Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zielono mi...

problemy z naczynkami....

Polecane posty

Gość sadkfksjagh
czemu tu nikt nie zagląda :( bardzo porsze o rade olke która bierze hydroksyzyne lub kogos komu ten lek pomaga na naerwioce naczyniową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherly
Witam wszystkich, Ja mam podobny problem z czerwienieniem sie mojej twarzy:(Od kilku juz lat zmagam sie z tym:(Moj dermatolog powiedzial mi że jest to poprostu dziedziczne i faktycznie mam to po tacie:)Jako tako nie można tego całkowicie wyleczyc jedynie co to podleczyc i kazał mi brać rutinoscorbin, ascorutical (jakiś preparat z witaminą C i rutyną, wit. pp). Dlugo stosowałam krem DrEris na rozrzerzone naczynka krwionośne z 1% witaminy K i musze powiedzieć że był rewelacyjny!!!!!!!!!!!Była to mała tubka ale wydajna!Niestety od jakiegoś czasu jest już wycofany:(kupowałam go w aptece a teraz nie ma go juz w zadnej hurtowni:(na stronce DrEris tez go nie ma:( Lekarz powiedział że witamina K jest bardzo dobra na krzepnięcie krwi i jest głównie stosowana podczas operacji ale niestety nie może mi jej przepisać w tabletkach:(teraz szukam preparatów wlaśnie z wit.K!Ostatnio zakupiłam zupełni przez przypadek krem o którym nie raz już ktoś pisał: Diroseal-Avene (zobaczymy jakie da efekty). Znalazłam również na internecie inny krem z wit.K: Koncentrat Wzmacniający Naczyńka Dermacos z 3 % zawartością witaminy K (po przeczytaniu składu i właściwościach może być ciekawy)może ktoś go używał i może coś o nim napisać? Niejest to drogi preparat a ma dość dużą zawartość witaminy K, która mi pomagała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic podobnego
diroseal , to wyrzucanie kasy w błoto... eris- straszna lipa, to samo z farmona. :o na razie nie mam nic skutecznego. szkoda. chociaz lubie maseczke aa do cery naczynkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ja jestem zadowolona z Rilastilu delskin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina_22
Mam taki sam problem. Kiedy się zdenerwuje robią mi się czerwone plamy na szyi i dekolcie!!! Jest to strasznie krępujące, dlatego zawsze jak mam ważną rozmowę czy egzamin zakładam golfy:( Dopiero dziś wpadłam przypadkiem na to, jak nazywa się moja przypadłość. W akcie desperacji postanowiłam kłaść na szyję i dekolt specyfiki obkurczające naczynia krwionośne (kremy, serum, algi itp.) Zobaczymy co mi z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert19
UWAGA nie stosujecie Hydroxyzyny!!!! to lek uspokajający niestety uzalezniający przynajmniej w przypadku naczynek. Niektórzy biorą go bo sobie ie radzą z naczynkami, i tak za każdym razem, później nie radzisz sobie ze stresem w pracy szkole -też bierzesz, później stresem jest wyjscie po zakupy, kupienie gazety też bierzesz, i już nie tylko na naczynka. A to lek częsciowo otępiający, masz wrażenie ze bez tego sobie nie poradzisz, ogólnie to przestrzegałbym przed jego braniem jeśli nie jesteście chorzy i nie macie problemów z krążeniem. Ja postanowiłem zastosować samoopalacz, chodź ogólnie mam ciemną karnacje, to na twarzy sięwysmarowałem chodź wyglądałem jak "odmiennej orientacji" przez pierwsze dni, to nawet jak się czerwieniłem a mam napadowe to jakoś mniej widoczne to było i nie czułem takiego gorąca na polcizkach. Warty polecenie jest krem chyba dla mnie najbardziej skóteczny niestety dość drogi: RUBORIL Już po pierwszych dniach widziałem efekt jak na próbe nachyliłem się i siedziałem przy gorącym grzejniku i się nie czerwieniłem- byłem w szoku!! niestety efekt ten słabnie, póxniej sięczerwieniłem ale jak sie wysmarowałem to czułem że mam ochrone. teraz mam zamiar spróbować tak: Diroseal na noc ( skoro tak zachwalacie) RUBORIL na dzień samoopalacz (obowiązkowo) i w lato krem z filtrem znalazłem taki z SPF80 Tylko niewiem czy ten krem SPF to kremy przez które nie można się kompletnie opalić? czy jak sie nimi posmaruje to będe blady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkokhi
diroseal to najgorszy krem jaki mialam a mialam ich wiele prawie wylkadowalam po nim w szpitalu chyba jestem na nirego uczulona totalna porazkla tera zmam zamiar kupi krem deriki z wit pp i auriga xo zel z wit k stosowal ktos poDobno jest rewelacyjny a ja juz mam kase d:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisia 9
