Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pogadajmy o ciuszkach do slubu-

Polecane posty

Gość yyytt
up siup dziewczyny????? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:-)dopiero wpadlam bo pracuje:-(a teraz w weekend tez mnie nie bedzie i w pon bo mamy bank holiday w irlandii no i zagonili mnie do roboty:-)wiecej kasy:-)mam strony z sukienkami slubnym:-)jak cos ladnego zobacze oczywiscie pod moj gust to wkleje na forum:-) akara-o jaka prace sie starasz????ja tez mialam problem bo studentka na dziennych jestem zreszta tak jak ty chcesz:-)ale udalo sie:-) rudasek-do czego zakuwasz???? witamy nowa kolezanke anie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio faktycznie super!! heeh ale ja w takiej wygladala bym jak... bomba!! taka ogromna!!! a moze sie myle?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudasek-zaraz znikam bo na czta wchodze:-)jesli kumpel sie pojawi:-) jaki ten egzamin zawodowy??? i ktora sukienka???ta zielona???jak ta to niezla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok!! sukienka ta z ta przezroczysta gora :-d a co do egzaminu to przepraszam :-( mam egzamin zawodowy na koniec 5 klasy!!! z przedmiotow zawodowych tj. ekonomia rachunkowosc itd. teraz ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok bede kuc!! dam znac jak wyniki :-D poza tym Akara a ja foto dostane??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie o prace w Vero Moda, akurat szukaja kogos do filii zaraz kolo mnie, doslownie 5 min drogi, wiec mialabym wygodnie. Ukradli mi wczoraj karte do bankomatu i wyczyscili konto... szczescie w nieszczesciu tylko 500 euro na nim bylo, ale kude, to byly nasze ostatnie pieniadze... a do mojej \'wyplaty\' (dostaje od rzadu cos w rodzaju zasilku) i wyplaty R. jeszcze daleko... szlag by to trafil. Ktos stal za mna w kolejce i podpatrzyl PIN. Zabic gnoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara!!!! super gdybys dostala te prace!!! zawsze na miejscu jest najlepiej!! taka juz natura tych wrednych ludzi, alre na swiecie juz chyba inaczej nie bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to gnoje,ja mam karte ,ale tez tak jakos strach jej uzywac:-( wiem co to za sklepy vero moda:-)tam gdzie ja pracuje pare budynkow dalej jest wlasnie ten sklep:-) obys sie dostala:-) rudasek-a ty kiedy zdjecia przeslesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam!! nwet niewiedzialam ze juz je mam :-) fajne foto!! a co do kolorow to tez juz wszystko przerabialam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-p mam takie sprzed pol roku :-p sprobuje zaraz uruchomic moja kamerke to beda aktualne!!! i przesle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, nawet nie wiem jak im sie udalo te nieszczesna karte zwinac, zawsze po uzyciu karty wkladam ja z powrotem do portfela, wiec naprawde nie wiem co zrobili... bo portfel na szczescie mam (nosze w nim karte pobytu, nie chcialabym tego stracic). Dobrze, ze R. ma swoja firme, przynajmniej moze kase pozyczyc i jakos przebidujemy do nastepnej wyplaty, ale kurcze, 500 euro w plecy kiedy tylko jedna osoba zarabia to nie jest drobiazg... Trzymajcie kciuki za te Vero Mode (chociaz powiem Wam, ze uczucia mam mieszane po tej rozmowie wczorajszej). Ladne te suknie, lubie wszelkie drapowania :). Znikam niedlugo, musze odstawic psa do domu (jestem dog-sitter'ka, hihihihi, wyprowadzam sunie na spacery, ale dzis pogoda pod psem ;), a jej wlascicielka poprosila mnie jedynie o zaopiekowanie sie nia - wyprowadzam psine we wtorki i srody - bo cos im nagle wypadlo i musieli na pare godzin wyjechac, wiec wzielam ja do siebie) a potem lece na aerobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie:-) akara-jak poszlo?????????????????????????????? rudasek-juz po egzaminie,czy przed??????????????????? a ja jestem happy:-)bo dostalam pierwsza wyplate:-pracowalam przez te 3 dni dlatego ,mnie nie bylo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catharsis to super ja po examinie !!! zaliczylam :-D dzisiaj bylam na rozmowie o prace heheheeh nie przyjeli mnie bo chce sie uczyc dalej !!! ale se smialam z nich!!! wogole to co tu takie pustki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też 20 sierpnia... Moja sukienka: www.margarett.com.pl Kolekcja arcade, model anna... Kosztuje 1980, ja za uszycie zapłace 1200, trzymajcie kciuki, żeby choć przypominała tą fotkę... ;-) Nie wiem, co z włosami, mam lekko za ramiona... Kok bedzie pasował? Welonu chyba nie chcę... 18 czerwca pierwsza przymiarka :-))) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerka>>>>kurcze ,nie chca mi sie zaladowac sukienki z tej firmy:-(bede probowala caly czas,moze kiedys zaladuje sie ta strona:-)napewno bedzie koczek pasowal(kurcze sukienki nie widzialam a doradzam):-)moze uczesanie na hiszpanke?????zawsze ladnie taka fryzurka wyglada no i skromnie oczywiscie:-)cos moze wpiac nie koniecznie welon:-) napisz czy twoja uszyta bedzie przypominac ta z katalogu no i oczywiscie jak przymiarka poszla:-)aha i moze cos wieciej napisz o slubie gdzie bedziecie mieli itd itp:-) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catharsis, one się wolniutko ładują, w formie pokazu, wiec trzeba cierpliwości... Najpierw zakładka kolekcje, potem wybrac kolekcje, potem dojechac do właściwej... Niestety, nie ma bezpośredniego linka do modelu, a tu nie ma jak wkleić :( Myslałam o hiszpance, ale mam - podobno - małą główkę :P - i nie chcę \"zniknąć\". Jak się załaduje, daj znać... Ślub mamy 20 sierpnia, w Chorzowie, w starym drewnianym kościółku. Zajeżdżamy bryczką :-) Mój pomysł, poszalałam i teraz truchleję, jaka będzie pogoda... Po ślubie robimy skromne przyjęcie weselne - najbliższa rodzina i kilkoro znajomych. Zaprosiliśmy wstępnie ok. 36 osób, część standardowo odpadnie. Najbardziej ciesze się z fotografa - to kobieta, którą znam od lat i która fotografowała mnie przy różnych innych okazjach, znam ją i wiem, że choć drogo, to bardzo dobrze robi... To jeszcze dwa miesiące, a ja się już trzęsę, a w głowie tylko airbrushe i inne zabiegi, w przyszłym tygodniu odbieram obrączki (białe złoto - i wymyśliłam grawer z imieniem na zewnątrz... :) ). Rozgadałam się strasznie, ale która z nas nie moze gadac o tym godzinami...? ;) Pozdrawiam, n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wchodze na strone,to nic mi sie nie wyswietla:-(i pisze na dole ze jest zaladowane:-(ale bede probowala:-(ja tez jestem za skromnym slubem,w towarzystwie ktore sie lubi,zadnych cioc i wujkow ktorych sie nie widzialo 100 lat itd itp:-)tez bym robila skromnie,z bryczka swietny pomysl:-)zycze tobie pogody:-)i super ze fotograf jest ci znany,bo juz widzialam pare zdjec z roznych slubow i niektore sa kiczowate,a ty znasz kobietke to zrobi tobie napewno super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×