Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej Dziewczyny :) ja już jestem po wizycie i jest pęcherzyk duży więc się bardzo cieszę bo to znaczy, że CLO działa :):) Ale z drugiej strony lekarka mnie lekko zdołowała bo powiedziała, że mąż nie ma rewelacyjnej ruchliwości plemników i w połączeniu z moimi problemami możemy się starać 3,4 cykle a potem pomyśleć o inseminacji :( co Wy o tym myślicie? Powiedzcie czy to nie za szybko? czekam na Wasze opinie!!pomóżcie proszę.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia ja nie bardzo Ci pomogę bo tak naprawdę o inseminacji wiem niewiele...... Ale wydaje mi się że lekarka wie co mówi i jeżeli Twój mąż ma problemy z chłopakami to może to faktycznie jest jakiś pomysł. A przynajmniej nie będziesz się stresować i czekać..... Tylko tyle mogę Ci powiedzieć - przykro mi że nie za dużo powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia27 niech twój mąż zażywa codziennie 1 wit.c lub szklankę soku pomarańczowego,czytałam że to pomaga na plemniki na ruchliwość iupłynnianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mowilam...@! no ale ostatnia przez najblizszy rok :-P Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... ............18.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............10.03.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...06.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............26.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny lekarka powiedziała, żeby zażywał cynk ale uważam, że inseminacja to ostateczność kiedy wszystkie próby i możliwości zawiodą. my staramy się dopiero 2 cykle więc mowa o sztucznym zapłodnieniu jest dla mnie na razie nie do pomyślenia no nic na razie staram się nie myśleć o tym... trzeba się przygotować do staranek, w piętek idę znowu zobaczyć co z pęcherzykiem i ewentualnie dostanę coś na jego pęknięcie... Buziaki :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze sie wtrace, ale IUI to nie sztuczne zaplodnienie, tylko technika wspomaganego rozrodu powszechnie stosowana jesli jest wlasnie problem z nasieniem badz jest u kobiety wrogosc sluzu, w metodzie wlasnie jest stosowana stymulacja najczesciej clo a wstrzykniecie plemnikow odrazu do macicy, jeszcze uprzednio wyselekcjonowanych naprawde zwieksza szanse na ciaze.....takze naprawde warto podjac taka probe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na pekniecie zwykle dostaje sie pregnyl, po jego wstrzyknieciu gora do 36 godzin dochodzi do owulacji, wiec jest to zwykle optymalny czas na starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki malolepsza za to co napisałaś w takim razie może moja lekarka się źle wyraziła a ja powtarzam....... dzięki za wyjaśnienie na czym to polega w sumie kiedyś o tym czytałam, ale jakoś mi umknęło... cały czas liczę na to, że uda się naturalnie :) trzymajcie kciuki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia ___i ja trzymam kciuki za ciebie, narazie generalnie masz racje, dopiero drugi cykl, wiec macie jeszcze czas na takie dzialania, napisalam ci o IUi zebys nie traktowala tego jako czegos nienaturalnego, z reszta kazde poczecie jest naturalne, moje dziecko jest cudem ICSI i ani razu nie poczulam,ze to wbrew naturze, wrecz przeciwnie, sam cud, ktorego bylem swiadkiem od poczatku pozdrwaoim watek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki:):):):):):):) Ja dalej kicham, prycham i gardlo mnie dalej boli:(:(:(:(:(:(:( Rano zjadlam 2 kanapki z maselkiem i z czosnkiem i mam nadzieje ze mi przejdzie bo jezeli nie to przeleze cale swieta w lozku:(:(:(:(:(:(:( Gotuje wlasnie zupke grzybowa i pozniej bede smazyc rybke;);););););) Mialam zamiar dzis cos posprzatac w domku ale tak mi sie nie chce ze niewiem :D:D:D:D Jutro o pojutrze pracuje caly dzionek wiec gotowanie i pieczenie zostanie mi na sobote:):):) w piatek wieczor tylko koszyk sobie przyszykuje :):) a jeszcze dzis pogoda barowa...pada od samego rana:(:(:(:(:( Olawd ==>@ Cie odwiedzila wiec po jej zakonczeniu bierzcie sie ostro do roboty....trzymam kciuki zeby Wam sie tym razem udalo....👄 Enka, Ewcik🌻 ==>przykro mi:(:(:(:(:(:(:( ze tym razem sie Wamnie udalo...ale trzymam kciuki za wasz kolejny cykl ktory musi okazac sie tym szczesliwym👄 Dodzanna🌻 ==>za Ciebie rowniez trzymam kciuki zeby jak najszybcciej u Ciebie pojawila sie fasolka:):):):)👄 PaniMisiowa🌻 ==>super ze u Patrysi wszystko dobrze i ze rosnie....nawet sie nie obejrzysz a bedzie biegac ta Twoja pannica👄 dla Was Obca🌻 ==>ciesze sie ze odzywasz sie do nas......poglaskaj brzuszek odemnie i przesylaj nam fluidki ciazowe i duzo 👄 dla Was:P:P:P iwa18🌻 ==>Tobie tez zycze aby sen Twojej kolezanki okazal sie proroczy i abys niedlugo oglosila nam ze jestes w ciazy👄 asiunia🌻 ==>pecherzyk jeste wiec bedzie dobrze zobaczysz...