Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Maggi*
Wybrażma sobie. Strasznie dużo tych przygotowań, pamiętam. Ale potem cała impreza to jedna wielka przyjemność. Może właśnie całe to zamiesznie wyjdzie Ci na dobre. Zyczę Ci teraz dużo cierpliwości. A gdzie w Warszawie bierzecie ślub i kedy dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Hej Dziewczyny, ja niestety po długim weekendzie bardzo rozbita jestem i miejsca sobie w pracy znaleźć nie mogę. Maggi, najlepsze życzenia spełnienia marzeń, zwłaszcza jednego!! Myszko, masz rację, że dajesz sobie trochę luzu, zwłaszcza teraz przed samym ślubem. Ciesz się tymi chwilami, bo często będziesz do nich powracać. A jak tam ubranka, już skompletowane?? Ja ostatnio miałam okazję odświeżyć sobie wspomnienia, bo byłam na ślubie kuzyna i przyznam, że bawiłam się zdecydowanie lepiej niż na własnym (zawsze jest jakiś stres czy jedzonko będzie OK, czy muzyka się spodoba i ludzie się będą bawić). Ze swojego ślubu doskonale pamiętam ból stóp (pomimo rozpaczliwych akcji mających na celu jego łagodzenie - wkładki żelowe, podwójna zmiana obuwia). Jeśli więc mogę coś doradzić, to przygotuj sobie wygodną parę zapasową ;) i daj nam trochę relacji z przygotowań (tak w ramach odskoczni od codzienności). Zobaczysz wszystko się doskonale ułoży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi*
Powiem Ci Niunia że ja do wesela przejmowałam się strasznie czy wszystko wypali ale tego dnia powiedziałam sobie " Nie to mój dzień i ja wraz z mężem zamierzam bawić się świetnie!" i tak było. Więc druga para butów i niech się dzieje co chce to Twój dzień!!! :) :) ;) bardzo dziękuję Niunia za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Ja szczerze mówiąc byłam bardzo spięta od rańca w dzień ślubu. Dopiero się wyluzowałam jak pojechaliśmy przed kościołem robić zdjęcia w takim fajnym skansenie. Było super i nie robiło na mnie już wówczas żadnego wrażenia, że kieckę wybrudzę przed ceremonią, że o mały włos zmoczyła by nas ulewa (ale czarne chmury przeszły bokiem). Tak, że to również z własnego doświadczenia mogę polecić, bo jak bym siedziała w domu z tymi wszystkimi nadciągającymi gośćmi, to bym chyba nie dożyła do ceremonii (z nerwów). Tak mnie te wspominki rozmarzyły, że aż hej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bierzemy tylko cywilny (tak postanowiliśmy już dawno temu) i niestety nie w pałacu ślubów bo mają remont tylko w ratuszu na pl. bankowym, dokładnie 30 września :D Nie ukrywam że ja już troszkę się denerwuję ale tylko tym , ze się pomylę hihihi i coś przekręcę :D Po sukienkę jadę z najbliższymi koleżankami i świadkową za jakieś 1,5 tygodnia. Fryzjerkę już mam, maluje mnie koleżanka która jest wizażystką i naprawdę ślicznie to robi. Obrączki już wybrałam. Tak wiem, że strasznie póżno ale zapomnieliśmy :D :D Oboje wiecznie zaganiani, zwłaszcza mój narzeczony (praca). To dlatego ja wybierałam obrączki a teraz pojedziemy tylko dobrać miarę. Dziewczyny mam taką burzę mózgu że opisać się nie da ale uśmiecham się od ucha do ucha :D Jeszcze mnóstwo rzeczy zostało ale co tam, zdążymy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi*
a jakieś przyjatko po ceremonii? Ja też najpierw brałam cywilny! powodzonka w przygotowaniach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Jasne, że zdążycie. Zobaczysz Myszko cudnie będzie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuva
Czesc dziewczyny Dawno sie nie odzywalam i nie wiem czy mnie jeszcze tu ktos pamieta( i tu Izula licze na Ciebie:)). Wciaz czekam na in vitro. Psychicznie roznie. Zalozylam sobie bloga terapeutycznie i zapraszam serdecznie Tuva.blog4.pl Mam nadzieje, ze dla was wszystkich zaswieci slonce buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slavka ...