Mam 43 lata i nie jest prawdą,że czerwienienie z wiekiem mija.Wręcz nasila się po 35 roku życia i powstaje trądzik różowaty/przynajmniej u mnie tak nastąpiło/.Nie pomagały mi żadne kremy,no może zmniejszały ból i pieczenie.Znalazłam w internecie profesjonalną klinikę dermatologi estetycznej Derma Puls.Tam zaczęłam kurację laserową tz.zamykanie naczyniek.Koszt wysoki nie na każdą kieszeń...Trzeba powtarzać te zabiegi przynajmniej raz-dwa w roku,bo problem nie znika.Ale teraz po 5 zabiegach czerwienienie mi się zdarza, gdy jest upał lub po alkoholu/więc unikam tych rzeczy/.Nie polecam zwykłych dermatologów, którzy nie mają specjalistycznego przeszkolenia w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahfjwehfg
podobno jest zabieg nazywa sie odnerwianie wspolczulne trwa pol godz i jest na cale zycie zostaje wowowczas scisniety nerw ktory odpoiwada za --uwaga tylko to napadaowe czerwienienei spowodOwane nerwami nie np jak na sloncu nieraz rumien wyskoczy ten zabieg wkonuje sie w klinice naczyn w lublinie i we wloszech chyab jescze wiem ze napadowe czerwienienei to nie problem skorny to problem naszej psychiki a pekajace naczynka i te rzeczy to problem skorny ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahfjwehfg
prosze o wpisy osob ktore moze poddaly sie takiemu zabiegowi i z jakim rezultatem bardzo prosze o odp i pozdrawiam wszystkich napewno jezeli jest problem to tez jest na niego zkloty srodek tylko jeszce nie wiem jaki ale na pewnonjest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahfjwehfg
www.czerwienienierepublika.pl tam jest mnostwo info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahfjwehfg
/www.czerwienienie.6r.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafefanka
czy któraś z Was po zastosowaniu Diroseal zauważyła na początku, że rumień się zaostrzył?,wiem, ze na efekty trzeba dlugo czekać ale zastanawiam się czy tak ma być?..czy to normalne że rumien się rozognił zamiast zblednać lub chociazby pozostać bez zmian w pierwszych dniach stosowania? czy macie uczucie pieczenia i wysuszenia skóry? (10 dzien stosowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem na początku stoswania Dirosealu może właśnie nastąpić chwilowe pogorszenie, tzn. uczucie pieczenia, zaczerwienienie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyy 11111
Witam. Mam problem z ktorym mecze sie juz kilka lat. Moje dlonie sa sine gdy wychodze na swieze powietrze (szczegolnie jak jest chlodno) lub roba sie czerwone gdy znajduje sie w pomieszczeniu cieplym a do tego dochodzie jeszcze potliwosc dloni niezaleznie czy sie stresuje czy tez nie. Jedynie gdy sie obudze rano to sa normalnego koloru a przez reszte dnia sa czerwone. Warto dodać,że problem uwidocznie się najbardziej kiedy moje dłonie są skierowane w dól, czyli tak jak w czasie normalnego marszu, gdy natomiast siedzę i mam dłonie skierowane ku górze, tak jak bym podpierał brodę, moje ręce natychmiast stają się takie jak moim zdaniem być powinny o ładnym kolorze. Nie wiem czy to ma z tym zwiazek ale od jakiegos czasu moje oczy za mocno zaczerwienione. Niezaleznie od pory dnia, od tego czy jestem wyspany lub nie. Caly czas sa czerwone . Nie pomagaja krople do oczu. POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahfjwehfg
a mial ktos z was moze usuwanie naczynek i rumienia nowym laserem IPL prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nod
Ja jestem drugim zabiegu laserowego usuwania naczynek.Koszt dosyc duzy a jak na razie efekt mierny.Ale to dopiero poczatek .Mam przejsc piec zabiegow.moze wtedy bedzie zadowalajacy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia19
co to jest za dziwne zjawisko zdenerwowanie i wiem że już mam te beznadziejne plamy nie moge ubierać bluzek z dekoldem bo boje się że to wyskoczy i a po jakimś czasie zniknie ogranicza to moje wszystkie marzenie bo zawsze musze o tym myśleć:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeska1234
ja sie wlasnie umowilam na zabieg usuwania rumienia i naczynek laserem ipl? na poczatku powiedziala ze maja byc 3 zabiegi po 160 zl a teraz ze bedzie ich 6 czy jest ktos kto robil taki zabieg? po ilu zabiegach widac efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unaczyniona do przesady
Ja tez mam problem z naczynkami :( Tylko doslownie wszedzie. Chyba nie mam tego problemu tylko na pietach i uszach 😭 Mam tysiace specyfikow na to. Na nogi - masc z lisci czerwonych winogron na naczynka i zyly (czasami jeszcze lotion) Na reszte ciala - ziolowy koktajl do ciala wzmacniajacy pekajace naczynka Na twarz - koncetrat z wit K i potem krem taki zielony z la roche posay na naczynka Na naczynka w oczach - starazolin krople z polpharmy I do tego lykam jeszcze rutinoskorbin... Polecam zwlaszcza ten koncentrat i kropelki do oczu. Te dwie rzeczy faktycznie sa skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nod
