Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pogadajmy o ciuszkach do slubu-

Polecane posty

Weszłam na stronę testowo - pomyślałam, że moze podałam zły adres... Ale nie. Tylko trzeba poczekać, na początku modelki w sukienkach się pojawiają, potem dopiero dolne menu. No, chyba, że u Ciebie nie pójdzie... :( Szkoda :( Sukienka jest skromna, bez drapowań i atłasów, z rękawem prawie do kolana, rozciętym na wysokosci łokcia. Bez halki na kole, prosta. Do niej modelka trzyma bardzo ładny, mały bukiecik z białych drobnych kwiatków. Podoba mi się też bukiecik i chcę sobie taki zamówić. Do welonu nie jestem przekonana ze względu na te rękawy, ale pomyślałam o podobnych kwiatkach we włosach... No i oczywiscie się nie ładuje... :( Gdyby Ci się udało obejrzeć przez weekend, to bedę czekała na reakcję - ja niestety w sieci dziś tylko do 19.30, a potem dopiero w poniedziałek rano. Pozdrawiam, n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zorientowałam, że przecież mogę Ci zdjęcie sukienki na maila wysłać... Jesli pozwolisz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze ze wam sie rozmowa rozkreciala!! ciekawe gdzie sie podziewa Akara??? :-( ja juz ktorys raz z rzedy probuje sie dostac na te stronke ;-) popatrzcie na to!!! http://www.lasposabridalsalon.com/coll2005.htm catharsis to jest ta pani od mojej sukienki!!! ale tych jeszcze nie widzialam, w najblizszym czasie musze sie wybrac od salonu... pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda
no mi sie podoba - oprócz welonu za długi i na czuku głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczka
Hej! Witam:) Niedługo wychodze za mąż (27.08). zazwyczaj siedze na Gimbli ale od kilku dni forum nie działa więc postanowiłam zajrzeć do Was jeśli można:) Garderobę mam już praktycznie skompletowaną tzn. suknia czeka na mnie w salonie( zamówiłam Cymbelinkę-Mariees de Paris model Cara kolor szampan) buty już mam , podobnie ozdobe na szyję i do włosów, bieliznę oraz halkę.Brakuje mi jeszcze pończoch , welonu i rękawiczek:) Mój narzeczony kupił już garnitur, koszulę, musznik i buty:) Coraz częściej z niepokojem patrzę w kalendarz.Czas tak szybko biegnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo ja też
witaj SIERPNIOWICZKO! pewnie, że może dołączyć do nas - szkoda,że nie dołąćzyłaś zdjęcia Swojej sukni - nanim wlezę na stronę to się zejdzi zanim ją znajdę. a moja suknia jeszcze nie gotowa, buty i bielizne mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja wychodze za maz we wrzesniu i suknie juz zamowilam,jakbyscie chcialy to moge podeslac linka,jestem bardzo szczupla(rozm.34)i jak zalozylam ta suknie to sie okazalo,ze idealnie pasuje do mojej sylwetki i typu urody,no i troszke pogrubia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catharsis - no to walnęłam... :-) I czekam... Sierpnióweczka- biegnie, biegnie, ja 20.08., a w sobotę odebrałam obrączki... :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :). Chcialam Wam tylko powiedziec, ze dostalam prace w Vero Moda i teraz juz zupelnie nie bede miala czasu na siec. Dzis tez powinnam pracowac, ale moja manager popelnila blad i okazalo sie, ze mam wolne, grrrrrrrrrrrr. Moglabym sobie teraz slodko spac, chlip, chlip... (mialam ciezka noc, chyba do 4ej nad ranem przewracalm sie z boku na bok), No nic, posprzatam mieszkanie i chyba sie zdrzemne... Wdepne do Was jeszcze kiedys, ale nie wiem kiedy, bo to ciezka praca... 