Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka 29
Sprawdzam, bo cos sie dzieje, nie moge [pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Obca po terminie spodziewanej @ test powinien wyjść bez względu na porę, powodzenia i pisz nam te dobre wieści.Denerwujesz się pewnie strasznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Smerfetka z tych nerw głowa mnie az rozbolała:( za 30 min mąz bedzie wdomkui sie wszystko wyjasni,okresu nie mam juz 3 dzień czasem tylko ciągnięcie w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny jestem w ciązy!!!!!!!!!!!:):):);) Po ponad roku starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
A ja dzisiaj byłam u doktorka androloga z moim mężem. Troche nas pocieszył. Jechalismy tam pesymistycznie nastawieni. Troche zostanie pokuty w tyłek. Przez dwa miesiace bedzie brał zastrzyki. Oprócz tego łykał milion witaminek. Pytałam sie o zabieg inseminacyjny i powiedział że jak po tej kuracji poprawią sie wyniki to można działać. Już ja się postaram żeby były dobre wyniki. Przestraszyłam sie ceny jednego lekarstwa 450 zł- który ma wzmocnić plemniczki . Ale co sie nie robi dla maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Obca gratulacje, warto było tyle starań- co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Podobno można iść do ginka i sprawdzić swój cykl - jajeczkowanie. Oczywiście prywatnie. Czy ktoś to juz robił ?. Z tego co wiem to chyba chodzi sie co drugi dzien aż do jajeczkowania. tak mi doktorek przekazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca gratuluję:) 🌻 dla Ciebie i ❤️ dla Twojego maleństwa;) - niech Ci się rozwija i urodzi zdrowiutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca oGromne Gratulacje Duze buziaczki. Dzieki tobie mam wiare w siebie. Dbaj o siebie i dzidzie. Pisz co chwilke co u \\Ciebie Wszystkiego dobrego z Calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziewczyny jestescie kochane,gdyby n ie Wy nie dałabym sobie rady tyle razy walczyc z negatywnymi testami. Jestem z Wami i będe bo kazda z Was ma zostac mamusią!!!! Teraz czuje sie troszke dziwnie nie dociera to jeszcze do mnie,i strasznie boli mnie głowa.W przyszły wtorek ide do lekarza z mich obliczeń jest to 3 tydzien ciązy ale według miesiączki ostatniej 4 lub 5. Napisz Wam o moich objawach moze kiedys którejs z Was sie to przyda, 1,Do dnia terminu okresu zadnych objawów-tylko pare dni przed terminem bóle jak na okres,i w dzien terminu jak i po bóle+bolące sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie czujesz sie dziwnie to zrozumiale ciesz sie bardzo mocno razem z toba. Kazda znas tutaj bedzie sie cieszyc. pisz jak najwiecej jak tylko bedziesz sie dobfrze czula bo teraz musisz dbac o siebie. Jejku jak sie ciesze nie masz pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj synek bedzie szczesliwy Bedzie mial albo braciszka albo siostrzyczke;-) A iloe ma latek twoj synus???? OJOJ jak ja tez pragne tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Patinko mój synek ma 3 lata i 3 mesiące:) Ech wciąz nie wierze...jakiś sen chyba,,ile razy ten dzień mi sie śnił,,, Boże Dziekuje Ci i Wam moje kochane i wierne kolezanki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia20pszczyna
wiec zawsze miałam 6 dniowe okresy. we wrześniu i teraz w październiku skróciły się one do niecalych 3 dni. Są bardzo skape i krótkie. We wrzesniu nawet normalnie kochałam sie drugiego dnia tego niby okresu. cały sierpień kochałam się bez zabezpieczenia i lipiec też. czy te okresy to mogą być tylko plamienia??? możliwe, ze to ciąża??? w sobote wymiotowałam, troche bolą mnie piersi i są jakby pełniejsze, często siusiam. nie mam jak iść po test, bo mam noge w gipsie, a mamy przecież nie posle... jak myślicie??? teraz doszedł mi do tego uciążliwy ból piersi i duża ilosć śluzu, czego wcześniej nie miewałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka777
