Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość dorota822
Witam!!EfQa nie robilam prolaktyki bo nikt mi tego nie zlecil tak na prawdę chyba jestem ciemna masa bo nawet nie wiem co to jest. jak widzisz Smerfetko nic a nic się nie zmienilo poaz tym iż mójmą ciągle w delegacji bo jest kierowcą i przyjeżdza na tydzień bądź dwa raz w miesiącu ale zawsze w te niby że płodne dni. nie wiem próbuje o tym nie myśleć ale tak naprawdę tak się nie da poza tym tak bardzo mnie bolą dziś jajniki jak nigdy. nigdy tak się nie czułam nie wiem czy to wlasnie są objawy jajeczkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam wlasnie 2 testy(co prawda jakies tansze ale moze wyjda) i chyba jutro rano (nie w nocy :-P ) go zrobie to bedzie 27dc i jak nie wyjdzie to wcale sie nie poddam bede dalej czekac i testowac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przrażona85
Witam jetsem tu nowa na tej stronie! Mam jedno pytanko czy orientujecie się czy po wycięciu tarczycy można miec dziecko??n Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzze kolejna fasolkaaaaaaaa:):):0 paula3332 grtauluje!!!!!! 👄 olawd 👄 trzymam kciuki za pozytywny wynik!!!! becia 👄 ale ten czase leci...oj fajnieee masz:*** Smerfecia29 no nie czekamy na Twoja@:P 👄 asiunia27 👄 Kochana nie denerwuj sie to hormony szaleja !!!! a pozatym boisz sie i dlatego sie tak czujesz ale bedzie ok nie masz co sie denerwowac mysl teraz o sobie i dzidzi!!! Sara76 👄 jak tam u Ciebie?? 👄 Przerazona czyzbys miala chorobe Korcwelda - Jacoba ?? czy jakos tak??moja szwagierta to ma i wycieli jej guzki ale normalnie moze zajsc w ciaze..pozdrawiam ja dzis z moim:):) ma wolne :):) dalej plamie krwiA A DOPIERO 18dzc..kuja jajniki ..sama nie wiem jakmn nie przejdzie pojdedo lekarza niech obejrzy czy ok:?;/ caluje Kochane piszcie co u wAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki!!! Ja sie zorientowalam dopiero przedwczoraj. Bo @ mi sie spozniala 4 dni, ale bywalo ze sie spozniala 8 wiec nie liczylam na fasoleczke. Kupilam jednak test i wyszly magiczne 2 kreseczki:) nie wierzylam w to na co patrze, rece mi sie trzesly i musialam poprosic mame, bo meza nie bylo, zeby odczytala wynik. Okazalo sie , ze nie tylko ja widze ta druga kreske, slabo widnoczna byla. Dziesiaj rano zrobilam drugi test. i juz wyraznie widac ze mam w sobie kochane malenstwo. Widze zmiany w sobie. powiekszone obolale piersi, brzuszek taki inny wiekszy i twardawy na dole a mieciutki na gorze:) troszke mnie boli w podbrzuszu i to mnie martwi:( bo oprocz tego ze sie baaaaardzo ciesze, to sie strasznie boje tego pierwszego trymestru. W poniedzialek mam gin, i tez sie boje co ona mi powie, jesli da mi zwolnienie to ide od razu, wole dmuchac na zimne. Maz sie cieszy chyba bardziej niz ja, taki dumny ze bedzie tata:) Smerfetko staralismy sie niedlugo bo tylko 10 m-cy, ale ostatnio wyczailam ze mam owulacje zaraz po miesiaczce (testami owulacyjnymi) i zaczelismy dzialac. efektem jest moje kochane malenstwo, ktore juz mocno kocham i tak strasznie sie boje Dziewczyny zaciazone czy Wy tez macie takie leki?? Kochane wysylam wam fluidki******************************************************************************************************************************************************* I wiem ze Wam tez sie uda NAPEWNO tylko nie myslcie o tym tak intensywnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJąCE SIę Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............33.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Paula3332....................27.............6......................20.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Paula - gratulacje, to miło słyszeć, że się komuś udało. Smerfetko znowu mam doła. Byłam wczoraj u giny no i pęcherzyk nie pękł a zaczął się wchłaniać, nie łudziłam się, że pęknie bo to już 18dc więc cudów nie ma. Stwierdziła, że mam się zgłosić do tego lekarza, u którego leczyliśmy się wcześniej, bo ona się nie specjalizuje w leczeniu takich problemów i zamiast pomóc mogłaby zaszkodzić, a za wszelkie leki wspomagające zapisane przez nią musiałabym płacić 100%, a one kosztują po kilkaset złotych. Dziwiła się, że specjalista robił inseminacje bez przeprowadzenia wcześniej monitoringu. Zaproponowała mi laparoskopię u nas w szpitalu (za darmo) tylko, że to jest zabieg operacyjny (3 dni w szpitalu a potem jeszcze 21 dni L-4). Ten zabieg podobno dał by cały obraz i wiadomo byłoby w czym tkwi problem, ale nie ukrywam, że ja się boję, bo niech coś zrobią nie tak i mogę się nigdy nie doczekać dzidziusia. Nawet chciała mnie już zapisać na czerwiec, ale mi nie pasuje i może zdecyduję się we wrześniu. Bo tak sobie myślę, że może jeszcze pojadę do specjalisty powiem mu co odkryłam z pęcherzykami, on mi da coś na pęknięcie i zrobimy inseminację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