Unaczyniona do przesady,jak nazywa się ten koncentrat z witaminą k?Gdzie go można kupić i czy jest na receptę ?Jakie są po nim efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że to koncentrat z wit. K Farmony, który też uważam za rewelacyjny. kosmetyki Farmony można kupić w aptekach, sklepach zielarskich, przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika84
Dzisiaj bylam na zamknieciu naczynka na nosie. Dermatolog zastosowala elektrokoagulacje, i efekty sa juz widoczne. Mialam tylko jeden zabieg, trwalo to doslownie kilka sekund no i nie mam juz naczynka:-))) Mam lekko czerwony nos, ale to podobno normalne po zabiegu, po tygodniu ma to wszytsko zniknac. Oprocz tego mam naczynko na policzku, i w kilku innych miejscach - sa mniej widowczne wiec nie bede ich usuwac. Za elektokoagulacje zaplacilam 70zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzita
Witam! Mam podobny problem, tylko że mój dotyczy dłoni, które w związku z mym stresem fioletowieją, drętwieją i stają się lodowate...W niektórych przypadkach dochodzi nawet do pojawienia się pomaranczowych plamek..Problem jest dosyć uporczywy i zdaję sobie sprawę jak wiele trudu sprawia...Z ów problemem udałam się na konsultację do lekarza od którego dowiedziałam się właśnie że mam nerwicę naczyniową...Niestety!! Problemu tego nie da się cąłkowicie wyleczyć, bo dotyczy on naszej psychiki i układu nerwowego. To w sumie od nas zależy na ile uda nam się zwalczyć tą dolegliwość i przezwyciężyć stres! Lekarz zalecił mi zmienić dietę na bardziej warzywną i ograniczyć spożywanie czekolady do minimum, dokładnie nie wiem dlaczego, ale ponoć wpływa ona w jakiś sposób na nasze naczynka niekorzystnie. Poza tym unikać sytuacji stresowych, pić dużo herbat ze skrzypu lub melisy, przepisał mi również witaminę PP, która jest dosyć niedroga, bo za 20 tabletek zapłaciłam 1,50zł, no i dodatkowo na receptę maść rozgrzewającą Thermo-reumon, którą stosuję codziennie 3 razy na dobę...Specyfiki używam już 4 dni i narazie w zupełności nie mogę stwoerdzić że dostrzegam jakąś ewidentną zmianę, ale różnice są...Moje ręce nie są już takie sine jak dawniej, po posmarowaniu maścią przybierają normalną postać. Jak narazie czekam na dalsze efekty :) Pozdrawiam wszystkich forowiczów :):) pozdrowionka ;) Życzę dużo zrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzika19
hej, mam ten sam problem- nerwice naczynkowa. ile kosztuje ta hydroksyzyna?? poniewaz chce ja wyprobowac. i czy jest na recepte?? jesli tak to czy zwykly lekarz moze mi ja przepisac?? prosze o odpowiedz serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buaa
no ja tesh chyba mam ta nerwice naczyniowa bo mam te same objawy co wy martwi mnie jeden fakt ze nie da sie tego wyleczyc:( bardzo mnie ograniczaja te plamy głownie na szyi i dekoldzie bo rece to jakos juz przezyje ,tam cos pisalyscie zeby unikac stresu niestety- w naszym zyciu to nie mozliwe w kazdy dzien borykamy sie z stresem a jak stres to schorzenie ,szkoda bo nie moge nosic normalnych bluzek i zawsze zyje z ta swiadomoscia ze własnie mam czerwony dekold a to jest okropne:(:(:( piszcie jeszce na ten temat co byscie mi radzily jak csobie z tym radziec???? czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhfghhhhhhhhhhhhhhhh
mial ktos zabieg laserem ipl prosze o info ile kosztpowal i gdzie w jakiej klinice pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhfghhhhhhhhhhhhhhhh
bo ja ztym nie potrafie juz zyc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja444
Ja też jestem ciekawa jaki jest efekt zabiegu laserem IPL. Namawiała mnie babka z Centrum Lasera, ale duży koszt i nie dają gwarancji poprawy. Poza tym trzeba poddać się przybajmniej trzem zabiegom w odstępach jednego miesiąca. Mam ten sam problem co Wy, od dwóch lat. Już się zastanawiam, czy nie iść do psychologa czy psychiatry z tym. Był ktoś z Was z tym konkretnie, co powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja444
Aha, zapomniałam...Dowiadywałam się, ten zabieg IPL kosztuje 300 zł na twarz i 400 zł na dekold. To jednorazowy koszt, a potem za miesiąc znowu tyle. Od cholery kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×