Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dzięki Myszka. Kupiłam dziś test więc jutro rano go zrobię. Myślałam, że może teraz mogę zmierzyć i już coś niecoś bym widziała :P a tak to trzeba czekać do rana....no chyba, że w nocy przyjdzie @ bo jak na razie wszystkie objawy na to wskazują :) jakoś w cuda nie wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zmykam do sklepu bo hydraulicy wlasnie pojechali.....milego wieczorku dla Was i dobrej nocki👄 dla Was myszki moje:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Smerfetko i Saro- dziekuje Wam bardzo za zyczenia urodzinowe! Mam nadzieje, ze najwazniejsze z nich sie spelni :) Smerfetko milego i owocnego wypoczynku!!!! Sciskam Was wszystkie bardzo mocno i uciekam z forum zeby za duzo nie myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia --- trzymam kciuki za ciebie , test najlepiej robic z pierwszego moczu , ja tam zawsze sie budzilam okolo 4 rano i wtedy robilam :-P daj znac jutro raniutko co i jak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro specjalnie wlace raniutko kompa zeby byc jedna z pierwszych ktorym asiunia obwiesci dobre wiesci asiunia nawet jak test wyjdzie negatywnie to nie zalamuj sie bo na pewno sie wkoncu wkrotce uda a ja wiere ze to juz teraz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak niee dziala kae to nie ale jak zacznie to wysyla po kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia mierz natychmiast i nie gadaj!!! termometr wsadź pod pachę i melduj się ile wyskoczyło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mierzyłam wieczorem jak się @ czwarty dzień spóźniała i wyszło mi 37,1. jak masz podwyższona to obojętnie czy rano czy wieczorem zmierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz ci los poszła spać i teraz się dopiero rano dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko nie martw sie bo po pierwsze: 1. Dolar coraz tańszy więc łatwiej przyjechać 2. bilety samolotowe maja być tańsze 3. dzisiaj telewizor znowu coś przebąkiwał o zniesieniu wiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia ja test tez zrobiłam wieczorem po zmierzeniu temperatury i wyszły dwie krechy. no chyba wszyscy poszli juz spać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzyłam w buzi pod językiem tak jak pisało w metodach NPR i wyszło 37,5....co to znaczy????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia a zmierz jeszcze szybko pod pacha - tak tradycyjnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak odczytać ta pod językiem ale wychodzi że masz podwyższoną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli wyjdzie ci powyżej 37 to znaczy że @ jeszcze nie nadchodzi. Po przed nią temperatura spada do 36,6. Wiem to z obserwacji bo sobie mierzyłam kiedyś bardzo szczegółowo i dzień przed @ zawsze spadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rano teścik - no chyba że nie wytrzymasz tak jak ja i zrobisz dziś. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy masz termin miesiączki bo mówiłaś że od dwóch dni już cie brzuch boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia a zazwyczaj masz regularne miesiączki czy lubią się spóźniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin miałam wczoraj i mam regularne bo biorę luteinę. Nie ma co się nakręcać zrobię jutro test i zobaczymy dzieki za rady Efqa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już spakowana, ogarniam dom i nynki. Może rano jeszcze zajrze, życzę Wam udanego długiego weekendu i piszcie dużo, a asiunia napisz nam, ze masz 2 kreski na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kochane :-) Wczoraj jak laura byla na balecie bylam na zakupach i kupilam piekny zestaw dla dzidziusia byly tylko niebieskie ale sliczny blekitny kolor czapeczka buciki i kocyk zrobie zaraz fotke to wam pokaze ale cudo az sie poplakalam nad tym. a wnocy znow plamienie mocniejsze zywa czerwona krew zawalu dostane zanim do tej polski polece. Asiunia trzymma kciuki za 2 kreseczki daj nam szycbiutko znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia ---czemu jeszcze ni meldujesz co jak?? patinko---ty to sie bedna nastresujesz miejmy nadzieje ze to tylko polip z dzidzia ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×