Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Sara mialam tylko dwa dni i to tydzien wczesniej jeszcze,jutro zrobie test,bo ten okres byl dziwny,wiecej go nie bylo niz byl i troche podejrzane,no i boli mnie brzuch tak jak na okres:( a ja wlasnie zjadlam calego kalafiora bo glodna bylam i gotowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze rzeczywiście te moje skarbki tam szaleją i przez to czuję się dziś tak do d.... Wydaje mi się,ze poczułam już nawet ich ruchy, ale pewności nie mam, lecz jakieś motylki tam się przemieszczały, ale to chyba za szybko , mozemi sie zdawało. Kasiada oj imprezki to one będą sobie ale urządzac, będą tańczyć, a biedna mam będzie otrzymywać kopniaki raz od jednego, raz od drugiego skrabka.One będą imprezować,ą ja będę wykończona przez to wszystko, bardziej niż bym sama na imprezie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów od jutra mam trochę latania i tak do wyjazdu, ale postaram się do Was codziennie zajrzeć jeszcze,bo przez tydzień mi się uzbiera czytania a przez1,5 to pewnie z 30 stron. Wieczorkami bede kukać, ale od niedzieli już nie, więc piszcie dużo, zebym miała co czytać po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki na gg zostawilam dla Ciebie wiadomosc z moimi danymi na NK. Dorotko to jest moj mail madziorek10@interia.pl napisz dane,to wysle zaproszenie na NK. Smerfetko idz sie poloz i duzo odpoczywaj,a jestes na NASZEJ KLASIE? Dobranoc,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki zostawilam wiadomosc dla Ciebie na gg.👄 Dorotko to jest moj mail madziorek10@interia.pl wyslij mi na maila swoje dane,do NK.👄 Smerfetko idz odpoczac👄 Dobranoc,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita32 co tam u Ciebie? dawno sie nic nie odzywalas 👄 Dorotko a Ty sie nie wyglupiaj z tym rozwozeniem drewna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry slonka dzis u mnie pogoda do d... goraco ze zdechnac idzie - temp odczuwalna ma byc 40 stopni!!! dzis wogole z domu nie wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka :-) czesc Olawd a u mnie dzis chlodno i pada deszcz cala noc zreszta padal wiec nawet wychodzic sie nie chce. Wczoraj zrobilam troszke zakupow jak laura byla na stepowaniu kupilam body z dlugim rekawkie no bo jak dzidzius sie urodzi to bedzie juz chlodno i spiszki i komplecik caly z czapeczka sliczne to jest :-) i sandalki zrobie wam fotke to sami ocenicie ale sliczne maz oczywiscie je zobaczyl i powiesil w samochodzie :-) Prowadzimy juz rozmowy ale ja jeszcze jestem bardziej sluzbowa choc przepraszal tysiac razy i obiecal ze juz sie to nie poworzy to nie moge mu pokazac ze tak od razu wszsytko jest ok. Niech pomysli troszke ze taka przykrosc nie odhcodzi jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki. On duzo pracuje bo po 14 godzin dziennie w sumie roznie od 4 tej zaczyna a o 6 rano czasem 7 czasem 5 wraca.I tak 7 dni w tygodniu jedynie w niedziele wyjezdza 2 godzinki pozniej. Laura w szkole ja zjadlam przed chwilka sniadanko platki owsiane z cieplym mleczkiem i pokroilam truskawki maliny jerzyny i jagody do tego oraz 2 lyzki nasion ze slonecznika dyni i orzeszki i rodzynki Chyba bomba kaloryczna ale bardzo zdrowa :-) i doprawilam bananem :-) staram sie jesc jak najwiecej owocow choc sa dni kiedy ich wogole nie dotykam.Dzis chce ugotowac zupe szpinakowa tylko boje sie reakcji Laury czy ona to zje :-) Dzis weszlam na wage nie pochwale sie wam co zobaczylam bo za duzo wazylam przed zajsciem niestety ale w sumie przytylam 4,5 kg nie jest na razie zle przy laurze przytylam przez cala ciaze prawie 40 kg ale to co jadlam i jak bylo karygodne teraz staram sie jesc bardziej rozsadnie tez napewno to iz wolniej tyje ma to iz wazylam przed ciaza za duzo i dlatego ale nie jest zle :-) Kasiada przykro mi jest ciesze sie natomiast ze masz tak duze oparcie w mezu :-) Smerfetka odpoczywaj :-) i daj znac nam o twoim samopoczuciu Myszko a ty gdzie