Glut A mogłabyś napisać coś więcej na temat zastrzyków, które ma brać Twój mąż? Czy to są jakieś hormony? Mogłabyś podać nazwę zastrzyków i witamin. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Wiedziałam, czułam, ze Tobie się udało, gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takie wieści przywracają wiarę w cuda. Obca czy Ty przypadkiem nie wyluzowałaś i mniej o tym wszystkim myślałaś, że udało się? Zdradź tajemnicę, jak ci się udało. Gratuluję, oby więcej i częściej takich wieści nam przybywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Klaudia20pszczyna możliwe że jesteś w ciąży, musisz jak najszybciej zrobić test.Jeśli okaże się, że jesteś to będą podwójne super dobre wieści, bo Obca i może Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Zastrzyki nazywają sie pregnyl i menopur. Ma dostawac co 5 dni na przemian.Oprócz tego tabletki tarivid. A witaminki to słynne salfazin, olej z watrąby rekina, androvit i kwas foliowy. Może to to coś pomorze. Ja mam taką nadzieje. Doktorek był ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
OBCA.....GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!! wyobrazam sobie jaka jestes scczesliwa,zycze Ci zeby bylo wszystko teraz ok. ja czekam na @,miala byc wczoraj... milego wieczoru kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
OBCA gratuluje i bardzo się ciesze, dbaj o siebie i fasolkę, i oczywiście przekaż fluidy nastepnym dziewczynom. Oj jak miło słyszeć takie dobre wiadomości , super super , ciesze sie bardzo razem z tobą kochana...............................brak mi słów :):):):):):):):):):):):):):):):): aż łezka mi sie kreci z twojego szczęścia . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBCA------------G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻U🌻J🌻E🌻, kochana az mi sie lezka zakrecila w oku, tak sie ciesze , myslalam o Tobie caly dzien dzisiaj, jupiiiiiiiii:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D,Dbaj teraz o siebie i o dzidzie i cieszcie sie razem z mezem z tego szczecia, daru od Boga....👄oczywiscie wpisuj sie do tabelki i przesylaj nam ciazowe fluidki, a moze ktoras sie zarazi...🌻 Pauly78--------a moze i do Ciebie @ zgubi droge i oglosisz nam rowniez dobre wiesci, trzymam kciki, wiesz o tym.....👄 Ja mam dostac @ w przyszly poniedzialek lub wtorek takze czekam... Dziewczyny teraz to juz kwestia czasu i wszystkie pozachodzimy w te upragniona ciaze, musimy byc silne i sie nie poddawac ale isc do przodu, a napewno nam sie uda....❤️ Zmykam teraz pod prysznic z wielki usmiechem na buzi, i pozniej lulu do lozeczka, zagladne jutro papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane ja kąmpletnie zwątpiłam ze bede jeszcze miała dziecko i wyluzowałam na maxa jak nigdy,ale zostało mie jedno obserwowanie sluzu i macicy,+ wyliczanie kalkulatorem z neciku dni płodnych i tak własnie sie stało nie wiem jak ale sie stało ze jestem w ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Jestecie takie KOCHANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Będe za Was sie modliła zeby sie udało,obiecuje Wam to~!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Martwi mnie tylko jedno byłoam chora i brałam Gripeks+nosiłam cięzki kosz z drzewem czy to nie zaszkodzi maleństwu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca Nic się nie stało dzidzia będzie zdrowa napewno.Ja też dalam sobie spokoj i chodzilam do solarium bo bylo już mi wszystko jedno poprostu nie wierzylam ze się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Obca dbaj o siebie i zarażaj nas fluidkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc dziewczyny dostalam@.juz mi sie odechcialo wszystkiego.dzwonilam do mojej ginek i powiedziala,ze powinnam jutro zrobic badanie krwi.bo te badanie robi sie w 2dzien@.niestety nie moge jutro.czy wiecie moze jakie badanie robi sie w 2dzien@?mam lekarza wlocha,wiec do konca pojec medycznych po wlosku nie rozumiem:-( jak bylam na poczatku wrzesnia w polowie mojego cyklu na badaniu kontrolnym,to zrobila mi usg i powiedziala,ze mam duze jajeczko!dobre i to, chociaz zaczynam watpic, ze sie kiedys uda. milego dzionka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Dziewczyny;-) Jak samopoczucie u was??? Pauly nie martw sie zobacz Obca tez czekala tak dlugo i bez nadzieji i jednak przyszla fasolka.POciesz sie tak pikena nowina wiem ze przyjscie @ wkurza i zalamuje.Mnie to czeka za 2-3 dni i az sie boje. Ale jakos Obca dala wiare. Damy jakoś rade....CO..... PaUly Damy????Powiedz ze damy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
Patinka.....ja cigle wierze,ale przychodza takei momenty,ze nie daje rady.mam dosyc patrzenia na moje kolezanki ktore juz od dawna sa mamusiami!! ale nadzieja zawsze jest,na pewno i nas wszystkie spotka ta przepiekna chwila jak zobaczyc na tescie dwie kreseczki i pozniej uslyszec bicie malego serduszka! czego NAM wszystkim z calego serca zycze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×