Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość aneczka227
chciałabym ale będe dopiero pod wieczór;(:(:( buziaczki moje kochane siostrzyczki !!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Izulka corcia jest przesliczna,normalnie bobasek do schrupania:):):):),sliczna buziunia a jakie wloski ma krecone i czarniutkie jak z reklamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMisowa170
Bylam dzisiaj z Patrysią na szczepieniu. Byla bardzo grzeczna i ucalowalam ją za to. Mam nadzieje ze nie bedzie gorączkować .Wazy juz 5 kg.Pediatra mi powiedziala ze ma wage i wymiary 2,5 miesięcznego dziecka . Rośnie nam maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
ale poszalałyście. Pewnie wyczułyście, że wczoraj miałam urodziny i świętowałyście je razem ze mną :) Tak tak 27 już na karku niestety. Izulka masz śliczną córeczkę- gratuluję. Ja ostatnio was zaniedbuje ale to z braku czasu. a jak dzisiaj weszłam aby zobaczyć co u Was słychać to nie mogłam uwierzyć, że tyle stron mam do nadrobienia. Jesteście niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alii WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!! spoznione ale szczere , zycze ci aby to o czy mazysz sie spelnilo!!! duza 👄 dla ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
Olawd dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
PaniMisiowa Tobie również bardzo dziękuję. Uściskaj córeczkę i 1000 buziaków dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie kochane, kurcze po tych baletach to mi się nic nie chce, zmęczona jakaś jestem i śpiąca. Aneczka nie miałam wczoraj juz siły tu zajrzeć i na gg , wykończyła mnie ta biba, ale mam nadzieję,że dziś wieczorkiem pogadamy.Buziaki. Misiaczki a ty pewnie znów działasz, działaj koniecznie. Alii wszystkiego najlepszego z okazji 27 urodzinek, szczególnie dzidzi życzę. Iwa, gdzie jesteś? Nowe dziewczyny nie odzywacie się ostatnio, co jest? Myszka ale poszalałyśmy wczoraj, co nie?Nogi bolą, w głowie szumi. Pani Misiowa i Olawd jakoś z nami wytrzymały, przynajmniej nas pilnowały, Kkinia fajnie, ze załapałaś się na naszą imprezkę. Izulkaa śliczna córeczka, też byśmy takie ślicznotki chciały mieć, a póki co fasolki nowej nie ma, ale wkrótce się posypią. Patinko gdzie się podziewasz?Szkoda, ze Cie nie było na naszej imprezie, jak również Aneczki i innych dziewczyn, ale to była taka spontaniczna impreza, nie planowana , a takie zawsze są super, więc trzeba bedzie powtórzyć ją w większym gronie. No dziewczyny ja biore się za sprzątanie po imprezie, bo wczoraj nam się nie chciało, a jest tego trochę, która chętna to zapraszam do sprzatania.Kurcze troche bałaganu narobiłyśmy.PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
NO WITAM widze ze impreza sie udala:)) ja sie niedawno obudzilam .Alii wszytskiego naj naj spelnienia marzem i zdrowka .. i najwazniejszego Fasolki oby jak najwiecej hihii 👄 🌻. u mnie nic nowego nerwy mam szef sie uparl zebym na ten magazyn poszla..a jak majster powiedzial ,ze nie dam rady to powiedzial"jak nie daaje rady niech sie zwolni.." tekze bede juz rozgladac sie za praca..rozkazywac to sobie moze..phi..juz nie zanudzam Was:* u mnie staranka pelna para wczoraj juz mialam ponad 37 temp a dzis 35.4:(( w tym msc chyba sie nie uda:(( szkoda .. Aneczka malo Cie ostatnio mam dzis wolne moze wkoncu popiszemy 👄 milego dnia i owocnego...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 O Matko dziewczynyjakiego mam dzis kaca:P:P:Pglowa peka i nogi bola...oj nie nastepnym razem to ja Was bede pilnowac i bede pic wode niegazowana hihihih🌻 Alii----wszystkiego najlepszego z okazji urodzin....duzo zdrowia, szczescia, pomyslnosci i spelnienia najskrytszych marzen,szczegolnie tego jednego jakim jest dzidzius🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 Aneczko------stronka bedzie Twoja jak bedziesz na niej pierwsza wpisana , a poki co to ta stronka jest Olawd.....musisz wiecej pisac i czatowac na nowa stronke....hihihih👄 Olawd----jak sama widzisz bez kaca sie nie obylo....jest i to jaki....trzebabylo pic wode albo soczek co nie??a teraz trzeba cierpiec...hihihih...