Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

witam kochane👄 ale mnie długo nie było.......... nawet juz nie wiem kiedy ostatnio pisałam ale musze to nadrobić witam nowe koleżanki:):):):) u mnie nic za bardzo sie nie dzieje czekam na testy owul.które zamówiłam i jak przyjdą to zaraz testuję cały czas w pracy:(:(:( ale teraz mam 3 dni wolnego uffff:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie trzeba będzie sie za porządki przedświąteczne wziąć:(:(:( chociaż juz nie bede sie tak starać skoro niedługo wyprowadzka jupiii:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa => to szkoda maleństwo juz w maju opuszczać:(:( ale cóz jak do pracy też trzeba chodzić :(:( ten kraj nas wykończy ja też tylko z 1 roku wychowawczego skorzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa => to szkoda maleństwo juz w maju opuszczać:(:( ale cóz jak do pracy też trzeba chodzić :(:( ten kraj nas wykończy ja też tylko z 1 roku wychowawczego skorzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka , myszka , misiaczki , anczka i inne nie wymienione.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie ma nikogo? widze ze na gg jestescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itaj olu 🌻 taaa fajnie bedzie robic zakupki dla maluszka hih mam nadzieje ze juz w przyszlym roku mi sie uda! u mnie nic nowego.powoli jakos idzie .zaraz do pracki jutro jad e na zakupki heehhe a dziewczyny gdzie sie podziewaja????? halllo stronka niedlugo do zgarniecia:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia - bylam dwa razy w ciazy ale obie poronilam wiec to bdzie tak jakby pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkoncu ktos sie odezwal witaj misiaczki 👄 i milej pracy ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu stronka moja - trzeba sie tylko postarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauważyłam twoich Aniołków...przepraszam :( miejmy nadzieję, że wszystkie będziemy cieszyć się macierzyństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkodzi - napewno wkoncu bedzie dane nam wszystkim byc mamusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooo -do jasnej anielki gdzie wy sie podziewacie?! mam was pogonic od smerfetki i co? jutro bede musiala sie jej tlumaczyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzanna ja w sumie sama nie wiem czy mam jakieś objawy :( Czasami rano mnie mdli i to jest tak naprawdę jedyny objaw chociaż jak się bardzo chce to można te objawy u siebie wywołać. cały czas zastanawiam się nad piersiami bo podobno robią się bardziej okrągłe i są wrażliwe - w moim przypadku tak nie jest. Chociaż dzisiaj zauważyłam że lekko się zmeniły są jakieś pełniejsze, ale już sama nie wiem czy tak jest naprawdę czy tylko sobie wmawiam. W każdym razie umówiłam się do mojego gina na czwartek więc myślę że rozwieje moje wątpliwości. Oby nie było za wcześnie :( Pozdrawiam Was moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcik____trzymam kciuki zeby to bylo to o czym marzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Hej Słoneczka wybaczcie,że mnie tyle nie było ale naprawdę byłam tak zabiegana,że nie miałam nawet minuty żeby usiąść tu na forum:(:(:(:( Gdzie jest Smerfecia?????????????????m Przecież dziś jej wielki dzien!! Smerfetko pisz co i jak bo juz mnie stres zżera!!!! Ewcik_1 🌻 mam nadzieje ze to dzidzia!! Trzymam bardzo mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!! Misiaczku ja też tesknie bardzo mocno moze wyslij mi na gg twój numer komórki to bedziemy sie zgadywali smsowo kiedy bedziemy na gg!! Buziaczki kochane!! Misiaczki 👄,Smerfecia👄,Myszka👄,Olawd👄,Panimisiowa👄,Anna👄,Obca👄,Ewcik👄,Monita👄,Madzia👄,asiunia27👄,patinka👄,becia_gask👄 i dla innych dziewczyn ktorych nie wymienilam:*:*:*:*:* Dobranoc Skarbki kolorowych snów i udanych staranek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd dzięki za wsarcie :) kurczę byłabym najszczęśliwszą osobą pod słońcem taki sukces po 33 cyklach starań .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcik----trzymam mocno kciuki aby sie udalo 🌻 zreszta ty juz jestes w ciazy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcik----trzymam mocno kciuki aby sie udalo 🌻 zreszta ty juz jestes w ciazy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×