Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witajcie kochane ja po pracy pojechalam do centrum i potem prosto do domu do lozka chcialam sie z 2 godzinki przespac ale nie zasnelam jakas do niczego jestem. tak sie zastanawiam kiedy dostane @ po tej operacji w sumie krwawilam tylko tydzien od czasu do czasu jakas kropka potem i nic. A jak z samopoczuciem u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA................24....................8....... .. ..........? Patrycja/UK...............25....................4....... . . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań........28...................24......... . .......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30...............19........... . .....25.11.07 Pauly78/Rzym.............29....................15....... .. ........19.11.07 Sylweczka78/Żory........29..................min.72...... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz....33..................min. 32..............05.01.08 Monita32...................32....................12..... . ...............01.08 olawd.......................28.....................27... ...............29.12.07 Zaciażone kwiat] Nick/Skad...............Wiek...........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............17.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............12................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Patinko👄 Mnie cos glowa boli od rana , ale mysle ze dlatego bo mial padac snieg i snieg z deszczem...a jak narazie jest zachmurzone ale nie pada....chyba sobie zaraz kawke zrobie i zdrzemne sie troche....chociaz watpie zebym zasnela...a co u Ciebie , jak sie czujesz? A mozebys mi jakas fotke wyslala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!! Ja dziś całkiem nieźle się czuję. Gdyby jeszcze nie ten ból głowy byłoby cudownie. Ale nie można mieć wszystkiego nie? fajnie że w poniedziałek stronka się ożywiła. Ja teraz czekam na mężusia jeszcze tylko jutro i w środę do mnie przyjedzie. zrobiła już zakup dla którego tam pojechał,Tylko zanim dojedzie do Polski a potem do domu to ja pewnie nie będę mogła znaleźć miejsca w domciu. Myszko jak już sypiania wyświęcona to jak mówisz nie ma bata musi być i dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje myszko ale dzis jestem do niczego jakas nijaka moze masz skype ??? bardzo szybko mozna przesylac pliki? Jesli masz to podaje ci moj patinka8 teraz mykam pod prysznic i spac Buziaczki jutro skrobne wiecej. Jejku jak ja niecierpie egozimu i tepoty ludzkiej jak ludzie nabijaja sie z innych. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Dziewczyny melduję się, że wróciłam popołudniu, ale leżałam trochę.Teraz skrobnę kilka słów i uciekam, bo nie mam sił nawet na [pisanie, jestem osłabiona. Mam ostre zapal. przydatków, jest lepiej,ale jeszcze jest wszystko opuchnięte. Mam nadzieję, że sie nie pogniewacie na mnie, ale uciekam. Odezwę się jutro, dziękuję Wam wszystkim za pamięć, jesteście wszystkie bardzo kochane.Pozdrawiam. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko----napisz na gg gdzie ty mieszkasz , bo mam 3 Patinki na skejpie oki? Dziewczynki Sylweczka kazala was serdecznie pozdrowic i usciskac...ma klopoty z netem , jak tylko jej naprawia to sie odezwie..buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje dziecko dzisiaj marudne, sama nie wie czego chce, nawet przy cycku się denerwuje, czekam tylko na męża moze jemu się uda ją uspokoić Pozdrawiam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!!!!!! Olawd-------czyli mam nadzieje ze dzis czesciej si bedziesz odzywac na topiku.....👄 PaniMisiowa---------czasami i dziecko ma ciezki i niedobry dzionek...ale ja mysle ze szybko malutka sie uspokoi i bedziesz miala czas aby wiecej popisac👄 Kurcze, a mnie jeszcze boli glowa od wczoraj...niewiem co jest grane...czy ta pogoda zwariowala czy co? Temp.dzisiaj znowu poszla w gore o jedna kreseczke,ciekawe jak dlugo sie bedzie utrzymywac na takim poziomie..narazie dzis jest 7-my dzien wysokiej tempki hmmm, oby tylko nie spadla i zeby tym razem sie udalo...ohhh , juz chyba zaczynam swirowac.... Smerfetka👄, Sylweczka(naprawiaj ten net szybciutko i wracaj do nas)👄,Kwatolina👄,AnulkaS👄,Kakusia👄,Misiaczki👄,Obca👄,Oli26👄,Patinka👄,Pauly78👄,i reszta niewymienionych dziewczyn👄 i prosze o meldunek :P:P:P:Pzagladne jeszcze pozniej...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita32
witajcie dziewczyny!!! jestescie tu?? cały czas was czytam ale poprostu nie wiem co pisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita32
