Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Na szczęście pieluchy juz nie musi nosić wiec tyle dobrze. Mój m nawet grzeczny i miły ale właściwie nie mieliśmy się kiedy klócić bo był męża brat z dziewczyną a teraz poszedł spać. Kochane moje dobranoc wam życzę do jutra papapapappappappapapappapa [śpioch} [śpioch} 💤 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa ten gin to Cię zawsze zrozumie i na pewno Cię nie spławi w potrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Twój mąż poszedł spać z dziewczyną brata? Oj PaniMisiowa bardzo jesteś tolerancyjna ha,ha,ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny U mnie nieco lepiej. Byłam dziś u dentysty 3 zęby zrobione został jeszcze jeden. W czwartek ide na UsG zobaczyc czy jest wszystko ok kupilam sobie dzis gazete ciąża od A do Z i poczytałam co nieco Sara76 koniecznie zmień gina!!! koniecznie!! ja dostałam pregnyl jak mój PG miał 18mm i udało się. Myślę, ze jak dostaniesz pregnyl to na pewno Ci sie uda 👄 PaniMisiowa 👄 z mezem lepiej Smerfetka nie przejmuj się głupimi docinkami, ludzie tacy są, że gadają co im ślina na język przyniesie a nie pomyślą ze moga komus przykrosc zrobic 🌻 Mam nadzieję, że wszystko się poukłada i będę częściej pisać olawd 3-mam kciuki za Twoje testowanie :) wszystkim dziewczynom kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak znowu nikogo nie ma, więc pójdę w stronę łózka. Mój Gargamel śpi, więc zostaje mi telewizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa zobaczymy co wyjdzie z tego ciacha, napewno się uda, bo jest łatwe do zrobienia, ale jak coś to się nie zmarnuje mój piesek lubi słodycze, ale i tak myslę,że wyjdzie. Pani Misiowa i Patrycja kolorowych snów i dla reszty dziewczyn także pięknych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Śpiochy :) Co tam u was ja narazie w dobrym humorku juz jestem pewna ze bede miala synka (sama zobaczylam klejnociki na usg :p) maz szczesliwy choc z dziewczynki cieszyl by sie tak samo a co mnie njabardziej ucieszylo to to ze juz jest ulozone jak powinno byc (a zastanawialam sie czym mnie smyra po zebrach ;p)bo strasznie sie balam ze sie nie odwroci i beda mi robic cesarke ;p Poza tym jak juz wam pisalam wszystko w porzadku maly rosnie jak na drozdzach no i ostatnia prosta zostaje juz sie doczekac nie moge :) Olawd -->glowa do gory napewno sie uda i beda dwie kreski pamietaj wiara czyni cuda zwlaszcza ze ty nie mialas problemow z zajsciem w ciaze, jak juz beda 2 krechy to duzo odpoczynku stala kontrola lekarska i bedzie dobrze moja znajoma tez poronila 2 razy a do tego miala problemy z zajsciem a teraz dzieki Bogu jest juz w 5 miesiacu i wszystko oki powoli wraca do normalnego zycia codziennego bo oczywiscie przez te pierwsze miesiace sie duzo oszczedzala i tobie tez sie napewno uda!!!!!!! Sara --> nie miej sentymentow do tej gin lepiej powyginac sie od poczatku przed nowym ginem niz byc zwodzona przez kogos malo kompetentnego mi nie miesci sie w glowie ze ona powiedziala ze nie moze podac ci prenegylu przeciez to tak samo jak by powiedziala ze nie moze ci przepisac np. clo glupota i pewnie dlatego ze nie dostalas prenegylu pecherzyk zacza sie wchlaniac bo moze przerosl a niemogl peknac a tak nie moze dalej byc!!!! pamietaj smigaj do nowego gina czym predzej EfQa --> szybko ci zleci ciaza ja tez na poczatku mowie kurcze wiecznosc mija a ja caly czas w poczatkowych tygodniach a tu prosze niewiadomo kiedy 30 tydzien zobaczysz teraz jak mina mdlosci brzuszek zacznie rosnac w szybszym tepie no i dzidzia zacznie