Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość oszczędna
kurde, ja jak juz wspomnialam, na zadne rewelacje wysoko cenowe nie moge sobie (poki co! :)) pozwolic, ale uwielbiam ten topik i Wasze buraczane gadki, bo normalnie leje ze smiechu! mam pytanie; jak moge sie dostac do Waszego klubu burakow? czy to ze nie mam blond wlosow mnie dyskwalifikuje? zapewniam, ze burak ze mnie 100%-owy, ale zem bym byla zaszczycona i to bardzo, abysta mnie przyjely do elitatnego zgromadzenia burakow tak oficjalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te oszczędna no dobra, a kupiłaś Ty coś za conajmiej 1,99???????? jak tak to ZOSTAJESZ OFICJALNIE PRZYJĘTA DO KLUBU BURAKÓW POD DOWÓDŹTWEM ZIELONEJ I ZWYKŁAKA KTÓRE TO BĘDĄ CZUWAŁY NAD PRZESTRZEGANIEM BURACZANYCH REGUŁ ORAZ SUMIENNIE WYKONYWAŁY SWOJE OBOWIĄZKI W ZAKSRESIE PODNOSZENIA TEGO TOPIKU, TAK MI DOPOMÓŻ BÓG A TERAZ BURAKU ZABEZPIECZ SOBIE HASŁO I POWIEDŻ KAWAŁ :classic_cool: ula-> 100zł to tez pieniądz, dzieci w somali głodują nie marudź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleeeee mnie korci abu tu zerknąć :P co tam praca nie zająć hihi zwykły blond buraku widze że do homera mnie zapisałas , ale niech i tak bedzie jachtem se popływam ale do Felka i tak przybende - grzecznosciowo sie rozumie :D oszczędna witamy w klubie buraków tylko pamiętaj obowiązkowo nosimy dresy od rana do nocki :) a dlaczego ktos tam nas wyzywa od pustaków - nieuków hej człowieku a widziałeś moze pustaka wykształconego bo ja nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki 🌻 no jak zem ten moj buraczany mozg ruszyla, to se przypomnialam, ze najdrozsza rzecz, jaka kupilam, to chodaki za 230 zeta, no i dodam, ze ponad polowe dolozylam z wlasnej kasy, coby rodzicow nie naciagac. byla zem dumna z dokonania tego faktu i az sie poczulam jak naprawde wysokiej klasy burak :D:D:D mysle nad kawalem, ale jak juz napisalam, mam zamiast mozgu jeden wileki nadgnity burak i niepredko cos wymysle, ale jak mi sie cos przypomni, to napisze:) pozdrawiam i obiecuje, ze nie splamie honoru czlonkini klubu burakow zadnym anty-buraczanym wyczynem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi do zielonej
te czlowieku ja już napisalam,ze felek mój jest i będę walczyc!! na smierć i życie: moj Ci on!!!!!!!!!!!!!!!!! kapujesz?? czy za dużo robali w buraku ??? :classic_cool: te oszczędna->ładnie starych tak naciągąć?? hę??? nie myśl za dużo bo się zmęczysz,. może wytłumacz zielonej co by się odczepiła od felka! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona do oszczędnej
strasznie jestes rozrzutna kto to widziała chodaki za 230 zeta kupować :D Rozmawiają dwie blondynki: - Podobno byłaś na urlopie? - Tak. - A gdzie? - Nie wiem, jeszcze nie wywołałam zdjęć zwyklak wracaj gdzie jestes .....................ja sie dopominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te zielona to Ty slepak jestes
hehe wiedziałam,ze jestes gorsza ode mniem :classic_cool: jak Ty chcesz homera zbałamucić??? hę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra blondyno
bierz Felka ..................................:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widziałam ciebie
okulary musze sobie kupic jakieś buraczane koniecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykla dziewczyna
no własnie, kup se tylko koniecznie różowe i takie duze a zboku napis: PUMA lub ADISAS wiesz, co by z dresem chłopa grało ;) te oszcędna-> a Ty latek to ile masz i chłopa masz TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partia krasnali ogrodowych
tosz to szok normalnie czytać was babajagi :P moim najnowszym nabytkiem jest krasnal ogrodowy pt. śpioch za całe 170 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzesz kurde tu zwyklak
te krasnal nie przesadzasz z tym krasnalem? 170zł??? nosz w morde jeża nie mogę.. takie marnotractwo toż to 1,5 tusza diora hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, sie chlopa dorobilam:) nie narzekam, chociaz nie jest dresem :( ale to nic :) mam 19 lat, wlasnie czekam na wyniki mojej nowej matury opracowanej specjalnie z mysla o burakach po Czarnobylu, dokladnie takich jak ja :) podbudowalyscie dziewczyny moje buraczane ego stwierdzeniem, ze jestem rozrzutna :) wlasnie sie rozgladam za jakas praca, tak chociaz na miesiac, zeby miec troche kasy na wakacyjne burakowe szalenstwa :) pozdrawiam PS musialam sie nameczyc, zeby otworzyc ten topik, bo moj komputer sie chyba zapisal do jakiejs antyburakowej partii i wszystkie zle moce sie zebraly, aby udaremnic mi czlonkostwo w elitarnym klubie burakow, ale ja sie nie dam tak latwo! Buraki rulez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Słuchajcie dodam coś o wydatku panny, którą poznałam w sobotę na parapetówie... Myślałam ze nic mnie nie zdziwi, a jednak. Otóż poruszaliśmy kwestię mieszkań, urządzania sie i kwot jakie na to trzeba mieć... Panna zabiła wszystkich wypowiedzią że czekają z narzeczonym na zamówione z Barcelony kafelki do łazienki 38 000 zł metr kwdratowy. Dodam iż dziewczynie rodzice sponsorują ten domek bo ona ledwo wiąże koniec z końcem zarabiając marne 15 000 na rękę. Rodzice są znanymi psychologami... Nie sciemniam, ale gdybym nie słyszała bym nie uwierzyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w mordę :( to ja chyba faktycznie burak i mało bez kasy jestem :O! już chyba meine era się skończyła, idę... odchodzę..... w strone swiatła. nie placzcie! baj! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziet
o fuck... niezłe te kafelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staś
na święte jeże...kiedyś zdobędę taki kafelek i umrę szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak
nie sciemniaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak
odchodzę..... nie płaczcie... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak
burak jestes i tyle .................... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak
wiem i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona przebija
dwa samoloty se kupie a co nie wolno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak jakiś tam
bez odpowiedzi iode na kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła
ta nie wolno Ci boś burak malinowy hehe te oszczedna gdzie sie podziewasz?????? OGLASZAM,ZE WSZYSTKIE CIECIE MALINOWE NA TYM FORUM NIE MOGA MNIE PRZEBIC! BO WYSPA JEST NAJDROZSZA A BRAD PITT JEDEN :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×