Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Weszłam z Wami się przywitać i śle fluidki. ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhmmm no i nastepny cykl... STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.07.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20....................12....... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47.................14.07.08 dorota822....................26......................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23......................3 4. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26.......................7.......... .......17.07.08. alutek29......................29.......................1 3.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26......................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............39............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................19........... ...........30.11.08 EfQa......................30................22.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................13.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................13 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja ..............02.05.2007 Olawd 👄 duzo odpoczywaj i bedzie ok Kakusia22 nie ma co sie martwic na zapas!! bedzie ok napewo jestes cie w dobrych rekach:)) SMerfeciu a TY?? pewie odpoczywacie:) ja posprzatalam i bigos robie..sama siedze moj w pracy jakos tak smutno i pusto:(( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny weszlam wam powiedziec dobranoc Caly czas sie martwie i jzu bym chciala byc po i uslyszec ze wszystko wporzadku z niuskiem dobra nie bede wam smecic ide sie polozyc moze usne jutro sie odezwe papapa fluidki na dobranoc *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia22 Nie martw sie,bedzie wszystko dobrze,tak malo Ci zostalo dni do konca tygodnia i bedziesz miec dzidzie w ramionach,malutka istotke.Lapie od Ciebie fluidki.Dobranoc i trzymaj sie,nie martw sie,bo zaszkodzisz sobie tym i dzidzi.👄 i glaskanko dla brzusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie juz nynkacie tylko ja buszuje po necie,myslalam ze moze jeszcze ktoras sie odezwie a tu nic,cicho i smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zis sie wygrzebalam z lozeczka dopiero o 11 bo w nocy nie moglam zasnac,sa te duchoty i trudno zasnac,musi byc klima,albo wiatrak wlaczony,bo inaczej nie da sie wytrzymac,czlowiek caly mokry,nawet jak sie weznie zimny prysznic to za duzo nie pomoze bo za chwilke czlowiech suchy i znow mokry hiiii to sa uroki cieplych krajow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie wygrzebalam z lozeczka dopiero o 11 bo w nocy nie moglam zasnac,sa te duchoty i trudno zasnac,musi byc klima,albo wiatrak wlaczony,bo inaczej nie da sie wytrzymac,czlowiek caly mokry,nawet jak sie weznie zimny prysznic to za duzo nie pomoze bo za chwilke czlowiech suchy i znow mokry hiiii to sa uroki cieplych krajow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane ja wpadlam sie tylko przywitac bo wiem ze pewnie jeszcze spicie albo juz pracujecie ja sobie musze wymyslec jakies zajecie bo oszaleje do piatku w domu ;p Pozdrawiam, zycze milego dnia i bede zagladac :) fluidki ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
witam was Kakusia nie denerwuj sie jeszcze chwilka a zobaczysz maluszka w swoich ramionach,ja wiem ze to nie tak latwo ale pomysl co my dopiero mamy przed soba ile czekania.Ja mam pierwsze usg dopiero w przyszlym tyg a tez caly czas sie zamartwiam czy ciaza sie prawidlowo rozwija i czy wogole sie rozwija,ostatnio nie miewam prawie juz zadnych dolegliwosci i zeby nie fakt braku miesiaczki to nie wierzyla bym ze jestem w ciazy. Porod moze zaczac sie w kazdej chwili,teraz nic ci sie nie dzieje a za godzinke mozesz juz byc na porodowce. Trzymam kciuki za ciebie i dzidziusia i obys szybciutki porod miala!!!:);):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie nie denerwowac ale chyba mam za duzo wolnego czasu i za duzo mysle wybieram sie zaraz na miasto moze troche przestane dziekuje za slowa wsparcia buziaki dla Ciebie Kkinia u Ciebie zobaczysz tez bedzie wporzadku i zanim sie obejrzysz bedziesz tak samo przezywac jak ja zblizajacy sie porod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za cisza? Ja sobie wypoczywam ,trochę sprzątam i takie tam rzeczy porabiam. Kakusia mam nadzieję,że Twój niuniuś szybko zdecyduje się wyjść na ten świat, moze już rodzisz? Nie denerwuj się do piątku tylko 2 dni, zobaczysz wszystko bedzie ok. Gdzie się podziewa reszta naszych koleżanek? Idę kończyć obiadek, bo niedługo mężuś wróci i bedzie głodny, choć i ja już też jestem.Pa. Kkinia pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) zagladalam juz wczesniej ale teraz dopiero napisze . Kakusia22 ju niedlugo :)) glaskanko dla brzuszka bedzie dobrze zobaczysz nim sie obejrzysz bedzie juz po i bedziesz tulic maluszka:):) DZIEKUJE Ci ze to co powiedzialas.. 