Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość niusiusia
i najlepiej to mi powiedzcie tez co w pierwszym polu wpisac? bo ja wiek wpisala, heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
pierdziele.... nie widze juz prawie literek ale jeszcze piszcze jednym prawie zamknietym okiem i smieje sie sama do siebie.... juz mi chyba na beret siada.... a mialam juz isc spac.... jutro zmienie tabele jak juz sie dowiem o co kaman w tym wszystkim i jak sie wyspie, bo zaraz zasne na klawiaturze :P madzik jestem w 12 cyku moich staran.... staram sie juz rok :) >>>>>>>>dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nianiusia ja to sie cala trzeslam :(:P:P a w tabelce to 1 to jest wiek a w 2 to cykle tam kiedys bylo wszystko napisane a teraz widze ze nie ma a gdzie reszta dziewczyn patinka myszka efka sarci dzis malo slyszalam misiaczki dziewczyny dajcie znac co tam u was ja juz tragedie przezywalam a wy nic nie wiecie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
Starajace się xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................32..................50.... ...............29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................4.................. .07.10.08 jolanta2......................27...................1.... ................09.10.08 niusiusia.....................27...................12.... ................07.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............25........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............10......... ................01.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
juz ostatni raz pisze :D bo naprawde zasne na klawiaturze K A L P E K- kochaniutka ja tez nienawidze tego zapachu, ale nie wolno sie myc!!!!!!!!! ja wiem to jest ochydne i ja tez nie lubie jak to wszystko splywa itp ale tak to ciezko bedzie z dzidzi!!! naprawde!!! polez troche i pupke do gory podnies!!!! nie wolno wstawac!!!! posluchaj mnie plosie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta dzieki bardzo bede dbac juz chodze powoli jak bym miala brzuch w jakims 8 miesiacu nianiusia dobrej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniusia z tą spermą to tak niestety bywa, madzik jak to dobrze że dostałaś ten dusphaston!!!! Właśnie weszłam i przeczytałam i sie zdenerwowałam. Teraz jak będziesz to brała na pewno będzie ok. Ale staraj się dużo leżeć i broń Boże nic nie podnoś ciężkiego!! Uważaj na plecak szkolny! Klapek fajnie że ci sie podoba :) to dość odważny kolor ale w zestawieniu z ciemnobrązowymi meblami wygląda fajnie a takimi meblami będę miała urządzoną sypialnię. Kolor się nazywa Fiolet Verony 5 Duluxa. Farbę wymieszali mi w Praktikerze. Mój mąż w zasadzie go wybierał i bardzo mu się podoba :) Niunsia masz racje pupkę w gorę :p mój mą miał słabe żołnierzyki więc po każdym strzale tak robiłam żeby jak najmniej wypłynęło. Może to zbieg okoliczności ale właśnie tego razu co zaszłam w ciążę nie uroniłam ani kropelki :D :p Jolanta pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace się ❤️ Nick........................Wiek............Ilość cykli.......Data następnej @ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76.................32..................50.... ..............29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................4................. .07.10.08 jolanta2......................27...................1.... ..............09.10.08 niusiusia.....................27...................12... . ............07.11.08 ZACIĄŻONE 👄 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............25........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............10......... ................01.