Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Pauly 78 Wiem my wszsytkie o tym marzymy kazda z nas pragnie tych 2 kresek na tescie malej mikroskopije FASOLKI na USG a potem bicie serduszka lzy radosc i ogladanie dzidiusia jak rosnie a potem najwazniejszy moment by przytulic zobaczyc.Miec dla kogo zyc. Wiecie o tym ze tu w anglii lekarz np przypuszczajac bez szczegolowych badan zacheca pacjentki do podania leku nawet w 20 tyg ciazy ktory zabija plod by kobieta sie nie meczyla jezeli wiedza ze nie ma sensu.Angielki korzystja z tego bardzo chetnie.Pamietam jak mi to zaproponowali!!!Polowa kobiet bez serca zabija a polowa walczy i pragnie i musi czekac tak dlugo. Ale trzeba miec nadzieje bo inaczej Zwariujemy. Obca dala nam ta nadzieje Dziewczyny musimy nia życ,ja ta droga pojde a oprocz tego modlitwa do Sw Gerarda ktora wam przeslalam mi pomaga jakos tak wewnetrznie czuje sie spokojniejsza choc nie biegam co niedziele do kosciola naprawde. Buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki piszcie cos co slychac u was.???????Wiem ze jestescie zapracowane,, jak wam dzien minal,, kto was wkurzyl.?????? Ja w piatek ide umowe podpisac :-) I od poniedziaku do pracy. Niby fajnie ale w srode nastepna sie przeprowadzam wiec bedzie ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(:-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Widzę,że Patinka jesteś sama, nikt nie pisze.Gdzie te dziewczyny się podziewają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Obca to ma super, taka szczęśliwa aż pozazdrościć, a jest czego naprawdę. Ja dzisiaj zostałam zaskoczona, że moja koleżanka będzie już rodzić, bo nawet nie wiedziałam, że jest w ciąży i znów mi trochę smutno, ze wszysscy w koło rodzą, z brzuszkami lub wózkami chodzą tylko nie ja, ach szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka poszla tlumaczyc angielski ,bo kobieta poszla na cesarke na zyczenie ,nie wiem czy chlopak czy dziewczynka,Ale pisal mi sms-a ze szczesliwa a coz sie dziwic?????????????????????? Sama bym byla?????? A no same jestesmy wszyscy zapracowani. OBy nasze kochane n ie za ckiezko pracowaly bo zmeczenie robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za bledy kochane ale nie patrze na monitor jak pisze tylko potem i widze pelno bledow a z matematyki bylam daremna polski to byla moja mocna strona moja Pani z J.Polskiego jakby widziala ale by byla zla. UPSSSSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane wiem jak bardzo jest Wam smutno..i nie wiem jak Was pocieszyc bo wiem ze jak ma sie nawet dobre chęci to zcasem jest ciązko nie wiadomo co napisac,powiedziec.Tak chciałabym zeby Wam wszystkim sie udało...nawet nie wiecie jak bardzi bym chciała:(:(:( Wiem jak to boli......ale nie traccie nadzieji....prosze Wam o to zebyście wierzyły ze sie uda,jest tyle metod..tylko potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBca kurcze ty sie teraz masz nie stresowac rozumiesz :-/ Usmiech i wogole. Pisz nam kazdego dnia jak sie czujesz zmartwienia to nasza specjalnosc ,wiem ze sie martwisz i milo z twej strony, ale widzac twoje postepy bedziemy sie cieszyc wiez mi i bedziemy wierzyc ze i nas dotknie czarodziejska Rozdzka!!!! Dbaj o siebie i swoje malenstwo bo teraz rozwija sie w tobie. Jak cos potrzebujesz pisz. Jejku ale sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane jak na razie bolą mnie tylko sutki,nie mam mdłosci,ale głowa wczoraj bardzo bolała,mam tez gazy;/ i brzuch taki wzdęty;/ Jej wiem ze mam sie nie stresowac ale jak czytam Was to mi sie cerce kraja,do tego w domu mam problemy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Przepraszam Was za błedy z tego wszystkiego nie panuje nad palcami(miało byc oczywiscie serce:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca nie stresuj sie blagam masz unosic malenstwo cale i zdrowe to rozkaz................. TO piekna nowina .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
OBCA....masz byc spokojna!!! wszystko bedzie dobrze a Ty masz sie nie denerwowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Jestescie kochane co ja bym bez Was zrobiła....:* Spokojnej nocy Różyczki:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniutka2005
Część dziewczyny. Obiecałam napisać wam więc byłam u lekarza w zeszłym tygodniu i jestem teraz w 4tygodniu ciąży z czego bardzo się ciesze ale moja fasolka jest zagrożona :( Gratuluje obcej. Ja również starałam się z mężem ponad rok i juz przestałam wierzyć i dałam sobie na luz a tu nagle taka niespodzianka :) Pozdrawiam was wszystki i życze każdej starającej tych 2 kreseczek na teście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniutka2005