Paula3332 gratulacje!!! Nie martw się z tymi bólami w podbrzuszu moja koleżanka na początku też takie miała jej gin powiedziała że to z powodu rozrastania się macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Tylko jak znam życie to akurat trafię na urlopy: mój w lipcu a specjalisty też może nie być, bo wiadomo wakacje. Kusi mnie, żeby po @ znowu brać clo, bo zostało mi jeszcze 5 tabletek, tylko, że to jest na wzrost pęcherzyków, a u mnie one przecież były i bez tabletek tylko nie pękają. Mogłabym zadzwonić do doktorka tylko trudno mu przez telefon opowiadać całą historię, bo on może mieć akurat pacjentów, a ja mu będę dupę zawracać. Smerfetko jak myślisz co ja mam zrobić? Myszko dobrze kojarzę, że Ty pijesz jakieś ziółka? Cz ty masz też problemy z owulacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No i teraz dziewczyny się mnie wystraszyły... Asiunia ja się Tobie pytałam przez ile cykli brałaś clo i czy dostałaś coś na pęknięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
STARAJąCE SIę Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18..............01.06.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............33.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Paula3332....................27.............6........... ...........20.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota822 nie pisz, że jesteś ciemna masa, ja też nie wszystko wiem, nawet jak się okazuje to lekarze czasami błądzą po omacku i zamiast zabrać się do rzeczy po kolei to robią skomplikowane zabiegi (tak jak u mnie inseminacje) a nie nie sprawdzili czy w ogóle mam owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota widzę, że masz termin @ na 1 czerwca to jest przecież dzień dziecka może nie przylezie @ tylko bocian przyleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
a może któraś z was brała bromocorn? i wtedy się udało ja biorę od 1,5 miesiąca i na razie nic i te dziwne bóle jajników ja nigdy takich nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko! Hop, hop! Gdzie jesteś? Nie dziw się, że o godz.12 w południe mało kto się udziela na forum, bo tu większość to kobiety pracujące i to na dwie zmiany, bo wieczorem jeszcze z mężem pańszczyznę trzeba odrobić ha,ha,ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota a na co konkretnie jest ten bromocorn? Nigdy o czymś takim nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
Sara dzięki ale ja niestety tracę nadzieje wem ze tak nie powinno być no ale... poza tym już pisałam że męża przez ten mieiąc brak wdelegacji i dopiero wróci 20 czerwaca zatem chyba będą nic. zresztą dopiero pojechał tz. 11 maja może coś się udało ale chyba nie bo przecież po @ są dni niepłodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
saro podobno jest bromocorn na prolaktynę ale tak do końca to nie wiem co to jest ze niby cos ze stresem i bierze sie go po tabletkach anty ja krótko je bralam anty tylko 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Już wiem to jest coś na prolaktynę. Dorota wklep w google "bromocorn" i wyświetlą Ci się strony na forum, w których mowa o tym leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
