Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość ostro

chcialabym sie dowiedziec cos wiecej o tych tabletkach ja reagowal wasz organizm na nie... czy przytylyscie czy wrecz przeciwnie, a moze jakies inne obajwy czy raczej nic> z goory dziekuje:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska_2004
Prawdę mówiąc po przeczytaniu wszystkich opini na temat Novynette byłam przerażona. A cóż się okazało? że dla mnie są w sam raz. Wcześniej (klilka lat wstecz) brałam Minisiston po którym miałam koszmarne bóle głowy, potem był Harmmonet po którym piersi robiły się duże (wcale mnie to nie cieszyło:() i bolesne jak przed okresem, potem były tabletki najnowszej generacji tzn. Jeanine. Doleglwośći takie same jak po Harmmonet. Teraz biorę drugie opakowanie Novynette i jestem w końcu szczęśliwa, że nie muszę zmieniać staników na większe:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
2 tabletki mam za sobą:) wszystko jest jak narazie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostro
bardzo dziekuje:) giligili pisz co jaskis czas jak sie czujesz i wogole oki?? :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
szczerze mówiąc nie czuje jak narazie różniecy...no może jestm odrobinę senna, ale nie wiem czy wynika to z gorąca czy od tabletek? czy Ty już zaczełaś je brac? boli mnie brzych tak jak normalnie podczas okresu i to w sumie tyle...to dopiero 2 tabletka,więc nie jest powiedziany, że jakieś skutki uboczne nie pojawią się póżniej. Jeśli chcesz to mogę pisać każdego dnia jak sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostro
no walsnie ja...boje sie :) tz lekaz mi je przepisal ale jakos tak wyszlo ze ich nie kupialm, pozniej czytalam o nie wiele zlego ze sie tyje i takie tam :/ a teraz zasatanawiam sie bo musze isc zeby mi przepisal jakeis i boje sie ze znow mi je przepisze a nie wiem czy moze moglabym mu jakies zasugerowac ale jakie?? wiem ze on sie lepeij zna:( a ja mam tenedencje do tycie i dlatego sie boje tabletek (wiem wiem trzeba opanowac apetyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
o wszystkich tabletkach jest wiele pozytywnych jak i negatywnych opini.Zapewne naczytałaś się różnych negatywnych wypowiedzi na forum na temat właśnie NoVynette. Każdy organizm inaczej reaguje na tabletki więc nie ma się co martwić na zapas, że po tych właśnie będziesz tyła, brzydła itd. Gdy popatrzysz na topiki o Cileście czy innych tabletkach, też napewno spotkasz się z opiniami ,że te tabletki są kiepskie (np. ,,przytyłam po nich 15 kg"). Powtarzam-każda z nas jest inna i inaczej reaguje na dane hormony! lekarz przepisał Ci Novynette zapewne ze względu na młody wiek (ile masz lat?) , bo Novynette ma niskie stężenie hormonów, także wydaje mi się , że powinnaś słuchać się jego zaleceń! poza tym kiedy zauważysz u siebie złe samopoczucie czy przybieranie na wadze-idziesz do ginekologa i dobieracie inne:) nie ma sensu sugerpować, bo nie jest powidziane, że inne tabletki będą dla Ciebie idealne... ja już po 3 tabletce-czuje się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poro
Ja też biorę novynette* :):) Jak dla mnie ... pasują idealnie . Tabletki Novynette mają najmniejszą ilość hormonów i dla tego lekarze przepisują je młodym dziewczynom :):) Nic sie nie bój ... ja też strasznie panikowałąm a teraz jest naprawdę dobrze :):) Żadnych skutków ubocznych ( szkoda bo mi by się przydało jeszcze kilka cm. w biuście np, ale i wogóle chciałabym troszkę przytyć :):):) Życzę powodzenia ... i gowa do góry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostro
:) dziekuje:) no nie wiem czy taka mloda jestem :) 20dziestka prawie na karku :) 🌼 a zle opinie o tych tabsach wlasnie na forum wyczytalam i sie przerazilam ale chyba pojde jeszce raz i poprosze o przepisanie :) bo tamtej recepty to termin juz nimal:) (2 miesiace ) bo tak sie jakos zlozylo ze i sie balam i jakos zeszlo teraz troche mi glupio :) tego spanikowania:) ale pisz dalej jak tam z samopoczuciem:) ❤️ dla was dziewczeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marty23