To i ja się wpiszę do waszej tabelki :) Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................5......... ..........31.10.07 Patrycja/UK..............25....................3........ . ...........25.10.07 Smerfetka/Poznań......28...................22.......... ............6.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................32............ .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................4............... ......25.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca Boże to przecież wspaniałe. Gratuuluujęęę Cieszę się bardzo, bardzo, bardzo, bardzo. Pogłaskaj swój brzuszek ode mnie i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :-) Wiecie co co sadzicie o robieniu testu owulacyjnego sprawdzajacego ciaże poczytalam naprawde sporo o tym,i jest duza rozbieznosc zdan. Podobno test oulacyjny powinno sie zrobic rano nad czczo 3 dni przed @ ja powinnam prawidlowo jutro dostac ale licze do soboty bo ostanio 3 dni mi sie spoznilo.Ni 2 kresezki musza miec ten sam kolor choc nie zawsze. Zrobilam sobie dzis test oulacyjny 20 min temu wiec nie na czczo ale pojawily sie 2 widoczne kreski ta 2 jest ciut jasniejsza ale widac ja jak byk. Czy moze poziom Lh utrzymuje mi sie w moczu?? Cz ja juz fiksuje czy robic sobie nadzieje??2 dziewczyny mialy tylko lekko zabarwiona doprawily ciazowym testem i byly pozytywne. Ale czy opierac sie na gtakim przykladzie?? Dodam ze brzusio mnie nie boli czasem lekkie uklucie i tyle.Nic wiecej ??? Co o tym sadzicie. Do soboty sfiksuje czekajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc dziewczyny jak Wasze samopoczucie?ja drugi dzien mam@,boli mnie brzuch.... mam do Was pytanie:ile kosztuja testy owulacyjne w Polsce? milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
ok,juz wiem.... chcialam porownac ceny te w Polsce i we Wloszech.tutaj musze zaplacic srednio 40euro za 5testow.a elektroniczny kosztuje 145euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
hej dziewczynki!!! Moj necik cos mi nawalal ale juz jest ok. Obca GRATULUJE ci z calego serca!!!!Dbaj o siebie i o dzidzie!!! Rany jak to milo ze znowu ktoras z nas jest szczesliwa!!!! Kochana zarazaj nas~!!!!!!!BUZIAKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!!! Obca gratuluję kochana w końcu ci się udało, mam nadzieję że ja też zaznam tego szczęścia. Powiedz mi tylko jak długo się staraliście ????? Może będzie to dla mnie jakąś iskierką nadziei.... Ja byłam u lekarza we wtorek, masakra. Wyniki ok, usg ok to co jest nie tak ????? dlaczego nie mogę zajść w ciąże???? Dał mi jeszcze czas do końca roku, potem jak się nie uda to mąż ma zrobić badanie nasienia, a jak i to będzie ok to ja na drożność jajowodów. I znó to czekanie. :( :( :( :( :( :( Na dodatek taki wstyd - wczoraj pod koniec wizyty złapał mnie taki kaszel że wyleciałam z gabinetu jak bąba do wc tam zwymiotowałam, no a potem musiałam tam wrócić wstyd jak nic. dziś już jestem na zwolnieniu, myślałam ze dam rade ale trudno jak terzeb to trzeba. Nie byłam na zwolnieniu od 3 lat. pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołek1
OBCA - Gratulacje moja Droga ! Cieszę sie U mnie już 14 tydzień leci :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis przyszla kolezanka co mi wywrozyla, kiedys syn,a dzis mowi syn by,,l ale nic wiecej nie bedzie.Poplakalm sie. mam takie mysli stawiac wszystko na jednka karte??przestane dbac o siebie wzg witaminki kazdego dnia itd Moze kariera moze moja corka tu i moj synus w niebie to tylko to co mam miec?????? Co myslicie o wrozbach bo ja to tak wogole hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Coś mi kompiuter powoli chodzi. Jak byłam u doktorka to zlecił mi zbadanie mojej owulacji, a zwłaszcza jajeczka. Powiedział że najlepiej u ginka to zrobi. Oczywiście prywatnie bo służba zdrowia podobno nie ma takiej aparatury. Czy któraś z was przeszła przez to? Podobno chodzi sie co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Anula cieszę się, że u Ciebie wszystko ok, ale wiem jak męczy to, ze nie ma przyczyny naszej niepłodności.Gdyby była przyczyna wiedziałybyśmy z czym walczyć, a tak nie możemy walczyć z czymś czego nie znamy. Ja chyba poprostu dam sobie spokój, tak jak pisałam w 2008 roku wezmę się z mężem za adopcję, lub inseminacji spróbujemy. Tak mnie to męczy, nie ma przeszkody i dziecka nie ma. Szkoda, że nikt bliski nie rozumie jak bardzo cierpimy z tego powodu, jaki to dla nas ból i cios, brak tego cudownego maleństwa. Chciałabym, abym mogła z kimś sobie o tyym pogadać, wyżalić się, komus kto by mnie zrozumiał oprócz Was oczywiście, bo inaczej się pisze, a inaczej rozmawia z kimś, ale nie mam nikogo takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinka wróżby czasami się trochę sprawdzają, ale nie zawsze na dobrą sprawę ja w to jakoś nie wierzę, choć wywróżyła mi kiedys koleżanka, że będę miała 2 chłopców i dziewczynkę, a ktoś inny mówił tylko o dwójce dzieci i komu tu wiezrzyć? Wydaje mi się, że nikt nam nie może powiedzieć co nas czeka, to wie tylko sam Bóg. No i myślę, że skoro tak bardzo chcemy mieć te dzieciaczki i je tak bardzo kochać to będziemy je miały, zresztą zobaczysz sama. Ja tak mówię a już naprawdę co do swojej osoby tracę nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×