Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Jestem jestem :) tylko szukam jeszcze jakichś fajnych spodenek na wakacyjny wyjazd :) Dorotka też bedziesz mieć niedługo swoją fasolkę :) Smerfetka oczywiście też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko a co chcesz zamieścisz w suwaczku? zrobię Ci w prezencie jak olawd mi zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia to szukaj spodenek, ja uciekam, papa. Teraz mam ładny suwaczek, a co mi tam, trzy serduszka, moze pojawi się to trzecie serduszko w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia dzięki za chęci, ale ja się łatwo nie poddam i w końcu wyjdzie tak jak ma byc. A w prezencie mogłybyście mi zrobic, ale narazie jeszcze nie wiem czy potrzebuję taki, ale wkrótce się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i udało się, a więc nie ma co się poddawać, choć to zwykły suwaczek, ale namęczyłam się z nim, ale i tak go w końcu zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 Kaska123======wszystkiego najlepszego, duzo zdrowia, szczescia i spelnienia wszystkich marzen , szczegolnie tego jednego jakim jest dzidzius...🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻 U mnie dzis 29dc, i temperaturka rano wynosila 37.1..:D:D:D:D takze dzis @ napewno nie przylezie...juz raz tak mialam ze w 28 dc, podniosla mi sie tempka do 37.1 a na drugi dzien spadla do 36.8 i wtedy @ przylazla.....zobacze co bedzie jutro i w sobote.....choc wszystkie dziewczyny ktore zaszly w ciaze mialy bole piersi a mnie nie bola, tylko krzyz mnie boli....takze narazie tylko czekam..... Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjatku i zycze milego dnia ......lapcie po 👄[ i po 🌻........zmykam do pracy......papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko te pierwsza czesc suwaczka mozesz sobie zlikwidowac bo on jest nie potrzebny.....nakieruj sobie myszka na suwaczek na te druga czesc i pokaze Ci sie co potrzeba zostawic....wtedy bedziesz miala taki krotki jak ja:):):):)Buziaki kochana i wciaz trzymam kciuki:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nie odzywałam się bo mi coś net szwankuje,Olawd trzymam za ciebie STARAJąCE SIę Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................32.. ..............16.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............34.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................5.......... ............12.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia biore 2x1 dziekuje ze trzymacie kciuki ale nie wiem co sie ze mna dzieje : brzuch mnie tak boli jakbym miala dostac @ i wdidatku bylam teraz siusiu i na papierku czerwone plamki sa , czyli co @ jednak przylezie?? sama juz nie wiem co o tym myslec....cos mi sie wydaje ze te testy sa felerne i wcale w ciazy nie jestem i @ przylezie na dniach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
olawd bądź dobrej myśli a smerfetka niech tez sobie zmierzy temperaturę juto rano olawd tak e w ogóle to który u ciebie dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 i teoretycznie jutro powinna @ byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
ale jak ta temp by byla tak przez kilka dni to moze moze zreszta trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam, piersi bola i delikatnie brzuch ciągnie u dołu tak jak na @,ale całe szczęście narazie go nie ma i dobrze, oby już nie przylazł.Czekam, w sumie mam 28 dc wg. moich obliczeń, a tak jak powinno się liczyć od pierwszego dnia jak sie dostanie (ja liczę od następnego a lepiej mieć dzień w rezerwie)to 29 , czyli tak jak Myszka i tak jak ona czekam.Temperatury nie mierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
zmykal bo zaraz prace koncze i do pustego domu ide nestety:(:(:( az płakać sie chce nie dosc ze dzidziusia brak to jeszcze mężulka jutro jade na weekend do mamy zeby tylko nie byc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zmierzyłam teraz temperaturę i jest 37,1 ale kurcze rano mogłam zmierzyc, byłaby wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka ja też mierzyłam tempkę popołudniu i też miałam 37, 1 :) Coś czuję, że będą same dobre nowinki :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd daj znać czy się udało? Smerfetko też melduj jak się sprawy mają? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i odezwę się później. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota broń Cie Panie Boże dodawać margaryny zamiast masła!!! masło ma być 100% śmietankowe! Smerfetko temperatura wieczorem mierzona jest jak najbardziej wiarygodna - ja mierzyłam wieczorem 4 dnia po spodziewanej @ byłam w ciąży i miałam 37,1 Asiunia patinka przecież jest w Polsce. Naprawdę miałam dobre przeczucia że maju się fasolki posypią - postawiłam karty pod koniec kwietnia i wyszło mi duuuużo fasolek! Najwyraźniej to prawda!!! U mnie brzuszek rośnie. Nie mam nic na obiad dziś więc idę pobuszować w lodówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Pytłam juz raz ale nikt mi nie odpisał wiec napisze jeszcze raz,o co chodzi z tym kolrem nicku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×