Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pogadajmy o ciuszkach do slubu-

Polecane posty

Aha, prawidlowy, rudasku. Znikam, ale na pewno sie odezwe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melc co to za mail :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D melc nie odczytalam ty juz po slubie czy przed??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie nabijajcie sie z mojego emaila:-D:-D raczek jestem:-) ja to przed slubem,ja z tych co marza o slubie i o sukience lubie sobie ogladac suknie slubne,takie zboczenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhmm...lece trzeba sie troche pouczyc jeszcze!!! mam nadzieje ze pogadamy jeszcze!!! pzdr....:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara>>>ale ty jestes slodziutka i ladna dziewczynka:-)mowie serio:-)bardzo ladna sukienka,wazne ze skromna:-)i niezly pomysl z welonem wykonczonym na bordo:-)a meza to masz wysokiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnuolk
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, moze lepiej w czasie przeszlym, melc (choc maz wciaz wysoki), bo ta slodka dziewczynka gdzies sie zgubila po drodze przez te dwa lata :D :D :D. Niemniej jednak dziekuje, a dziewczynka gdzies tam zgubiona rumieni sie z wdziecznosci ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara Ty to taka laleczka malenka jestes!! super!! jedno pytanie nie obrazliwe ile twoj maz jest starszy od ciebie?? jak mi odpowiesz cos Ci powiem!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudasek>>>>a skad wiesz ze on jest starszy??? ja kurcze niby spostrzegawcza jestem ale nie zauwazylam:-( akara>>>charaKTEREK MOZE SIE TOBIE ZMIENIL,ALE BUZINKA TO RACZEJ NIE:-)lalunia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, no juz :), koniec :). A pytanie wcale nie obrazliwe, bo niby co w tym obrazliwego? :) Kiedys pisalam o tym na forum, ale to bylo dawno temu. Moj Aniol jest ode mnie o 17 lat starszy (ja mam 25 lat). Ostatnio bylismy u mojej dalszej rodziny i jeden nastoletni chlopaczek myslal, ze R. ma tylko 28 lat, hehehehe, ale to dlatego, ze on sie nie zachowuje jak typowy 40stoparolatek w Polsce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, niech zgadne, rudasku: Twoj wybranek tez jest od Ciebie starszy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz doczytalam!!! :-D ale ze mnie matol to pewnie ze godzine temu oblalam mature :-( moj o 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic, myslalam, ze starsza jestes :), ten slub mnie zmylil :D. Trzymam kciuki za pomyslne zdanie matury w takim razie :). Wybywam stad, zanim mi komputer oczy wypali ;), pogadamy pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) mozecie tez mi wyslac fotki na maila:) ostatnio mam fiola na punkcie sukien slubnych:D pozdrawiam🌻 pijanakura@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki:-) rudasek-ty maturke zdajesz????? Winogronka8-hejka,masz moze jakies swoje typy sukienek slubnych,fajnie jakbys cos wkleila,to SE bysmy poogladaly:-) Kurcze a ja nie zauwazylam ze piekny akary jest staszy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melc ma sie to oko ;-) nio maturka juz koniec jestem wsciekla!!! a szkoda gadac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi, melc, jak mam to odbierac? Komplement dla mego Aniola czy tez niekomplement dla mnie? (w koncu te 17 latek...) ;) Zartuje, zdjecie nie az takie wyrazne, moglas nie zauwazyc :). Poza tym rudasek sila rzeczy jest wyczulona na takie rzeczy, skoro ja i jej wybranka takze dzieli \'pare\' latek ;) Ja i moj maz mentalnie spotykamy sie gdzies po drodze, bo on ze swoja radoscia zycia jest duzo mlodszy niz metryka wskazuje, a mnie wszyscy mowia, ze jestem nad zwyczaj dojrzala na swoj wiek (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rudasek, dobrze bedzie :). Ja z matury z polskiego wyszlam, cytuje moja mame, \'zielona na twarzy\', pewna, ze oblalam bo napisalam nie na temat, a tymczasem zdalam na 5 i musialam odtanczyc przez cala szkole taniec radosci, bo sie o to z moim owczesnym kochasiem zalozylam :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pffffff, melc, matura to bzdura (pewnie sama wiesz?), dopiero potem, na studiach, zaczyna sie jazda ;). A ja, glupia, znowu sie w to pakuje ;), we wtorek mam rozmowe kwalifikacyjna. No ale, nawet studia i strachy egzaminacyjne bledna w porownaniu z tym, co nam czasem zycie funduje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na Fashion Management w Amsterdamie, w Polsce skonczylam angielski w Nauczycielskim Kolegium J. Obcych, wiec mozna powiedziec, ze mialam wprawke ;). Trzymaj kciuki zeby mnie przyjeli ;). A Ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×