👄 malolepsza🌻 ==>serdecznie Ci gratuluje ciazy....podczytuje Was na topiku i bardzo sie ucieszylam ze Ci sie udalo...duze 👄 dla Ciebie i dla dzidzi i zagladaj do nas czesciej i przesylaj rowniez fluidki dla nas:):):):):):) Smerfetko🌻 ==>a Ty pewnie jak zwylke zabiegana :(:(:(:(odpocznij troszke z nami i odezwij sie 👄 Aneczko🌻 ==>odezwij sie do nas prosze co sie dzieje:(:(:(:(:(:(:(wiesz ze my tu wszystkie sie martwimy o Ciebie a Ty nie dajesz znaku zycia:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(👄 Patinko🌻 ==>plukam gardelko woda z sola .....tak mi sie wydaje ze dzis juz lepiej choc jeszcze nie calkiem przeszlo👄 dla Ciebie i coreczki Misiaczki🌻 ==>milego dnia kochana zycze i duzo👄 Monitko🌻 ==>Ty tez przepadlas i Cie nie ma....odezwij sie do nas👄 xxmadziaraxx🌻 ==>👄❤️ Oli26🌻 ==>znajdz troche czasu i odezwij sie 👄 Sylweczka🌻 ==>obiecalas mi ze bedziesz sie do nas odzywac czesciej i cio???zapomnialas o obietnicy?? odezwij sie 👄 Sonia🌻 ==>👄 dla Ciebie i Twojego malego przystojnaiczka...:):) Dla wszystkich niewymienionych dzieczyn przesylam po 👄 i po 🌻.......papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myszko tylko ty tak potrafisz - taaakiego posta napisac :-P zdrowiej kochana zdrowiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Hej właśnie nadrobiłam zaległosci... Szkoda,że Ewcik się nie udało,a taką miałam nadzieję!! Smerfetko Ci sie uda napewno!! U mnie kryzys na szczeście minoł i teraz będe pisała częściej:* Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pozdrawiam was serdecznie odezwe sie moze jutro mam dolka wielkiego................Odechciewa mi sie wszystkiego :-( Wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik83
wcale nie tak łatwo zajść w ciążę jak się chce tego. dziewczyny najlepszą metodą na zajście jest antykoncepcja!!! wypróbowałam- wyjechać zapomnieć o cyklu i pęcherzykach i zabezpieczać się :) wiem co piszę jestem już w 7 tyg stosowaliśmy metodę przerywanego stosunku- nie mógł przerwać:) potem z prezerwatywą ale pękła po powrocie myśleliśmy że dni płodnych nie było. A były!!! po prostu dużo relaksu wino, tańce i seks w przytulnym miejscu i samo się zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza bardzo Ci gratuluję, że Ci się udało :) Nie chciałam, żeby moja wypowiedź została odebrana jako manifest przeciw inseminacji :) Po prostu się wystraszyłam, ze tak naprawdę jeszcze dobrze nie zaczęliśmy się starać, a lekarz mówi już o IUI... taka pierwsza reakcja, wiadomo, że jeśli ktoś bardzo pragnie dziecka to zrobi wszystko, aby je mieć :) Jeszcze raz Ci dziękuję za porady :) i jeśli można zapytam jakie miałaś problemy z zajściem i czy długo się starałaś? Buziaczki dla Ciebie i pozostałych dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, ja nadal chora! Ale nie bede sie o tym rozpisywac, jak i nie wypowim sie na temat pogody :( :( :( Pamietam jak kiedys w lany poniedzialek chodzilismy w krotkim rekawku-tyle, ze bylo to 20 lat temu- a mowia,ze klimat sie nam ociepla... Myszko- widze,ze ciebie tez choroba trzyma! Wracaj do zdrowia- co jak sie okazuje nie jest w sumie takie proste. Cos smerfetka nam zamilkla i chyba sie nie gniewa,ze tak rzadko piszemy;) ida swieta, to nam chyba wybaczy. Buziaki dla ciebie. Olawd- wreszcie kochana widze u ciebie optymizm. Suuuper! Twoje pozytwywne nastawienie to polowa sukcesu! Tak trzymaj. Trafilas w sedno mowiac,ze z kazdej zblizajacej sie @ trzeba sie cieszyc,bo to kolejna okazja na dzidziusia. Dziewczyny- prosze brac z kolezanki przyklad :) :) :) Caluski dla calej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia...ja po prostu nie dopuszczam innej mysli!!! tak ma byc i koniec!! ja chce dzidziusia i bede go miec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja na prawde wieerze ze teraz po tych 4 miesiacach przerwy musi siee udac , do 3 razy sztuka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co tak cicho sie zrobilo??????? Aneczka ==>fajnie ze jestes z powrotem:D:D:D:D:D:D:Dale wiesz ze martwilysmy sie o Ciebie a Ty sie nie odzywalas:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(ale mimo tego ciesze sie ze jestes z nami:):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :)) Aneczka 24 🌻 co too za fochy?? tesknilysmy za Tpba i wolalysmy a TY NIC:((( Myszko24 kuruj sie kochana!!!bidulko 🌻 olawd 🌻 no ba doekasz sie sliczego i zdrowego dzidziusia:P:)) sonia17 👄 zdrowka zycze!! jak tam malenstwo??pewnie rosnie jak na drozdzach:))) Smerfeciu gdzie TY 👄??? ja padam na pyszczek spalam 2 godzinki tylko cala gloopia jestem wiec dzis wczesniej sie klada kolo23 chyba:P czekam juz na SWIETA ..wkoncu z moim spedzimy razem czas:)) a po Swietach juz z gorki do lekarza i miejmy nadzieje ze sie jakos ulozy i wkkkoncu doczekam sie dziecka...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaane przesylam buziaki i pozdrowienia od Paili 3332 👄 objecala ze zajrzy jak da rade :)) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ==>dziekuje za buziaki i pozdrowienia...i koniecznie zajrzyj do nas jak bedziesz miec chwilke czasu:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×