Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Asiulek powodzenia! Sara ja na piąta rocznicę jestem w ciąży to i tobie się uda!!!! Madzik miałam przeczucie że komuś sie uda w tym miesiącu!!! 🌻 🌻 🌻 Pani Misiowa też się w skrytości ducha tego obawiam -- kiedy wrócę do pracy, jak długo wytrzymam w domu i czy potem odnajdę swój rytm... Strasznie się tego boję... Pozdrowienia dla Smerfiątek!!! Klapek jak samopoczucie? lepiej już? Ja dzisiaj wypiłam trochę winka a konkretnie cztery łyki. pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka jak tam teście? odzywali się? Czy kupujesz juz ubranka? Dziewczyny nadchodzi jesień i zima, a co za tym idzie ___ długie zimne wieczory które dobrze spędzać pod kołdrą więc mam nadzieję że teraz pełną parą ruszy produkcja fasolek i na gwiazdkę będą następne ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek82
SARA 76.mam tylko monitoring,jajeczkowanie jest ok nie musze się stymulować. Staramy się z mężem ponad 3 lata o dziecko(podobno wszystko jest już w porządku).przeszkodą były polipy na szyjce macicy i wredna chlamydia .Mam nadzieje że uda nam się za pierwszym razem.DZIEWCZYNY NAJWAŻNIEJSZE JEST W NASZYCH STARANIACH TRAWIĆ NA DOBREGO LEKARZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa i Pani Misiowa teściowie nie odzywaja się, chyba sa urażeni, moze to my mamy czuć sie winni i jeszcze przepraszać, haha niedoczekanie?Przynajmniej mam spokój. Ubranka kupuję powoli, teraz jestesmy na etapie wybierania łózeczek i wózka, z tym wózkiem to gorsza sprawa, ale zobaczymy. Mam już foteliki, a łóżeczka mama chce kupić, już mamy wybrane, ale trzeba poczekać kilka dni. Z wózkiem nie wiem tak do końca czy nie weżmiemy tego używanego, bo i tak później bedzie stał i nie sprzedam pewnie , zobaczymy. U lekarza ok, wszystko w porzadku, więc bardzo się cieszę. Poza tym humorek mam lepszy i troszkę więcej energii, ale wypoczywam troche, bo nie ma co ryzykować, trzeba dbac o malutkie. Pozdrawiam was wszystkie, buziaczki dla was i witam nowe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace się xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................32..................50.... ...............29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................4.................. .07.10.08 jolanta2......................27...................1.... ................09.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............25........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................04.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........ No i zmiana tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek82
jeżeli moge to dopisze się do tabelki xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< Sara76........................32..................50.... ...............29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................4.................. .07.10.08 jolanta2......................27...................1.... ................09.10.08 asiulek82....................26....................36...................17.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............25........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................04.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik gratuluję!!! Smerfetko używany wózek to wcale nie jest głupi pomysł 👄 Patinko trzymaj się 🌼 Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i pędzę na uczelnię pa,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik255 wielkie gratulacje:),jednak dziewczyny mialy racje ze ktoras zaskoczy,szkoda ze nie ja,ale wierze ze ta @ dlugo juz u mnie miejsca nie zagrzeje,juz ja sie o to postaram he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja tez chce:( Efqa-wczoraj wieczorem na noc wzielam pol i nic mi nie bylo za kilka dni zwieksze sobie dawke..ja tez juz chce byc w ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik idz do lekarza,u mnie tez bylo brazowe a potem to juz krew,idz prosze Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku nie martw sie bedziesz miala i ty nie dlugo ja rok czekalam i sie doczekalam w kancu i ty sie nie dlugo doczekasz:):) trzymam mocno kciuki za ciebie i cal reszte 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do mojego gina i powiedzial ze jak jest lekkie brazowe to nie ma sie czym martwic bo tak zdaza sie w dniach ktorych powinna wystapic nadrzerka i ja mam jeszcze nadrzerke :(:)( juz sama nie iwem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy kiedykolwiek zajde,dla mnie jest to trudne,ja juz chce,dlaczego tak trudno zajsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiedzial jeszce ze moga wystapic plamienia w wyniku gojacej sie nadrzerki ale jade w poniedzialek do innego gina z mama to jest jej kolega niezbyt go lubi e ale poslucham jego opini oczywiscie mam nadzieje ze to zniknie gin powiedzial ze dzis powinno to ustac bo to jest tymczasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku ja teraz to wcale nie myslalam o dzidzi juz nie mialam takich checi jak za pierwszym razem i udalo sie 🌻 kalpku nie zamartwiaj sie jak ze nie wyjdzie odrazu moze tobie to tak wyskoczy jak mi szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik-Ty masz szkole to i tak nie myslisz,a ja siedze w domu i tylko sie zamartwiam,zreszta tak szybko nie zajde bo mam wysoka prolaktyne,a tak wogole to gin kazal mi sie starac po 3 miesiacach dopiero,ale ja juz nie moge wytrzymac,nie chodzi mi tu o seks tylko o ta fasolke no:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - po pierwsze spokojnie:) Plamienie to pewnie niewiele akurat z nadżerką ma wspólnego. Natomiast rzeczywiście może występować w dniach spodziewanej @:) Ja jestem w 10 tyg. po IVF i w dniach kiedy teoretycznie miałam dostać @ - przez 3 dni występowały u mnie plamienia - byłam pod stałą kontrolą gina i on mówił, że to absolutnie normalne i żeby się nie przejmować, a przede wszystkim nie denerwować. Obserwuj to i jeżeli nie będzie się nasilało - to bez nerwów:) Niedługo powinno minąć. Acha - no i przede wszystkim gratuluję! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! A jednak miałam rację! Madzik-GRATULACJE!!! Aż mi serce szybciej zabiło! Oby tak dalej! Dziewczyny👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare dziekuje ci bardzo po twoim poscie lzej mi na sercu pojde za twoja rada i bede sie oszczedzac 😘 pani misiowa teraz troche sie uspoloilam mam nadzieje ze jest tak jak voltare mowi 😘 co ja bym bez was zrobila 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa 🖐️ masz rację:D - powinnam się najpierw przywitać zanim coś napiszę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno DOFORUMOWICZEK- co Ty możesz wiedzieć o moich kłopotach? Myślisz,że jak wrzucisz parę słów, to pozmieniasz świat? Olewam Cię. Pewnie nie masz pojęcia jak to jet stracić kogoś bliskiego i kiedy cały świat Ci się wali na głowę, a tu na forum właśnie piszemy takie rzeczy, jakie przeżywamy i pocieszamy się wzajemnie! Więc wracaj do swoich zabawek, a nie denerwuj zaciążonych!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia zebys ty slyszala moje serce jak zobaczylam 2 kreski :):)dzieki bedziemy mieli dzidzie jedna po drugiej jeszcze dziewczyny nie bawem nam oglosza pewnie dobre wiesci to juz calkiem bedzie wysyp:):) a ty jak sie czujesz lepiej troche 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo, jakoś się trzymam, dzwoniłam do lekarza i powiedział, że jak do niedzieli będę wymiotować więcej niż 2 razy dziennie, to mam wracać do szpitala. Już mi wszystko jedno, co ma być, to będzie, byle maleństwo było bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×