może coś o sobie,wy tu wszystkie sie tak dobrze znacie.... ja pochodze z południa polski,niewielka wioska w beskidach na codzień pracuje mam męza i synka i juz troche czasu sie staram o drugiego dzidziusia ,dlatego tutaj dotarłam do was i myslę ze razem zawsze można sie podzielić swoimi problemami. trzymam za wszystkie kciuki i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo czesc Monita---------dlugo sie nie odzywalas...pisz wszystko i o wszystkim..podaje moj numer gg jakbys chciala kiedys pogadac....4342539, ja rowniez pochodze z poludnia ...takze pisz o kazdej porze...a tak wogule podaj mi Twoja date najblizszej @...bo ostatnio mi podalas date , kiedy mialas ostatnia....poprawie w tabelce...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Witam was:D bardzo dużo stron w tym topiku ale przeleciałam prawie wszystko i zauważyłam,że większość kobiet,które tak baaardzo się starały zaszły:D z czego bardzo się cieszę. Ja staram się krótko kilka miesięcy ale mam nadzieję,że w tym miesiącu się uda:D Kochałam się w dni płodne może coś wyjdzie:D będziemy się tu razem wspierać:D Pozdrawiam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
czesc dziewczynki pamietacie mnie jeszcze?nie mam w domu internetu korzystam os siostry lub szwagra. przeprowadziłam sie do nowego domku i jeszcze nie założylismy internetu. bardzo przez to ubolewam bo straiłam kontakt z wami. u mnie wszystko super. wczoraj miałam pierwsze usg i słyszałam bicie serduszka mojego dzidzi:-)widziałam go na monitorze jak słodko pocierał sobie oczko piąstką!!!!!!!! cudny widok. mam nadzieje ze nie gniewacie że tak zaniedbalam topik ale naprawdę nie mam inernetu ale mam nadzieję że to już tylko kwestia czasu. pozdrawiam wszystkie serdecznie BUZIAKI!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
aaa i mam nadzieje,że dzięki wam uda mi się zajść:D Izulka twoje losy śledzę od początku jesteś bardzo wytrwałą kobietą,która daje mi wiarę:P tylko pozazdrościć i śliczna córeczka:D do @ 8 dni.. zobaczymy co będzie oby się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka227-------witaj u nas....mam nadzieje ze bedziesz sie czula u nas dobrze....chcesz zeby cie wpisac do tabelki? Moge cie wpisac...i jak mozesz to podaj nam date twoich urodzin ,imienin,nr.gg...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Hej dziewczyny dzisiaj miałam mieć @ ale nie ma. Zrobiłam właśnie test negatywny. Wiec znowu nic z tego , nawet to monitorowanie cyklu nie jest dobre. Chyba pora dać sobie trochę spokoju i odpocząć. To już ponad 3lata starań. Chyba zgłoszę się do jakiejś specjalistycznej kliniki. Pozdrawiam serdeczne. Mam strasznie podły nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
No i nici z prezentu na urodziny , napiszcie mi dziewczyny co ja mam robić nie mam już na to wszystko siły.Przepraszam że tak się wyżalam ale nawet nie mam z kim pogadać na ten temat. Myślałam że się jednak udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
urodzona 27.11.1987 26 lipca-imieninki:D gg 12563111:) cieszę się,że moge do was dołonczyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkanytka---------przykro mi ze sie nie udalo tym razem....ale przychodzi nowy cykl , nowe nadzieje...moze podejmij jakies leczenie...moze wtedy szybciej sie Wam uda..a teraz nie smutaj sie prosze👄 Aneczka-------moj gg podalam wczesniej ...a data moich ur. to 1.06.83, a im.29.07....nie napisalas mi czy dopisac Cie do naszej tabelki 👄 Oli26----pewnie ze Cie pamietamy...super ze u Ciebie wszystko dobrze..poglaszcz brzuszek i zagladaj w miare mozliwosci...duzy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
edytkanytka-nie martw się wszystko będzie dobrze. Nie zawsze się ma co się tak bardzo pragnie ale napewno Ci się uda!! w końcu nadejdzie dzień bez@ wielu kobietom się to udało z tego topiku:P trzeba byś wytrwałym choć wiadomo,że rozczarowanie i złość nas dopada jak przychodzi wstrętna@!! ja mam dostać @ za 8 dni na razie czekam:D miałam okres 23 grudnia skończył mi się 28, a kochałam się z moim lubym 6,7,9,10,11,13, mam nadzieję,że coś z tego wyjdzie a wy jak myślicie dobre dni wybrałam ? dodam ,ze w roku mój najkrótszy cykl 27 dni, a najdłuższy 36.jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
dopisz dopisz ale o co chodzi z tą tabelką bo nie doczytałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
aaa już wiem:D oczywiście dopisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze o zmienienie daty w tabelce , bo niektore sa jeszcze z tamtego roku...👄 👄Starajace sie👄 Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24....................8....... .. .......26.01.08 Patrycja/UK.................25.....................4...... . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24........ ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15....... .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12..... .............01.08 olawd.........................28.....................27...............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................32............ ...10.12.07 Aneczka227/Malbork........20....................8................23.01.08 🌻Zaciazone🌻 Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............15.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............10................... ..29.07.08 ❤️Dzieciaczki urodzone❤️ Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×