Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pogadajmy o ciuszkach do slubu-

Polecane posty

hejka ja studiuje hiszpanski i niemiecki w irlandii:-)i wlasnie marzy mi sie management,chce zrobic supervisor course ale cholera chca doswiadczenia ,a jak ja mam zdobyc jakiekolwiek doswiadczenie???myslalam ze supervisor to nie bedzie problemu isc na kurs taki,a tu zycie komplikuja,a ja wlasnie tez chce z fashion bo zaczelam prace w dubline w ekskluzywnym sklepie na part-time bo nie moge inaczej bo studiuje dziennie,a pracuje w departamencie prady,gucci,Dolce&Gabbana itd itp,wiec sama rozumiesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedzie doswiadczenie wymagane :0, mnie tez beda o to pytac, ale jakos sie wywine. No, kurcze, gdybym miala doswiadczenie w zarzadzaniu to bym sie nie pchala do 4ro letniej szkoly dziennej, tylko od razu do pracy bym poszla! Paranoja jakas z tym doswiadczeniem :0. Widze, ze podobne zainteresowania mamy, kto wie, moze sie kiedys spotkamy na gruncie zawodowym :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,jak to dobrze miec znajomosci gdziesik indziej:-)dla mnie tez to jest nienormalne te doswiadczenie,jakas paranoja,ja mam ochote skonczyc cosik a oni tu wyjezdzaj mi z doswiadczeniem,a jakie sa u was wymagania na twoje dzienne????moze glupio pytanie zabrzmi,ale rozmawiasz glownie po angielsku w holandii czy juz holenederski jak twoj matczyny jezyk:-)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, ze juz moge sie po ichniemu dogadac, ale znacznie wygodniej jest mi poslugiwac sie angielskim :). Zreszta ide na wydzial miedzynarodowy, cale studia po angielsku. Wymagania? Skonczony ogolniak, z matematyka na swiadectwie, dobra znajomosc angielskiego poparta odpowiednimi papierami, \'komercyjna osobowosc\' i zainteresowanie tematem ; musialam tez wypelnic kwestionariusz (co fascynuje mnie w modzie, jaka jest roznica miedzy moda a ciuchami itd itp) + wykonac zadanie: wybrac trzy artykuly z prasy lub internetu i opisac co mnie w nich zainteresowalo z punktu widzenia przyszlego managera. Na podstawie moich papierow i tego zadania zadecydowali czy chca mnie zaprosic na rozmowe czy nie. Jak widac spodobaly im sie moje wypociny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec w skrocie: Jeden artykul byl o ponad jednomilionowej stracie jaka poniosla finska firma odziezowa przez to, ze zainwestowali w futra (kupili firme produkujaca futra)- inwestycja nie przyniosla oczekiwanych zyskow i dodatkowo ucierpial wizerunek firmy (obroncy zwierzat sie za nich wzieli), skonczylo sie na sprzedazy firmy futrzarskiej z ponad milionowa strata . No wiec napisalam m.in. o tym jak nieprzemyslana decyzja moze negatywnie odbic sie na finansach firmy i o tym, ze rozwoj firmy jest wskazany, ale trzeba pozostac wiernym podstawowym wartosciom firmy, poniewaz dewiacja od nich moze sie zle skonczyc (ta finska firma zainwestowala w futra, podczas gdy pierwotnie ich produkty byly skierowane do zupelnie innej grupy konsumentow). Drugi artykul byl o szerokiej skali falszowania markowej odziezy w Polsce. Napisalam o tym, ze jako przyszly menager moge kiedys stanac oko w oko z tym procederem, o tym, ze niestety nie tylko w Polsce sie to zdarza i omowilam rozne strategie zachecania klientow do inwestowania w oryginalny produkt zamiast kupowania podrobek. Ostatni artykul to wywiad z czworka holenderskich projektantow. Napisalam o tym, jak interesujace bylo spojrzec na amsterdamskie ulice ich oczami i jakie sa moje spostrzezenia odnosnie codziennej mody w Amsterdamie. Artykuly byly w trzech jezykach: pierwszy po angielsku, drugi po polsku (wiec jeszcze musialam go przetlumaczyc) ostatni po niderlandzku. Ja lubie pisac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz talent:-)ja spadam,bo moj pyszczek bedzie zly,ide sobie zjesc jajecznice:-)zdaj nam relacje z rozmowy kwalifikacyjnej:-)i trzymam kciuki:-) pozdro ps.a ja jutro na zakupki do dublinka ,papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boshe to co ja tu robie??? taki matoł :-( ;-( melc dlaczeg mnie nie lubisz??? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwe sie jak mi sie w glowie poukłada!!!! bo jak widze to razie mam wsteczne trybienie!!!! :-( pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rudasek, jaki matol? Przez kolano i na tylek chcesz? ;) Nawet tak nie mysl o sobie, nie mowiac juz o pisaniu tego publicznie! :). Odpocznij sobie, zobaczysz, wszystko bedzie ok z matura :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...pogadajmy o ciuszkach do slubu...\" a tu co babska pogawedka!! :-D koniec z ta matura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad mozesz wiedziec na 100%? Kiedy wyniki? Z czego ta matura? Jakos nikt nie chce o ciuszkach do slubu gadac to mozemy sobie o czyms innym pogawedzic :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIgdy nie lubilam geografi... Przykro mi, no ale przeciez swiat sie nie konczy na maturze, prawda? Zdasz poprawke i wszystko bedzie dobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle :-D juz mi przeszly nmerwy a moge byc zla tylko na siebie!! :-/ cos nam topic umiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudasek-przeciez napisalam ze ciebie lubie:-D kobietko co ty wymyslasz???? wlasnie bylam na tych zakupach i upatrzylam sobie buty bo mam na punkcie butow swira-hehehe no i daje karte kredytowa a tam wyswietla sie ze dupa,brak autoryzacji:-(ale splonelam:-)glupio mi sie zrobilo:-(przekroczylma limit studencki:-(i musze wybrac z konta,lae se jutro kupie:-)hehehehehe akara-jak poszlo???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak co poszlo? Jesli chodzi Ci o rozmowe kwal. to mam ja dopiero we wtorek :). Kurcze, ja zawsze jak nie sprawdze stanu konta i place karta to przezywam moment niepewnosci przy kasie (a nawet jak i sprawdze to tez przezywam, bo raz przez tydzien mialam cos nie tak z karta i pomimo salda dodatniego nie moglam jej uzywac), nie cierpie takich sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie chodzilo mi o rozmowe :-)oj ten jezyk polski taki zawily:-p daj luz:-(co ja mam powiedziec,jakiego buraka szczelilam,napewno sobie cos pomysleli:-(pokazywalam mojemu menowi twoje zdjecie,i powiedzial ze cacunio:-)sliczna:-)hehehehe,wysle tobie moje,zawsze tak lepiej jak czlowiek siebie widzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!! juz moge rozmawiac!! :-D powrocilo mi realne rozumowanie!! :-D ale ja chyba nie mam o czym z Wami gadac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani 20
hej ja wychodze za maz dopiero za 2 lata ale juz mysle o sukience, choc narazie tylko ogladam jeszcze nie mam typu.. mozesz mi akara tez wyslesz swoaja na maila anemari20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, jeszcze troche i stane sie slawna przez te zdjecia ;). Catharsis, strasznie przeswietlona buzie masz na tym zdjeciu, nic nie widac 😭, nie masz innego? ani 20, ogladaj suknie, ogladaj, ale sie nie spiesz z wyborem, bo ja jestem najlepszym przykladem tego jak bardzo moze sie zmienic gust w dwa lata ;). rudasek, wypinasz sie na nas innymi slowy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani 20
akara wygladałaś bosko!!! naprawde super sukienka, wogle jestes sliczna dziewczyna i sukienka tez sliczna, ja jeszcze sama nie mam sprecyzowanego czy ma byc skromna czy nie wazne zeby byla ta jedyna jakby szyta na mnie, zmykam do szkoly pozniej tu zajze papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wypinam sie! po prostu jakos tak nie moge dostosowac sie! :-D czesc Ani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Mialam rozmowe o prace, nie mam pojecia co z tego wyjdzie, jedna pani manager byla entuzjastyczna, druga troche mniej. Sek w tym, ze ja nie moge pracowac na caly etat jak sie zacznie szkola, wiec to mnie moze dyskwalifikowac... Zobaczymy czy zadzwonia... dzieki ani 20, milo przeczytac takie mile slowa pod swoim adresem :). rudasku, szczerze? Niezbyt mi sie ta suknia podoba bo jakos tak poszerza w talii (a moze to kwestia panny mlodej), a ja mam bzika na punkcie talii jak u osy i plaskiego brzuszka. Znikam doksztalcic sie na temat jedwabiu, musze na wtorek prezentacje przygotowac, wiec lece pomeczyc ludzi w sklepie z jedwabiem :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×