Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Czesc Dziewczyny. Dzieki Smerfetko ale czuje sie dzis okropnie jesli chodzi o samopoczucie samo w sobie po tym wczorajszym. Dolek totalny wiec zaden bobasek juz nie jest mi pisany :-( Dobrze ze moj mezus tego nie rozumial bo by sie zalamal i wkurzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie !!!! dzięki Smerfetko za wsparcie, to jakie to ważne wiemy tylko my kobiety, bo tu poza internetem nie łatwo o zrozumienie i wsparcie. ja dziś czuję się fatalnie. Na szczęście tylko fizycznie. Grypsko mnie meczy że hej. Cała noc nie przespana no i ten kaszel, masakra..... jak tu przetrwać, a w poniedziałek do parcy, szkoda tylko że żadnej poprawy nie widać. Patinko kochana powiem ci tylko co ja myślę na temat wróżb. Otóż ja wcale w nie nie wierzę. Kiedyś kiedy byłam mała ktoś kto podobno czytał i potrafił wróżyć ze snów wywrózył mi rychłą śmierć. Makabryczne co ????? Była wtedy na feriach u babci i umierałam ale ze strachu przed tą przepowiednią, bałam sie nawet spać, bo myślałam że się już nie obudzę. No i co mineło już od tego czasu mineło już z 16 - 17 lat i żyję. Nie wierz w te bzdury, jak uwierzysz to sama tylko oszukasz swoją psychikę. Słyszałaś kiedyś o samospełniającej się przepowiedni ????? nawet o tym nie myśl. Życie jest zbyt piękne by tracić czas na takie smutki. trzeba zyć i cieszyć sie a nagrodą za to bedzie tylko szczęście czego z całego serduszka ci życzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Patinka - nie wierz w żadne wróżby! Dwa razy pytałam wróżkę o to kiedy będę w ciąży - raz powiedziała że w ciągu 2 lat - i klapa, drugi raz inna powiedziała, że do końca roku - rok się skończył i klapa. Nie pytam już nikogo - będzie wówczas, kiedy Bóg uzna, że jestem gotowa na to dziecko, a wierzę, że kiedyś do tego dojdzie, bo nie wyobrażam sobie życia bez tego maleństwa. Głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny !!!!! Co tu takie pustki ostatnio ????? Nie zagądacie , nie piszecie co jest z wami dziewczyny ????? ja dziś mam jakiś nadmiar sił po tych antybiotykach chyba no i poraz pierwszy od kilku dni ptrzespałam całą noc, oby jeszcze tylko ten kaszel przeszedł byłoby super . Ale nie można mieć wszystkiego naraz nie ???? :) :) :) :) :) @ mi się spóźnia pewnie przez to grypsko ale przyjdzie, no a potem kolejna szansa na dzidziusia. Nie nakręcam się ale nadzieje są oj są :) :) :) :) jakoś ostatnia wizyta u lekarza mnie podbudowała. Ciueszę sie że jest ok Odezwijcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pusto tu bez was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
AnulaS oby to była fasolinka,a kiedy chcesz zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety to nie fasolka, byłam we wtorek u gina miałam usg i nikt nie mieszka w moim brzuszku, zresztą jak brałam antybiotyk na ten stan zapalny to raczej się wstrzymywaliśmy od czułości bo ja odczuwałm ból przy kochaniu, a powiedz mi obca ile sie staralisci o dzidzię ????? jesteś moją nadzieją wiesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już cie nie ma ale proszę odpowiedz mi później na to pytanko, już wczesniej pytałam o to ale pewnie nie zauwazyłaś a dla mnie to bardzo wazne. Bos koro tobie sie udało to może i mi się uda ..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochana AnulaS staralismy sie ponad rok ,dokładnie rok i 4 miesiące,nie leczyłam sie,nie chodziłam po lekarzach,tylko chyba za bardzo chciałam.Umowiłm sie wreszcie na wizyte zeby zobaczyc co mi jest,własnie w ten wtorek co był,ale w poniedziałek dowiedziałam sie ze jestem w ciązy,wiec teraz na wizyte ide 6 listopada ale juz po to by zobaczyc fasolke i czy z ni ą wszystko ok.To moja pierwsza wizyta bedzie nie moge sie doczekac,i troszke sie stresuje. Wiec AnulaS widac ze w moim przypadku zadziałała psychika,i kompletnie sobie odpuściłam jak nigdy a tu siup fasolka to brzuszka wskoczyła. Do tej pory oswajam sie z tą myslą i uwierzyc nie moge,i nie uwierze dopuki nie zobacze fasoli bo objawów zadnych nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Powiem Wam jeszcze ze ogarnął mnie jakiś strach czy sobie poradzimy itp,dwojka dzieci jedno 4 latka drugie noworodek to nie lada wyzwanie...i do tego nie ma bardzo mi kto pomagac...no ale jak tak długo czekałam na tą fasolkę to musze dac rade oby zdrowa była,no ale i tak chormony warjują i płacze