Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Sigonka cóż mogę Ci powiedzieć? Jesteśmy z Tobą po prostu 👄 Każda z nas swoje przeszła, jedna miała gorzej druga trochę lepiej ale każda z nas Ci może powiedzieć, ze po złym zawsze przychodzi dobre :) i do Ciebie też przyjdzie A dla pocieszenia powiem Ci że ja też mam PCO, duży testosteron, dużą prolaktynę i udało mi się zajść w ciążę. Ty też będziesz miała swoją dzidzię :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigonka--- 👄 patinko---a ty gdzie sie podziewasz - wrocilas juz??? odezwij sie bo sie martwie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd kochana jesteś dziękuję ! Wklejam sobie linka do stopki. Zajrzyjcie i zobaczcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigonka jesteś bardzo bardzo dzielną i mądrą kobietą. Wszystko ci się w życiu na pewno ułoży. Najważniejsze że jesteś zdecydowana w tym co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
witam Was kochane,dziś byłam u lekarza synek wazy juz 2800:o...niestety mam anemie i przepisał mi zelazo i jakies witaminy.Ale wyszłam tez z usmiechem na buzi bo myslałam ze nie wiem ile przytyłam a waga pokazała tylko poł kolgarma :) wiec nie jest zle,moze sie wyrobie i bedzie tyle co z Fabiabkiem:P Zlecił mi juz wszystki osttanie badania..teraz to juz czas tak szybko poleci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie Obca moja koleżanka Marzenka tez miała anemię. Musisz dietkę sobie trochę zmienić i będzie dobrze. Ale masz fajnie już niedługo i będziesz miała dzidziusia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooooooo czemu tu taka cisza?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie od wczoraj tylko dwie stronki zapisane... Olawd kupiłaś sobie jakieś fajne śpioszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja tylko na chwilę, żebyście nie mówiły, że jestem świnia i się nie odzywam. W tym tygodniu raczej nie będę miała czasu z Wami pogadać-sesja się kłania. Smerfetka, Olwad jeszcze raz gratulacje. Czy ja dobrze zrozumiałam, że Misiaczki też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku niestety muszę zacząc od opieprzu, kochane dlaczego tak mało piszecie? Chyba zrobie strajk i przestanę pisać, to może coś się ruszy, hihi. Saro powodzonka w sesji, co do Misiaczka to ona żle wkleiła tabelkę z Oli postem, gdzie pisało,że jest w ciąży, ale to i tak już kwestia tylko 2, 3 miesięcy, więc niedługo bedziemy jej gratulować, wcześniej chyba Myszce pogratulujemy, bo w czerwcu zapewne. Misiaczek raczej w lipcu po wakacjach nad morzem ogłosi nam dobre wieści. Olawd jak samopoczucie? Pati wróciłaś już, daj znać co u ciebie i wypoczywaj teraz dużo. Myszko siostrzyczko jednak wczoraj nie udało mi się na długo usiąść do kompa, mąż go oblężył. EfQa Ty chyba wróżką jesteś już jestem otumaniona, albo taka przymulona i w dzień moży mnie na spanie. Dziś jadac samochodem myślałam,że usnę, oczy same mi sie zamykały, mąż okno otworzył , ale i tak mnie muliło. No ale mąż jakoś narazie nie nadskakuje, a myślałam,że to juz teraz nastąpi hihi, trzeba wykorzystać względy , bo później znów będzie normalnie, a tak miło byłoby ,zeby nadskakiwał trochę. Obca jeszcze tylko trochę i będziesz miała swojego dzidziusia super i Kakusia też, u Was to juz bliżej niż dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście kochane!? Ola strona rzeczywiście fajna i nie tylko dla kobietek któe zaszły ale dla starających się także.👄:) Sigonka jestem zszokowana tym co napiałaś ale jak miałaś się męczyć to bardzo dobrze zrobiłaś. Trzymam za ciebie kciuki żeby wszystko się ułożyło 👄 🌻 Ja dzisiaj dzwoniłm do gin aby sie dowiedziec jak to jest z tą prolaktyką i czy mam to robić dla spokoju czy nie ale niestety niczego się nie dowiedziałam bo dopiero bedzie w nastepny wtorek, ale jak już się dowiem to zrobię sobię dla spokoju i chyba zacznę pić te ziółka. Moja teściowa choć uważam ją za wredną stwierdziła że moglibyśmy tak oboje profilaktycznie brać mace coś o tym słyszałyści?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maca Jest preparatem naturalnym otrzymywanym z korzeni Lepidium meyenii. Maca stymuluje metabolizm, daje efekt energetyzujący, rewitalizujący oraz zwiększa witalność i wytrzymałość organizmu, poprawia pamięć, reguluje wydzielanie hormonów, łagodzi stresy i depresje. Maca jest fantastycznym źródłem energii dla zmęczonego organizmu i ma pozytywny wpływ na problemy związane z menstruacją, latami przejściowymi (klimakterium).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko trzeba dobrej firmy kupic bo tego mnóstwo podróbek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko trzeba dobrej firmy kupic bo tego mnóstwo podróbek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetce sie mdłości zaczęły hi hi. Ciekawe czy juz sie zaopatrzyła w dobre ogórki kiszone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka poza tym czuję sie bardzo dobrze, a więc fluidki dla Was *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie będę tak i też prześlę fluidki ******************************************************* ****************************************************** ****************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spij duzo Smerfetko bo tam u dzidzi teraz z godziny na godzinę coraz więcej się dzieje - rosnie w oczach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota ty tu często wchodz i sie udzielaj - mówię ci to przynosi szczęście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apetyty jeszcze tez nie doskwierają, tylko czasami zjadłabym sobie coś, ale sama nie wiem co. Dziś zaopatrzyłam się w witaminki , bo lekarz juz wczesniej mi je kazal rać, ale nie wiem, czy kwas foliowy brac tez, czy tylko witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do biblioteki wypozyczę sobie jakieś książeczki no i kupię bób mrozony i zaraz go ugotuję Mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie witaminki kupiłaś i ile tam jest kwasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa na Dorotę też sie uparłaś i dobrze niech sie boją kogoś, a efekty beda miały niedługo, ale musza łapać duzo stronek. No tak Dorota właśnie złapała stronkę, kto wie moze ona następna w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo minimum 400 trzeba brać. Tyle ma jedna tabletka kwasu. W maternie jest 400. Moja koleżanka bierze feminatal N i tam jest 800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×