Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

voltare patrzylam wczesniej mialam takie mocne brazowe a teraz mam takie rozowe kawa z mlekiem no cos takiego co o tym myslisz? monia a ty jakie mialas te plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - byle by w tym krwi czerwonej nie było! A zmniejsza się trochę? Ma Cię ktoś podwieźć do jakiegokolwiek lekarza na dyżur po receptę na duphaston? Szkoda czekać z tym do poniedziałku. A potem jakąś aptekę na dyżurze na pewno znajdziesz. Jeszcze nie jest tak późno - powiedz, że robiłaś test, podejrzewasz ciążę i zaczęłaś plamić - nie powinno być z tym problemu. i przede wszystkim staraj się jak najbardziej uspokoić, żeby jeszcze inne hormony wariować nie zaczęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki voltare moj dawid ma auto 7 km mam do szpitala to pojade mam nadzieje tylko nze nie bede musiala zostac w szpitalu powiem tak jak mi napisalas dziekuje pojde sie umyc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli się zmniejsza (kawa z mlekiem może być;) ) - i jest to bardziej takie "śluzowate" niż krwawnienie, to po prostu zmykaj się położyć i zobaczymy rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 255 jedz do szpitala bedziesz wszystko wiedzieć i uspokoisz się wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
dziewczyny mam dola :( :( :( nie wiem dlaczego.... placze bez powodu... a moze jest powod.... gdybym miala dzidzie, to bym byla szczesliwa. dlaczego nie mam jednej z was przy sobie? :(..... staram sie z mezem o bobaska i staram ale nici z tego???????? nie zrozumie tego nigdy!!!!!! :(:( ta wstretna baba ma, a ja nie mam :( dziewczyny zaczynam myslec o in vitro :( a tak w ogole to powiedzcie mi cos..... ja maprzyklad nie mam tego sluzu takiego jak kurze jajko tylko zawsze taki wodnisty lub bialy lepki i bardzo bardzo bardzo tego jest..... jak to jest z tym sluzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
sorry ze gubie slowa ale jestem zmeczona psychicznie i juz mi nic nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusiusia-jesli jest wodnisty to jest pldny,a inni go wogole nie maja na \"zewnatrz\"tylko jest w srodku i nie jest go zbyt duzo,nie martw sie,ja tez plakalam i to bardzo czesto,teraz mam wysoki poziom prolaktyny biore tab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- ja miałam różowe, gęste wydzieliny, nawet grudki, a potem zmieniły sie w brązowe. Ale najlepiej zrobisz jak pojedziesz! Niusiusia- troszkę uśmiechu- będzie dobrze. Wiesz, z tym śluzem, to jest różnie, zmienia sie nie tylko ze względu na dni płodne, ale też gdy masz jakieś zapalenie, co może być nawet przyczyną,że nie możesz zajść.Ja miałam na początku starań taki dziwny, różnokolorowy, a ginekolog mi powiedział, że to na pewno jakieś zapalenie i przez to w ciążę mogę nie zajść. Powinnaś zacząć jakieś badanka, na początek mikrobiologia, bo nie wiem, czy robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
dziekuje kalpek.... wiesz sama jak to siada na psyche! przeciez to nie raz wytrzymac nie mozna. mam taki dolek psychiczny ze masakra!, kurde, a ja zawsze jak mialam wodnisty, to sie nie kochalam tak za czesto, bo myslalam, ze za cholore to nie plodny :( .... jeszcze sie chcialam zapytac o cos bardzo intymnego..... jak sie z mezem kocham czesto, to sperma mi nawet wyplywa po dwuch dniach i to bardzo smierdzi. tez tak masz lub moze ktos inny ? dlaczego tak jest ? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniusia-nienawidze zapachu spermy nawet od razu po stosunku sie myje,a powinno sie polezec z pol godz,ja sie czesto podmywam,wylatuje mi chyba po paru dniach,albo poprostu sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
monius moj sluz raczej wyglada zdrowo. niby ale masz racje powinnam pojsc przebadac sie dokladnie, choc moj gin mowi , ze wszystko ok. kurde zalamuje... lekarz mi przepisal jakis len na sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz wrocilam wypisal mi duphason wiecie ze przez chwile myslalam ze nie jestem w ciazy i dostalam @ mam sie oszczedzac i w poniedzialek na usg mam ale ja zrezygnuje z tego lekarza mimo ze nic zlego na niego jeszcze nie slyszalam pojade do mojego bo nie chce rodzic w mojej miejscowosci tylko w tym szpitalu co rodzialm brajanka tam bardzo spodobala mi sie opieka i tam jest szpital pod tytulem SZPITAL PRZYJAZNY DZIECKU i jak tam lezalam to dostalam mnostwo prezentow dla dzidzi co drugi dzien jakies dostawy nam dawaly dobrze ze juz wrocilam bardzo sie uspokoilam dzieki dziewczyny za pomoc bez was to jak bez reki 😘 😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam sie do Kalpka, chyba po prostu tak już musi być... Ale przyznam też, że jeśli chodzi o ten zapach, to może mieć coś wspólnego z zapaleniem!