Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Myszko ja zmykam, wpadne pewnie wieczorkiem i mam nadzieję,że tu będzie co czytać. Ty sobie też zrób przerwę, bo przeciez ile można byc na nogach i dyżurować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Myszka jak zwykle trzyma nasz topik i stoi na straży. Myszko oby tak dalej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Smerfetko ....w takim razie robie sobie przerwe bo jestem padnieta....a pozniej zajrze i sprawdze ktora po mnie przejela obowiazki dyzurowania:):):P:P:P AnulkoS ==>super ze odezwalas sie do nas.....fajnie ze dobrze sie czujesz i ze wszystko jest tak jak nalezy....glaskanko brzuszka i 👄 dla Ciebie i dla dzidzi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Myszko!!! Brzuszek już pogłaskany, a tak w ogóle to pan doktor powiedział że na 60% to będzie chłopczyk. Czyli Eryczek !!! A ja byłam przekonana że to będzie dziewczynka!!! Cóż za miesiąc dowiem się czy to będzie jednak Eryczek czy może Zuzia :-) Bo takie imiona wybrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka imiona sliczne...niewazne co aby bylo zdrowe prawda???Ale jak juz bedziesz wiedziala na 100% to podziel sie z nami o tym dobrze??? Buziaki ogromne przesylam.......stesknilam sie za Toba i za reszta dziewczyn ktore nie pisza....👄 Kwatolina to juz sie nie odzywa niewiem jak dlugo...kochana jak nas czytasz to odezwij sie i napisz co u ciebie ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja obiecuję, że teraz będę się odzywać częściej. Mam nadzieję że moje kłopoty już nie wrócą. J ateż się już strasznie za wami stęskniłam. Kwiatolinka też na pewno wróci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka Kochane! Weszlam sie z Wami przywitac i zyczyc jeszcze raz Wszystkiego Naj... z okazji naszego swieta.🌻 👄 Ja spedzam swieto z kuzynem i siorka,kupujemy wodeczke i pizze i jakos ten czas zleci,bardzo mi smutno bez meza,ale co zrobie. 🌻 Pozdrawiam Was serdecznie i przesylam buziaczki,pa 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Sloneczka! Weszlam sie z Wami przywitac 🌻 i zyczyc raz jeszcze Wszystkiego Naj... z okazji naszego swieta 🌻 👄 ❤️ Ja spedzam ten dzien z kuzynem i siorka,szykujemy pizze i cos mocniejszego sie napije,bardzo brakuje mi meza,ale nic na to nie poradze,takie jest zycie i tak czasami musi byc. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,myslalam ze jedno poszlo a tu dwa posty podobne,a myslalam ze nie weszlo jedno i dla tego drugiego wkleilam heheee 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnulkoS bardzo sie ciesze ze sie odezwalas i ze bedziesz sie odzywac👄 xxmadziaraxx wiec zycze Ci kochana milego wieczorku:P:P:P:P::P Mialam isc na przerwe ale nikt nie chce mnie zastapic....brrrrrrrr...😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miłe dziewczyny ja również dołączam się do życzeń dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzodzanna witaj i dziekuje za zyczonka:P:P:P:P👄 xxmadziaraxx a ja siedze na kopmie i buszuje po necie heheheeheh zajadam sie grochowka i tak ogolnie to nie robie nic:P:P:P:Pw koncu dzis nasze swieto co nie???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, będę kukać, bo mąz teraz musi posiedziec, a w końcu cały dzień komp był mój, teraz zmiana. Myszko odpocznij naprawdę, niech któras zdecyduje się Cię zastąpic, bo my albo razem albo na zmianę tutaj jesteśmy, a reszta co, tez moze podyzurować, co nie? Anula S nareszcie sie odezwałas, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko i nawet stronka Twoja ...pieknie:P:P:P:P:P:P:PJa zmykam po kawke i serniczka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - bardzo dawno mnie nie było na naszym forum byłam tak zabiegana że ono wogóle istnieje. Widzę, że dużo nowych dziewczyn dołączyło do starających się. Przyznam szczerze, że nawet nie wszystkiewypowiedzi przeczytałam, ale obiecuję, że nadrobię zaległości. U mnie nic się nie zmieniło i nadal się staramy o naszego małego bobaska ale jak narazie nic z tych