znow nam ucieklas??Martwimy sie wiemy ze ci ciezko i smutno ale nam jest jeszcze bardziej smutno jak cie nie slyszymy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx a ty tak do pozna buszowalas hehehe ja bym nie wytrzymala, godzina 10 i ja juz zapominam o Bozym swiecie :-) mam nadzieje ze u ciebie ok Sara tak to juz jest jak ktoras znas ma chwilke czasu to znow wszsytkie pouciekaly ale co zrobic mam nadzieje ze sampoczucie twoje dzis dobre. juz nie moge sie doczekac fotek od Obcej jejku jak ja jej zazdroszcze tak bardzo bym chciala aby bylo po wszsytkim , Ja ide posluchac teraz serduszka dzidzi i potem sie now odezwe buzialki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca------- wszystkiego najlepszego z okazji narodzin synka samych słonecznych dni i radosnych przeżyć z maleństwem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam zdjecie sandalek ale nie chca sie wgrac do fotosika :-( ciagle wyskakuje jakis blad Jak macie ochote zobaczyc to zapraszam na skype patinka8 :-) A serduszko bije jak dzwon :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko prawdopodobnie nie chca sie wgrac bo musisz zmniejszyc rozdzielczosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Cześć Wam! Patinka26- tak bardzo Ci zazdroszcze, jak Cie czytam. Ale ciesze sie, ze Laura bedzie miała rodzenstwo :) Odzywiaj sie zdrowo, choć wiem, ze w UK to nie ma zadnej gwarancji, ze to co jesz jest tym co Ci sie wydaje, ze jesz. A tak z innej beczki- nie orientujesz sie ile w UK kosztuje inseminacja? Mam dziś strasznego doła, bo @sie leje, a wiem, ze naturalnie nie zajde w ciaze. Bede musiala czekac do npowrotu do Polski, chyba ze skosztuje tu zabiegu Olawd- witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Ja też już mam dużo ciuszków dla mojego marzenia ;( Był czas, ze nie potrafiłam się pochamować, potem, jak sie dowiedzialam, ze mamy problem, zaprzestałam (prawie) zeby nie zapeszać, ale chyba i tak zapeszyłam ;( I tak bardzo tesknie za domem, ze mi sie płakć jeszcze bardziej chce. Wymiotuje już Londynem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! podejrzewam u siebie ciaze ale nie jestem pewna poniewaz nie mam objawow konkretnych tylko wzmozony sluz taki jak w cyklu owulacyjnym, na test za wczesnie a i zawsze przed okresem 1,5 tyg bola mnie piersi a tiu nic a powinnam go dostac za 3 dni . macie doswiadczenie w tych sprawach a ja potrzebuje rozmowy na ten temat z wami . pomozecie i wyjasnicie mi moje watpliwosci bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada zaczyna się nowy cykl, głowa do góry nie poddawaj sie. Popłacz sobie trochę na pewno pomoże. Ale na pewno za którymś razem się uda. porób sobie może badania dodatkowe jakieś co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiada----ja tez kupowalam ciuszki wczesniej i jakos nie wierze w te przesady bo co ma byc i tak bedzie . a mam juz sporo ciuszkow , wozek , posciel itd .... i teraz jak pojade do uk po mezusia to mam zamiar wydac "troche" pieniazkow na dzidzie !! :-P alma_rey--------najlepiej jak zapytasz na forum o ciazy . a sprawdzalas temp??? najlepiej poczekaj do dnia spodziewanej @ i jak nie przyjdzie to wtedy zrob test albo idz na bete hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada wybacz ale nie mam zielonego pojecia ile moze tu kosztowac inseminacja poszukaj w internecie powinny wyskoczyc kliniki. Pisalam juz ze w londynie jest polska klinika i tam jest ginekolog moze on by sie podjal poszukam adresu i zaraz ci go przesle. Olawd zmniejszylam rozdzielczosc wogole na tym nowym laptopie czuje sie jak niedorajda ale dzwonili ze dzis wrocil dalej popsuty moj laptop chcieli 300 funtow prawie za naprawe glupki poczekam z 2 tyg i popsuje go do rezty dostane nowy zdzierstwo.Powiedzieli ze cala plyta glowna poszla a mnie wszsytko dziala oprocz mikrofonu i czytnik plyt szwankuje. Ide szukac adresu dla kasiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×