Forum nie znam ale Ty musisz siebie ratować.Uciekać z takiego związku,wiem ze ciężko ze trudno bo dzieci bo mieszkanie bo pieniądze itd... ale ty nie pierwsza inne tez dały rade to i Ty dasz rade,ratuj siebie ,masz tylko jedno życie,trzymaj się,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA47
Latwo mowic od urodzenia tu mieszkam i mam mu to zostawic? On by sie cieszyl a i wywalic tez nie da rady po dobroci wcale bo sie wydziera ze nikt nie jest w stanie go wyzucic. Od roku juz nie pracuje najpierw mialam zlamany palec jego robota a potem doszly inne choroby. Teraz jak zapewne czytalas wczesniej jestem po operacji. Jak mam szybko wrocic do zdrowia w takiej sytuacji. Mlodszy syn 16 lat powiedzial ze juz nigdy nie pozwoli zeby mnie maz uderzyl. Ale jakie to zycie pod jednym dachem z tyranem. Mam dola przepraszam nie mam sily dzis pisac. Odezwie sie;-(;-(;-(;-(;-(;-(;-(;-(dziekuje za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sary
Przykro czytac takie listy ale jak wracam myslami wstecz mialam podobne zderzenie. Maz wprawdzie mnie nie uderzyl ale podniosl reke na mnie ale to ja wyprzedzilam jego czyn........ dostal w pysk i........byl zaskoczony i powiedzialam ze jezeli chociaz raz mnie uderzy to obudzi sie bez twarzy. Po paru miesiacach wyjechalam do Holandi mialam niemiecki paszport wiec bylo mi latwiej ale wracajac po 9 tygodniach z kasa ktora chcialam przeznaczyc na zakup pieca lazienkowego spakowalam rzeczy i wrocilam do Holandii......tam mieszkala juz inna kobieta. Rozpacz byla nieziemska bo dzieci zostaly w kraju....... ale po wszystkim podsumowujac mieszkam nadal w Holandii dzieci sa ze mna mam dom psa i wsanialego partnera z ktorym jestem juz 9 lat a pan maz ....trzy razy do roku laduje w szpitalu na podratowaniu zdrowia ale i tak czeka tylko na to co nieuniknione.......Jestem szczesliwa mam dzieci przy sobie ktore sa szczesliwe mam u boku partnera ktory jest 10 lat mlodszy i 18 cm nizszy ale mam to gdzies co ludzie powiedza to mi ma byc dobrze a nie bede ukladac sobie zycia pod dyktando ludzi wokol mnie . Zycze ci duzo samozaparcia i wytrwalosci i duzo szczescia .....Ale musisz sama wziasc swoje zycie i cos zmienic zwlaszcza ze masz dla kogo masz SYNA....Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M:H
SARA47,nie masz nic zostawić,masz sie męża pozbyć.Sa jeszcze sady w Polsce,załóż sprawę o znęcanie,nie mam pojęcia czy pomoże ale spróbować warto. Ja byłam kiedyś ale po drugiej stronie,musiałam na to wszystko patrzeć.Najlepsze co moja mama zrobiła to ojca wyrzuciła z domu.Byliśmy biedni ale szczęśliwi i bez awantur a było nas 4 dzieci +mama.Ratuj siebie i syna,trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA47
Przepraszam ze sie nie odzywalam ale mam problem. Wczoraj bylam z synem na zakupach ale nic nie dzwigalam. Zaczelam plamic na brazowo i to dosyc mocno. Brzuch nadal boli. Dzwonilam do lekarza. Kazal mi lezec i nic nie robic. Mowil ze moze w tym kikucie co zostal zrobila sie mala dziurka. Nie mam sie forsowac. Mam nadzieje ze ustanie. Wizyte mam dopiero na 6 marca bo predzej nie dalo rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynami-kobietami
www.miesniakimacicy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka1117
Witam Od czwartku wiem,ze mam dużo mięsniakow. Od paru tyg mocno plamiłam i niestety to narasta. Przy stosunku dochodzi do krwawien. Fizycznie czuje sie dobrze i nic mnie nie boli. Uwielbiam seks i nie wyobrazam sobie,że strace ochote. Lekarz powiedział mi,że trzeba usunąć macice-Jezu nie chce-boje sie-stalam sie płaczliwa. Dostałam lek Albothyl-moze pomoże. Nie wiem co dalej. Od 1 marca zmieniłam stanowisko w pracy-awansowałam i kurcze jak mam teraz chorowac? Cholera jestem zrozpaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeKa48
Witam , jestem tu nowa ale czytam to forum od dawna. Czytam dlatego, że operacji usuniecia trzony macicy , która mam juz zaplanowaną, spodziewam sie od dawna. Po dwóch abrazjach w ubiegłym roku nie ma żadnej poprawy w problem wręcz narasta. Nie jestem panikarą, może dzieki temu, że czytam to forum. Lidko dlaczego miałabys stracić ochotę na seks? Jaki rodzaj operacji Ciebie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noka
witajcie, ja jestem po usunieciu trzonu pół roku i czuję się bardzo dobrze. Bałam się okropnie, ale wszystko poszło ok, po 2 miesiącach wróciłam do pracy, nie czekam od miesiączki do następnej, które trwały po 14 dni, tak więc jeśli operacja to konieczność uwierzcie, że potem będzie tylko lepiej. pozdrowienia, chętnie odpiszę na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA47
Do Lidki:-) praca nie jest najwazniejsza. Wazniejsze jest zdrowie. PAMIETAJ. Ja gdy sie dowiedzialam ze musze miec usunieta macice to strasznie sie balam. Cala droge od lekarza do domu plakalam. To byl szok.:-( Musialam juz za piec dni sie zglosic do szpitala i zaraz operacja. Leki ktore bralam mi nie pomogly. Ale ja mialam juz silna anemie i endometrioze. Teraz jestem juz po. Lezaly tam kobietki ktore mialy miesniaki wyluskiwane z macicy. Tak mi mowily. Pytaj lekarza moze i tobie mogliby tak zrobic. Za dwa dni ide do pierwszej kontroli po operacji. Bardzo sie boje ale musi byc dobrze. Ostatnio strasznie zaczely wypadac mi wlosy. Wie ktos jaka to przyczyna? Czy moze to byc przez narkoze? Kolezanka tak mi mowila. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 70
Witam serdecznie . Jestem tu nowa i chcialabym wiedziec co sie dzieje z cialem kobiety po usunieciu macicu. 1 marca pozbawiono mnie tego narzadu poniewaz mialam miesniaki.Pozdrawiam serdecznie wszystkie kobiety i zycze duzo slonca i usmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia czarnabiała:)>
Co się dzieje? miałam mięśniak jestem szczuplutka nic nie boli mam miesiączki ale maleńkie ostatnio tylko już plamię chce mi się kochać ciągle a jeszcze tego nie zrobiłam więc nie wiem jak będzie na ten temat się nie wypowiem ale jestem bardzo zadowolona Ja jestem pół roku po usunięciu trzonu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×