10 godz. dziennie (38 godz tygodniowo), jak wracam jestem kompletnie padnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frotka - poślij linka. :) Szkoda, że ja nie mogę :-/ Akara - gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudasek - salon firmowy tej pani, której sukienki Ci się podobają, jest tuż obok mojej pracy, często tam chodze i zaglądam, mimo że ja moją sukienkę już mam. Przepiękne ma suknie wizytowe, takie połączenia stosuje, że na pierwszy rzut oka zeby trzeszczą, a potem wzroku oderwac się nie da... Dobry wybór dla kogoś, kto się nie boi eksperymentów :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nerka!!! Akara gratuluje!!!!! ja juz w drugie miejsce zlozylam papiery!!! Nerka!!! Suknie pani Mateji od razu wpadły mi oko musze sie w koncu tam wybrac!!! w sumie jestem zdecydowana, ale do konca nigdynie wiadomo!!! moze akurat nie bedzie na mie pasowac albo wpadnie mi w oko cos calkiem innego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na targach ślubnych w tym roku, folderów nazbierałam na kopy, i właśnie ta sukienka, którą tu pokazałaś jako pierwszą (ze sprzączką) była na okładce jednego z nich. Moja mama, jak to zobaczyła, to zaraz zawrzasnęła, co za paskudztwo. A ja sobie pomyślałam tylko - do tego trzeba mieć niezłą figurę... :-))) Ja generalnie ślub zaplanowałam romantyczny, drewniany mały kościółek i te sprawy, wiec tego typu sukienka nie leży mi do całości. Gdybym miała w kościele nowoczesnym, na pewno bym się zastanowiła. Póki co, moja świadkowa zamawia sobie u pani Matei bordową kiecurę... :-))) Szał ciał i uprzęży po prostu, boję się, że mnie przyćmi. ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez miala bym obawy!!! te suknie znalazlam na okladce jakiegos tam katalogu!!! a pozniej sciaglam z neta i chyba sie zakochalam ;-) moja mama tez jest pod wrazeniem. :-D co do figury to mysle ze jednak to i owo sie schowa :-d. a krawcowa z ktora rozmawialam byla na tak!! i jeszcze mi powiedziala ze schudne przed slubem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki:-) witam wszystkie nowe panie ktore do nas dolaczyly:-) nerka-suknia super:-)taki styl jak za czasow krola artura:-)bardzo ladna i mialas racje ze wiazanka jest sliczna:-) fan of your life-nie laduje mi sie sukienka:-(podeslij na maila:-) kiedy wychodzisz za maz?????i gdzie i jaki slub???? sierpnioweczka-witam:-)ciesze sie ze juz prawie najwazniejsze sprawy czyli ciuchy:-)zalatwione:-)pochwal sie sukienka:-) juz niedlugo ja tez-a kiedy twoja sukienka??:-) frotka-mi podeslij linka:-)uwielbiam ogladac sukienki:-)ja tez jestem szczupla;-) akara-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny! :-) (Ale się tu zadomowiłam :P ) Rudasek - a skąd jesteś? Bo salony są - jak pewnie wiesz - w Poznaniu i w Katowicach. Pewnie te kolekcje też gdzie indziej \"chodzą\", ale to trzeba poszukać. W salonie ona ma swoje katalogi i dopasowuje sukienki do figury w cenie. Teraz na wystawie tez jest niezły okaz... ;) Catharsis - fajnie, że moja sukienka Ci się podoba, ale co z włosami, co z włosami??? Ledwie dotykają ramion, bidulki, ślub za dwa miesiace, a w takie loczki, jak pani ze zdjęcia, nigdy się nie czesałam i chyba nie czułabym się za dobrze. Co do welonu, to (a propos króla Artura) pomyślałam o takim długim, do ziemi, całkiem prostym, z takiego materiału jak te rękawy, zamocowanym we włosach (i wtedy fryzura coś jak korona) na takiej prostej srebrnej opasce. I król Artur na pewno by się za mną obejrzał... :P Co o tym myslisz? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerka-ty to masz pomysly:-)i mi sie one bardzo podobaja:-)z tym welonem takim ciezkim do ziemi uwazam ze super sprawa:-)i wloski jako korona tez:-)wlasnie w filmach sa tak te ksiezniczki uczesane:-)moze ogladnij jakis za tamtych czasow i wpadnie tobie cos do glowki:-)jak dla mnie wszycho super,ja jeszcze nie wpadlam na taki pomysl:-)loczkow sobie nie rob bo to jakies pompiaste bedzie to twojej delikatnej sukienki:-)ja tez nie lubie lokow,tak naprawde to zauwazylam ze wszystkie kobitki niby szukaja fryzur ale koncza na koku z lokami:-(albo zrob sobie hiszpanski koczek i w niego wepnij dlugi welon,albo tak jak