Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Smerfetko dobrze ze sie ok czujesz,lapie od Ciebie pelno fluidkow,oby byly szczesliwe dla mnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To macie jeszcze trochę ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* a na pewno po nich zdarzy sie i dla Was cud taki jaki ja otrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Dorotka coś nie może na nas trafić, ale jutro to nadrobimy kochana, bedziemy sobie klikać i kliakać, mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wieczorem wcale nie chciało wpuścić, bo pewnie za dużo sie udzielam i innym nie daję dojsć do głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.05.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............35.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................5.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................4. .....................23.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Starajace sie❤️ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.05.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 ❤️Zaciążone❤️ Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............35.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................5.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................4. .....................23.01.09 ❤️Dzieciaczki urodzone❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc slonka , jutro moze mnie nie byc bo mezus ma wolne i jedziemy po wozek i male zakupy dla szwagierki . buziaczki no i fluidki oczywiscie ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, oby wszystko jak najlepiej się układało i zdrówka dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu bardzo ładnie, tak wiosennie, a ja na to w podziękowaniu rzucę fluidki ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ mi 3 serduszka przyniosły szczęśie a te serduszka dla Was na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Madzia łapie wszystkie fluidki i stronkę na szczęście. Oj jak mąż wróci to chyba tez spotka Was cud, bo cuda się zdarzaja, ja to wiem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapcie lapcie - moje sa baaaaaaaaardzo zarazliwe!!!!!!! czuje sie narazie dobrze , choc czasami mnie mdli ale tak troszke . dobranoc slonka ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** **** ******************************************************** ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Smerfetko,tez bardzo bym chciala zeby ten cud przyszedl do mnie,tak bardzo.Dziekuje Ci,jestes kochana,zreszta tak jak wszystkie. Dobra ja juz uciekam nynki😴 Dobranoc,buziaczki,pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ten cud przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie jak widać,ale uda sie każdej z nas, ja jestem przykładem i inne dziewczyny. Pati jak wróciłaś odezwij się , co u ciebie, wszystko ok? Kkinia odwiedzaj nas częściej, tęsknimy. Soniu a dlaczego Ty w ogóle się nie odzywasz? Kasiada,Dima,Rusaczek, Alii i inne dziewczyny co z Wami? Myszka jak zwykle pracuje, Aneczka nie daje znaków, ale forum zapewne podczytuje, wiele dziewczyn tak robi a nie pisze, Misiaczek poszedł spać, a i ja zaraz też pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja !!!! prosze poglaskac wszyskie brzuszki zeby dzidzie wiedzialy ze ciotki internetowe czekają na nie👄 u nas zimno i leje i najgorsze ze caly weekend taki ma byc a ja sie tak nastawilam na wyjazd 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc moje drogie sloneczka!!! Po ostatniej stronce sadze ze wiele sie wydazylo ale nie mialam czasu jeszcze poczytac ale obiecuje nadrobic zaleglosci.Nie mialam neta bo wlasnie jestem juz po przeprowadzce do mojego WLASNEGO domku.Spedzam mase czasu na dopieszczaniu wszystkiego i doprowadzeniu ogrodka do moich mazen ale to daleka droga jeszcze.Jestem obecnie bardzo szczesliwa,chociaz jedno z moich mazen sie spelnilo a co z reszta to czas wszystko pokaze.Pozdrawiam was wszystkie bardzo goraco i biore sie za nadrabianie zaleglosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,dla kazdej po 🌻👄 U mnie pogoda nie ciekawa,bo pada i spac sie chce. Patinko co tam u Ciebie i jak sie czujesz?Pozdrawiam,buziaczki 🌻 KameaC --Dziekuje za zdjecie,ladnie wyszlas,ja juz tez wyslalam swoje.Pozdrawiam 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego i udanego dnia,buziaczki,pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka ja zaraz zmykam za zakupki - odezwe sie pozniej - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkinia30-Witaj 🌻 Reszta pewnie jeszcze nynka,albo w pracy.Dzis juz mnie nie bedzie.Pozdrawiam,pa 🌻 Smerfetko i Olu jak sie czujecie?👄Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd-Tez sie udzielasz na nowym forum,ciesze sie.Ja tak zajrzałam,ale tez tam zostane,chociaz tam sie nie znamy z dziewczynami,tak jak tu,ale to co,zawsze czegos nowego trzeba spróbować.Pisalam dziewczyna ze maja tu przyjsc,ale dla nich to forum jest zaawansowane.Pozdrawiam,buziaczki,dobranoc Jak sie czujesz sloneczko? Ale Was nie opuszcze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×