oki. tak wogóle to coś tam czytałam na ten temat ale i tak tego nie rozumiem do konca. Moj gin mowi ze pechrzyk jest ale za maly bo przy cylkach 29 dni to powinin w 11 cylku olbrzymi a tu go malo co widac nie pameietam ile on powinien tam miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara spróbuj się zapisać jak najszybciej do tego lekarza, zrób tak jak mówisz powiedz mu wszystko niech ci coś da na pęknięcie pęcherzyka i do dzieła! nie czekaj. Asiunia I Beciagask ja też miałam doła gdzieś tak do 14 tc. Czułam się gruba i zła że nie mogę pic winka ani grać w tenisa ani imprezować- samopoczucie miałam straszne. chciałam bardzo tego dziecka ale nie potrafiłam się nim cieszyć - a wszystkiemu winne są HORMONY TYLKO I WYŁĄCZNIE! No bo nie czułam się jeszcze mamą ale sobą już też nie byłam... teraz mi przechodzi. Im większy brzuszek tym lepiej się poczujecie i tym większą więź z dzieckiem będziecie czuły. Asiunia teraz po prostu nie masz na to wpływu nie rób sobie wyrzutów sumienia tylko zajrzyj od czasu do czasu na forum i posmęć trochę - będzie ci lepiej. olawd ja wiem że się powtarzam jak stara ciotka ale zmierz tą temperaturę (pod pachą) jak zobaczysz 36,6 C to znaczy że @ już tuż tuż i szkoda kasy na test. A jak będzie 37 to testuj. Paula mnie brzuch bolał i to nawet mocno ale to normalne. Trochę musi po 12 tc przestał i teraz to już tylko sporadycznie. Smerfetko pamiętaj że Asiunię i mnie też brzuch bolał tak samo jak przed @ ale nie przyszła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa---tylko ja nie mam termometru ale zaraz pojde zapytam kolezanki co z nia mieszkam bo ma 2 malych dzieci to moze miec....dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota ten bromocorn to to samo co bromergon i jest na obniżenie prolaktyny. Najwyraźniej zaczęłaś mieć porządne owulacje jak go bierzesz i dlatego cie jajniki bolą ... Ja brałam odpowiednik tego leku i zaszłam w ciążę, wychodzi na to że ta prolaktyna mnie blokowała więc i ty bądź dobrej myśli. uciekam na obiad ale potem wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Wczoraj już się załamałam kompletnie, ale może macie rację dziewczyny, żeby się zgłosić znowu do specjalisty, niech mi coś zapiszę na tą nieszczęsną owulację i odczekam miesiąc, żeby zobaczyć jak się sprawy mają, a w następnym miesiącu może inseminacja? Tylko @ tuż, tuż czy ja zdążę się umówić na wizytę, bo leki stymulujące bierze się od 5 dc zazwyczaj a przecież nie pojadę do niego z @, bo to mało komfortowa sytuacja, chociaż na konsultacji ustnej nie trzeba przecież tyłka wypinać. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
EfQa czy to znaczy ze wczoraj wieczorkiem i dziś miałam owulacje to tak powidzcie mi skoro 11 maja kochaliśmy się z mężem a wieczorkiem wczoraj miałam owulacje to może cos być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota882 zgadzam sie z EwQA bromocorn=bromergon to samo inna nazwa jest na zbicie Prolaktyny niestety poydwyrzszona dziala jak antykoncepcja i nie ma owulacji!!! wiec lykaj lykaj a Tsh?czyli gormon tarczycy badalas?? przy ponizej 0.50 chyba do 2 najlepiej zeby zajsc w ciaze:)) EwQa kkiedy zaczelas miec bole ok ktorego dnia cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strasznie Wam dziękuję 👄👄👄👄👄👄 Nie wiem co bym bez Was zrobiła... Już myślałam, że ja jestem jakaś nienormalna w końcu tak chciałam dzidzi a kiedy już jest to nie potrafię się cieszyć, zwłaszcza, że w pracy siedzę w pokoju z koleżanką która jest 8 tygodni przede mną z ciążą i mówiła, że coś tam sobie popłakała ale, że nie miała takich nasilonych dołków jak ja więc sobie pomyślałam że coś ze mną jest nie tak.. i powiem, że lżej mi się zrobiło kiedy przeczytałam to co napisałyście 👄 Dorota________ ja brałam bromergon na obniżenie prolaktyny przez dwa m-ce i myślę, że m. in przez to udało się, ale ja nie miałam owulacji Sara__________ TY ŁOBUZIE!!!! przecież tyle razy Ci odpisywałam co brałam i co dostawałam na pęknięcie :) nie czytasz co Ci koleżanka pisze :P Smerfetka i olawd bóle brzucha i piersi to także objaw ciąży więc może @ nie przyjdzie :) ale byłoby fajnie :) Ja obiecuję, że jutro po lekarzu jak wszystko będzie dobrze i zobaczę USG to przepiszę się do tabelki Tak się boję, żeby wszystko było dobrze, żeby ❤️ biło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc hormon tarczycy wrrrrrrrrrrrrrr ciazle skacza mi te litery:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
saro ja brałam clo i to wogóle mi nic nie dal i zmieniłam gin moja kolezanka brala 3 michy i od razu zaszła i tez idz a moze zmien i idz do innego. Misiaczki nie badałam tarczycy bo nikt mi nie kazał zreszta ten gin zobaczył te moje pęęcherzyki i od razu przepisał bromocorn tak o tym ze to jest odpowiednik bromergonu to wiedzialm bo mi powiedzial ze jak tego nie bedzie to ten drugi moge wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×