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE 🌻 Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak wklejam ale kosmetyczne poprawki umieściłam żeby było ładnie :) Starajace się ❤️ Nick........................Wiek............Ilość cykli.......Data następnej @ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08 Sara76........................32..................50.... ..............29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................4................. .07.10.08 jolanta2......................27...................1.... ..............09.10.08 niusiusia.....................27...................12... . ............07.11.08 ZACIĄŻONE 👄 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............25........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............10......... ..................01.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE 🌻 Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................. 19.07.08 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik dobrze,ze juz wszystko ok, wypoczywaj. Niusiusia nie martw sie tak , dasz radę i doczekasz dzidzi, tylko czasem to długa droga, ja taką przeszłam, nie raz płakałam, załamywałam sie, ale teraz mam nagrodę i to podwójną. Misiaczki, Myszka pozdrawiam. Monia oby i z Toba już było wszystko ok.Patinka a Ty za duzo nie lataj, tylko wypoczywaj. Kalpeczku uda ci się niebawem, tylko zbij ta prolaktynę i unikaj stresu. Jolanta co u ciebie? Pani Misiowa buziaki dla Patrysi , fajnie,że cały czas z nami piszesz. EfQa Ty jak zwykle szalejesz jak nie zakupy, to szykujesz cos w pokoju dla dzidzi, no ale u ciebie już niebawem będzie ten mały skarb. Dla całej reszty buziaki i fluidki. ############################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny efciu bede uwazac bede nosic same zeszyty :):):)😘 smerfetko juz oki naszczescie ale mialam pietra :):0 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co tu napisac jak u mnie nic nowego?czekam na ta @,jak sie skonczy to znow do roboty,moze tym razem sie uda?dobrze ze ta reprodukcja taka przyjemna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a tak w ogole to mam jakies mdlosci od 3 dni,skoki cisnienia czy cos bo chwilami slabo mi sie robi,ale brzuch mnie nadal boli to raczej nie zaskoczylam,zreszta robilam test ale troche za wczesnie, wyszedl negatywny to sie wcale nie nakrecam,nikogo nie ma to ide sie przytulic do mojego ksiecia buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu nie śpię po nocy bo mnie noga strasznie boli. Mam jakiś włókniakoneriwak i niechcący go uraziłam wieczorem. Już nie mogę się doczekać jak go usunę___ gdyby można było zrobiłabym to nożem kuchennym natychmiast!!! Smaruję to żelem Bobodent, trochę pomaga... Ale póki co ból nie daje spokojnie siedzieć a co dopiero spać___ znowu będę jutro nie wyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) madzik dzielna jestes!!!! dobrze ze pojechalas i juz ok!! oszczedzaj sie i pilnuj !!!👄 EwQus stare sposoby ale moze pomoga?? liscie kapusty albo obrany ziemniak ?? cos wyciagnie??zaszkodzic nie zaszkodzi a moze choc troszke zlagodzi?? 👄 widze w tabelce ze juz niedlugo dzidzia w domku bedzie:D super!! ja za rok juz NAPEWNO TEZ BEDE miec:P jolanta 👄 Smefetko \":) 👄 Patinko 👄 T tak nie warjuj tylko spokojnie !!! niech dzidzia bedzie jeszce w brzuszku:) 👄 stefcia trzymam kciuki !!! 👄 nusiusia 👄 na sluz sa tez dobre ziolka z wiesiolka tez chce sie teraz w nie zaopatrzyc.. Monia a TY jak sie czujesz?? 