Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

❤️❤️❤️ Dobranoc Słoneczka👄 Anna🌻 WSzystkiego naj naj Słonce:*:* a ja dla poprawienia humorku zrobiłam sobie różowe pasemko:P:P:P Dobranoc samych wspaniałych snów:*:* Owocnych staranek:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki🌻 Dopiero co wrocilam z pracy....padam normalnie padam.......tak sie dzis napracowalam ze szok:(:(:(:(:( i jeszcze jutro caly dzien:(:(:(:(mialam dzis po pracy isc kupic kielbaske do swiecenia, szynke itd. ale nie poszlam bo nie dam rady:(:(:(:(:( i na dodatek tego chyba choroba dopiero zaczyna mnie brac....dzis juz mi z nosa leci , jakies oczy mam szklane i jest mi goraco ale goraczki nie mam bo mierzylam:(:(:(:(:(cos mi sie wydaje ze cale Swieta przeleze w domu:(:( pojde ze swieconka w sobote i w niedziele ugotuje barszcz bialy , zjemy i bede chyba caly dzien spac:(:(:(:Przepraszam ze nie pisze do kazdej z osobna ale ide sobie odgrzac zupke ,zaraz prysznic i pojde spac......do uslyszenia jutro ....kolorowych snow.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monttana
a więc u mnie jest tak...... od początku tego roku staramy się, cykle mam niezbyt regularne - badałam poziom hormonów i wiem ze cos z poziomem estradiolu jest nie tak :( zobaczymy jak to będzie, miłej nocki Wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny na nic nie mam czasu praca mnie wykancza dzis mialam caly czas krwotoki z nosa jestem oslabiona jutro napewno dostane@ bo czuje to cholere ze szok ide do lozeczka i sorki za krotkiego posta buska A-N-N-A WSZYSTKIEGO NAJNAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Kochane!!! A.N.N.A Przyjmij spoznione zyczenia urodzinowe pomyslnosci i zdrowka i najwaziejsze DZIDZI:) 🌻 🌻 🌻 Aneczko wiesz ze jestem do Twojej dyspozycji:)) 👄 Smerfeciu29 👄 Kochana n ie wydziwiaj za duzo!!!!!!! masz uwazac na siebie!!!! Myszka24 oj TY !!👄 Ewcik_1 👄 biegiem do lekarza i staranka nowe!!!:)) sonia17 ciesze sie ze U WAS ok:) 👄 malo cos fludkow:((( a potem dziwne ze dzidzi nie ma:P ja dzis spac nie moglam ogladadalam tv ,czekam TERraz moj wroci przy nim NAPEWNO USNE wczoraj sie prawie nie widzielismy tyle pracy przed SWIETAMI jest..ale dzis na jednej zmianie a jutro wolne wroce z pracy i dawaj gotowanie hehe u WAS tez pewn ie praca wre:)) nic uciekam moj zaraz bedzie papa Milego Dnia Sloneczka:)) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sloneczka, u mnie bez zmian, cycuszki nawalaja, brzuszek troszke pobolewa, do okresiku jeszcze 5-6 dni ;) a ja szykuje sie do swiat...... I z tej własnie okazjii chciałabym Wam wszystkim zyczyc nie tylko wesołych swiat ale tez spełnienia marzeń, takich najzwyklejszych-drobnych, i tych które nosicie gleboko w serduszku... Oby dzieciatka Wam wszystkim urodziły sie jeszcze w tym roku, a Wasi męźczyźni byli nie tylko przyjaciółmi i kochankami ale wspaniałymi tatusiami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia to czekamy, a raczej nie czekamy razem, bo ja tez jakoś tak mam mieć. Dziękuję za zyczenia, również skaładam Wam wszystkim najlepsze zyczenia smacznego jajka, mokrego dyngusa i spełnienia marzeń, tych których tak bardzo pragniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki dzisiaj, ale pewnie u kazdej praca wre w domu b adz w pracy. Ja dziś chcę piec i jedzonko trochę poszykowac, ale będe kukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane 🌻 wybaczcie ale cos nie mam czasu od wczoraj , jeszcze w dodatku tam mnie brzusio boli ze...no ale ostatni raz! zycze wam kochane spokojnych swiat i aby zajaczek