👄 obys miala racje;p ]Smerfeciu 29 TY jak zawsze zapracowana..powoli zdazysz!! musisz sie oszczedzac!!👄 EwQus a co u Ciebie?? kalpek ???? cos nam ucichlas:( aneczka pisz co tam porabiasz:)) Obca_ dzidzia po prostu sliczna!!!! 👄 Myszko??????????????/ 👄 gdzie sie podziewasz skresl choc pare slow co u Ciebie..?? Sara76 a TY jak??@ mam nadzieje ze przylezie za 9 miesiecy:D dorotko cos malo sie udzielasz:( xxxmadziaraxxx a TY ? paniMisiowa jak sie miewacie?? Patinko26 a Ty jak?? ja jak zawsze meza odprowadzilam wiec sama z piesem zostalam:( byle do 3 i moj wroci:D tak malo tak malo czasu dla siebie mamy byle do soboty;p mam nadzieje ze zostanie mam t wyagrodzone i juz niedlugo bedzie dzidzia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ładnych plemników jest więcej pożytku.Wybierając najdorodniejsze okazy plemników pod specjalnym mikroskopem można poprawić wyniki sztucznego zapłodnienia - informuje pismo "Reproductive medicine online". Kłopoty z poczęciem często wynikają z niewłaściwej jakości wytwarzanych przez mężczyznę plemników, które nie potrafią "dopłynąć" do komórki jajowej. Wówczas rozwiązaniem może być zapłodnienie pozaustrojowe metodą mikromanipulacji (ICSI). Pojedynczy plemnik za pomocą mikropipetek i mikromanipulatora jest wprowadzany do komórki jajowej. Włoskim specjalistom z zespołu kierowanego przez Monicę Antinori z kliniki Raprui udało się podnieść skuteczność tej metody z 26,5 procenta do 39,2 procenta. W przypadku mężczyzn, u których konwencjonalne ICSI nie poskutkowało, skuteczność zapłodnienia była dwa razy większa niż bez selekcji pod mikroskopem (29,8 procenta wobec 12,9 procenta). Badania prowadzono na 446 parach, w których wyraźne problemy z poczęciem miał tylko mężczyzna. Nowa technika, nazwana IMSI, której pionierami byli specjaliści z Izraela, wykorzystuje mikroskop o pięciokrotnie większej niż w przypadku typowego mikroskopu zdolności rozdzielczej, co umożliwia dokładniejszą ocenę wymiarów i kształtu plemników. Metoda jest już dostępna także w niektórych polskich klinikach. Niestety, jej koszt może być nawet dwukrotnie wyższy niż ICSI, wymaga także specjalnego mikroskopu i przeszkolonego personelu.(PAP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienią projekt ustawy o in vitro.Jesienią gotowe będą regulacje prawne niezbędne do ratyfikowania przez Polskę konwencji bioetycznej oraz projekt ustawy o zapłodnieniu in vitro - poinformował PAP poseł Jarosław Gowin (PO). Gowin jest przewodniczącym zespołu ds. bioetyki działającego przy kancelarii premiera. Zespół, w skład którego wchodzą prawnicy, lekarze, biolodzy, filozofowie i etycy, zajmuje się przygotowaniem do ratyfikacji Konwencji Bioetycznej Rady Europy oraz pracuje nad założeniami do ustawy regulującej kwestie dotyczące zapłodnienia metodą in vitro. Członkowie zespołu mają określić zakres zastrzeżeń do konwencji (ma do tego prawo każdy kraj ratyfikujący), konieczne zmiany w ustawodawstwie, a także rekomendacje do ustawy implementującej, która określa to, co nawet po ratyfikacji pozostaje w gestii poszczególnych państw. Jak zapewnił PAP Gowin, zespół ma pracować do października, a jesienią gotowe będą "regulacje niezbędne do ratyfikacji konwencji". Także jesienią gotowy ma być projekt ustawy o in vitro. Gowin nie chciał mówić, w jakim kierunku zmierzają rekomendacje kierowanego przez niego zespołu. "W pierwszej kolejności przedstawimy je premierowi. Część z nich będzie jednomyślna, jednak w niektórych sprawach, szczególnie dotyczących in vitro, będą rekomendacje alternatywne" - powiedział Gowin. Podkreślił, że premier ma zdecydować o kształcie ustawy o in vitro. Nie wiadomo jeszcze, czy nad ustawą pracował będzie zespół ds. bioetyki