Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej dziewczyny! padam na twarz , jutro kończę 30 urodziny i musiałam sobie kilka potraw podszykować. jak pomyślę że w sobotę przed świętami czeka mnie to samo to aż mi się nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki-fakt moj slodki mis rosnie i dokazuje. Mowimy na niego -male ADHD :) A moja mama powiedziala ostatni,ze ta mala malpka, bo caly czas sie wspina i wspina. Zauwazylyscie,ze ostatnio nie pojawila sie zadna dzidzia? Ale ufam,ze cos z tym zrobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszan naprwde padam dziś, ale weszłam poczyutac i skrobne kilka słów.Jutro tez moze mnie nie byc dopiero wieczorem póxnym ,a le jade w spr. pracy na dośc póxna godzinę, bo 17 , więc dojazd i tam pobyt i powrót to troche potrwa, ale moze i warto, zobaczymy. W piatek natomiast rano musze jechac do lekarza, więc biegam ciągle , a jeszcze przygotowania , szykowanie,a nie mówię dzis to już nie wiedziałam co pierwsze, bo zakupy, póxniej do kompa przyszedł kolega, to z autem musieliśmy jechac , to bratanica cały czas siedzi u nas i mi pomaga i wtedy to nie ma jak pisać. Aneczko bardzo się cieszś,że sie odezwałaś, mam nadzieję,że teraz juz będziesz z nami zawsze dobry duszku i pokilkamy wkrótce tez na gg, ale chyba najszybciej w swięta, bo wczesniej bedzie ciężko.No tak a miałam w planach jutro odpocząć, ale cóż nici.........niestety. Misiaczki, Myszko , Olawd , soniu i inne dziewczyny dziękuję Wam za pamięć, nie gniewam się na Was , ale piszcie jak najwięcej, bo to jest naprawde super jak piszecie. Soniu i Pani Misiowa dobrze,ze dzieciaczki rosną, najważniejsze ja k zdrowe i uśmiechnięte. Asiunia i Becia bedzie oki, zobaczycie. Ewcik i Enka uda się w końcu nam wszystkim. Patinko biedulko odezwij się jak juz bedzie Ci lepiej. Olawd tak tak już niedługo staranka i w końcu dzidzia się u nas pojawi, hura. Oli 26 cały czas czekam aż do nas się odezwiesz, nie mówiąc o Anuli s, fiołku , Fajniutkiej, Kwatolinie i innych. Małolepsza fajnie,ze piszesz, kojarze ,ze chyba kiedys z nami pisałaś na topiku, gratuluję,że Tobie sie udało, no i Ewcik 83 Tobie tez gratuluję. Gdzie Monita, XXmadziarekxx, Paula czekamy tez na Ciebie, Obca ładnie do nas pisz i przesyłaj fluidki, Soniu i Pani Misiowa też prosimy fluidki. Dziewczyny a u mnie chyba nadchodzi niestety @, brzuch boli, aj aj, chyba nie u mnie ta fasolka ma byc, choć tak bardzo bym chciała, ale może Becia, Asiunia, albo Olawd przejmie pałeczkę. Odezwe się jutro, ale moze tez tak późno, chyba, ze z rana mi się uda. No i pamietajcie piszcie duzo, ale jakby co to zostawcie mi 300 stronkę, a jak się nie uda, to ta której ta stronka będzie niech zaciąży jak najszybciej. Buziaczki, pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA wszystkiego najlepszego zokazji urodzinek, oby spełniły sie Twe marzenia, a szczególnie to jedno jedyne. Ojej moje 29 urodzinki tez zbliżają sie wielkimi krokami , a 29 to nasza szczęśliwa liczba z mężem, więc oby przyniosła nam szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA dużo miłości, radości no i aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia :) BUZIAKI URODZINOWE :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja wreszcie moge zajac sie porzadkami na swieta bo do tej pory mialam bieganine bo musialam dokonczyc sesje tzn. zaliczyc zalegle egzaminy ktore byly jak bylam w szpitalu wiec mam nadzieje ze sie nie gniewacie na mnie za nieobecnosc!!! W piatek mialam wizyte u lekarza i dzidzia sobie rosnie ale nie uwierzycie...znalazla sie zguba...;p odnalazl sie ogonek i moja Marysia bedzie chlopcem ;p;p;p I tak sie ciesze bo mi jest obojetne co bedzie...byle bylo zdrowe i juz sie nie moge doczekac jak sie urodzi dzis snilo mi sie ze juz mam dzidzie przy sobie i ja karmie....:) fajny sen :) Myszko --> Wracaj do zdrowia szybciutko, no bo swieta za pasem wygon ta paskude akysz...aha odpocznij troszke bo za duzo pracujesz :) buziak 👄 Anna --> NAJ NAJ NAJ lepsze zyczenia z okazji urodzin...niech spełnia sie Twoje najskrytsze marzenia!!!! 