a zaraz sie smieje,,,ech....nie moge sie juz doczekac kiedy mi brzuszek urośnie i poczuje pierwsze ruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Oczywiście hormony przez samo h:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Obca !!!!!!!!!!!!!!!! Tego mi trzeba było jakoś taki optymizm mnie napełnia w ty miesiącu. Nie wiem dlaczego. Zdaję sobie sprawę że napewno znów przyjdzie rozczarowanie, bo aż tak to nie wierzę że tak szybko nam się uda ale jakoś wierześ że wogóle się uda. Muszę tylko być cierpliwa. może to przez te prochy jakoś mi tak się poprzestawiało w główce :) :) :) :) :) :) to był oczywiście żart :) ;) Dzięki jeszcze raz Patinka gdzie ty się podziewasz martwię się o ciebie kochana odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym już chciała cieszyć się takim maleństwem w brzuszku !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc kochane co tam w Polsce dobrego slychac?spelnilam swoj obowiazek i w niedziele bylam w ambasadzie glosowac......miejmy nadzieje,ze badzie lepiej jak sie czujecie?pracujecie nad malenstwami?:-)) wlasnie zrobilam zapiekanke...a moj malzonek chory,ma wysoka goraczke....wiecie jak to jest kiedy mazczyzna chory:-) milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
a co tu tak pusto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KObietki moje Kochane :-) :-) :-) Anula skarbie zyje ale ledwo ciagne dzis caly dzien bieganiny mialam samochodu nie ruszylam tak wiec 3 godziny mi zajelo odwiedzenie potrzebnych biur. W poniedzialek do pracy hmmmmm ciesze sie i boje jakos bo w srode wielka przeprowadzka i jak ja podolam ???????????????????????????????????? A mamy tego naprawde sporo dorobilismy kilku sprzetow mebli wyposazenia kuchennego posciele materace ufff sporo. Wczoraj wywalilam z 20 reklamowek z smieciami oczywiscie polowa to zabawki malej nie chciala sprzatac musialam jakos zareagowac,i co najlepsze ze trzymala mi reklamowke i sie nie buntowala,powiedziala tylko ze i tak od dawna ich nie lubi a ma przeciez nowe. Ahhh dzieci. Dzis bylam u lekarza dowiedziec czy dostane sie do ginekologa itd powiedziala mi pani doktor ze skierowania mi nie bo jest mi nie potrzebne najpierw mam zajsc w ciaze a potem trza sie martwic. Kurcze ale zeby zrobic jakies usg moze jakis torbiel miesniak warto sprawdzic no ale nie potrzebnie :-( Wczoraj miala mnie odwiedzic @ i nie przylazla dzis jeszcze , ale lekko mnie pobolewa wiec czuje ze dostane lada moment ,cos mi sie cykle wydluzaja a to nie dobrze, w ciazy na pewno nie jestem test potwierdzil dzis moje obawy :-( POzostaje czekac na wstretna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sie staralismy 4 dni przed 2 dni w trakcie i po jeszcze 3 dni tak wiec nie wiem czmu co jest nie tak :-( (podziwiam mezulka ) Boje sie ze moj ukochany sie zniecheci do mnie jak powiedzialam mu dzis ze lekko zaczyna pobolewac to zdenerwowal sie i powiedzial CO ze mna nie tak. Powiedzialam ze nie jego wina kurcze musze znim siasc i porozmawiac bo ma gorsze podejscie do sprawy niz ja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie wierz we wróżby
raz sie spełniają a raz nie - to czysta ruletka i pzrypadek. A swoą drogą............głupią masz koleżankę (((że aż jej nie lubię)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytalam i ...
Patinka-tu masz adres do blogu dziewczyny, ktora poronila dosc zaawansowana ciaze i stracila synka.Teraz urodzila zdrowe dziecko,moze troszke Ci to pomoze choc lektura chwilami trudna,przejmujaca i smutna http://www.peppetti.bloog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁGOŚ78
WITAM WSZYSTKIE STARACZKI JAK I "CIĘŻARÓWKI". OD DAWNA CZYTAM WASZE WYPOWIEDZI, PORADY ITP.,CIESZE SIĘ ŻE SĄ TACY LUDZIE KTÓRZY POTRAFIĄ SIĘ WSPIERAĆ, CIESZYĆ CUDZYM SZCZĘŚCIEM-ZAWSZE TO RAŹNIEJ.JA Z MOIM MĘŻEM STARAMY SIĘ O DZIDZIE OD 6 MIESIĘCY I NIC.U MNIE JEST OK (MAM 12 LETNIE BLIŹNIAKI Z POPRZEDNIEGO MAŁŻEŃSTWA),NATOMIAST MÓJ MĄŻ MA SŁABE NASIENIE.OBOJE BIERZEMY CLOSTIBEGYT Z TYM ŻE JA OD 5DC-9DC, A MÓJ MĄŻ CODZIENNIE PRZEZ 6 TYG. NIE WIEM CZY TO COŚ POMOŻE ALE MAMY NADZIEJE.GRATULUJE WSZYSTKIM STARACZKĄ KTÓRE JUŻ SĄ "CIĘŻARÓWKAMI"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje,, jest sporo do czytania i bardzo ciekawie,Ale i smutno. ZA 6 dni dla mnie wielki dzien :-( Dzien Zmarlych, I choc odwiedzam kubusia co niedziele czasem w srodku tygodnia wiem ze bede