Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość Ewelajla
Cześć dziewczyny:) Ja Novynette zażywam jakieś pól roku i dobrze na mnie wpływają żadnych skoków na wadze:) Ostatnio na urodzinach kolegi trochę wypiłam, alkohol sie nie przyjął dobrze i wymiotowalam;/ zastnawiam sie jak to wplynelo na tabletke ktora przyjelam o 21 a wymiotowalam okolo 1 w nocy.. Czy zabezpieczenie nie jest pewne??? pomózcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorie
Mysle ze tabletka powinna sie wchlonac. Z regoly wchlania sie ona do czterech godzin od jej zarzycia. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam pytanie. wczoraj o 19.30 wziełam tabletke, w nocy piłam i troche przesadziłam i dzisiaj wymiotowałam, jak wezme dzisiaj tabletke o 19.30 to musze uzywsac dodatkowych zabezpieczen(na ile czasu), działanie tabletek sie zmniejszy? cos sie moze stac? prosiłabym o szybka odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo12345
mam pytanie czy zarzywając te tabletki chodzicie na solarium? na ulotce nic nie pisze na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo12345
a_pssik wydaje mi się że nie musisz się dodatkowo zabezpieczać. Tabletka wchłania się ok 4 godzin jeśli zwymiotowałaś później to powinna się już wchłonąć:) ja miałam podobny przypadek i w ciąży nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Ja zażywam je prawie rok i jestem zadowolona. Tylko pierwszy okres po zakończeniu opakowania byl bardzo bolesny. Nie przytulam,mam mniejszy problem z trądzikiem i ogolnie czuje sie lepiej. Za kilka miesięcy planuje je odstawic i tego sie boje. Czy miesiączki beda wtedy regularne? Dodam ze zanim zaczelam je stosować mialam bardzo nieregularny okres. Zamierzamy z mezem starać sie o dziecko ale boje sie je odstawic. Boje sie ze bede dalej miala problemy z płodnościa. Co wy na to? Ma którąś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Ja zażywam je prawie rok i jestem zadowolona. Tylko pierwszy okres po zakończeniu opakowania byl bardzo bolesny. Nie przytulam,mam mniejszy problem z trądzikiem i ogolnie czuje sie lepiej. Za kilka miesięcy planuje je odstawic i tego sie boje. Czy miesiączki beda wtedy regularne? Dodam ze zanim zaczelam je stosować mialam bardzo nieregularny okres. Zamierzamy z mezem starać sie o dziecko ale boje sie je odstawic. Boje sie ze bede dalej miala problemy z płodnościa. Co wy na to? Ma którąś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajla
hej :) mam pytanie do konca opakowania pozostaly mi 3 tabletki a juz dostalam okresu.. to nie sa plamienia bo tabletki zazywam dlugo. Mam powody do niepokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTAAA509
hej.dziś mija tydzień jak biorę novynette.narazie wszystko ok, zmieniła mi je ginekolog z diane35 po których nie czułam się zbyt dobrze 9brałam je półtora roku).tycia się nie obawiam, jedynie martwi mnie to że może mi się cera pogorszyć.diane35 działały na cerę świetnie, zobaczymy jak będzie po tych...dziewczyny piszcie jak wasza cera zareagowała na te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Mam pytanie,moze któras moglaby pomoc... Czy po odstawieniu tych tabletek dlugo czekałyście aby zajść w ciążę? Miałyście jakies bole po ich odstawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Cera ogolnie sie poprawiła a zanim zaczelam je stosować byla w fatalnym stanie. Ogolnie jest dobrze i jestem z nich zadowolona. Ale wiadomo kazda kobieta reaguje na nie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Na solarium chodziłam i nic sie nie działo w trakcie brania tabletek. Choć slyszalam ze mozna dostac jakis plam na skórze. U mnie na szczescie sie nie sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adhara
Hej :) Novynette to moje pierwsze tabletki. Wzięłam już 12 tabletek. Po wzięciu pierwszej tabletki okres stał się mniej obfity i do tej pory mam upławy. Ponadto mam straszne huśtawki nastrojów. Rano mdli mnie i spadł mi apetyt. Czy koś miał podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerema35
zazywalam czulam sie fatalnie,po 5 dniach brania trafilam do lekarza ktory odrazu dal mi inne,czulam sie jakbym byla caly czas przed okresem,sennosc, rozdraznienie, zwiekszony apetyt, a takze mdlosci i slabosc,nie jestem z nich zadowonona.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorie
Chcialam sie upewnic czy wszystkie tabl. novynette maja taki sam sklad bo zdarzylo mi sie ze raz wzielam nie pokolei (przez mojego meza). Napiszcie prosze czy to ma jakies znaczenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Kolejność jest bez znaczenia bo wszystkie tabletki z opakowania maja taki sam skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Wszystkie tabletki w opakowaniu maja taki sam skład wiec nie ma sie co przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorie
Dzieki MimiF:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Doradzcie mi dziewczyny... Jak dlugo czekałyście na zajście w ciąże po odstawieniu tych tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewelanka222
ja bralam 3 miesiace i odstawilam..plusem byly skape miesiaczki i niebolesne ale bylam strasznie senna i zero ochoty na seks!!!wrecz seks mnie brzydzil,piersi mi nie urosly ale przytylam jakies 5 kg a jadlam mniej niz przed zazywaniem ich..ale kazdy organizm reaguje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka24
Mam problem. Moze pomyliłam fora. Wybaczcie mi. Maz ma kompleksy na punkcie swojej męskości. Powiedzcie mi jak mam go przekonać ze mi bardzo odpowiada. Probowalam chyba wszystkiego ale marne osiągnęłam rezultaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia002
hej dziewczyny. Piszę bo jesteście bardziej doswiadczone niż ja. Biore pierwsze opakowanie tych tabletek od poczatku mam plamienia co w cale nie wydaje mi sie dziwne bo uprzedzona zostałam ze moga wystąpić. Ale mam inny problem.... otóż rózniez jakoś od 8 tabletki bolą mnie uda tak jakbym miała zaraz dostać okres... nie wiem czy to normalne...a moze ja w ciązy jestem chociaż to mało prawdopodobne bo okres był i test też był . Ten ból zawsez miałam jakoś przed okresem a teraz od 8 tabletki... proszę o przywrócenie mnie do pionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Nigdy nie spotkałam sie z takimi bólami jak opisujesz ale byc moze jest to jedno z działań niepożądanych tych tabletek. Sprawdz w ulotce. Byc moze to normalne. Mnie natomiast bolały jajniki przy pierwszych tabletkach a sie okazało ze organizm w ten sposob moze reagować i nie ma w tym nic groźnego. Radzilabym ci wybrać sie do ginekologa on napewno rozwiałby twoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Nigdy nie spotkałam sie z takimi bólami jak opisujesz ale byc moze jest to jedno z działań niepożądanych tych tabletek. Sprawdz w ulotce. Byc moze to normalne. Mnie natomiast bolały jajniki przy pierwszych tabletkach a sie okazało ze organizm w ten sposob moze reagować i nie ma w tym nic groźnego. Radzilabym ci wybrać sie do ginekologa on napewno rozwiałby twoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmam takie dziwne pytanie, sa jakies skutki, objawy tego ze tabletki np nie działaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Z tego co wiem to tabletka nie zadziała gdy po jej zarzyciu dostaniesz biegunki badz zaczniesz wymiotowac. Tabletka sie wchłania ok. 4 godzin wiec jesli w tym czasie nic sie takiego nie przydarzy to jest ok. Uwazaj takze z alkoholem bo to mieszanka wybuchowa :) jesli dwa razy z kolei po zakończeniu opakowań nie dostaniesz krwawienia to tez znak ze jest cos nie tak wtedy nalezy sie udać do lekarza. Innych obiawow nie kojarze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie nie przesadzac z alkoholem, zeby nie wymiotowac i rozwolnienia raczej dawno temu nie miałam, ale w przypadku któryms z dwóch wiem ze nalezy sie dodatkowo zabezpieczyc :) chodzi mi o to czy tak same z siebie moga nie działa, w sensie ze np mój organizm ich nie zaakceptuje... skonczyłam wczoraj 3 opakowanie i było wszystko okej narazie, poza tym ze przytylam kilka kilo...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
Raczej jest to nie możliwe. Organizm napewno dałby ci znac ze jest cos nie tak. Możliwe jest to,tak przypuszczam,wtedy gdy tabletki sa przeterminowane wtedy moga nie zadziałać. Ale to jest akurat taka moja mysl.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×