🌼 👄 Smerfetka --> Ty tez zabiegana jestes musisz troszke odpoczac bo w świeta nie bedziesz miala na nic sily i trzymam kciuki zeby @ nie przyszla przez najblizsze 9 miesiecy...👄 PaniMisiowa170 --> Super ze Patrysia rosnie masz juz z niej niezla pocieche, zdjecia przesliczne oby tak dalej ucaluj ja od cioci ...👄 Aneczka227 --> Fajnie ze znowu sie odzywasz i nie gniewaj sie na nas... przeciez my forumowiczki nie mozemy siena siebie gniewac przeciez sie nie da caluski dla Ciebie 👄 Misiaczki --> pamietaj co mi obiecalas zadnych smutkow tylko do roboty i za niedlugo beda efekty bo jak ktos walczy to zwycieża!!! 👄 Olawd -->w tym miesiacu musi sie udac i tylko tak trzeba myslec dla Ciebie buziak za pozytywne myslenie 👄 Sonia17 -->Zdrówka zdrowka i jeszcze raz zdrowka Patinka25 -->Co sie kochana stało głowa do góry bo zawsze zdarzaja sie zle chwile ale pozniej jest super...👄 Obca --> Dla Ciebie tez buziaki poglaskaj brzusio ode mnie 👄 I dla wszystkich nie wymienionych GROMNY BUZIAK 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 no i oczywiscie ode mnie dla was na świeta fluidki ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** Czekam na efekty lapania fluidkow bo teraz to juz musi ktoras oglosic dobra nowine a najlepiej jakbyscie wszystkie oglosily czego Wam zycze Jeszcze raz pozdrawiam i postaram sie odezwac jeszcze przed swietami!!! 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia____wczesniej byl rok staran, i rok leczenia, podejrzewamy,ze to problem z tarczyca, tzn mam niedoczynnosc, podczas wielu miesiecy diagnoz, nie wykryto przyczyny, postanowilam juz dluzej nie czekac i zdecydowalam sie na IVF, przeszlam juz tyle badan wczesniej,ze mi sie naprawde odechciewalo, ale mnie w sumie juz wiek troche gonil za chwile skoncze 33 lata, takze kochana uszy do gory, czasem wystarczy ten jeden jedyny "rycerz"zeby przyniesc szczescie.Kochajecie sie, na pewno sie uda, a jakby cos nie szlo, zawsze znajdzie sie sposob🌼 Myszka24____dzieki👄 no i porcja 18 tygodniowych wiruskow #######################################################################################################################################################################################################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane @ na całego,ale od wczoraj zaczęłam pić ziółka o.sroki nawet dobre .Małolepsza ja się zbliżam do 35 ale muszę próbować może zioła pomogą .dziewczyny sprubójcie to niewielki wydatek a może zaciążycie.Mieszanka nr 1 -Ojca Klimuszki ( z książki: \"Powróćmy do ziół leczniczych\"), antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego Wszystko po 50 gr.: Szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem. Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie Mieszanka 2 -Ojca Klimuszki po 50gr: Kwiat jasnoty białej Liść mącznicy Liść rozmarynu Liść pokrzywy Ziele rdestu ptasiego Ziele drapacza Ziele przywrotnika Kwiat kasztanowca Korzeń mniszka Owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem. Mieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki, pobudzająca pracę jajników lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem. Ja piję zestaw 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd dziękuję za życzenia Tobie i Wam wszystkim wszystkiego naj naj z okazji Świąt Wielkanocnych i udanych jajeczek z pęcherzykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kobietki za życzenia,życzę miłego dnia i uciekam do kuchni........