sie rozpychac :) teraz bedzie cieplo dlugie dni to bedzie ci szybko lecialo jakies spacery grille itp. i pewnego dnia powiesz o kurcze ja zaraz bede rodzic ;p;p;p Smerfetko --> co tam u Ciebie kiedy testujesz ciekawa jestem efektu gorskiego klimatu... moze bedzie nie tylko jedna ale dwie fasolki ;p;p;p;p PaniMisiowa --> co tam u was jak Patrysia gryzie juz wszystkich?? a mezem sie nie przejmuj faceci czasem gorzej jak kobiety maja swoje napiecie i sa niedozniesienia ale im przejdzie troszke cierpliwosci ;p Asiunia --> jak sie czujesz mdlosci cie juz dopadly?? i pisz ze idziesz w czwartek zobaczyc dzidzie bo napewno jest w porzadku nie mozna nawet myslec inaczej!!!Dobzre ze dbasz o zeby bo to bardzo wazne w ciazy. Co do gazet to ja kupuje gazete M jak mama jest bardzo fajna wychodzi raz w miesiacu i tam jest duzo potzrebnych informacji o ciazy i po ciazy polecam Myszko --> udanej imprezki napewno oczarujesz wszystkich troche relaksu ci sie przyda bo ty ciagle zapracowana jestes :) Misiaczki --> a co u ciebie mam nadzieje ze nadal zwarta i gotowa z do walki o dzidzie no i w dobrym humorze bo jak nie to przyjade i dostaniesz lanie ;p;p;p Ale sie rozpisalam kurcze juz sobie wyobrazam jak bysmy sie mialy wszystkie spotkac to trzeba by bylo tydzien sobie zarezerwowac zebysmy zdazyly sie nagadac i nie wiem czy by nam to wystarczylo ;p;p;p Buziaki i fluidki *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za pocieszenia 👄 wczoraj nie pisalam juz bo taka burza z piorunami sie zerwala ze powyłączaliśmy wszystko z kontaktu . zaraz jade do sklepu po kocyk o ile jeszcze bedzie i na male zakupki - musze szwagierce kupic ten komplet 7 par bodow bo tu taniej . buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAlooo dziewczyny gdzie sie podziewacie czyzby ladna pogoda was nastroila na spacerki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 Ja jestem ale za 2 godzinki lece do pracy i wroce o 3 po poludniu.....jeszczepozniej musze upiec karpatke na te imprezke ......kupilam sobie czerwona sukienke kochane.....porobie sobie zdjecia to Wam w poniedzialek przesle......zaraz meza sciagam z wyrka i jedziemy jeszcze dla niego kupic koszule.....i bedziemy gotowi.....zycze Wam milego weekendu bo niewiem czy jeszcze tu zagladne dzis, a jutro ide do pracy....buziaczki kochane👄👄👄 A.... i jeszcze na rekach dostalam jakies uczulenie...na nadgarstkach mam takie krosteczki.....nie sa czerwone wiec ich nie widac , ale niewiem z czego to mam....i juz widze pare na drugim nadgarstku.....jezeli mi nie przejdzie do poniedzialku to pojde do lekarza....papa kochaniutkie.....sciskam Was wszysciutkie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko---udanej imprezki zycze u nas jest tak garaco ze pasc idzie , pranie moment wysycha . jest duszno.....ufff . z checia wlazlabym pod letniutki prysznic i z pod niego nie wylazila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny straszna tu dziś cisza pewnie przez pogodę :) ja siedzę sobie na balkoniku i czytam książkę a mężuś dogadza ;) Kakusia--------nie mam żadnych objawów mdłości czuję się dobrze nawet brzuch już mnie nie boli tylko piersi okropnie bolą i strasznie mi to przeszkadza..ani spać ani chodzić, martwię się tym USG bo okropnie dużo stresu miałam ostatnio, żeby z dzidzią było wszystko dobrze ja kupiłam sobie gazetkę mamo to ja :) ale tylko dlatego, że był tam dodatek ciąża od A do Z też super jest wszystko opisane koleżanka kupuje m jak mama i też twierdzi że jest fajna :) Myszka udanej imprezki w czerwonej sukience :) na pewno wszyscy