Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

no mogłam w samolocie urodzić teraz jak zajdę w ciąże to zjeżdzamy już na dobre do Polski mam już dosyć tego życia tu jeszcze pare miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówią że najgorsze 3 lub 4 miesiące aż ciąża bedzie dość silna i się zagniezdzi tak że bez szaleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a kogo ja jeszcze nie mam na nk?jolanta chyba Ciebie..znajdziesz mnie po nicku kalpek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądałam taniec z gwiazdami Skrzynecka ma zaje fajną kiecke choc raz ją ładnie ubrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest u mnie kolezanka i siedziala na swoim nk i teraz ja sobie cpykam na jej nk to dajcie mi swoje nk to wkacu was zobacze i ci nie ktorych dzidzie:):):):) jak bedzie pisalo kasienka nowakowska zydek tzn ze ja u was bylam :):):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik mnie znajdziesz po profilu kalpek,ja jestem jedna wiec nie bedziesz miala problemu,jolanta dobrze sie czuje tylko chyba mnie nerka boli,ale juz mniej a czasami mocniej,ale to po tych tab co biore diclac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik znalazlas znalazlas,a Ty juz powinnas dawno zalozyc sobie nk no i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku fotusie normalnie bomba niezla z ciebie laseczka a te zdjecia slubne masakra poprostu zaje**** pozdrowionka dla meza:):):) dziewczyny czekam na wasze linki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolciu mam cie :):):) martynka poprostu mala sex bomba a jej zabawki to pozazdroscic i te jej niebiesciutkie oczka :):) twoje fotusie tez sa zajeb*** zdjecia slubne tez na maseeee :):) mnie tez juz gnebia zeby wystapila w bieli teraz przewaznie :P:P:P i pozdrawiam martynke imie przesliczne takie samo wybralam dla mojej siostrzyczki 5 lat temu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta dziewczyn patinko 😘 efcia 😘 myszka 😘 sarcia 😘 voltare 😘 smerfcia 😘 kkinia 😘 monia😘 wracaj do nas niusiunia 😘 stefcia 😘 olawd 😘 pani misiowa 😘 asiulek 😘 jak o kims zapomnialam to przeprasza 🌻 czekam na was dziewczyny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik wiem,ze teraz masz inny problem na glowie,ale jak bedziesz mie cczas to prosze sobie zalozyc:) a dziekuje,ze fajne zdjatka..ja mam wziasc bromergon i sie boje az,ale jak juz bede szla spac to wezme,wlasnie sie troche o tym naczytalam i jestem przerazona troche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co strasznegp kalpku wyczytalas nie boj sie ja tez duzo czytam a potem mysle o tym to jest podstawowy blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JJolanta ja juz sie chyba wszystkiego lapie tylko zeby zajsc! misiaczki dziekuje za zaproszenie na nk:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek najważniejsze to nie myśleć za dużo bez stresu moja kolezanka też poroniła w marcu potem nie mogła zajsc przestała o tym tak myślec dali na luz poszli do knajpki na piwo i tak jest 15 tyg, w ciązy ja wiem że ty niebawem też bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzidzie dzis cały czas rozrabiaję,a ja zaraz mykam spać, odezwę się pewnie jutro. Pozdrawiam Was wszystkie, Monia wracaj szybko do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki może faktycznie spróbuję cos na ta nogę... liście kapusty albo co... A ty za rok na pewno już będziesz mamą :) misiaczki wysłałam ci zdjęcia zdjęcia pokoju i przewijaczka. Klapek w dużych hipermarketach budowlanych są całe paski z paletami tych kolorów. Weź sobie pasek fiolet verony i albo ostatni kolor albo przedostatni - zależy czy intensywniejszy czy nie. No i jak ci będą wybierać farbę do mieszania to wybierz mat bo satyna strasznie sie błyszczy. Ten kolor jest niesamowity, bardzo dobrze sie w tym pokoju wypoczywa i nie przytłacza \"różowością\" bo ten kolor ma tak jakby wiele odcieni. Kiniu wiesz jak to jest z terminami porodu ___ dzidzia wyjdzie kiedy zechce :) chociaż fajnie było by 11.11. bo akurat teść ma imieniny to by wnuka dostał pierwszego bo wnuczek juz ma :) O rany Monia !!!! Pomodlę się za ciebie .... Madzik Voltare ma rację, słyszałam tez że w tak wczesnej ciąży lepiej unikać robienia zbyt często usg bo można po prostu poronić, dlatego większość ginekologów zaprasz na usg koło 7 -10 tyg. Więc jak nie musisz bezwzględnie to poczekaj do 7 -10 tygodnia. (tak mi gin powiedziała.) Te zarodki nie lubią jak sie za wcześnie zbyt dużo tam im grzebie :) Voltare rozumiem ze ty jesteś już przy nadziei ? :) Patinika w poniedziałek zaczynam pakować torbę... Jolanta mi sie podobała sukienka Skrzyneckiej w zeszłym tygodniu taka niebieska z lejącym dekoltem.... Klapek nie martw sie tym bromergonem popatrz ja sie męczyłam i za kilka miesięcy byłam juz w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×