przyniosl wam upragnionego bobaska . a to dla was 👄 http://jajeczko.eu/2059 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Byłam dziś u lekarza i niestety pęcherzyk uległ regresji :(:(:( Strasznie się podłamałam.... Lekarka mnie namawia strasznie na inseminację..... Powiedziałam jej, że jeszcze tak na serio się nie zaczęliśmy starać i chcemy popróbować, więc zapisała mi podwójną dawkę CLO w następnym cyklu...Spróbuję, może się uda a jeśli nie to chyba rzeczywiście się zdecydujemy na IUI.....sama już nie wiem co robić :( a tu świeta takie radosne za pasem, a mnie się nic nie chce przez te problemy :( całuję WAS, mam nadzieję, że u Was jest lepiej..........:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia_____zaczelam sledzic co u ciebie sie dzieje w kwestii dzidziusia, ale nie moge znalezc we wczesniejszych wpisach z jakim problemem sie borykasz, ja tez mialam problem z niepekajacymi pecherzykami nawet po pregnylu, robienie IUI ma sens tylko wtedy kiedy pecherzyk peknie, wiec najpierw trzeba sie z tym uporac. jest na pewno jakas tego przyczyna, czasami zdarza sie tak fizjologicznie, ale jesli ta sytuacja sie powtarza to nalezy sie zastanowic co jest grane, pewnie wiesz? to byl dopiero drugi cykl, takze moja droga na pewno sie uda👄 aha......jesli chodzi o clo, to pewnie wiesz,ze podczas jego stoswoania trzeba robic przerwy, clo dosc czesto wplywa na sluz i na endo, dlatego radze podczas jego stosowania od 1dc gdzies do 10, 11 brac olej z nasion wiesiolka 1, dwie kapsulki dziennie, poza tym oprocz clo sa inne bardzo dobre stymulanty, przynoszace dobre efekty, niezaleznie od rodzaju schorzenia...... Kochana jak masz dobrego lekarza to na pewno nie zginiesz, ale jak po kilku probach bez efektu warto juz wtedy zaunwestowac w dobra klinike, no chyba,ze masz specjaliste od leczenia nieplodnosci.... nie chce zebys odebrala tego wpisu jako przemadrzanie z mojej strony, poprostu zycze wszytkim dziewczynom, ktore pragna dziecka aby spelnily sie ich marzenia, ale jednoczesnie zachecam do szukania jak najbardziej efektywnych metod i nie czekania pozdrawiam caly watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____® ___*** __**®** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Zgadnij kto ? Zgadnij co ? Życzymy Wam wesołych Świąt, nie myśl sobie , że to bajka, życzymy Wam smacznego jajka, niech tradycja wodą leje, bo zajączek dziś szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło,ze piszecie, jesteście kochane, a ja robię sreniczek i Was podgladam. Asiunia na pewno bedzie oki, lekarz pomoze w pękaniu pęcherzyków i bedzie dzidzi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Malolepsza że się mną interesujesz :) Streszczę krótko jaki mam problem. Nigdy nie miałam regularnych miesiączek, bywało tak, że w ogóle się nie pojawiały, więc zawsze coś brałam na to żeby je wywołać. Przez ostatni rok zażywam luteinę podjęzykowo 16-25 d.c. i po tym okres przychodzi co do dnia. Badania hormonalne z wyjątkiem prolaktyny są ok. Zażywam od lutego bromergon 1x1. No i kiedy się zdecydowaliśmy na dzidzi dwa razy byłam na USG sprawdzić czy mam owulację Niestety nie było pęcherzyków. Po raz pierwszy w ostatnim cyklu wzięlam clo od 2 do 6 d.c. i oczywiście przy tym zażywam wiesiołek od 1 do 10 d.c. no i po clo urósł pęcherzyk miał 13mm ale się wchłonął niestety :( Tyle z mojej historii.... Jak przyjdzie @ mam wziąć clo 2 tabletki dziennie od 5-9 d.c i zobaczymy co wtedy. Na kolejne USG umówiłam się już do specjalisty, który ma bardzo dobre opinie i efekty jeśli chodzi o IUI i