👄 PaniMisiowa------ale masz dzielna coreczke ...kochana jest....a rosnie jak na drozdzach...podgladam ja czesto na bobasach...ucaluj ja rowniez odemnie👄 a Tobie dziekuje za wczoraj ze nas pilnowalas bo bez Ciebie hohoho coby to bylo.....👄 Kkinia----👄---jak tam po wczorajszej naszej imprezce?? Smerfetko------widze ze i Ty po baletach zmeczona.....:PJak jeszcze nie posprzatalas to moge wpasc i Ci pomoc...przeciez nie zostawimy Cie z tym calym balaganem samej....to co mam przyjezdzac??? Misiaczki-----trzymam kciuki za szukanie nowej pracy...fajnie ze u Ciebie staranka ida pelna para...moze akurat Ci sie uda...a jezeli nie to w nastepmym miesiacu.....ja rowniez w tym miesiacu wiem ze nic z tego nie bedzie...mielismy sie przytulac co drugi dzien ale zawsze jest cos co pokrzyzuje nam plany..:(dzis u mnie 13 dzien cyklu i tempka od dwoch dni jest 36.4....w tamtym miesiacu to ovulke mialam w 12dc....ale teraz mysle ze tempka jutro pojdzie w gore i ovulka bedzie dzis...moze jeszcze nie wszystko stracone...zobaczymy..ale juz od poczatku cyklu sie nie nastawialam na fasolke w tym miesiacu...co ma byc to bedzie.... Zmykam myszki moje na kawke bo glowa zaczyna bolec....i zjesc cos lekkiego bo dzisiaj post co nie?? wiec trzeba poscic...zagladne za chwilke..Aaaa i prosze nowe dziewczyny aby odezwaly sie od czasu do czasu bo cos cichtko siedza....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co taka cisza tutaj??? Gdzie wszystkie jestescie?? Prosze o meldunekkkkkk😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
jestem jestem melduje się:D:D IZULKAA👄 ==> śliczna dzidzia i bardzo zasłużona czytałam jak o nią walczyłaś dajesz nam siłę!! Ucałuj piękną dzidzię!! PaniMisowa170👄 ==> nio zasłużyła na buziaczki!!! grzeczna córunia!!👄 ucałuj ją!!! alii ==>👄 Wszystkiego Najlepszego!! Sto lat Sto lat... 🌻🌻🌻🌻🌻 Smerfetka 29👄 ==>spoko kochana!! mam nadzieje,że się załapiemy!! misiaczki95 👄==>napewno znajdziesz pracę kochana!!! Juz niedlugo dzidzi:D:D Myszka 24 👄==>a to juz wiem o co chodzi:P:P:P bo ja myslalam co innego hehe:P:P buziaczki!!! Buzka dla was!!! 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Myszka24 dziekuje👄 po badankach to juz napewno sie uda! o! widac samo sie uda..szkoda:(( no trudno Ale taka upragniona dzidzia to dopiero radosc!!:)) Aneczka mam nadzieje ze ze sie uloży caluski 👄 ja dzi s wolne wiec bede zagladac do WAS:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki ----nie ma za co.... ja wierze mocno ze nam sie uda bo komu jak nie nam?? Nasze dzieciaczki beda bardzo kochane bo tak dlugo wyczekiwane przez nas....glowa do gory i trzeba dzialac....👄 A reszta gdzie na wakacjach ze nie pisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Myszko i Misiaczki napewno wam się uda!! I wszystkim dziewczynko i nasze dzieciaczki będą miały najlepsze mamy na swiecie!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
teraz stronka mooooooooooooja Myszko:D:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
aneczka dobry Duszku👄🌻 Ty bedziesz cudna mamusia:))poprosimy o przeslanie fluidkow ciazowych:))🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Gość misiaczki95