padną jak Cie zobaczą :) z wrażenia:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam skonczylam dzisiaj 28 lat........ i tak mnie wzielo na przemyslenia ........... zaraz mam gosci wiec dopiero jutro sie stawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paniMisiowa sto latttttttttttttt stoa lattttttttttttttttttt spelnienia marzen i wsiego naj naj naj zdrowka i samych radoscci o pociechy z Pati:):) buziaczki 🌻 🌻 🌻 🌻 [usta[ 👄 👄 Kakusiu 👄 👄 no fajno ze juz niedugo rozwiazanie :):):):):) a jakk ja?? musze sie zapisacv na rezonas glowy:/ ok msc czekaccc ale zobaczymy mioze bedzie ok..:):) caluusy Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️pani misiowa ❤️ 🌻 W dniu twoich urodzin gorące życzenia wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia szczęścia i pociechy z córuchny! Asiunia dzidziuś na tym etapie rozwoju sie twoimi stresami nie przejmuje tylko się tam rozwija i ma wszystko gdzieś. Twoje emocje to on będzie później odczuwał. Uważaj teraz na siebie, nie wdychaj żadnych chemikali, farb olejnych, chloru itp. Te pierwsze 10 tygodni jest najważniejsze. Myszka ile ja bym dała teraz za to żeby pójść na imprezkę... :( Byłam na zakupach, kupiłam sobie stanik 85C !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANImISIOWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A GDZIE tORT??? :(( PLOSIM KAWALEK:p wznosimy Lampka Szampana za Ciebie i Twoje szzczescie!!!!!!!!!!!!!!!! a jak u Was?? ja poplakalam sobie fest...zbieram sily..nie dam sie...najbardziej boli ta niepewnosc co dalej i czy cos dalej bedzie...pamietajcie dziewczyny poki jest cien nadzieji ..trzeba wierzyc ze sie uda i walczyc do konca..~!!!!!!!!! najpiekniejsza nagroda za te wszystkie Lzy i starnia jest wata wszystkiego mala kruszynka po sercem!!!!! kazda z Was na to zasluguje i nie macie prawa myslec inaczej!!!! Mamusie a WY gdzie?? halloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my do piero wrocilismy ze spacerku - jest tak fajnie na dworze....az nie chcielismy wracac bo w domu duszno.... dobranoc slonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki nie daj się! Na pewno ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EQa no baaaaaaa:):):) wierzze w to ..dawaj fluidki duuuzo:P:P:P jak sie czujesz>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calusy 👄 👄 👄 od Smerfeci29 ma jakis prpblem i nie moze tu na kafe wejsc:( ja juz sie pozegnam kilorowych sniow Skarby 👄 papa 😴 zieeeeewam juz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki czuję się dobrze, mam przypływ energii na razie. Chciałabym zrobić remoncik przynajmniej dwóch pokoi żeby je dla dziecka przygotować ale nie wiem jak to wyjdzie. A ty sie nie załamuj głowa do góry i próbuj dalej! Przesyłam mnóstwo fluidków ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ [ kwiat] ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ [ kwiat] ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ [ kwiat] ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ [ kwiat] ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ [ kwiat] ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz fluidki przesyłam bo mi coś nie wyszły: ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze tak niedawno sama te fluidki łapałam... Naprawdę nie wierzyłam że mi się uda. Byłam już taka zrezygnowana no i niespodzianka - udało się! I najśmieszniejsze jest to że udało się jak się w ciemno przytulaliśmy bo mi sie już nie chciało nawet sprawdzać kiedy owulacja no bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×