Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość agusiaczek07
agulla79 - możesz napisać jakie hormony robi się w pierwszej połowie cyklu a jakie w drugiej? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Faktycznie badania męża sie pogorszyły. Szkoda że nie powiedział nam doktorek, że zaraz po tych zastrzykach najlepiel zrobic ten zabieg. Ale trudno, myślę że nie będzie tak żle. Agulla dzięki za te witamnki i wsparcie. Zaraz wyślę męża do apteki żeby je kupił. Chyba można je kupić bez recepty? Mam pytanko jakie badania co miesiąc robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1983
cześć ! doskonale was rozumiem ,ponad miesiac temu miałam ciąze pozamaciczną moja dzidzia miała 5tygodni to było straszne przeżycie jestem po operacji czeka mnie w styczniu badanie HSG bardzo się boje wyniku , ,w mojej rodzinie rodza się teraz małe dzeci gdy jadę w odwiedziny po powrocie strasznie to przezywam zastanawiam się czy to jakaś kara gdy widzę matki jadące wózkiem wyobrażam sobie siebie pomyslicie sobie pewnie że zwariowałam !ja nie moge się z tym pogodzic dlaczego właśnie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1983
chciałam sie zapytac czy zna ktoś dobrego ginekologa z ok.Olsztyna będe bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Monika to nie nie twoja wina ze tak się stało. Nie zawsze układa sie tak jak chcemy. W dzisiejszych czasach bardzo dużo kobiet ma takie problemy jak ty. Możesz pocieszać sie tym że nie jesteś jeszcze w gorszej sytuacji jak inne kobiety które wogole nie mogą mieć dzieci. Głowa do góry i pozytywne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny dziś jest 30 dzień cxyklu a mam 29 dniowe więc czekam na @ az przyjdzie bo i tak wiem ze będzie ale denerwuje mnie to czekanie,jak ma przyjśc niech juz przychodzi a nie robi nadzieję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca------kochana a moze nie przyjdzie bo jestes w ciazy?? Wiedz ze trzymam kciuki...:D Wszystkim zycze milej niedzielki , ja niestety bede w pracy.....papa, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka777
Glut, Mój mąż leczy się u bardzo dobrego i znanego w środowisku lekarzy Androloga w Warszawie. Mamy problem w ilości i jakości plemniów i tylko w grę wchodzi in vitro. Do inseminacji powiedziano nam, że muszą być bardzo dobre parametry nasienia, bo inaczej i tak nic z tego. U nas jest kiepsko więc zaczynamy właśnie przygotowania do in vitro. Mój mąż bierze salfazin, agapurin, kwas foliowy i vitabutin. Do tego zmiana diety (dużo białka, owoce morza, słonecznik łuskany, orzechy laskowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny trzymam kciuki za was nie macie lekko z tego co czytam. Ja mojemu od miesiaca podaje regularnie witaminke C multiwiatminke Calcium i Wiatminkie E dodtakow do tego obowiazkowo rano acimel a jak wraca w nocy wypija podwojan szklanke mleka z miodem.HHMMMM moze kupie test czhy jest plodny boi u nas jakbym sie chciala dowiedziec czy jest plodny to potrwa z rok czasu. :-) Anula zyjesz czy pamietasz o mnie bo moja nadzieja gtkwi w tobie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane a ja nadal nie mam okresu.to juz dwa dni opóźnienia...wczoraj miałam kupic test ale sie powstrzymałam...ale jutro jak nie przylezie @ to kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
hej dziewczyny! To znowu ja ale meczaca:)) A to slowa biedronki: Mamy problem w ilości i jakości plemniów i tylko w grę wchodzi in vitro. Do inseminacji powiedziano nam, że muszą być bardzo dobre parametry nasienia, bo inaczej i tak nic z tego. Czyli jednak dobrze bylam informowana ze przy slabej jakosci zalecane jest in vitro nie w kazdym przypadku robia inseminacje,lekarze twierdza czesto ze przy slabych parametrach jest to tylko strata czasu i niepotrzebnych nerwow!Przy slabych parametrach in vitro nawet nie jest proste!!! U mnie i mojego meza jest ten sam problem nie mozliwe zeby dwoch lekarzy nie majacych ze soba nic wspolnego mylilo sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Obca rob jutro ten tescik !!!Trzymam kciukasy za ciebie!