dlugo znim rozmawiala....... Tesknota jest ogromna i zal okropny ale teraz juz nic nie zrobie,,Musze tylko modlic sie i mowic do mojego aniolka....Tak go kocham mocno I tak jak bohaterka opisala ,,Teraz sie smierci nie boje i marze o tym gdy przyjdzie odpowiednia pora, jak tylko znajde sie po tej 2 giej stronie bys wyciagnal do mnie raczke i wtedy juz nigdy cie nie puszcze i przytule tak mocno ze tchu bedzie brak,, OK nie zanudzam was moja osobista tragedia ale jak wyleje to z siebie czasem czuje sie inaczej bo mam wrazenie ze KUbus tez czyta i cieszy sie ze tak go kocham. Pozdrawiam was dziekuje i do uslyszonka chyba pora spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniutka2005
Cześć dziewczyny moze to głupie ale kupiłam sobie wczoraj gazete "M jak mama" i tam było jak skutecznie zajść w ciąże nawet ciekawie tam pisali i zanim zaszłam ja to niewiedząc o tym że tak można zajść stosowałam prawie takie same metody i zaszłam :) więc może i wy spróbójcie.Ja również jak Obca starałam się rok i 4miesiące i jak by było mało zbiegu okoliczności to też mam wizyte na 6listopada tyle że to już moja druga :) przesyłam wam fluidki i wszystkim starającym życze żebyście wreście doczekały się tej upragnionej fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!!! O rany pustki jak zwykle, normalnie ja chyba was odstraszam. :) :) :) A tak serio to kijowy dziś dzionek, chmury, słońca brak i ten wiatr. Nie lubię takiej pogody, choć co mi tam i tak siedzę w domu bo niestety moje choróbsko nie daje za wygraną, dziś w nocy miałam powtórkę z rozrywki. Musiałam iść do innego pokoju sp0ać bo moje słońce by się przeze mnie nie wyspało do pracy. Ten kaszel jest beznadziejny i męczący, a o chrypie nie wspomnę, nie wiem jak ja wrócę do pracy w poniedziałek, przecież mnie dzieci przekszyczą..... Macie jakieś sprawdzone sposoby ????? No i dziś przyszła @ spóźniona tak jak ostatnio ale to już chyba będzie tak cały czas. Oby tylko to już ostatni raz, bo może w tym miesiącu się uda :) :) :) :) :) :) w coś przecież trzeba wierzyć nie ????? fajniutka 2005 Niezły pomysł z tą gazetą, dziś pobegnę do kiosku i kupię może coś i mi się dobrego przydarzy???? Nie ma to jak sprawdzone sposoby nie ???? pozdrawiam Patinko kochana nie rozpaczaj tak proszę, twój Kubuś patrzy teraz na ciebie z nieba i napewno nie podoba mu się twoja smutna twarz. Uśmiechni się, On jest w twoim serduszku i napewno pomaga ci w satarankach wstawiając się u pana Boga. Uśmiechnij się i poprostu żyj tak jak by Kubuś tego sobie życzył \"Pełnią Życia\" Pozdrawiam wszystkie razem i każdą z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie wy się dziś podziewacie ????? Smutno tu bez was :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nadzieja pozwala klęsce przeczyć z uśmiechem... \"znalazłam to właśnie na innym forum, piękne prawda no i pasuje do mnie jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Anula ja jestem, czekam na wstretna @ ktora jeszcze mnie nie odwiedzila brzusio nie boli nic ale przylezie juz ma 2 dni opznienia. Wrocilam niedawo z zakupow i znow przefolowalam ah ja i zakupy a potem strach do kasy ;-) Ide zaparzyc sobie rumianku. A jak twe samopoczucie dzis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Patinka !!!!! W końcu jakaś żywa dusza na naszym forum :) :) :) U mnie dziś jak najbardzie dobrze poza gardłem oczywiście. No ale nie można mieć wszystkiego nie ???? No ja dziś dostałam @, ale i tak się jakoś martwię bo od 2 miesięcy mam jakiś dziwny, ma brązowawy kolor a zawsze była krwisto czerwona. Zobaczymy, narazie nie panikuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze z powodu antybiotykow jakie bralas lub lekow a moze jakis stan zapalny tak tez byc moze albo akurat nazbieralo sie i wyczyszczasz sie no nie wiem. Przyczyn moze byc sporo ale jak nie masz dolegliwosci bolowych to na razie nie trza panikowac jak to dokladnie opisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie boli, ale w zeszłym miesiącu miałam zapalenie przydatków i brałam leki, sporo ich było. Narazie nie panikuję, ale zobaczymy. A jak u ciebie ????? Lepiej dziś samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tym bardziej że lekarz powiedział że wszystko ok. Narazie mu wierzę, ale jak nie przejdzie to trzeba będzie to sprawdzić u innego lekarza. Narazie jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×