Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ewcik___mnie tez bolal brzuszek przed @ a okazalo sie ze to ciaza , znajoma polozna mowila mi ze jak sie jest w ciazy to w tym czasie co miala by nadejsc @ po prostu brzuszek boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcik mnie też boli podbrzusze od czwartku;( nie wiem co robić czy wykonać test czy czekać... jeszcze kilka dni @ powinnam dostać za 2 dni czyli w pn... a i jeszcze sporo mogłabym napisać ale nie chce sie łudzić!!! pozdrowionka zmykam do łóżeczka jutro musze bardzo wcześnie wstać;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enka oby to było to o czym marzysz - wszystkie marzymy :) Trzymam za Ciebie kciuki i za wszystkie dzielne dziewczyny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do wyrka muszę odpocząć bo jutro rano znowu na uczelnię dobranoc i do jutra papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i ja jestem na chwilę, kurujmy sie kochane, żeby te chorubska odpędzić. Monita fajnie,że zajrzałaś, no działamy po monitoringu, a efekty wkrótcde mam nadzieję,ze pożytywne, choć nie robie sobie wielkich nadzieii. XXmadziarekxx superancko,że jesteś, z nami rażniej, ale pamietaj walcz o tą miłość, nie poddawaj się tak łatwo, ja bym nie dała, więc......walcz. Myszko tTy znowu w pracy, oj zapracujesz się nam kochana, przystopuj.Fajnie,ze choc trochę na gg czasami uda nam się poklikać. Obca a ty obiecałaś pościara wieczorem , gdzie on jest? Patinka no odpocznij po tym sexsie kobietko. Misiaczki coraz blizej dnia wizyty u lekarza, super nareszcie się dowiesz wszystkiego co i jak działać. Aneczka a ty nam się nie smuć, tylko pisz co sie stało, moze będzie ci lżej na serduszku. Paula gdzie sie podziewasz? Olawd dziękuję za e-maila, ślicznie z malcem wygladasz.Fajnie,ze praca oki. Asiunia i Becia trzymam kciuki. Ewcik i Enka mam nadzieję,że się Wam udało. Myszko dziękuję za e-maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jest smutno maz wpracy mala spi a ja mam szwedaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze teraz na moja corcie jak spi i zaluje ze sie wczesniej nie zdecydowalismy juz taka duza i jeszcze nie wiem ile bedziemy sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa18 uszki do gory nigdy nie jest za pozno trzymam kciuki ! ROBILAS BADANIA? u mojego meza ok ale u mnie nie zawesolo..:(( mam nadzieje ze medycyna pomorze nam w starankach:P niestety badania sa przykre ale.. zblizaja do dziecka i duzo wyjasniaja...takze nie trac nadziejei i pisz czesciej :)) fajnie masz juz dziecko a przed Nami jeszce czekanie...ale dla dziecka wszystko:)) tyle razy marzylam jak to bedzie jak urodze ..te spacerki och juz sie nie moge doczekac oby bylo ok..caluski:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Kochane - ja zaraz uciekam na uczelnię i nie będzie mnie prawie przez cały dzień, więc weszłam tylko się z Wami przywitać. Życzę Wam spokojnej niedzieli i jak będę już w domu to się odezwę. P.S. Dzisiaj mam już 44 dzień cyklu i okresy jeszcze nie ma - ale test też nie wyszedł wczoraj :( Cierpliwie czekam do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny, ale pojechałam nie 44 dzień tylko 38 dzień cyklu - już tygodnie mi się mieszają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka 🌻 cos tu cichutko dzisiaj :-( no nic moze pozniej bedziecie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik_1 trzymam kcuki oby to ciaza:))) olawd witaj Kochana dzis wolne>?? ja az do srody :P Smerfetka jak tam?? jak po nocce:)) 👄 🌻 Obca_ jak tam??? jak samopoczucie??? dziewczyny jak tam??:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziewczyny oki. Wieczorem wzięłam tabletki i dziś rano i jest oki, wiec nie wiem dlaczego wczoraj tak mnie wzięło, mam nadzieje,że juz tak nie będzie , bo to było straszne. Misiaczki, Aneczka, Myszka, Patinka, Olawd,Becia, asiunia, Obca, I?wa, Kkinia , Ewcik i enka za wszystkie wymienione i nie wymienione trzymam kciuki. Myślę,że Ewcik albo Enka ogłosza w końcu dobre wieści, albo obie, ale byłoby fajnie. Dziewczyny dlaczego tak mało piszecie, co jest, odzywać się. Soniu , Pani Misiowa, Kakusia buziaki. No i tak sobie uzmysłowaiłam dzis rano,że za tydzień juz Świeta, jak ten czas leci.A my czekamy na fasolki, bo cos dawno nie ma już, a szkoda.Pa pa do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja dzis w łóżku niestety spędzam niedzielę :( boli mnie