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!!! Patinko żyje ttylko teraz jakoś tak bardzo szybko, nie mam na nic czasu. Ostatnio nawet nie czytałam was, ale teraz nadrobiłam zaległości. Wyniki dokładnie sprawdzę we wtorek u gina choć i tak bardzo mnie pocieszyłyście. Może nie bedzie tak źle. Martwię się, tylko tym zgrubieniem z lewego boku. Moze to węzły ?????Oby tylko nic poważniejszego :( :( :( . Jakoś ubzdurałam sobie że to coś poważnego. agula79 to ja pytałam o fazę lutealną, powiedz mi jeszcze jesli wiesz, może dlaczego miaam robione akurat badania w tej azie jeśli u mnie podejżewał brak jajeczkowania, będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrwaiam was wszystkie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane ja juz nic z tego nie rozumiem,juz od paru dni boli mnie jak na okres ale jednak jeszcze go nie ma...nie mam chyba zadnych objawów poza tym ze w dniu spodziewanego okresu miałam bolące piersi,teraz bolą mnie tylko lekko sutki i są zaczerwienione...zadnych młdłości,zgagi,senna byłam zawsze więc tego pod uwage nie biore. Nie miałam zadnych steresów powazniejszych ani wyjazdów zemy /@ miała sie przez to opóźnić..:( ta głupia nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca wieze teraz masz ciezko wierze ci ,Trzymaj sie jakos poczekaj con ajmniej z testem do jutra skoro po terminie to bedzie wiadomo wszsytko,,Zeby tylko pojazwily sie ogromne czerwone 2 kreseczki zycze z calego serca.Ja mam dostac 25 wiec zostalo mi 4 dni wielkiego wyczekiwania i jak na razie nic mnie nie boli a miesiac temu wylam z bolu jedynie spuchlam troszke i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula ciesze sie ze sie odezwalas trzymam kciuki by bylo wszsytko w porzadeczku. Ja mam dzis urwanie glowy bo coreczka zachorowala ma 40 stopni tempki i rozpalona jak burak. Wiecie co zaczelam mierzyc sobie temperaturke 3 dni przed owulka jakos i caly czas i temperature przed owulka w owulacji byla 36,5 a teraz caly czas 36,8 czsmi 36,9 i nic wiecej czy tak to ma wygladac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed owulacją jest niższa - po owulacji wyższa. Dokładnie wygląda tak, jak to opisałaś.Z tym, że dla pełnej analizy potrzebne jest minimum 6 przedwzrostowch i min. 4 po wzroście - wyższe o min. 0,2 od najwyższej z szóstki przedwzostowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Cześć kochane taki ładny, choć zimny dzień, a ja przeleżałam połowę dnia w łóżku, nie wiem co się ze mną dzieje w nocy nie mogę wogóle spać, a nad ranem zasypiam i śpię do południa. Tak jakbym bała się zasnąć i od nowa zacząć następny dzień. Nie miałam ochoty nawet pojść do kościoła, a ostatnio bardzo chętnie tam chodzę, by ukoić swój ogromny ból i prosić Boga, aby dał nam upragnione nowe życie- dzidziusia. Niestety chodzę sama, bo męża nie ma i bardzo przytłacza mnie widok małych dzieci, choć je tak bardzo kocham, to przeraża mnie to, że wszędzie widzę mamy z dziećmi. Ogarnia mnie ból, smutek, żal, rozpacz, poprostu niemoc. Może wpadam w jakąś depresję, boję się, oby nie, ale to wszystko jest silniejsze ode mnie. Najgorsze, że nie mogę spać, a jak juz usnę, to nie mam ochoty wstać z łóżka.Kolejny taki sam dzień nie dość, że samotny, to jeszcze taki pusty. Gdybym miała dziecko miałabym do kogo rano wstać, z kim porozmawiać, pobawić się, poczuc, że żyję. Tak poza tym u mnie dobrze, tylko ta pustka mnie tak bardzo przeraża i tęsknię mocno za tym, by móc tulić swoje maleństwo i cieszyć się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Obca życzę Tobie z całego serca, abys ty była tą następną szczęśliwą mamusią, będziesz nam przesyłać fluidki??????????? Tak bardzo chcę wierzyć w to, ze nam wszystkim się uda i wierzę, ale czasami mam chwile zwątpienia co do swojej osoby. Anula S coraz bliżej wizyty, będzie dobrze, powodzenia. Sylweczka, Oli co u Was? Nic nie piszecie. Patinka, Myszka i inne dziewczyny pozdrawiam. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane a ja nadal czekam bóle mam czasem tak silne jak w pierwszy dzień okresu ale trwają chwilke i są wtedy gdy np gwałtownie sie porusze...+ bóle sutków...to czekanie mnie wykończy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny ja oszaleje,w nocy miałam tak silne bóle ze byłam pewna ze to okres wstałam nawet sie zabespieczyc....rano wstaje a ja nadal nie dostałam okresu.Dlaczego te bóle są takie silne...:( Co sie ze mną dzieje,dzis wieczorem robie test jak nie przylezie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Patrzyłam tez na moją myszke i jest zaczerwieniona na zewnątrz...zwarjuje chyba do tego wieczora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczny mam do Was pytanie czy jak zrobie test wieczorem ,a jestem juz po terminie miesiączki to wyjdzie juz czy jest ciąza czy nie ma.Czy zrobic rano.ale do rana chyba nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Obca jak jest po terminie @ to test powinien wyjśc bez względu na porę. Wyobrażam sobie Ciebie jak sie denerwujesz.Oby to była ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Obca jak jest po terminie @ to test powinien wyjśc bez względu na porę. Wyobrażam sobie Ciebie jak sie denerwujesz.Oby to była ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Obca po terminie @ test powinien wyjść bez względu na porę.Powodzenia i pisz nam ...te dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×