Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

PaniMisowa - wiem, wiem - przecież żartuję:D madzik - mój gin nawet widział to moje plamienie, bo akurat wylądowałam wówczas u niego na USG, więc na pewno nie jest to nic niepokojącego, o ile się nie rozkręca i ma kolor taki jak teraz i nie ma w nim żadnych plamek takiej normalnej krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare to ma takikolor brazowy ja juz placze bardzo sie boje bo 1 ciazy takiego czegos nie mialam a moja szwagierka mowi ze ona miala to tylko przez godzine a ja to mam wczoraj od poludnia myslisz ze to mi przejdzie nie dlugo jak nie bede sie denerwowac itp?od wczoraj powinnam miec @ akurat to to moze byc z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - ja miałam to plamienie chyba przez 3 dni. Albo nawet 4. Serio - z drobnymi plamkami na wkładce przez cały ten czas. I to nawet chyba lekko (2-3 dni) po terminie spodziewanej @. Zresztą - poczytaj inne topiki - u wielu dziewczyn w podobnym terminie ono występuje. Ja jechałam wówczas podczas tego plamienia do gina - głównie po leki, bo mi się kończyły - a przy okazji próbowaliśmy wówczas pierwszy raz wypatrzyć tą moją kruszynkę. Mówiłam mu przy okazji, że je mam i od kiedy - powiedział, żebym się absolutnie tym nie martwiła i dbała nadal o siebie:) Że na pewno minie. Byleby się nie rozkręcało mocniej i nie zmieniło barwy to wszystko ok. Nie sugeruj się organizmem szwagierki - każda kobieta jest inna - u jednej plamienia występują, a u innej nie. U jednej trwają godzinę u innej 2-3 dni. Bierzesz jakiś progesteron? Luteinę albo duphaston? Podpytaj gina jak do niego pojedziesz - to Ci na pewno nie zaszkodzi, a z pewnością pomoże dzidziusiowi w jego pierwszych tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- ja miałam przez tydzień,a jak poszłam do gin, to zaraz mi dał duphaston.Te brązowe plamienia zdarzają się bardzo często na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare sprobuje zajac sie czy innym mam nadzieje ze to szybko minie :( narazie nic sie nie zmienilo jest tak samo a lekow zadnych nie biore teraz jak pojade to wszystko gin opowiem zeby mi dal jakies leki wtedy bede spokojniejsza dziekuje voltare 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu ty tez mnie bardzo uspokoilas juz taka przerazona bylam ze chcialam do szpitala jechac teraz bardzo sie boje :(jednego didziusia stracilam z tad te obawy o wszystko :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - powiem Ci tak - weź sobie jakąś fajną książkę, albo pilot od TV w rękę, wskakuj do wyrka i odpocznij trochę;) Przestań płakać, bo to dla dzidziusia za dobre nie jest - w każdym razie gorsze od tego plamienia;) a w poniedziałek powiedz ginowi o tym plamieniu, wymuś od niego receptę na duphaston i wszystko będzie ok!:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem Wam coś śmiesznego: Moja siostra(38 tydzień ciąży) uparła się, że musi wiedzieć na 100%, że to dziewczynka i zrobi sobie jeszcze raz usg prywatnie, no i gdzieś tam poszła. Ona zawsze miała taką budowę klockową i naprawdę tak za bardzo nie widać tego wystającego brzuszka. No więc wchodzi do gabinetu i mówi,że chce usg,a lekarz patrzy na nią i mówi: proszę sie rozebrać od pasa w dół:-) Ona na to: ale ja chcę przez brzuch! A lekarz- o przepraszam- pani jest dziewicą? :-):-):-)To są mężczyźni. Jak się już wszystko wyjaśniło, to spłonął takim rumieńcem he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Madzik- strasznie sie ciesze ze udalo ci sie wreszcie GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje sloneczka 🖐️ witam nowa kolezanke :-) my po balecie ja posprztalam ciut w kuchni zaraz sie zbieram na religie wiec kawalek czasu mnie nie bedzie a tak morzy mnie spanie ze szok wczorajszy vigor mnie opuscil :p a szkoda bo wczoraj czulam sie rewelacyjnie. EfQa czy masz tez cos takiego ze dzidzia dlugo sie nie rusza?? Moja nie daje mi spac generalnie a wczorajszej nocy jak sie tylko polozylam do 6.30 nic moj maz caly wystraszony ja tez zaczelam sie martwic glaskalam szturchalam brzusio ale kompletna cisza wzielismy doopler i zaczelam szukac serduszka i szybciutko je znalezlismy slicznie szybko bilo tak jak powinno ale zadnych innych ruchow nie bylo slychac a zawsze slyszelismy pepowine jak sie rusza i wogole jak sie wierci dzidzia.No i szok nie wiem co myslec