in vitro. Pracuje w klinice IVF, zobaczę co on mi powie i doradzi. Na razie poza badaniami hormonów nie robiłam żadnych innych. Teraz pozostaje mi czekać do 11 kwietnia. Fakt, masz rację, że przecież do IUI muszą pękać pęcherzyki... Dziękuję Ci za wszystko co piszesz, każda informacja jest dla mnie bezcenna :) Smerfetko Tobie też bardzo dziękuję za wsparcie Wszystkie dziewczyny pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia____w takim razie trzeba poczekac az prolaktyna troche spadnie,po bromegonie sa naprawde dobre efekty, mogla troche namieszac w organizmie stad problemy z @, kochana narazie wystartowalas ze staraniami, takze mysle,ze naprawde na reszte badan przyjdzie czas, narazie czekamy na piekna owulke, z ktorej wykluje sie sliczny rozowy bobas, troche przeszlam satarjac sie o mojego groszka, dlatego zawsze sluze moim doswiadczeniem, ale jak wiadomo guru to jest dobry lekarz. Potepiam konowalow:P bardzo milo slyszec, ze tak ladnie przyjmujesz moje slowa, naprawde co pisze ma tylko na celu zeby pomoc, ale niektore dziewczyny tego nie rozumialy, na innych forach gdzie wtracalam swoje trzy grosze, jak widac jest dojrzala swiadoma kobieta, ktora bedzie cudowna matka, bede ci kibicowala i trzymala kciuki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxx
no wlasnie maloplepsza- jakas wkurzajaca jestes. taka ciocia dobra rada... no cóż,ale niektorzy maja tak,ze musza wtracac trzy grosze. moze powinnas zostac psychologiem,jak uwielbiasz tak doradzac- kazdemu i w kazdej sytuacji, o na wszystm sie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxx____przynajmniej mam cos do powiedzenia, a wiem z wlasnego doswiadczenia,ze na poczatku czlowiek jak dziecko we mgle i tyle..... w koncu od tego jest forum, jak widac Ty tez musialas swoje trzy grosze wsadzic, zycze ci weslolych swiat i zadnych problemow, tym spsobem uniekniesz ciotki dobra rada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia wsparcie to nasza specjalność, wiec tak nawzajem sie wspieramy, cieszę się ,ze akurat obie mamy monitoring i możemy dzielić ze sobą spostrzeżenia, szkoda tylko,że pęcherzyk się wchłonął, ale zaradza temu dobrzy lekarze.Ja nie wiem czy pęcherzyk pękł, bo lekarz kazal czekać, jak się nie uda to w przyszłym miesiacu będziemy to sprawdzać. Becia co u Ciebie, czekamy razem. Małolepsza rady Twoje są bardzo cenne, ja też myslę o inseminacji, ale jeszcze troche popróbujemy.Oczywiscie pisz do nas i dziel sie swoimi doświadczeniami.Ktoś napisał,ze wtracasz swoje 3 grosze i ma rację, ale nie zauwazył jakie cenne 3 grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły wam duszę radością Czegóż jeszcze Wam życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości. Kochane WSZYSTKIEGO DOBREGO w te świeta no i zeby nastepne byly juz z naszymi upragnionymi skarbami :) WESOŁEGO ALLELUJA!!!!!!!!!!! 👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane przyjaciolki z kafe!!!👄 Przepraszam, ze nie bylo mnie z wami tak dluuuugo, ale mialam problemy ze zdrowiem i lezalam sobie w szpitalu. Zeby tak szybko i w skrocie opowiedziec to mam problemy z nerkami, ale podobno nie bedzie to mialo wplywu na ewentualne zajscie w ciaze, chociaz nawet gdybym sie starala w tym miesiacu, to nie wiem czy mam owulacje, czy jest ok. Nie mialam kiedy monitorowac. Oczywiscie stracony czas z mezem nadrobilam:) Brakowalo mi Was baaaardzo, NAPRAWDE myslalam o Was i chcialam wszystko opowiedziec. teraz tez tyle chciala bym powiedziec, tylko zlosliwosc rzeczy martwych mi na to nie pozwala, bo internet