Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Kochana Olawd, też Ci tego życzę. I jakie jest Twoje zdanie na temat wspólnej bajki dla naszych jeszcze nie narodzonych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko kochana, jeśli chodzi o adopcje to jesteśmy na drugim miejscu poniższej listy związanej z adopcją: 1. Znaleźć przyjazny ośrodek adopcyjny i nawiązać kontakt. 2. Rozpocząć kurs dla rodziców adopcyjnych. 3. Zakończyć kurs. 4. Rozpocząć składanie dokumentów do sądu. 5. Rozprawa. 6. Poznanie dzieciątka 7. Adopcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie kochane co, jako przyszły rodzic staram się pracować nad swoim poczuciem własnej wartości. Podzielcie się proszę, jakie Wy macie na to sposoby - jak Wam się udaje pokochać siebie, uwierzyć we własne możliwości - bo ja już nie mam pomysłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo ja tez juz trochę patrzyłam w internecie na ten temat strasznie dużo tych dokumentów i ponoć wszystkie badania trzeba zrobić,i najważniejsze ponoć jest rozmowa z psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylweeczko mysle ze to dobry pomysl!!! tylko ze ja do tego nie mam glowy i w dodatku mam dwie lewe rece do pisania wierszykow :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojemu dzieciątku będzie potrzeba bardzo silnego rodzica, bo przecież będzie potrzebowało wsparcia w każdej dziedzinie życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monit - rozmowa z psychologiem to sama przyjemność, żadne z tych ludzi /oczywiście w przyjaznym ośrodku/ nie chce Cię pozbawić możliwości bycia rodziców. Co najpiękniejsze to pomagają. Przynajmniej myśmy z mężem z taką sympatią się spotkali. Jeśli chodzi o badania to u nas nie trzeba było nic takiego przedkładać. Ja mieszkam w Żorach na Śląsku i w Rybniku w ośrodku szczególnych badań nie wymagają. A papierzysk jest okropnie dużo Olawd - możesz pomóc wymyślając postacie do bajki, ich charakterystykę i to będzie przeolbrzymia pomoc. Możesz podsuwać pomysły. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki sylweczko zobacze czy dam rade hehe . jak narazie to zmykam do mezusia do lozeczka poprzytulac sie . slodkich snow kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odpowiedz to dobrze że taka jest sytuacja myślałam że jest gorzej:):):) zbieram się dziewczyny bo jutro do pracy pędzę pozdrawiam buziaczki dla was kochane 👄👄👄👄 zjawie sie jutro papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,zajrzałam co u Was ale oczy same mi się zamykają. DOBREJ NOCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to już druga strona jaką rozpoczęłam. Ale się rozpisałam dzisiaj. Przepraszam Te, które czekały na ten moment. Co u Ciebie dobrego Smerfetko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś Smerfetko? Co myślisz o pomyśle na wspólne pisanie bajki, dla naszych, nie narodzonych dzieci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sylweczko tak długo Cie nie było, że miałam naprawdę co czytać, ale fajnie,że wróciłas do nas.Tryskasz pomysłami, super sprawa, trzeba cos wykombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że Ci się podoba i miałaś co poczytać. Pisanie bajki to nie jest trudne zadanie, a ile przy tym śmiechu? Ale chyba jestem monotematyczna - co u Ciebie dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylweczko u mnie nic nowego poza tym,ze zaczynam monitoring cyklu w marcu, ale walcze cały czas z zapaleniem przydatków, które nie chce się zaleczyć, niestety. Bajkę mozemy pisać, ale to chyba musiałybyśmy się wszystkie spotkac i przy okazji impreze zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby dzięki temu monitoringowi udało Ci się począć i urodzić dzieciątko Smerfetko, jeśli chodzi o te imprezkę, jak Wy ją organizujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wy spotkałyście się nad morzem, ale przegapiłam. Gapa ze mnie. Taką topikową to możemy szybko zorganizować - czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie milo gawedzicie:P:P:P:P:PSuper dziewczyny:):):) Ja to moze kiedys sie spotkam z Wami nad morzem ale chyba za pare lat:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad morzem umawiam się z Misiaczkiem i Aneczką, bo czesto jeździmy właśnie tam na urlop, ale wiadomo, kto chce może dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×