( ja tak miałam, ale po tabletkach było lepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- bardzo się cieszę, skoro już masz duphaston, to ok. Uspokoiłam się. Dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusiunia bedzie dobrze wiesz ile ja sie oplakalam ja juz bylam blisko depresji czasami juz myslaalm ze nie wytrzymam ze musze miec dziecko i nic mnie wiecej nie interesuje i dalam rade i ty tez dasz :):):) nawet sie nie spodziejesz kiedy fasolka do ciebie przyjdzie ja trzymam kciuki za was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzilam pani misiowa na jaczewskiego bylam na krasnickiej to poloZyli mnie na sam dol z jakimis dziewczynami ktore w sali palily odrzucilo mnie od tego szpitala a na jaczewskiego bardzo dobrze mi sie lezalo na poczatku myslalam ze nie wytrzymam bo ja np brzydze sie jesc w szpitalu a tu bylo wszystko ok nawet duzo jadlam i opiekowali sie mna dobrze tlumaczyli i szybko reagowali na kazdy moj sygnal wiec ja go polecam kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace się xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................32..................50.... ...............29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................4.................. .07.10.08 jolanta2......................27...................1.... ................09.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............25........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............10......... ................01.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........Zmieniam tabelkę, bo znowu któraś starą skopiowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik _______ ja tez sobie chwale jaczewskiego lezalam tam dwa razy i mialam tam lekarza ale zamkneli porodowke dzien przed moim terminem i moj lekarz obiecal mi ze mnie przyjmie na porod ale tylko z akcja porodową no a niestety u mnie nie bylo żadnych postepow i szybko trzeba bylo poszukac dojsc gdzies idziej i urodzilam na lubartowskiej i chociaz slyszalam duzo zlego na temat tego szpitala to jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
Starajace się xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................32..................50.... ...............29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................4.................. .07.10.08 jolanta2......................27...................1.... ................09.10.08 niusiusia.....................27...................2....................07.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............25........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............10......... ................01.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........ juz lepiej :) nikt mnie nie chcial, wiec sama wzielam sprawe w moje rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
ja juz nie raz ogarnac nie moge z tym placzem..... w tym miesiacu sie znow nie uda w nastepnym znow i tak bedzie sie ciagnelo i ciagnelo, a ja juz dluzej nie wytrzymam!!!!! jak bym zaszla to bym zemdlata plakala skakala krzyczala piszczala z szczescia!!!!!!!!!! dla mnie dziecko, to cud by byl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nainiusia a gdzie twoj optymizm??? 🌻 dopiero jestes w trakcie 2 cyklu to jeszcze wszystko przed toba nie martw sie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
lece kochane spac!!!! nie myslcie ze jestem jaka szurnieta, ale nie wiem co bym bez was zrobila..... jestescie wszystkie takie kochaniutkie :D buziole na dobranoc dla was wszystkich ..... spijcie slodziutko i niech wam sie cos milego przysnii :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
aha i jeszce cos - M A D Z I K - juz sama sie wystraszylam jak napisalas, ze tobie cos tam leci.... siedzialam jak na szpilkach :P ale dobrze,ze wszystko ok! biedulka na pewno sie przestraszylas ale powaga, ze pojechalas do szpitala, ja bym chyba umarla ze strachu o dzidzie i bym sie nie mogla uspokoic za nic.... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
madzik aha to chodzi o cykl? hahahahah a mi sie cos pomylilo musze zmienic tabele :) ja tam nie moglam zajarzy o co chodzi i wspisalam kiedy dostamam okers ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
zanim wpisze jeszce glupote, to co w ostatnim trzeba wpisac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×