Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

olawd, dziękuje za odpowiedź. była u lekarza tydzień temu i powiedział ze ciąży jeszcze nie widzi jeśli chodzi o grudzien ale powiedział jeszcze że tego nie wyklucza bo objawy są a okres był słaby więc mam czekać na kolejny czyli ten który się spóźnia.. ehh..no cóż :) poczekam i zobacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
jejku mnie juz by z nerwow nosilo znajac siebie , a test robilas . moze z krwi test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Ankuu ja cały zeszły miesiąc miałam podobne objawy lekarka mi kazała czekać,jednak ja nie wytrzymałam i zrobiłam test . Najpierw jeden, potem drugi i trzeci wszystkie wyszły ujemne. Okres spóźnił mi się 9 dni.A potem dostałam niestety. Zrób sobie badanie z krwi Beta HCG jest bardzo wiarygodne i wykrywa bardzo szybko ciąże. Mam nadzieję jednak że ci się udało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
olawd my staramy się 2,5 roku więc już długo. Lekarze nie stwierdzili u nas żadnego poważnego problemu więc tak czekamy próbując róznych leków wspomagających zajście w ciąże. Moje cykle są 28- 30 dniowe a dziś 31 dc. Lekarz zaleciła abym zrobiła test w dniu spodziewanej miesiączki więc zrobiłam w 29 dc ale był negatywny. Jutro mam wizytę u lekarza. Miałam się zdłosić ok 3 dc dlatego ustaliłam sobie taki termin,a tu miesiączki brak. Może spóźnia się na skutek brania leków. Sama już nie wiem. Wyobrażam sobie jak Ci musi by cięzko. To straszne poronić dwukrotnie. Mam nadzieję,że jakoś się trzymasz. Ale przynajmniej wiecie co jest problemem. Dochodzi do zapłodnienia ale ciąża się nie utrzymuje. A co mówią lekarze? Będą mocna Wam kibicowała. Z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie zagladalam bo wysiadl mi komp, i nie mialam go dwa dni....:(Ale juz jest caly i naprawiony.....:P Widze ze duzo nowych dziewczyn dolaczylo do nas...wszystkie Was goraco i serdecznie witam i dopisujcie sie do tabeleczki .....🌻 Smerfetko--------tak to jest z tymi lekarzami.....a kiedy masz isc znow ,jutro? Mam nadzieje ze nie wywinie podobnego numeru i bedzie czekal na Ciebie .... Sylweczko------jedz do ginka i dowiedz sie co to jest....trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok👄 Obca-------super ze dzidza taka ruchliwa i ze sobie zdrowo rosnie i bryka u mamy w brzuszku...poglaszcz brzuszek👄 A u mnie wlasnie jest owulka (chyba)...temp. dzis mi podsokczyla i od wczoraj czuje bol jajnikow i klucie w piersiach....choc dzis dopiero 13dc. moze tak wczesnie mam owulke.....sama niewiem....wczoraj byly przytulanka oczywiscie....dzis jeszcze zrobie sobie test owulacyjny, zobacze co mi pokaze....takbym chciala zeby nam sie udalo tym razem..:(No nic pozyjemy, zobaczymy....zmykam do nadrabiania zaleglosci z czytaniem...milego dnia,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
alii ciezko stwierdzis moje miejsce zamieszkanie w tym momencie ;-)) od 3 lat mieszkam w anglii ale za 12tyg jak dobrze pojdzie wracamy na stale do pl . ja pochodze z dolnoslaskiego ale bede mieszkac pod olsztynkiem co do lekarzy to mialam pecha bo poronilam tu w anglii a oni ciaze do 12 tyg nie traktuja zbyt powaznie 'albo sie utrzyma albo nie' - to mi powiedzieli w 'klinice wczesnej ciazy' gdy zglosilam sie z plamieniem i gdzie zaznaczylam ze przaz plamienia poronilam pierwsza ciaze . poprostu az mnie szlag trafia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
acha my sie staramy ponad dwa latka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
no to może jak wrócicie do Polski znajdziecie lekarzy, którzy będą w stanie Wam pomóc. Ja po własnych doświadczeniach radzę poszukajcie jakiejś dobrej kliniki. my straciliśmy prawie rok na naciągacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
mozna? Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA................24....................8......... ..........? Patrycja/UK...............25....................4........ . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań........28...................24.......... .......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30...............19............ .....25.11.07 Pauly78/Rzym.............29....................15......... ........19.11.07 Sylweczka78/Żory........29..................min.72....... ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz....33..................min. 32..............05.01.08 Monita32...................32....................12...... ...............01.08 olawd.......................28.....................27..................29.12.07 Zaciazonekwiat] Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............15.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............10................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
