Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

trzymam za ciebie kciuki oby monitoring przyniols spore efekty. Ojoj nie dobrze grypsko to fatalna chooba czlowiek chodzi caly polamany i nie do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygrzej sie porzadnie a maz niech poprawi na koniec by dzialala przez cala noc ;-) ;-) ;-) Zycze spokojnej albo i szalonej nocy ja tez sie klade bo za pare godzin nowy dzien zawita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hej moje drogie! Odzywam sie tak jak obiecalam,Smerfetko dzieki za pamiec. Ciesze sie ze Obca tez sie odezwala i ze u niej wszystko ok.Ale brakuje nam jeszcze AnuliS mysle ze u niej wszystko jak najlepiej i brzunio tez jej rosnie,brakuje jej tutaj na tym forum. Iwa fajnie ze taz sie odezwalas juz zastanawialam sie co stalo sie z toba,ale dobrze ze masz juz czesciej meza kolo siebie i sadze ze niedlugo uda sie tobie;););) Pozdrawiam i zycze milego dnia wszystkim👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeważnie mam wolny komputer rano,potem muszę się dzielić z mężem i synem. Powiedzcie mi jak smakują ziółka i czy to naprawdę takie skuteczne?Gdzieś czytałam,mąż miał stwierdzone kilka lat temu zlepy,że pomocna jest wit. C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzdzodzanna
Nie wiem czy Wy tez przerabiałyście ziółka o.Sroki lub klimuszki,czytałam na jakimś forum,ale jakiś czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim🌻 Dzodzanna==>witam Cie bardzo serdecznie👄 mam nadzieje zebedziesz sie u nas czula dobrze🌻 a o tych ziolkach to tez czytalam ale niestety ja ich nie pilam takze Ci nie odpowiem na to pytanie:P:P:P Dziewczyny ja za chwilke zmykam do pracy a o ktorej wroce to niewiem..Sciskam Was bardzo mocno i caluje Smerfetko👄 Aneczka👄 Misiaczki👄 Olawd👄 Patinka👄 PaniMisiowa👄 Kakusia👄 Kkinia👄 AnulaS👄 Kwatolina👄 Monita👄 Obca👄 Oli26👄 Paula3332👄 Pauly78 Sonia👄 Sylweczka👄 Madzia👄 i wszystkie ktore nie wymienialam rowniez goraco caluje👄 i sciskam......i piszcie piszcie zebym miala co czytac jak wroce z pracy...milego dzionka zycze ....papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane i ja jestem.Dziś juz lepiej , sie czuje, chyba, to sie okaże. To taki jakiś wirus panuje, ale bedzie dobrze, a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
hej ja pilam zenszen ponad miesiac powiem wam ze zauwazylam lepszy sluz po nim tzn wiecej go bylo w dni plodne i co z tego jak meza nie bylo jest nie smaczny ale po paru dniach bylo ok jak zauwazylam po niepokalanku tez bylo wiecej sluzu zle sie czulam po wiesiolku mialam skurcze delikatne powinno sie go brac polowe cyklu wiec bralam do 14 moze za dlugo moze mam wczesniej owulke ale sprobojcie niepokalanka wogole uregolowal mi cykl bralam ponad miesiac korcze jak bym byla w polsce to bym sobie kupila a tak to coooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
a tak wogole to robie sobie testy owu i powiem wam ze juz nie wiem co myslec zaczelam je robic zaraz po okresie dwa razy dziennie aby dokladnie sprawdzic wiec od poczatku rano zawsze mi wychodzila lekka kreska a wieczorem nic w 10 11 i 12 dc rano prawie rowna z ta druga tzn kolor ten sam tylko moze ciutke ciensza a znowu wieczorem w tych samych dniach duzo jasniejsza wiec jak tu im wiezyc rano tak wieczorem inaczej dzis mam 13dc robilam znowu rano ale podkreslam ze nie z pierwszym moczem i znowu tak jak w 10 11 12 kolor ten sam jak ta druga kreska zobaczymy wieczorem jak wyjdzie inny kolor to przestane im ufac no bo od 10 wedlog rannych powinno cos sie wydazyc od 24h do 36h a wieczorem test tego nie potwierdza PATINKO WIEM ZE TY CZESTO ROBILAS TE TESTY POMUSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA 18
a zaciazona anulas nic nie pisze o swoim brzusiu no no OBCA jak to zlecialo dopiero co obwiescilas o ciazy bedziesz miala synia super PATINKO dopiero teraz przeczytalam co cie spotkalo nie odkladaj staranek teraz najszybciej zajdziesz a co u PAULY ? POZDROWIENIA DZIEWCZYNY MOZE BEDE PO 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka 🌻 ja juz jestem , bylam na rozmowie i jeszcze z kolezanka na pysznej czekoladzie z bita smietana mniam pychotka . a no wlasnie dostalam ta prace , zaczynam w czwartek ! bede zagladac na biezaco a teraz smigam cos zjesc bo padam z glodu . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, Kkinia fajnie,ze piszecie, hura brakowało tu Was. Anula S kiedys jak popisałam z nia na gg obiecała sie odezwać, ale jakoś tego nie uczyniła a szkoda. Olawd gratulacje pracy, super,ze sie dostałas, to może dopiero z mężem wrócisz do Polski a nie sama, co? MMyszko Ty nam koniecznie odpocznij, bo ciagle pracujesz. Aneczko jak pasemeczka? Misiaczku co tam słychać pracusiu? Patinka no mam nadzieję,że monitoring nam pomoże. Monita, XXmadziorekxx, Glut, Alii, Kakusia, Obca, Anula S,a gdzie inne dziewczyny?Napiszcie choć pare słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko tez sie ciesze i wtedy byc moze faktycznie wroce z mezem w czerwcu . jedynie jak bym zaszla wczesniej w ciaze to wtedy od razu bym wrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu kochaniutka bardzo dobry pomysł, a jak ciąża to wiadomo,że wcześniej wrócisz. Znowu cos pustki nastały na forum, gdzie te dziewczęta są? Patinko masz rację wygrzałam się a i mąż pomógł w wygrzewaniu i było mi gorąco aż do rana, ha, ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem slonce ale grzebie w internecie :-P no ale stronka twoja za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cisza sie zrobila.... zagladne pozniej bo mezus juz z pracy wraca 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Jestem kochane:*:* Byłam dziś na basenie,potem zakupki,sprzątanko i obiadzik schabowe:P:P:P Smerfeciu🌻 pasemeczka świetnie jak zwykle wyszły rewelka:P:P Nie długo chce zaszalec i zrobić 2 różowe hi hi hi:P:P Smuuutno mi,że jesteś chorutka! Lecz się szybciutko! Z chęcią wziełabym na siebie twoje przeziębionko zebys mogła czuć się lepiej! Już nie długo twój monitoring nie moge sie doczekać efektów!!!! Olawd🌻 nio nip nio czerwiej już nie długoooo a może wczęsniej się uda! Oczywiście trzymam moocno kciuki!! :**:**:** Będe teraz kukała na forum ! A gdzie reszta kochanych Słoneczek:P:P:P Piszta kochane co tam:*:❤️ Teraz sobie Ania troszke poodpoczywa:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane znalazlam chwilke ciesze sie smerfetko iz sie wygrzalas a maz ci pomogl i widzisz jak ci lepiej sluchaj sie rad starych znajomych ;-) u mnie ciut lepiej cale szczescie nie mialam pradu dlugo ale juz mam wkiec wzielam sie za lekkie sprzatanko.Buziaczki posylam dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej kochane ! Ja cały dzien poza domem,ciągle cos załatwiam jak nie kredyt,to ksiązki do szkoły,zakupy dla Antosia..ciągle cos....a tak naprawde nic mi sie nie chce :/ Oj jakiego lenia mam,miałam prace napisac na sobote do szkoły,ale nie napisze napewno sie nie wyrobie,moze bede mogła oddac w innym terminie,taka zrobiłam sie nie sumienna...chyba za duzo wszystkiego na raz i tak zaczyna mi sie odechciewac czego kolwiek...no ale mam nadzieje ze jak tylko cieplej sie zrobi to ta aura i u mnie sie zaraz poprawi;) Czytam Was codziennie,nie ma dnia zebym nie weszła na forum,ale niestety mało pisze ,nie mam chyba wytłumaczenia dlaczego,moze dlatego ze w nerwach cała jestem i nie chce jeszcze Was zadręczac....sama nie wiem...no ale obiecuje sie poprawic. I wysyłac Wam jak najwiecej ciązowych fluidków :*:*::*:*:*::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca 🌻 przeciez od tego jestesmy zebys mogla nam sie wyzalic i wyzucic z siebie wszystko co lezy ci na serduszu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po dzisiejszym dniu zdecydowanie stwierdzam poprawę, jeśli chodzi o moje zdrówko, hura czuje sie o wiele lepiej, jeszcze 1-2 i bedzie wszystko w normie. No Patinko poniekąd to Twoja zasługa, bo tylko mąż sie wziął za wygrzewanie i podziałało, a ja tu tabletkami sie faszerowałam. Tak więc wracam do Was i bede zagladać cześciej. Myszko Ciebie jeszcze nie ma z pracy, oj całymi dniami pracujesz. Olawd rzeczywiscie moja stronka, buziaczki dla Ciebie. Dzodzanna jak miło,że się odzywasz, pisz koniecznie. Aneczka poszła spać, kochana juz mi lepiej, więc sie cieszę. Misiaczki a ty gdzie znowu sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz sloneczka🌻 Dopiero co wrocilam i odrazu do kompa zobaczyc co u Was....ale sie stesknilam ze hohoohooo👄 jutro juz bede w domku i w sobote i chyba w niedziele .....takze bede odpoczywala razem z Wami oczywiscie:P:P:P:P Smerfetko murzynek juz prawie konczymy...zostalo pare kawalkow ...niezle nam z mezem poszlo cio?? Dobra ide sobie odgrzac pomidorowki bo jestem glodna jak wilk...ale bede lukac....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×