Czy kobieta, która ma normalnie miesiączki może nie miec owulacji? odpowiedzcie, bo już od roku intensywnie staramy sie o dziecko. Czekamy. Pomóżcie nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniia82
hehehe nie przejmuj się dziweczyno pzygotowaniami do ślubu bo i tak wszystko zawsze wychodzi ładniej ijja miała wesele teraz w sobotę tj. 12,08 i wyobraź sobie z tak tańczyłam że aż nogę sobie skręciłam, ci z pogotowia to normalnie się ze mnie tak nabijali że aż mi było głupio :):):):) ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :):) tamten partner już mnie nie hciał poprosić do tańa hehe bałam się że tym razem ją złamie :) do dziewczyny co bedzie miała in viro mogła bys mi poda swojego maila bo chiała bym sie dowiedzie pare rzeczy :):):) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
SLAWKA jest to możliwe musisz zrobic sobie badania hormoinalne. Powodzenia ;) MYSZKA i ja sie dołanczam .......Wszystkiego najlepszego na NOWEJ DRODZE ❤️ oby Twoje marzenia o dziecku sie spełniły.Wszystkiego naj naj i powodzonka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, wrocilam wlasnie z urlopu i jestem gotowa do pokonywania przeszkód :). Myszka ja rozwniez zycze ci wszystkiego najlepszego, i oczywiscie spelnienia marzen /przynajmniej jedno znamy wszystkie/:) Slavka ja mialam robiony monitoring cyklu, gdzie mozna określic czy jest owulacja. Całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Cześć Wica, super, że już wróciłaś (oczywiście dala nas, bo Tobie po takiej przerwie pewno trudno jest normalnie zafunkcjonować - zwłaszcza w pracy). Opowiadaj jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pracy ide dopiero w poniedzialek, musze dojsc do normalnosci zanim rzuce sie na gleboka wode pn. praca :). na urlopie bylo rewelacyjnie, Praga potrafi uwieśc, zregenerowałam sily i moge walczyc dalej, okaze sie na ile skutecznie. Szkoda tylko, ze czas urlopu nieublaganie sie konczy, no ale trudno- takie zycie. Slava monitoring cyklu robi lekarz, jest to nic innego niz usg. ja nie mam pojecia ile sie za to placi poniewaz moja dr, do ktorej chodze prywatnie robi mi to nieodplatnie w szpitalu w ktorym pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGGI*
Slavka badania hormonalne robi się prze trzy tygodnie np. 7, 14 i 21 dnia cyklu pobierają Ci krew ( wampiry jedne) i potem wiadomo czy Twoje hormonki są ok czy gdzieś czegoś brakuje. Ja właśnie jutro robię trzecie badanko. brrrrr. ;) Witaj Wica po urlopie! Pamiętam jak ciężko się wracało do pracy teraz to znowu bym poszła. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
SLAVKA odp. masz powyzej.......dodam tylko że w badaniach hormomalnych bardzo ważny jest PROGESTERON I PROLOLAKTYNA . Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica_______________> i dobrze ze dalej bedziesz walczyc❤️ mi nawet przz mysl nie przeszlo ze....kiedys przestane🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylilam watki, soryy:D:D:D:D Ps. wica------------ale to i tak bylo do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Hej, Aniia, Kobito to najlepsze życzenia na nowej drodze, no i oczywiście szybkiego zafasolkowania Uśmiałam się nieźle, po takim (niezapomnianym :P :P) początku, to już tylko lepiej może być i zobaczysz, że na pewno będzie :D :D Izulka, napisz coś więcej co u Ciebie, jak morale i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavka monitoring cyklu robi tylko gin i to w swoim gabinecie :) przez usg, nie ma innej mozliwosci zeby samemu w domu!!!! (na takie badanie chodzi co przez pare dni, gin sprawdza czy rosna pecherzyki, czy pekaja, ogolnie czy masz owulacje) mozesz jedynie kupic testy owulacyjne np z allegro i sama spprawdzic czy masz owulacje i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak, choc ja nie mam totalnego zaufania do testow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
WICIA u mnie narazie nic czekam na @ . Jak nic nie wyjdzie to III INSYMINACJA całe szcęście że mój gin po urlopie bo miałam jeden cykl własny i musiałam sobie odpocząć ale może i lepiej bo już szału można dostać od tych ciągłych wizyt i kontrolowania cyklu. Pozdarwiam :)❤️:)🌼:)❤️ i udanego ciepłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
KALI TYBETKA - co z wami zapomniałyście o nas ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Maggi pewnie że będzie przyjęcie, jeszcze nie jestem pewna co do miejsca więc narazie nie piszę ;) Mój narzeczony pracuje jako menedżer ujmijmy to w gastronomii więc nie powinniśmy miec problemów :D Pomyślę o tych dodatkowych butach hihi chociaż ja praktycznie na codzień noszę wysokie, więc chyba dam radę.Zresztą tym razem nie kupię zbyt wysokich :D Niunia ja dopiero będę wyruszała na łowy czyt. polowanie na sukienkę. Jadę do wielgachnego centrum (Maggi będzie wiedziała gdzie) w Nadarzynie gdzie są podobno śliczne sukienki w niskich cenach czyli to co tygrysy lubią najbardziej :D Będą oczywiście zdjęcia, które z przyjemnością Wam prześlę jeśli będziecie chciały. Koledzy w pracy podsunęli mi fajny pomysł (Ci którzy ślub mają za sobą). Żeby nie wynajmować fotografa tylko pojechac w jakiś miejsce typu ogród botaniczny i żeby ktoś z rodziny zrobił na zdjątka. Będzie ich więcej i może być zabawnie :) Po obrączki jedziemy we wtorek. I chciałabym wygrawerować zamiast pojedyńczych imion oba i datę na obu obrączkach. Wiecie co jest najzabawniejsze że mamy z narzeczonym te same inicjały :D Przeznaczenie normalnie :D Buziaki ogromneeeeee 🌼 Myszon w skowronkach hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka my mamy na obraczkach ja na swojej imie męża i datę a on moje i datę :D A zdjęcia mieliśmy w plenerze wyszły 500 razy lepiej niż te od fotografa a jedno mam zabawne jak bięgne przez kawałek łąki zeby oddać kwiatki drużbie a on wtedy mi pstryk ...sukienka do kolan bo wysoko ja podniosłam i kroki jak bym skakała a nie biegła....polecam..takie zdjęcia...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniia82
cześć dziękuje badzo za życzenia :):):) ja tesh mam nadzieje na szybkie zafasolkowanie :):):) i to jak najszybsze może w tym oku już bedę miała zabieg invitro o zależy od moich jajników pozdrofionka dla wszystkich :):) główka do góry zawsze jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggi*
Witajcie....cichutko u mnie bo tak sobie cichutko myślę że może w przyszłym cyklu nam sie uda skoro dzisiaj przyszła ta wredna@ ! :/ A co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×