alii juz znalazlam specjaliste w olsztynie od trudnych ciaz , dziewczyny na innym forum bardzo go sobie chwala wiec jak tylko wrocimy od razu udam sie do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA................24....................8....... .. ..........? Patrycja/UK...............25....................4....... . . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań........28...................24......... . .......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30...............19........... . .....25.11.07 Pauly78/Rzym.............29....................15....... .. ........19.11.07 Sylweczka78/Żory........29..................min.72...... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz....33..................min. 32..............05.01.08 Monita32...................32....................12..... . ...............01.08 olawd.......................28.....................27... ...............29.12.07 alii/ Warszawa...........27....................32....................10.12.07 Zaciazonekwiat] Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............15.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............10................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie nowe dziewczyny na naszym forum, fajnie, ze piszecie, zawsze jest raźniej.Oby nam wszystkim udało się tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
widze ze stronka zywa cieszy mnie to :)) witam nowe kolezanki:P:P pani Misiowa::::::* ide buczec dalej..//ppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki------nie chwal dnia przed zachodem slonca---------chyba za bardzo sie pospieszyslas z tym ze stronka zywa..... Nikt nic nie pisze jak zwykle....cisza jak makiem zasial......:(:(:(Mam nadzieje ze chociaz nowe dziewczyny i Smerfetka sie odezwa to sobie pogadamy...👄papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
z mila checia bym pogadala ale cos mi internet szwankuje i bardzo czesto mnie rozlacza i nie chce polaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmm...czyli kafee znow strajkuje, oj nieladnie , nieladnie..zawsze cos ...jezeli czlowiek ma ochote i czas pogadac to z kafee sie cos dzieje dziwnego...no nic...moze jutro bedzie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
mysle ze to raczej u mnie internet nawala - zreszta jak wszystko w tej glupiej anglii ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A HOJ WSZYSTKIM :-) ;-) :-) serdeczne pozdrowienia.Dzien minal bardzo pracowicie wrocilam o 2 do domku padam a moje dziecko naresz cie powiedzialao mamo jestem tak glodna ze zjem wszsytko zawsze wybrzydza.Choc raz heheehe. Smerfetko bardzo mi przykro bo dalej nie wiesz na czym stoisz i jak sprwa yglada,nie dobrze a czemu nie poszlas prywatnie ok 100 zl slyszlalam ze kosztuje wizyta moze cos konkretnego by ci powiedzial. Sylweczka tez nie wesolo z lekarzem a widac ze boli cie dalej ojojoj nie dobrze. Mnie dzis brzusio dlugo bolal znaczy rany cos mnie raz pieka swedza bola nie wiem. w pracy gonoitwa ale urlop mam juz zaklepany od 15 lutego do 26 jestem wolna :-) 18 tego chce leciec . Witam nowe dziewczyny serdecznie zapraszamy Jest tu grono cudownych dziewczyn. Buziaczki kochane ide zrobic sobie herbatke cos mnie od kawy odciagnelo od tej ciazy moze mi minie. Mysko nie denrwuj sie na nas prsze jakiedys bardzo czesto pisalam ale nie praowalam terazw sumie po ciezkim zabiegu musialam sie wziasc w grasc bo i maz potrzebuje pomocy mam corke i to nie latwe ogromny dom trza wyprac ugotowac a ostanio wracam pozno awstaje ok 7 juz na pelnych obrotach wiec wybacz na pewno nie z lenistwa bo wy dla mnie jestescie Najkochansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko--------oczywiscie ze sie nie denerwuje na Was.....👄 Tylko myslalam ze z kims pogadam chociazby z nowymi dziewczynkami A ty kochana trzymaj sie tak dalej...jeszcze bedziesz mam zobaczysz Ciekawe co ze Sylweczka ----miala jechac do szpitala z tymi bolami, i mam nadzieje ze pojechala ,przegonilam ja bo to nie sa zarty.....trzymajcie kciuki za nia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle, ze cos sie dzieje i to nie jest dobry znak moim zdaniem oby to nie bylo nic powaznego tylko jakas blahostka. Kamien z serca mi spadl ze sie nie gniewasz pisalam przed chwilka ze ide sobie zrobic herbatke bo na kawy nie mam ochoty zeszlan na dol i zaparzylam kawe nawet nie uswiadomilam sobie tego dopieo jak dolalam mleka i wypilam troszke chyba juz dzis nie kontaktuje. Klade sie do lozka i zycze wam kochane spokojnej przespanej nocy. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie dziewczyny. Patinko jak fajnie, że sie odezwałaś, choć znowu nie udało nam sie na gg pogadać. Musimy kiedyś umówić się na dzień i godz.aby nam obu pasowało i poklikać sobie.Cieszę się, że jakoś się trzymasz, ale biedulko zalatana jesteś mocno, choć z drugiej str. to i dobrze, bo nie myślisz o tym wszystkim. Sylweczka odezwij się co tam lekarze stwierdzili. Myszko dziękuję za wsparcie i pomoc na gg. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko------nie ma za co👄 Od tego tu jestesmy zeby sie wspierac i pomagac sobie:P Sylweczko ------jak wrocisz ze szpitala to odezwij sie szybciutko,wierze ze to nic powaznego i ze wszystko bedzie ok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc dziewczynki! Czytam was codziennie ale jakos nie chce mi sie pisac,zlapalam jakiegos wstretnego dola.Wczoraj wieczorem rozmawialam z moim mezulkiem i do zadnych wnioskow nie doszlismy.On sie poplakal ja dalej nie moge sie jakos pozbierac.Wszystko wydaje mi sie takie niesprawiedliwe nic mnie nie cieszy jestem jakby zawieszona w prozni. Ta chec posiadania jeszcze dziecka wypala mnie!!! Mamy za1,5 tyg jechac na fajna wycieczke tez wcale nie odczuwam zadnej podniety z tego powodu.Jakby moja polowa powiedzial ze zapisal nas na rozmowe w klinice to skoczyla bym pod sam sufit z radosci. Czasem mam ochote go udusic.Nie wiem dlaczego jemu jest tak trudno podjac taka decyzje przeciez wiem ze on tez bardzo pragnie miec dziecko .Och rany strasznie mi jest ciezko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
dzien doberek kobietki! prosze nie bylo mnie zaledwie kilka godzinek a tu ile czytania ;-) widze ze wiekszosc zaganiana a ja jak zwykle dopiero wstalam ;-p milego dzionka wszystkim - zagladne tu jesze pozniej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo kobitki👄 Ja niedawno wstalam i od razu do komputera.........uzaleznilam sie do Was....niedlugo to chyba na odwyk bede musiala isc...hihihh Pije sobie kawke i niepokoje sie o Sylweczke....ciekawe co z nia ...czy jest w domu czy nie....Kochana jak tylko przekroczysz prog domu odrazu daj nam znac jak po wizycie w szpitalu...👄 Smerfetko------mignelas mi na gg i tyle Cie widzialam:P:P:P Olawd-------zagladaj zagladaj i pisz zebys nie miala pozniej zaleglosci....a na jakim etapie staranek jestes?? Ja w tej chwili mam owulke ..tzn.mialam 2 dni temu (chyba) wiec korzystam z przytulanek ile sie da...:D:D:D Kkinia------czy ty nie wiesz ze ci nasi mezulkowie to takie duze dzieci?I czemu tu sie dziwic?? Bedzie dobrze zobaczysz, musi byc i koniec...Ja codziennie sie modle do Sw. Dominika za Was wszystkie bez wyjatku...takze Bozia napewno mnie wyslucha, bo zawsze mnie wysluchuje...troszke cierpliwosci.... Patinko--------poprosru jestes przemeczona i dlatego zamiast herbaty zrobilas sobie kawke...Odpocznij troche dziewczyno....wez relaksujaca kapiel z duza iloscia piany i odprez sie , a mezulek niech Ci zrobi masaz....👄 PaniMisiowa------ucaluj Swoja kruszynke od Cioci 👄..jak tam coreczka grzeczna? nie rozrabia mamusi? Pozdrowionka dla Ciebie i calej Twojej rodzinki.... Edytkanytka--------a Ty gdzie sie podziewasz?Pisz co tam u Ciebie.. Alii-------i daj od czasu do czasu jakis znak zycia.... Monita----------mialas dac mi konkretna date zblizajacej sie @ ale jak narazie milczysz...Zamelduj sie u nas raz dwa... Misiaczki--------rowniez o meldunek prosze.... Mika28-------co u ciebie?? Wszystkie dziewczyny nie wymienione :zaciazone, staraczki jak i urodzone dzieciaczki i ich mamusie goraco pozdrawiam i przesylam 1000👄 i po 🌻...I prosze od czasu do czasu o odzew... No.......ale strzelilam teraz gigant posta...chyba na caly tydzien...Ide teraz na cos slodkiego a reszte tego zbiorowiska prosze o meldunek , bo jak nie .....to wrrrrrr...do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
myszka24 w tej chwili minęło dopiero 2 miesiące od ostatniego poronienia i jak na razie odpuściłam sobie . najpierw chce sie lepiej przygotować bo kolejnego razu nie zniose , wiec jeszcze z miesiąc lub dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×