w pełnym składzie, czy tylko część jego członków. W skład zespołu wchodzą prawnicy: prof. Andrzej Zoll, prof. Eleonora Zielińska, dr Włodzimierz Wróbel, dr Maja Grzymkowska i dr Leszek Bosek; biolodzy i lekarze: prof. Andrzej Paszewski, prof. Ewa Bartnik, prof. Krzysztof Marczewski, prof. Jacek Zaremba i prof. Jerzy Umiastowski; etycy i teolodzy: prof. Barbara Chyrowicz, prof. Jacek Hołówka, prof. Zbigniew Szawarski, pastor prof. Marcin Hinz i ks. prof. Franciszek Longchamps de Berier. Polska podpisała Konwencję Bioetyczną Rady Europy z 1997 roku, ale jej nie ratyfikowała. Eksperci zwracają uwagę, że w naszym kraju nie ma prawa regulującego procedury nowoczesnych zabiegów biomedycznych, m.in. zapłodnienia in vitro. Konwencja bioetyczna stanowi próbę określenia podstawowych praw związanych z postępem biologii i medycyny. Do najważniejszych zasad tam zawartych należy nakaz poszanowania integralności i godności każdej osoby oraz respektowania jej interesu i dobra jako przeważających nad interesem społeczeństwa i nauki. W dokumencie sformułowano trzy istotne zasady odnoszące się do zakazu dyskryminacji osób ze względu na dziedzictwo genetyczne, zakresu przeprowadzania genetycznych testów prognozujących oraz zakazu przeprowadzania ich w celu wywołania dziedzicznych zmian genetycznych potomstwa. Regulacje te uzupełnia Protokół Dodatkowy do Konwencji dotyczący zakazu klonowania istot ludzkich. Konwencja zakazuje praktyk eugenicznych, zwłaszcza selekcji płci, a także badania na embrionach in vitro. Zgodnie z Konwencją, jeżeli prawo zezwala na przeprowadzanie takich badań, powinno zapewnić embrionom odpowiednią ochronę. Konwencja zabrania też tworzenia embrionów ludzkich dla celów naukowych. (PAP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ciesze sie ze choc troszke piszecie choc nie zawiele duzo osob nie zaglada i mam wrazenie ze topik zanika :-( jak widze taka cisze i brak odezwu to i ja nie mam ochoty tu zagladac :-( Kakusia trzymma za ciebie kciuki zobaczysz bedzie wszsytko dobrze zacznie sie lada dzien daj nam szybciutko z nac bo czekac bedziemy na wiesci. Mnie dzis znow troszke brzuszek boli uciska w dole i jestem przerazona bo bylam u lekarza wczoraj specjalista i powiedzial ze szewek zdejma mi w 34 tc a ja sie go pytam czy nie za wczesnie a on twierdzi ze nie i dzieci rodzace sie w tym tygodniu 90% przezyje no piekne pocieszenie. A boja sie dluzej czekac bo moze akcja zaczac sie wczesniej i rozerwie mi szyjke i trzeba bedzie amputowac 1 raz cos takiego uslyszlalam. Oby dzidzius do 36 dal rade wytrzymac potem moge rodzic. Buziaczki dla was 😘 p.s. na usg w poniedzialek bylam ale dziecko bylo ulozone tylem i poprzecznie i nie mogli nic zmierzyc bo bylo bardzo ruchliwe a to co trzyma miedzy nozkami zaslonilo stopka wiec tez nic z tego. powiedziano mi tylko ze jest dobrze jak na swoj wiek i tyle nawet zdjecia nie dostalam bo nie szlo zrobic ujecia tak wariuje w srodku mocno ze az sie wystraszylam jak to zobaczylam a ja od czasu do czasu tylko czuje ruchy hmm dziwne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeste kochane,nie mam czasu tak czesto wchodzic,bo od poniedzialku pracuje,wiec mijam sie z mezem,jak ja oprzychodze to robie obiadek,sprzatam itd i prawie codziennie jestem u rodzicow wiec wiecie...u mnie bez zmain,ale jestem ucieszona bo badania na hormony mam super,wiec zdrowa jestem,ale gdzies w ciaze nie moge zajsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak smutno mi, chyba rzeczywiscie nasz topik zanika, moze ja też przestanę pisać?Myslałam,że sobie z kimś poklikam a tu cisza.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek :o super wiec kwestia czasu jak zajdziesz w ciaze!!! monitoring i zobaczysz zaraz nam oglosisz suuuper wiesci:):) Smerfeciu ja wiem mie nie lubisz..ale odezwij sie czasem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBODKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) Powstawalyscie?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ja mam ostanie 2 dni z laura wstawania do szkoly u ulga wakacje az 6 tygodni ja wlasnie pije kawusie i mam cos lenia do wstawania ostatnio wstawlam bez problemow a teraz od prau dobrych dni mma problemy. Kakusia jak sie czujesz??czy juz sie zaczelo?? jesli nie to pamietaj dzisiaj mmay czwartek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×