Biorę Novenette od grudnia, przytyłamjakieś 3-4 kg, ale w mojej rodzinie są skłonności do tycia więc się za bardzo nie zdziwiłam. Głównie na udach i pupie. Mój facet jest bardzo zadowolony - ja dużo mniej ;) Krwawieni są dosyć skoromne - co jest dobre. W trakcie pierwszych trzech opakowań miałam problemy z suchością pochwy, ale przeszło. Urosły mi piersi, ale mieszczę się w stare staniki :) Teraz jestem zaniepokojona, ponieważ dzisiaj mam lekkie krwawienie a do okresu jeszcze tydzień pozostał. Pocieszam się, że może to z upału. Mała dawka hormonu jest dużą zaletą tych tabletek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marty23
Biorę Novenette od grudnia, przytyłamjakieś 3-4 kg, ale w mojej rodzinie są skłonności do tycia więc się za bardzo nie zdziwiłam. Głównie na udach i pupie. Mój facet jest bardzo zadowolony - ja dużo mniej ;) Krwawieni są dosyć skoromne - co jest dobre. W trakcie pierwszych trzech opakowań miałam problemy z suchością pochwy, ale przeszło. Urosły mi piersi, ale mieszczę się w stare staniki :) Teraz jestem zaniepokojona, ponieważ dzisiaj mam lekkie krwawienie a do okresu jeszcze tydzień pozostał. Pocieszam się, że może to z upału. Mała dawka hormonu jest dużą zaletą tych tabletek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
czuje się naprawdę dobrze:) nic mi nie dolega...libido wzrosło (ale nie wiem czy od tabletek) i apetyt się z zmniejszył (też nie wiem czy od tabsów) acha i mało obfity okres...takze jak narazie jest bardzo zadowolna....powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostro
:) heh no to nic innego mi nie pozostalo jak ponownie wybrac sie do lekarza:) ale czekam na dalesze wiadomosi o tych tabletakch i skutkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
to już chyba moja piąta tabletka, a skutek tylko antykoncepcyjny jak narazie...ubocznych brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostro
a czy oprocz tabletek stosujesz jakies dodatkowe metody zabezpieczenia? czy ufasz tabsom juz od pierwszej polknietej :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
szczerze mówiąc jeszcze nie miałam okazji wypróbować działania tabletek, gdyż okres wciaz trwa (u mnie normalnie trwa 7 dni,ale podczas pierwszego opakowania może się wydłużyc...drobne plamnienie może być nawet do końca opakowania) planuje podczas pierwszych 2,3 opakowań zabezpieczać się dodatkowo prezerwatywą, ot tak dal 100% pewności,ale podobno to nie jest potrzebne...ja jedak potrzebuje tego, aby mieć komfort zupełny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostro
dawno nie pisalm jak tam dalsze samamopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety u mnie
Novynette nie zadziałały za dobrze. Miałam szereg skutkow ubocznych, które wystąpiły dopiero po roku brania. Po pierwsze troche przytyłam i zrobił mi sie celullit mimo ze chodze na aerobic itd Po drugie ściemniały mi włoski np na rękach, nogach i wogóle Po trzecie wogóle nie miałam ochoty na sex. Odstawiłam Novynette i teraz czuje sie rewelacyjnie, wszystkie skutki uboczne zniknęły jak reką odjął ( a minął ponad rok od kiedy odstawiłam). Każda kobiety inaczej reaguje, więc mam nadzieję że u ciebie będzie Ok, jednak gdybym JA miala polecać tabletki to dla Novynette powiedziałabym NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
,,niestetyy u mnie" -dokładnie, niestety u Ciebie tak zadziałał, a u innej może całkiem inaczej...niewiadomo czy po np.logescie nie wystąpiłyby jeszcze gorsze objawy... autorko tematu, nigdy nic nie wiadomo...jest tyle samo przeciwniczek co ,,wychwalaczek "KAŻDYCH tabletek antykoncepcyjnych... ja jak narazie czuje się dobrze,pomimo tego, że wciąż mam drobne plamnienia (9 tabletka)-podobno to normalne,więc czekam... mam nadzieje, że u mnie nie wystąpią różnego rodzaju sutki, chociaż nic nie wiadomo, sprawdzić moge to jedynie poprzez ich branie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Maria K.