👄jakby co idz lepiej do szpitala .. witam PANIE MISIOWE:D 👄mala rosnie jak na drozdzach zaraz roczek juz bedzie:):) olawd 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Efqa-zajrzalam na tabelke,masz termin porodu na 11.11,moja corka urodzila sie 11.11.Jak dobrze pojdzie to bedziemy mialy obydwie dzieci z 11.Ale sa to uparte skorpionki czasem bez kija nie podchodz,za to tez bardzo wrazliwe :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik super,ze juz jest dobrze!Efqa-ja chyba pomaluje sobie na tak ikolor super jest!niuniusia-ale ja nie zawsze sie myje,czasami mam tyle sluzu,ze wszystko sie lepi,ale oczywiscie kiedy mam dni plodne to sie nie myje,bo nie chce mi sie a po drugie zolnierzyki poszly by w piz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja tylko wpadłam sie pożegnać, mąż tu się na mnie drze, ale musiałam jeszcze do Was napisać. powiększyły mi się krwawienia i... a z resztą na jakiś czas będziecie miały spokój od moich narzekań... No zaraz ma karetka przyjechać. Trzymajcie się i uważajcie na siebie. Jak tylko będę mogła, to napiszę.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) madzik - super, że się wczoraj udało:) Leż kobietko jak najwięcej i odpoczywaj i wszystkie prace domowe przekaż facetowi;) I jeżeli mogę Ci coś podpowiedzieć - wybierasz się w poniedziałek na USG - jeżeli możesz przesuń je o tydzień - bo zafundujesz sobie znowu stres na najbliższe 2 tygodnie. Jeszcze za szybko jest na to aby cokolwiek zobaczyć na USG, a lekarze czasem zamiast powiedzieć wprost, że maluch jest za mały aby go wypatrzeć - mówią, że nie widać, żeby się cokolwiek rozwijało i odsyłają do domu na kolejne 2 tygodnie. Na naszym topiku, też były takie przypadki, że dziewczyny umierały potem z niepokoju, że dziecka nie widać, a po tych 2 tygodniach okazywało się że jest wszystko w porządku. Ja miałam pierwsze USG w 15 dniu po transferze (20 po zapłodnieniu) i doktor ledwie mojego kruszona namierzył - miał raptem jakieś 1,5mm;) za to tydzień później pęcherzyk był już wielki, że ho ho i nie dało się go przeoczyć;) Zrobisz jak uważasz, ale ja bym dla własnego spokoju zaczekała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka 🖐️ ja pol godzinki temu wstalam jjeku jak mi sie tesknilo zeby jeden raz poniej chociaz wstac :D Wlasnie wypilam kawusie i zjadlam ciastko Tiramisiu i za slodko mi musze teraz jakas kanapke z sledzikiem sobie zrobic :p Madzik ale sie wystraszylam jak przeczytalam ze masz tak mocne plamienia bierz duphaston bardzo regularnie zebys nie ominela zadnej tabletki to naprawde bardzo wazne.jak bedziesz widziala ze za tydzien opakowanie sie skonczy to biegiem po nastepna recepte. Cale szczecie ze jest ok.Nie dzwigaj tak jak dziewczyny pisza. Mnie bardzo czesto lecialo i krew i sluz zabarwiony na rozowo brazowo itd.No a czerwone plamienia krew mialam bardzo prawdopodbnie z Polipa, ktorego Hoduje w mojej szyjce.Przed Toba ciezki i najcudowniejszy okres w zyciu -Ciezki wiesz czemu bo strachu i obaw sie nie pozbedziesz to normalne.Bedzie dobrze zobaczysz ja trzymam mocno kciuki. Kurcze Eqfa termin porodu zbliza sie do ciebie wielkimi krokami :-) Mam nadzieje ze urodzisz 1 sza odemnie :p ja we wtorek mam Usg i konsultacje z lekarzem.No i dowiem sie kiedy zdejma mi szewek. Wysylam fluidki dla wszsytkich starajacych sie :-) ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny bonku tyle mi pomagacie ze ja bez was bym nie dala rady w nocy bylo czysto a jak wstalam to mi tak polecialo zmienilam wkladke i znom czysto :(:( martwie sie o te usg voltare moze rzeczywiscie masz racje tak sie boje ze cos powie nie tak a jeszcze mam z taka doktorka usg ze ona nigdy prawdy nie powie zawsze cos wymysli nikt bardzo do niej chodzic nie chce bo juz nie jedna dziewczyne nastraszyla ze cos jest nie tak dzis juz 4 dzien plamien myslicie ze [po tym duphasonie mi szybko przejdzie i bedzie wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu mam nadzieje ze bedzie wszystko ok bardzo sie martwie wracaj szybko do nas cala i zdrowa z fasolka 😘 trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myslalam ze ta cize tak strasznie zaczne ja bylam pewna ze teraz pojdzie jak splatka bez stresu i zmartwien:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×