podbrzusze..myślałam,że to może pęcherz ale to nie to...nie wiem co może być przyczyną, może działania niepożądane po clo - wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę- naprawdę nie wiem i trochę się martwię.. Dopiero w środę do lekarza, zobaczymy co i jak , mam nadzieję, że będzie owulacja... Całuję Was wszystkie i życzę miłej niedzieli, zaglądnę jeszcze później :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! u mnie taka sytuacja w sobotę rano było przytulanko a dziś jest niedziela i czuję owulację co zresztą potwierdził test?! czy chłopaczki od wczoraj ranka żyją jeszcze czy jeszcze ich dopuścić,? sęk w tym że mąż będzie wieczorkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane, właśnie wróciłam z uczelni i jest piękna pogoda. Muszę jednak siedzieć w domu i trochę posprzątać bo jakoś to nasze gniazdko nie wygląda za dobrze ;) Smerfetka cieszę się, że już lepiej się czujesz Patinka co u Ciebie nie odzywasz się.... olwad, aneczka, asiunia, enka, misiaczki, i wszystkie dziewczyny dziękuję Wam, że trzymacie za mnie kciuki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik_1 🌻caly czas trzymamy kciuki:)) oby sie udalo i wysyp fasolek na zajaca byl:))) A.N.N.A LEPIEJ POPRRAWIC na wszelki wypadek:)) trzymam za Was kciuki:))) pochwalcie sie koniecznie forumkowym ciociom jak staranka wyszly hi Smerfecia 🌻 TY gdZie ?? 👄 ❤️ Aneczka 🌻 Kochana jak tam nic nie piszesz:( odezwij sie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) u mnie wszystko ok, tylko bardzo bola mnie piersi i nie wiem od czego, Weekend minał w sumie cały na zakupach przed świetami, dzis jeszcze koncóweczka porzadkow- typu szafki i od jutra znowu praca.... Hmmm gdybym była w cizy to na wszelki pisze o moich objawach... których na razie nie mam- tak na zasadzie pamietnika... W sumie to jakos nie wierze ze moglabym byc w ciazy.... choc z medycznego punktu widzenia to mozliwe to raczej nsatawiona nie jestem. A co tam u was? jak weekendzik mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, a gdzie właśnie nasza Aneczka, halooooooo? Jakoś znów mało dziewczyn na forum, szkoda. U nas okropna pogoda pada i pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nissia
witam,przepraszam ze sie wtracam ale przypopmnialam sobie jak staralismy sie z mezem o dzidziusia(przez 3 lata)i juz zaczelam tracic nadzieje,nawet kiedy nie dostalam @przez tydzien nie myslalam ze w koncu sie udalo.Nie mialam mdlosci,zawrotow glowy czy innych objawow,tym bardziej ze brzuch mnie bolal jak co miesiac.To maz namowil mnie na zrobienie testu,a tam:):):):):)poplakalam sie okropnie ze szcescia oczywiscie>Teraz staramy sie o drugiego bobasa i znow jest trudno ale wierze ze sie uda.Dzis powinnam dostac@:(mam nadzieje ze nie przylezie,bo szczerze jej nie lubie.POZDRAWIAM i zycze powodzenia w staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nissia trzymam kciuki,ze i Tobie się uda, oby nie przyszła.Tak w ogóle to witaj w naszym gronie. Starałaś sie o pierwsze dzidzi 3 lata to bardzo długo, ale skoro się udało wtedy to i teraz sie uda, a dla nas to jest nadzieją,że Tobie i innym dziewczynom udało się po tak długim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem slonka ale tylko na chwilke bo mezus poszedl do kolegi a ja robie porzadek w plytach bo juz sama nie wiem co mam . 👄 co tam u was - jak weekendzik minal ? buuu jutro do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie stało tylko taka cisza aż dziwne że wszystkie się pochowałyście w zaciszu domowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje. U mnie wszsytko dobrze wczoraj wzielam sie po napisaniu posta na forum za sprztanie i poszlam ogladac FILm na TVN z jenifer lopez kurcze nie pamietam tytulu cos o tesciowej ale fajny no i zasnelo mi sie. Dzis wstalam o 1 -po poludniu wiezycie??????Waszego czasu hihi. Zrobilam sniadanko upieklam kotleciki i zrobilam salatke warzywna i nie chce mi sie nic szczerze powiedziawszy. Mam dzis lenia na potege..... Ewcik trzymam kciuki bole nie musza oznaczac nadchodzacej @ pamietaj ja przy Sw pamieci moim kubusiu co 5 minut latalam do wc sprzawdzic czy dostalam bo czulam mokro i cislo kulu jak na @ a nie przyszlo a bole utrzymywaly sie jakies 3 tygodnie dobre. S,merfetko co u Ciebie ?? Tak sa przesliczne moje kroliczki ciagle je sciskam i caluje bomba zglupilam na stare lata hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×