Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość misiaczki95
Myszka24 dziekuje 👄 Smerfecia ja posprzatam:)) ja powoli uciekam sciskam Was Kochane //papa👄 Aeczka👄 moze czytasz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No tak , później dalsza częśc imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Posprzatamy razem jutro, bo dzis balety do nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
ide polozyc sie na troszke bo glowa peknie mi dzisiaj na pol,musze odpoczac chwilke zanim dzieci wroca ze szkoly!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozniej bedzie imprezka dla tych spoznialskich....tych co ominela ...chyba ze nikt sie nie zglosi...to pojdziemy spac..... Misiaczku ---nie ma za co.....trzymaj sie kochana i milego wieczorku...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
papapapap milego dnia dziewczynki ta zwariowana pogoda wykonczy mnie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ojej przylazła, blee@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszko wszystkie juz poszly, szkoda?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No i dobrze, szybko pójdzie i od nowa staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze----bedziesz mogla zaczac staranka juz niedlugo...kochana ide wstawic pranko bo nazbieralo sie tego troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No ok, a ja mam małą ,bo rodzice jej na zakupy pojechali.To do wieczorka chyba, co?Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Buziaczki, pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd-----chyba wszystkie odpoczywaja po takiej hucznej imprezce....byc moze wieczorkiem bedzie nas tu wiecej...ide sie i polozyc ja na chwilke...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego odpoczynku - ja tez sobie ide polezec i poczytac ksiazeczke . zagladne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał moja strona!!! chyba pierwszy raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O brawooooooo---stronka Twoja.....ja ide poskladac pranie i cos przekasic a pozniej tez cos poczytam i mala drzemka....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ja też sobie odpoczywam, było super, dziękuję wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza imprezka naprawde musiala byc udana skoro taka tu cisza...pewnie wszystkie zbieracie sily na jutrzejszy dzien co? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcialam serdecznie podziękopwać moim kochanym kolezankom za niezapomnianą imepreze oby wiecej takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
Witam kochane napiszcie czy już jakaś fasolka u Was rośnie bo jestem strasznie ciekawa, a wiem że się strasznie odpuszczam co? sorki ale tak to jest jak człowiek ma pełne ręce roboty z małym szkrabikiem :):):) pozdrawiam CIEPLUTKO , a poniżej zdjęcie mojego serduszka :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2fdddd988b4e52d.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
🌻🌻🌻Kochane pluje sobie w brode,że mnie nie było!!!! Ale mnie omineła zabawa!!!!!! kurde!! mam nadzieje,ze niedlugo załapie się!! Byłam w szoku jak zobaczyłam ile zapisałyście Super sie was czytało!! wyobrażałam sobie,że tam jestem!! super uczucie wiem jak wyglądacie,bo mam wasze fotoski to normalnie chciałabym się tak spotkać z wami!!!!! Buziaczki wielkie Misiczaku👄,Smerfetko👄,Myszko👄,Panimisiowa,👄olawd,kiniu👄 i reszte kochanych dziewczynek!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 👄 p.s MAM NADZIEJE,ŻE ZOSTAWIŁYŚCIE MI SERNICZKA I PICIU...:):):) BUŹKA MOJE SŁONECZKA UKOCHANE!!!! SMERFECIU JUŻ NIEDLUGO KOCHANA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
MYSZKA==>szkoda,że cię nie usłyszałam :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
nio i jak ja jestem to nikogo nie ma:(:(:( misiek już spi, a ja nawet nie mam z kim popisać:(:( Stronka moja hihih buzka Słoneczka!!!❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulka---------coreczke masz przesliczna ...taka slodka i mamusia tez....niestety narazie zadnej nowej fasolki nie ma ...wlasnie czekamy kiedy sie rozwiaze ten wielki worek z fasolkami...zagladaj jak tylko bedziesz miec czas i pisz...ucaluj Zuzie od cioci Marty , rowniez 👄dla Ciebie... Aneczko-------no ominela Cie imprezka...a tak glosno wolalam Cie , myslalam ze uslyszysz...ale przy najblizszej okazji na imprezke bedziemy Cie wszystkie razem wolac cobys uslyszala...👄 Dziewczyny ja rowniez dziekuje Wam kochane za super imprezke ...ubawilam sie po pachy...a jk nogi od tanczenia bola...auuuu..... A juz nie wspomne o glowie ktora rano bedzie bolec...:P:P:P Zycze wszystkim spokojnej nocy i do jutra...👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Stronka moooooojaaaaaaa i znowu nikogo nie ma:(:(:(:(:(ja to sie mam... Buzka Słonka ide zjeść śniadanko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Sloneczka!!!!mam nadzieje ze \"kaca\" nie macie!! prosze dzis pisac tak duzo jak wczoraj! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×