Aneczka slicze dzieci bedziecie miec!!!!!!:))) sliczna z Was parka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko bardzo ładna z was para!!!slicznie wyszliscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane zaimrezowane kobiety. Ja w dobrych humorze, z życzeniami dla nowozaciążonych, oby zdrowo rosło i spokojnie się urodziło. Dziewczyny zapraszam we wtorek 12 lutego mam urodzinki, 30 na karku. Będą dobre ciacha i pyszne domowe winko. Nic hucznego, bo post. Ale dużo humoru i ... to już niespodzianka. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane IMPREZOWICZKI ogromnie przepraszam ze nie weszlam wczoraj na topik ale bylam padnieta naprawde.Bylam w szoku jak weszlam pocztakowo pomyslalam ze pomylilam stronke czy cos podobnego. A tu Imprezka na calego ojojoj jak zaluje ze mnie nie bylo przydaloby mi sie troszke wyluzowac hmm moze nastepnym razem no i Smerfetka wysylaj mi przepis na murzynka kiedys pieklam czesto ale zapomnialam ten przepis a uwielbiam te ciasto a jeszcze jak moj by zobaczyl problem bedzie z uzyskaniem jednego kawalka dla mnie hihihi. Aneczka przesliczni jestescie normalnie tylko podziwiac buzki jak laleczki.Pozdrawiam serdecznie. Moja corcia sie rozchorowala na dobre nos jak Burak oddychac biedulka nie moze,wiec przyjedzie moja mama bo laura sama w tak ogromnym domku nie zostanie a moj znow jedzie do londynu zamowilismy tydzien temu zdjecie slubne przeogromnych rozmiarow. juz sie doczekac nie moge jak je zobacze w pieknej zlotej ramce. Nastepnym razem macie i mnie zawolac i to glosno najlepiej przez MIkrofon abym uslyszala. Alii Wszystkiego najlepszego aby spelnily sie twoje marzenia !!!!!!!!! Buziaczki dla was wszsytkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Aneczka ale z Ciebie laseczka, no no naprawdę ślicznie wygladałaś. Sylweczka urodzinki, czemu nie, zjawimy się dziewczyny no nie? Nie przegapimy takiej imprezki. Misiaczki staranka i staranka, moze Ty zaczniesz ta dobra passę z fasolkami, w końcu wypadałoby żeby ktoś zaczał. Myszka jasne, ze sprzatanko po imprezie,mozesz wpaść na kawkę. aneczka no no i jeszcze Twoja stronka, szczęściara. Pani Misiowa i pozostałe dziewczyny buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie sie cieplo moje serduszka kochane ja sie do was odezwe jutro teraz uciekam sprzatac bo mama moja przyjedzie na noc a ona jak widzi kawalek kurzu i bedzie marudzila mi 3 tygodnie pod uchem a dla mnie nie ma nic gorszego. Myszka trzymaj sie cieplutko i ogromna buzka dla kazdej ..... CMOK CMOK i CMOK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko ==>tym razem Ci sie udalo i stronka Twoja 👄 A zdjecia super....slicznie wygladacie razem.....a dzieci beda jeszcze piekniejsze:):):) Sylweczko ==>super ze napisalas...a na imprezke to sie pisze ...ciacho kawa i bedzie good👄 Patinka ==>nastepnym razem to bedziemy Cie jednak przez mikrofon wzywaly....a zdjecie napewno bedzie sliczne i mysle ze nam go sfotografujesz i przeslesz...duzo zdrowka dla corci👄 Smerfetko ==>wpadam wiec na kawke i przypominam o przepisie na murzynka👄 Ja zmykam teraz pod prysznic i pozniej jeszcze pazurki musze zrobic i na 6 pm do kosciolka... milego wieczorku Wam zycze i do jutra kochane....1000👄 dla Was...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
Myszka, Misiaczki , Smerfetka, Patinka, Aneczka bardzo Wam dziękuje za życzenia. Ja trzymam za Was kciuki. Misiaczki- mam nadzieje, ze szybko znajdziesz inną pracę.Nie ma sensu męczyć się z takim szefem. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Pewnie juz spicie spioszki a ja nie moge jakoś spać.... Buzka dla was Słoneczka kolorowych snów !! same dzidzie niech sie wam śnią!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
aneczka dziekuje👄 Słonce! oj z Ciebie to mamusia bedzie ze hohoh! !! Patinka25 duzo zdrowka dla coreczki🌻na nastepej imprezce nie wyobrazam sobie zeby Cie nie bylo;pp pozatym niedlugo 8 marca heheh.. Smerfetko29 wiesz ze bardzo bym chciala wkoooooncu zostac mama!ale lepiej wszytkie naraz hihi .. sorki ze mnie nie bylo ale uselam jak susel..dzis ciezki dzien przede mna..sylweczko🌻 napewno bedziemy z kwiatami i prezentami:P:P:PPP👄!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×