mowilas,albo naloz na wlosy siatke,tka jak kiedys one nosily(chyba wiesz o czym mowie):-) czekam na twoj post ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catharsis!!! Siatka - to jest to!!! Tylko, na co ja ją założę... :> Przecież nie na te kosmyki, siatka musiałaby być na ciężki, mocny kok... Ale pomysł świetny, może te włosy jakąs dopinką uzupełnić??? Czymś wypchac? Są jakieś metody? A hiszpankę da się zrobić z takich krótkich włosów? Wtedy welon mógłby być wpięty pod kok, nie przysłaniając włosów - tylko taka długa materia do ziemi, na plecach, taka wąska. Choć pomysł z \"opaską\" też mi się podoba, wtedy karczek goły, bo korona zawsze jest czesana wysoko, i ten welon będzie troszeczkę odstawał od figury... :> No nie wiem. nie wiem, co zrobić. Chyba poszukam jakichś zdjęc nie-ślubnych, bo na ślubnych generalnie wszystko jest podobne... a ja zawsze chciałąm INACZEJ ;-))) Teraz ja czekam na Twój post :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerka ja tez bym chciala zobaczyc twoja sukienke!!! na pewno wybiore sie do salonu w katowicach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerka ja tez bym chciala zobaczyc twoja sukienke!!! na pewno wybiore sie do salonu w katowicach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerka-z to siateczka to chodzilo mi o rozpuszczone wloski i wtedy na to siateczka:-)i do tego moze byc podczepiony welon:-)siateczka moze byc troszeczke zdobkowata w jakies kuleczki swiecidelka,a jesli chodzi chodzi o koczek hiszpanski to tez moze byc opleciony siateczka ja mialam takie uczesnaie na studniowke na koczek czarna siateczka i w to wpiete perleki z kamyczkiem:-)ale ten pomysl z korona tez gitowy jest:-) rudasek-jak leci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudasek - proszę bardzo :-))) Drogi są dwie - albo na www.margarett.com.pl (uwaga - wolno się ładuje, mnie co prawda \"chodzi\" gładko, ale catharsis miała problemy) - i tam są trzy kolekcje, moja kolekcja to arcade, model \"anna\"; albo podaj maila, a ja Ci prześlę fotkę... I może Ty cos wymyślisz na mój niesforny łepek??? Bo standardowe welony ani mi w głowie... :-))) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catharsis ok!!! czekam na prace :-D a tak powaznie to czekam teraz 2 dni a pozniej musze sie sama jeszcze porozgladac!! pozdrawiam. a co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, Rudasek ma maila \"czarna\" :D Zdjęcie poszło. Ja tez zaraz lecę, tylko do 17.00 dziś, a potem jutro rano dopiero. (Na forum siedzę tylko w pracy). Masz czas, zeby przemyśleć sprawę - znając Twoje odważne pomysły, liczę na coś ekstra :-))) Jak siateczka Catharsis... :-))) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ślepa komenda ze mnie, dopiero teraz zauważyłam, że Catharsis do mnie mówi. :D Aaaa, tak siateczka? Pomysł świetny, tylko najpierw musiałabym sobie jakieś włosy doczepić :/ Ja wiem, że każda kobieta na swoje narzeka i ja jakoś szczególnie złych nie mam, ale akurat na punkcie włosów mam niewielkiego hopla (takie zboczenie małe :P) i jak rozpuszczone, to tylko bardzo gęste i mocne. A moje są takie... przeciętne :-) Nadmuchać je można jakąś suszarą, ale zdecydowanie dłużej się będą trzymały spięte... chyba. :-) Obadam je dziś jeszcze przed lustrem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje nerka!!! hmmm.....pewnie sie domyslasz ze sukienka calkowicie nie w moim stylu...ale bardzo efektowna!!! taki aniol!!! z lokami to jest bajka,ewentualnie jakies lekkie zwiewne fale....ale takiego ogromnego welonu tu nie widze wogole!!!suknia ma urok sama w sobie!!! Mysle ze powinnas odddac sie w rece jakiegos super fryzjera, ze zdjeciem twojej sukni w reku! napewno ci doradzi odpiowiednio!!! tez mam problem bo moje wlosy dopiero rosna..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×