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane a co Wy sie tak obrażacie..przeciez ja tez nie zawsze jestem zauwazona jak napisze ale to rozumiem..nie kazdy zawsze musi byc w centrum uwagi:P Wiec ucha do góry i nie brac wszystkiego tak do siebie i pisac nawet jesli ma sie pisac do siebie ,zawsze ktos kochany odpisze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny narazie jestem, więc kukam, ale przy okazji robię inne rzeczy i niedługo jade na rozmowę w spr. pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja poszluszni:D:D:D:D:D:D A.N.N.A ==>wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek,zdrowka szczescia,duzo milosci i spelnienia wszystkich marzen tych malych jak i wilekich ,a szczegolnie dzidziusia👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Smerfetko ==>kochana przystopuj troche.....powodzenia i trzymam kciuki za prace:P:P:P:P:P:P:Pi oczywiscie kciuki aby ta @ wredna nie przylazla...a kysz, a kysz:D:D:D:D PaniMisiowa ==>👄 dla Was Kakusia ==>wracam wracam do zdrowia, ale jak narazie to ciezko wrocic....niby wszystko jest ok tylko to glupie gardlo.....i mam nadzieje ze paskuda mnie opusci na najblizsze 9 misiecy.....a fluidki lapieeeee:D:D:Dmoze u mnie zadzialaja....to gratuluje w takim razie synka....skoro zguba sie odnalazla:):):)dziekuje za fluidki i za posta oczywiscie.......i zagladnij jeszcze przed swietami👄 malolepsza ==>od Ciebie rowniez lapie fluidki :D:D:D i dziekuje👄 Obca ==>dokladnie .....nie ma co sie obrazac.....niestety tak jest ze nie kazdy jest zawsze zauwazalny....ale to nie powod do obrazania sie prawda:):):):):)Pozdrawiam i glaskanko brzusia👄 Aneczka ==>milego dnia zycze i mam nadzieje ze dzis bedziesz juz w lepszym humorku:D:D:D:D👄 wieeeelki dla Ciebie:P Misiaczki ==>a co tam u Ciebie kochana????rowniez milego dnia zycze i pozdrawiam 👄 Olawd ==>juz nie moge sie doczekac kiedy oglosisz nam dobra nowinke:D:D:D:D a zapewne nastapi to bardzo szybko....i tak trzymaj👄 za piekna postawe:D Patinko ==>mam nadzieje ze u Ciebie juz lepiej......odezwij sie jeszcze przed swietami:):):):)👄 dla Ciebie i coreczki:D Ewcik ==>👄 Dzodzanna ==> z tymi ziolami to moze warto sprobowac:):):):)zobaczymy:D:D👄 AnulkaS ==>a Ty gdzie sie podziewasz??????odezwij sie ze zyjesz i masz sie dobrze:P:P:P:Ppozdrawiam i 👄 przesylam Monita ==>a Ty rowniez gdzies przepadlas bo nie dajesz znaku zycia:):):)👄 Oli26 ==>zyjesz kochana?????? czy taka zapracowana ze nie masz czasu skrobnac malutkiego poscika dla nas👄 Paula3332 ==>jak tylko dasz rade to zagladaj i pisz👄 Sonia ==>kochana mam nadzieje ze czujesz sie lepiej....duzo 👄 dla Ciebie i synka:D:D:D Sylweczko ==>prosze odezwij sie do nas:P:P:P:P:Ptylko nie mow ze Ci glupio bo nas tak zaniedbalas.....napisz co tam u Ciebie👄 xxmadziaraxx ==>mam nadzieje ze jeszcze przed swietami do nas zajrzysz👄 Dziewczynki sprawdzcie sobie poczte bo do ktorych mialam emaile to Wam cos wyslalam:D:D:D:D.....a tak pozatym u mnie dzis 27 dc., temperatura utrzymuje sie w granicach 36.9-37.1 stopni:P:P:P:Pzobaczymy jaka bedzie jutro i w sobote....pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i przesylam gorace👄 👄 👄 👄 👄....za chwilke zmykam do pracy,wiec jak przyjde to mam nadzieje ze czytania bedzie duzo:):):)milego dnia papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monttana