moze mi sie zdaje moze mma urojenia ale calkiem z prawej strony bilo serduszko naszej dzidzi a z lewej strony tez bilo mocno wyraznie i tez w tym samym rytmie.Nie wiem co myslec niemowliwe zeby byla to pepowina bo ona Bije rytmicznie ale duzo wolniej i ciszej.Ehmm nie wiem zapytam sie na nastepnej wizycie we wtorek. Madzik trzymaj sie i do poniedzialku oszczedzaj.Wypros tak jak dziewczyny mowia o Duphaston i bierz go regularnie.Niestey nie jest tanim lekiem ale dla dzidzi wiadomo ze wszsytko oby tylko bylo dobrze. Misiaczki kalpek Sara Myszka Smerfetka Monia Stefcia niuniusia ania Kalpek i inne ktore nie wymienilam (Skleroza ciazowa :p) mysle ze mnie nie zlinczujecie :D Duze buziaczki wam posylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosz ejakie dobre wiesci :-D madzik---GRATULUJE!!!!!! voltare--- 👄 u mnie pomalutku , od wczoraj tak mi prawa dlon dretwieje ze boli jak cholerka , czytalam ze to normalne i trzeba brac magnez plus wit b6 ale boli... wlasnie spakowalam do auta wozek i wszystkie ciuszki i kosmetyki dla malucha i od razu mi sie homorek poprawil :-P buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!!!!!!! Madzik ----- serdecznie gratuluje🌻👄🌻👄🌻👄 jak sie ciesze ze Ci sie udalo , super:) Dbaj teraz o siebie i fasolke i przesylaj nam tu duzo swiezych fluidkow:D Wszystkie Was goraco i serdecznie pozdrawiam i sciskam, przepraszam ze nic wiecej nie pisze , ale nie mam o czym:( zaraz ide pod prysznic i na 2 ide do pracy i wroce o 2 w nocy....odezwe sie w poniedzialek....👄 👄 ogromne dla Was, papatki:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
czesc dziewczyny ! ale tu stronek :) M A D Z I K --- G R A T U L A C J E!!!!!!!!!! ja tez chce :(.......... :(:(:(:(:(. niestety brzuch mnie tak boli przez ta wstretna malpe, ze kuleje z bolu!!!! madzik a ile tak sie staralas? BUZIOLE DLA WAS WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dobra decyzja z tym szpitalem - dziecko najważniejsze. Smerfetko no i dobrze niech sie nie odzywają przynajmniej masz spokój A wózeczek używany jak masz na oku jakiś fajny to bierz i sie nie zastanawiaj. Patinka dwa dni temu tak miałam że dzidzia sie nie ruszała, albo ruszała sie mało. nie wiem od czego to zależy. Zjedz coś wysokokalorycznego, połóż się i trzymaj ręce na brzuchu. Powinna zareagować. Niuniusia świetny lek na bóle @ małpiaste nazywa się CATAFLAM 50 i jest na receptę. Ból przechodzi po 15 minutach. Polecam po co się męczyć. Dziewczynki których adresy mailowe miałam przesłałam wam zdjęcie mojego przewijaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-super lozeczko i przewijak:) ale musze sie zapytac jaki kolor masz scian bo sa piekne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi teraz krew leci :(:(:(:( jade chyba na szpital jak sie nic nie zmieni jeszcze takie cos mi leci nie wiem jak to nazwac takie nitki co to moze byc czy ktoras tak miala odpiszcie prosze bo zaraz umre ze zmartwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusiunia staralam sie 1 miesiac w 2 miesiacu juz zaszlam dzieki dziewczyny za gratulacje ale teraz bardzo sie boje nie wiem co mam robic:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - jeżeli zmienił się kolor to niestety jak najszybciej do lekarza niech to oceni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tyle to nie, żeby wkładkę zmienić... ale plamki były dobrze widoczne i takie pasemka też - ale cały czas bordowo-brązowe. Nie czerwone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze nie wiem co mam robic brzuch mnie zachal bolec i ja mialam sporo tego na wkladce i przerazily mnie te pasma:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj - brzuch to mnie do teraz pobolewa, więc wyznacznikiem niczego to nie jest,a w każdym razie być nie musi. Jeżeli plamienie się nasila i zmienia się w krwawienie, a masz niedaleko do jakiegoś gina albo na oddział - to jedź - będziesz spokojniejsza. Tylko może jedź z kimś, a nie sama. Jak już tam będziesz wymuś już dzisiaj receptę na duphaston i zacznij brać od razu - niech Ci ustalą jakąś konkretną dawkę, taką może ciut większą od normalnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ide jeszcze raz to obejrzec boze ale sie boje juz taki pech drugi raz mnie nie moze spotkas:(:(:(:( martwia mnie te cale pecherzyki co wylatuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×