Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

zwykła dziewczyna - witaj :) a do tego nad łopata -> bardzo dziękujemy , ze nazwałeś nas pustostanam :D i nie wiedziałam ,ze jestem pomieszczeniem :P podsumowanie wracaj szybko bi bałagan sie porobił !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MYREVIN
to najdłuzsze twoje wypowiedzi jakie czytałam. Chory jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> przystojny facet Koleś... ja naprawde się nie uważam za audiofila. A w związku z tym za znawce sprzetu audio/video. Natomiast mam kolegę, który jest audiofilem i wyciągną mnie na wspomnianą wystawę (\"Audio Show\") dla towarzystwa. NA tej skrzynce co widziałem (za około 23000zł) było napisane AMPLITUNER. Z mojej wiedzy na wzmacniaczach jest napiane AMPLIFIER. Ale moge czegoś nie wiedzieć. http://zuber.com.pl/product_info.php/manufacturers_id/7/products_id/211 Nie 5500. I jeszcze. http://www.denon.pl/site/news_main.php?only=&mod=&mod_frei=freiC http://www.horn.pl/aktualnosciphp/aktualnosc.php?id=48 http://www.megahz.com.pl/megahz.php?id=52 { i kto tu sie nie orientuje ? } Wierz mi nie jest moją ambicją sie w tym orientować. { i po co komu taki wzmak po 170 Watów na kanał ? } Pytanie tak samo sensowne jak w przypadku pytania o samochód. Na co komu samochód który ma 500 KM ? :o { zgrywasz twardziela bo sobie zobaczyłeś najdroższy model w ofercie i myślisz że jesteś cool, a tak na serio to lama jesteś bo widać na pierwszy rzut oka że na sprzęcie sie nie znasz, dla ciebie droższe=lepsze, no comment, pewnie nawet nie umiałbyś podłączyć kabli do sprzętu, nie mówiąc już o jego konfiguracji } Bycie twardym wg. Ciebie na tym polega ? O_O Nie nie zobaczyłem sobie tylko zacząłem szukać jak żeś stwierdził że droższych nie ma. IMHO i tak jest bez sensu. Nie znam się więc nie wiem co jest lepsze czy droższe czy tańsze. A co do kabli hmmm .. większość sprzętu na rzeczonej wystawie była na wtyczki. :> Tak, tak te od głośników też. Bo grubość kabli nie pozwalała by na podłączenie \"na skrętkę\" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś rano kupiłam sobie w sklepiku jogurt do picia za 1,59 i był wstretny wiec wyladował w koszu , to dopiero rozrzutność ze ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no spadać z tąd
a panom od nagłośnienia mówimy zdecydowane spadać na inny topik albo sie powymieniajcie numerami z GG :P:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> zwykła dziewczyna { ale chłopaki się kłócą a ja nie mam pojęcia o co, bo nie kapuje tych sprzętów } Witaj w klubie. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autem jeżdzę sama, bo rodzinki jeszcze nie mam. A jest to Honda Accord I-CTDI sport. A nawiązując do przygody z okularami Zielonego Groszka, to miałam podobną sytuację. Kupiłam sobie oprawki D&G - piękne, z limitowanej serii, kosztowały 1900 zł. i podczas zabawy z moim kotem zsunęły mi się z głowy. Poszły w drobny mak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie były okulary przeciwsłoneczne, tylko oprawki do szkieł korekcyjnych. To miał być jednorazowy wydatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...to nioe kosztuowalao w sumie duzo ale bylo nazdwyczaj drogie, za butelke 2-litrowej fanty zaplacilam prawie 25 zł. sama fanta kosztowala tyle co normalnie ale dostartczyl i ja taksowkasz i musialam zaplacic za kurs....rano bylo, po imprezie,nie wiedzialam co robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1900 za okulary!!!!to tylko ja w tym kraju jestem taki biedny czy co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacja_
kiedyś kupiłam sobie szalik a,la etola z lisich kuleczek zapłaciłam za to śliczności jakieś 1800 zł nosilam moze 2 tygodnie i kocica ściagneła ten szal z wieszaka i go rozszarpała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no łopata czynisz cuda ......................oplułam monitor :D zwykła dziewczyna od teraz jedtem dowcipniś + pracus ciekawe co za mieszanka ze mnie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą obsługa betoniarki to troche przesadziłem:)właściwie to czasami tylko sypie do niej piach i wlewam wode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łopata ale ci zazdroszcze mozesz sobie do woli pokręcić betoniarka ale nie mów mi że teraz tesz jestes w robocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, okulary były drogie, ale miały to być moje pierwsze, więc chciałam takie, które mi się spodobają. Wybierając oprawki nie wiedziałam, że tyle kosztują. Kot dostał w łeb. Gdy wyjechałam z nim na wczasy - czmychnął w krzaczory i tyle go widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×