starań nie wychodzi :( Jeszcze nie tracimy nadzieji, ale już było krucho..... Teraz jakoś się pozbieraliśmy i działamy dalej. Widzę, że Smerfetka dzielnie się stara i jest cały czas na forum. pozdrawiam wszystkie dziewczyny i teraz już będę z Wami częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane meldowalam sie wczoraj ale net mi sie zaciol brat mlodszy wyczyscil mi troche komputer bo mowil ze mialam zawalony a to spowalnia prace komputera i zakloca internet no zobaczymy. Ale sie rozpisalyscie ze ja nie moge. Wczoraj moj maz po godzince przyjechal do domu i zaczol blagac ze to nie moja wina ze przerprasza ze byl zly przez ok 20 min sie dasalam ale w koncu sytuacja sie wyjasnila. On ma cierpliwosc bo ja za to jestem uparta jak byk. Dobranoc uciekam spac mam nadzieje ze sie mi nie skauje wcxzoraj 2 razy pisalam i poszlo i juz sie zniechecilam potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik_1 kochana nasza dawna koleżanko, co u Ciebie, strasznie się cieszę,że nareszcie się odezwałaś, pisz z nami koniecznie, tęskniłam.Tak bym chcaiał,żeby jeszcze Kasiada dała znak życia, Dima czasami się odzywa, dziewczyny tak Was tu brakuje. Ewcik zyczę ci powodzenia z całego serduszka trzymałam i trzymam za Ciebie kciuki. Kasiada napisz choc kilka słów, tak nam się zawsze fajnie rozmawiało, pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patonko cieszę się,że juz wszystko jest oki.Super, a nie mówiłam,ze sam przyjdzie, ha ha....faceci najpierw nabroją, a póxniej punktują. Myszko a Ty co tam porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik_1 ==>super ze sie odezwalas....nie znamy sie ale mam nadzieje ze szybko znajdziemy wspolny jezyk...trzymam kciuki za Ciebie kochana👄i odzywaj sie jak tylko bedziesz mogla🌻 Patinko ==>a widzisz...:P:P:P:P:P:Psuper ze juz wszystko dobrze miedzy Wami ....buziaki ogromne👄 Smerfetko ==>Ty moja dobra siostrzyczko i nasz kochany duszku jeszcze nie spisz......ogromne buziaki Ci przesylam ....i tesknie za Toba....i oczywsice trzymam kciuki ....👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik jeszcze jedno to chyba dobry znak,że pojawiłaś się właśnie na forum, bo ja od wtorku zaczynam działać z monitoringiem, moze przyniesiesz mi szczęście tym swoim nagłym pojawieniem się. Bardzo chciałabym sobie z Toba poklikać moze na gg kiedyś, co?No i z Kasiadą , tak jakoś brakuje mi jej. Anula S sie odezwała to super, Dima pewnie da jakiś znak wkrótce, Leszczynianka i Tysia to ja nie wiem co z nimi się stało, nic nie piszą. Tak bym chciała, żeby wszystkie dziewczyny się odezwały i napisały co tam u nich. Pani Misiowa buziaki, Sonia Ciebie cos nie ma tez,no i inne niewymienione koleżanki, czekamy na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko co Ty ja i spać, ja się rozkręcam dopiero, hi hi. Właśnie postanowiłam cos zmienic, a co mi tam farbnęłam sobie włoski, jeszcze paznokietki musze pomalować a co trzeba się jakos reprezentować na imprezkach rodzinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio i jak wloski wyszly????Napewno pieknie:P:P:P:P:P A ja wrocilam przed chiwla z zakupow spozywczych....teraz mezus poszedl sie zdrzemnac a ja siedze na necie:):):)dostalam od mezulka sliczny wazonik kwiatow...:):)tak mi sie podoba ze szok....jutro postaram sie pstryknac fotke telefonem to przesle Ci kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko fajnie,że dziewczyny odzywają się , choć bardzo dawno co niektóre nie pisały, a Ewcik to chyba tak długo jak ja się stara, w każdym razie razem klikałyśmy kiedys na forum i było super tak jak teraz z Wami, tylko smutno mi ,ze niektóre dziewczeta nie napisza choć kilku słów, ale jestem szczęśliwa, ze ona się odezwała. Teraz no coż pogonię moze Kasiada się odezwie, proszę Cię napisz co u Ciebie, a Myszka ta która kiedyś tak duzo pisała , odezwij się też, to było dawno ja jeszcze chyba się nie udzielałam na forum, tez bardzo fajna dziewczyna, jak zresztą wszystkie te Myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×