hej dziewczyny , od dość dawna śledze to Wasze forum i twierdze ze super że jesteście; ja też staram się o dzidzie ale... nie jest łatwo; za wszystkie starające się trzymam kciuki i życze wseołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem juz ale padam , jestem tak zmeczona ze...odezwe sie pozniej ANNA--kochanie spelnienia wszystkich marzen a szczegolnie tego jednego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane jak mija dzionek?? ja mam wolne 4 dni ale sie ciesze,oczywiscie platne co najwazniejsze hihihihi. dzis samopoczucie lepsze ale wczoraj bylam wsciekla zla rozdrazniona i wogole chodze powoli jak na szpilkach chyba dlatego ze za 8 dni mam @.OBy nie nadeszla nie lubie jej. bardzo senny dzis dzien mam ochote na drzemke ale nie wiem czy zasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko daty w aparacie mam zle kurcze nie potrafie dojsc do tego zeby je zmienic....... Musze jakiegos speca znalexc. Oj cisza tutaj nikogo nie ma jak makiem zasial tak wiec ja tez uciekam xxmadziaraxx na tej stronce jest sporo zdjec moich wiec zapraszam bo mam problem z wyslaniem do ciebie zdjec nie wiem czemu.Buzka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... ............18.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............05.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...06.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............26.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dziś miałam koszmarny dzień w pracy...ale na szczęście ostatni jutro robię sobie wolne :) może po świętach też :P Jutro monitoring cd, zobaczymy jak ma się pęcherzyk :) Wczoraj na wszelki wypadek ;) były przytulanki :) Za chwilę będę robić test owulacyjny...a jajnik mnie boli od rana więc chyba coś tam się dzieje:) Buźki dla Was kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja dopiero wróciłam z pracy po 2 dniach zwolnienia i padam na twarz :( Zmęczona jestem strasznie i zaraz wskoczę do wanny się wypluskać. Jutro po pracy jedziemy na święta do moich rodziców i już nie mogę się doczekać tak dawno u nich nie byłam ....... Cały czas czekam na @ a jej nie ma i o co w tym wszystkim chodzi???? Mam nadzieję, że nic strasznego sie nie poknociło. A może te wszystkie wyniki były sfałszowane ..... hihihi (taki mały dowcip) Życzę Wam moje drogie Wesołych Świąt, spokoju, wyciszenia, radości, uśmiechu i wszystkiego co sobie wymarzycie ;)...... U moich rodziców niestety nie będę miała dostępu do netu więc pogadam z Wami dopiero wieczorem w poniedziałek .... Całuję wszystkie starające się i nie tylko 👄👄👄👄 Smerfetka czekam na dobre wieści.... Myszko ====> zdrowiej szybciutko :) Anna najlepsze życzenia z okazji urodzin Olawd, Sonia, Patinka, Obca, Pani Misiowa wszystkie Was kochane pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moje Kochane! Weszłam sie z Wami przywitać 🌻 👄 Patinka25-Dziękuje za foteczki,wreszcie doszły 🌻 ANNA-Wszystkiego Naj Naj Najlepszego,spełnienia marzeń i tego czego tak najbardziej pragniesz 🌻 👄 Kurde muszę zmienić tabelkę,bo słyszałam ze sie wpisuje w nią nie zaczęcie @ tylko następnej @ kiedy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............05.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...06.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............26.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziś niestety za chwile ide spać, pozmywam i nynki, padam , mam dość.Czuję się taka zmęczona, ze jutro chyba nawet do lekarza nie pojadę, tylko za tydzień, nie wiem co jest, że jestem taka słaba, ale chyba za dużo czasami bym chciała zrobić i teraz efekty tego mam.Ból brzucha ustał, jedyne pocieszenie. No zaproponowali mi ta pracę, ale niestety mi te warunki nie odpowiadają, jeden z nich to wyjazd na 3 mies. szkolenie gdzies na koniec Polski, wię odpada.Czekam na odp. poŚwiętach z innej pracy, moze tam się uda, spokojna ,biurowa praca, więc zobaczymy.Uciekam, jutro już pieczenie i szykowanie, więc znowu zalatana, ojej tak mi się juz nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×