szwankuje. Staram sie nadrobic to, co stracilam, gdy mnie nie bylo, czytam Was i ciesze sie ze JESTESCIE. Teraz czas swiateczny, czas nadzieji no i wiosna, wszystko budzi sie do zycia....moze i nam przyniesie cos wspanialego, tylko nie mowmy o spenianiu marzen, bo w koncu one sa po to, aby ciagle marzyc:) Niech sie poprostu stanie. Tego Wam z calego serca ZYCZE. Znalazlam cos fajnego:) Z procą w kieszeni, smokiem na smyczy biega po Raju Adaś zdyszany... Dobrze mu tutaj... jednak dni liczy, kiedy przylecą z Ziemi bociany... Niby spokojny, niby wesoły uczy się w Rajskiej Szkole grzeczności, ale codziennie pyta anioły: \"Czy przysłał dla mnie Bóg wiadomości...\" Z nogi na nogę drepce przy Bramie, w tę i z powrotem po Niebie chodzi, marzy o tacie, marzy o mamie i o tym, że się wreszcie... urodzi! Nasze dziecinki tez czekaja...to tylko kwestia czasu (lezka sie kreci) Kochane moje na te Swieta Wielkiej Nocy zycze Wam abyscie sie ciagle smialy, plakaly (oczywiscie ze szczescia) i aby problemow bylo jak najmniej ( bo wogole ich nie miec to podlatuje pod science fiction:)))) i abyscie byly takie piekne i wspaniale jak do tej pory!!! Poza tym facetow trzymac na krotkiej smyczy ( w swieta bez kolczatki:)))) a tak powaznie WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE Z GLEBI MOJEGO SERDUCHA WAM ZYCZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka wybaczcie ale mialam dziss pieczenia znow zakupy uzuzpelniajace nie wiem po co tyle tego kupilam ale wiadomo moja mama musi miec wszsytko w domu jak sa swieta nawet specjalnie musialam kupic mlynek ktory bedzie mi zbedny jak ona wyjedzie ehmmmmm szkoda slow...... Kochane moje Życze Zdrowych Wesolych Swiat Wielkanocnych i wszsytkiego dobrego no i przedewszystkim smacznego jajeczka :-) Jutro swiecenie corka juz sie doczekac nie moze. Do JUtra kochane i dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzatam sie jeszcze, zeby jutro nie mieć zbyt wiele pracy. Wy pewnie tez zabiegane, wię troche mało nas pisze, ale wiadomo teraz najważniejsze to Swieta i przygotowania do nich. Dziewczyny mam ogromna nadzieję,że wiosna przyniesie nam duzy wysyp fasolek, bo przecież mamy upragniona wiosnę. Aneczka cieszę się,że u Ciebie juz lepiej, klikaj więc z nami długasne posty i co najważniejsze myśl pozytywnie. Misiaczki mam nadzieję,że moze jutro uda nam sie poklikać na gg, tęsknię za naszymi pogawedkami. Patinko z Toba to juz tak dawno nie klikałam na gg,ze ho ho. Paula super,że jesteś, przykro mi,ze wylądowałaś w szpitalu, ale wiadomo o zdrówko trzeba dbać, szczególnie jak się stara o dzidzię.Uwazaj na siebie, bo z nerkami nie ma żartów, wiem co mówię, tez kiedyś się z nimi borykałam.Fajnie,że jesteś już z nami. Myszko kochana wiesz co , jesteś niesamowita, naprawdę, dziękuję za wszystko. Becia , Asiunia odezwijcie się,Monttana odezwij się równiez, Iga, inne nowe i nie tylko nowe dziewczyny halo. Izulkaa, Pani Misiowa, Sonia prosimy o fluidki, a dzidziusiom zdróweczka życzę i równiez udanych Świat z ich kochanymi mamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Życzę wam kochane dziewczynki Wesołych,rodzinnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i oczywiscie niech was ktoś obleje na dyngusa:) a po Świętach lub nawet w trakcie niech spełnią się wasze marzenia o dzidziach... Owocnych starań,samych szczesliwych chwil w życiu,mało smutków, pozytywnego myślenia odwagi na dalsze życie i woli walki o dzidzie!! Tego wam zyczę i jeszcze wielu rzeczy na które każda z was zasługuje=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×