Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość lo.li.ta
aaaha więc to tak ... Fakt niepokoi mnie to bardzo ale chyba jeszcze poczekam z tą wizytą u lekarza (wogóle jeszcze ani raz nie byłam ;>:/) hmm więc zostaje Mi życzyć powodzenia w staraniach i dziękume za odpowiedź na mojego posta :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide sobie zrobic herbatke:):):):):):) I moze cos poczytam ale bede zagladac.... Smerfetko w takim razie smacznego zycze.....Byc moze pozniej wiecej dziewczyn sie odezwie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi pytaniami mozesz poczekac jak najbardziej, ale na pierwszą wizytę powinnaś się wybrać, choć wiem,ze ta pierwsza wizyta jest stresujaca, ale w końcu musisz iść.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo.li.ta. ---czasami dobrze jest pojsc do lekarza szybciej i miec czas zeby w razie czego sie leczyc , bo tak jak niektore z nas maja po te 30lat i wtedy pojawia sie ten problem a wiadomo ze zanim sie zacznie leczenie ktore jest dlugotrwale to latka uciekaja . wiec lepiej zebys zbadala ta sprawe u lekarza to w przyszlosci oszczedzi ci nerwow itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta
Macie racje lepiej się przełamać i iść wcześniej niż potem nie móc mieć dzieci. pomyśle o tym naprawe. No ale właśnie ten pierwszy raz u ginekologa to masakra :( a wy chodzicie do kobiety czy do mężczyzny ginekologa? hehe podobno faceci ginokolodzy są lepsi i fakt moja siostra była u lekaeki i jej powiedziała że nosi w sobie martwe dziecko i że jest tego na 100% pewna, a jak poszła do lekarza to co się okazało tak naprawe to był mięśniak. hmmm ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta
Hmm no wkońcu to mężczyźni powinni byc specjalistami co do kobiet więc może ];-> hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo.li.ta======ja chodze do ginekologa faceta i uwierz mi jest bardzo ale to bardzo delikatny.....nigdy nie bylam u kobiety ginekolog ale z tego co slysze to opinie sa roznie....ja u mojego ginekologa nie czuje skrepowania i wstydu......i jestem bardzo zadowolona:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zawsze chodze do facetow bo sa lepsi - przynajmniej ja tak twierdze . raz bylam u babki , owszem byla mila itd ale wedle mnie tylko dla tego zeby ludzi przyciagac i byla cholernie droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chodze do faceta, tylko raz byłam u babki i jak zobaczyłam jej długie pazury i jak mnie badała bolało, wiec nigdy więcej.Faceci s a delikatniejsi zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko koniecznie jutro testuj bo skoro @ miała przyjść 15 a jej nie ma to nie masz na co czekać tylko testuj :) Ja robiłam test 2 dni po spodziewanej i wyszła kreska słabiuteńka ale wyszła :) Mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
Hmm no to mówicie facet ;> -Dokładnie smerfetko, jutro prosimy o informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
Niooo może zostaniemy internetowymi ciociami ;> :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
Musisz Musisz xD Będzie być może radocha ;) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz smerfeciu jak to jest jak sie z nami zadajesz :-P teraz juz musisz zrobic bo jak nie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
Będzie OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie najchetniej rzeczywiscie nie robiłabym wcale tego testu, ale zyc w niepewności też niedobrze. No ale jak coś to 2 kreska powinna byc widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam luzik, tylko fasolkę robię po bretońsku, rybki mam zrobione i nic wiecej, bo jutro i tak nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaraz pójdę pod prysznik i dokończę fasolke i wyjdę na słoneczko, bo tak przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
no tak nie dziwie ci się ale fakt w takiej niepewności to troche bez sensu, bo pewnie ciągle myslisz o tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
u mnie do góry na 4 piętrze 39 stopni ;) zaraz też lecimy się opalac ;) hhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Myszko i Olawd uważajcie na siebie, Dorotka też, bo widzicie ile tu chetnych koleżanek by być internetowymi ciociami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc sama sobie się dziwię, ale jakos az tak nie myślę, ale to chyba dlatego,zeby sie nie rozczarować, boje sie tylko,że obudzę się zalana krwią i moje nadzieje legną w gruzach, a tak poza tym to nie myślę wiele, ale jednak jutro zrobię test i moze dowiem się na czym stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta-Kamila
A jak ;> A tak wogóle to chciałybyście dziewczynkę pierwszą czy chłopca;>? i jak z imionami xD hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynkę, mąż chłopca, a najlepiej zeby były bliźniaki , marza mi sie. Tak naprawde , byle było i było zdrowe, a co do imion to mamy dawno wybrane, ale nie chcę zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede uwazac Smerfetko.....teraz lece pod prysznic bo jak wroci mezus to pojedziemy jeszcze do sklepu a na 3pm do pracy......jutro mam wolne bo mamy komusie w rodzinie, wiec postaram sie zagladnac prze kosciolem i moze uda sie wejsc pozniej.....Smerfetko czekamy na wiesci i tzrymam kciuki....u mnie jakby cos sie zmienilo to dam znac jutro.....milego wieczorku i jutro udanej niedzielki:):):):):)👄 dla Was wszystkich .....dzis juz raczej nie zagladne....zrobie sobie przerwe od kompa.....papapapappapapa🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×