biore te tablety od 11 miesiecy i nie mam zadnego problemu, piersi mi ładnie urosly i czuje sie z tym bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pina
ja biore te tabletki novynette i dobrze sie czuje!!tylko ostatnio niemam ochoty na sex ale nieiwem czy to przez tabletki;/ ale tak pozatym jest wszystko ok!tylko szkoda ze nie przytylam i piersi mi nieurosly;/ ale to nie wazne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynette sa moimi 2 tabletkami 1 kontakt mialam z logetem a teraz skonczylam 1 opakowanie 2 cuda hehe wnioski: nic sie nie zmienilo iw szystko jest tak jak bylo :p hehe wiec nie bede narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snoopfy
Widze ze wszystkie jestescie zachwycone tymi pigulkamie...ja biore je juz pol tora roku i odstawilam je....nie polecam....to ze sie po niech tyje to nie prawda...prawda jest to ze one hamuja wode w organizmie i powoli czlowiek robi sie jak balon... uwierzcie mi to nie jest kalmstwo....na poczatku tez mowilam ze sa fajen ale teraz nie polacam....wazylam 55 kilo i przytlam tzn. zbalonialam do 63 kilo.... tragedia....czuc to sie czulam po niech swietnie ale nie radze.... teraz sa lepsze pigulki Yasmin.... nie dojrze ze masz zapezpieczenie to jescze chudniesz od niech...ja juz waze 55 kilo:) Novenette sa koszamrne..... przez ten czas wydawalo mi sie ze cos nie tak jadlam tyle co zawsze i co??? robilam sie jak balon...naprawde nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snoopfy
to wcale nie jest tak ze kazda inaczej reaguje bo to nie prawda.... te tabletki nie powoeduja ze tyjesz...zadnae tego nie powduja...tylko nie ktre tak jak novenette powoduja zatrzymanie wody w organizmie i dlatego wydaje sie wam ze sie tyje...a to nie prawda puchniecie od wody w organizmie.... i bzdura jest to ze maja malo horoamow bo wszytskie maja tak samo, a to ze lakarze wazm to przepisja to kwestja tego ze maja od tego procent. Ja naprawde je bralam i wiem co mowie.... jslie chcecie spuchnac i nie miec w ogole ochoty na sex to nie bierzcie icH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę te tabletki ok 6 miesięcy przez ostatnie 2 koszmar! zostało mi kilka tabletek i zmieniam je! osobiście nie polecam ale każdy reaguje inaczej! też trochę o nich czytał i większość wypowiadała się pozytywnie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya. ja zaczne je brac niedlugo bo zmienilam je z cilestu. Chcialam sie zapytac,. jak poradzilyscie sobie z tym \"intrygującym\" oznaczeniem opakowania?. zeby nie byc zapominalską czy sie wzielo czy nie to ..pisałyscie flamastrem swoje dni tygodnia? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novy...
Snopy czy jakos tak... nie przesadzaj. Sugerujesz ze te co chwala te pigułki kłamią albo sa głupie??? Ja je biore trzy lata i jak dla mnie są super. Czuje sie identycznie jak w okresie kiedy ich nie brałam. Waze cały czas tyle samo. Czy to sa złudzenia?? NIE! to moja opinia. A od kilku juz lekarzy słyszałam, ze to sa jedne z lepszych tabletek na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz cos o oznaczeniach. jak bierzesz? nie mylisz sie ? nie masz mysli \"wzielam czy nei wzielam\' bo nie maja reszty dni tygodnia. jak to bylo np w moich bylych cilestach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeuritte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeuritte
ja wlasnie zmienilam tabletki , na samym pocztku bralma logest ze wzgeldu na cene zaczelam brac microgunon 21 ale po badaniach watroby wyniki nie byly za dobre, wrocialm do logestu, Teraz kosztuje juz prawie 40 zl wiec znowu zmienilam i lekarz przepisal mi novynette i przestraszylam sie bo tylo na ulotce tych tabletek jest az tyle skutkow ubocznych opisanych a inne tebletki co bralam nie mialy az trylu. I mam teraz problem bo nie wiem czy to uz w mojej psychice czy jets tak naprawde ze zle sie po nich czuje, boli mnie glowa i zle widze. A jak sprawdzialam sklad z Microgynonem 21 to rozni sie o 0,01mg estradiolu znaczy ma o 0,01 mniej niz microgynon. Moze ktos mi doradzic? chce wrocic do microgynonu ale juz sama ne wiem... boje sie przytyc bardzo bo juz i tak mam rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×