Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Zobaczcie mojego dzidziusia na baby astrology ale rosnie skubany!!! Co tydzień ma cos nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ola tylko zajrzała i zmyła sie od razu... Ciekawe kiedy sie Patinka odezwie? Becia gask tez coś nie zagląda... I Asiunia przestała fluidki wysyłać koleżankom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa--ja tak za bardzo czasu teraz nie mam . za pare dni wyjezdzam i staram sie kazda chwilke spedzac z meezusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa--ja tak za bardzo czasu teraz nie mam . za pare dni wyjezdzam i staram sie kazda chwilke spedzac z meezusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ,bo ty przecież niedlugo wyjeżdzasz ale mężuś już bojowe zadanie wypełnił to teraz z czystym sumieniem możesz go na trochę opuścić :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po prostu w ostatnim momęcie zdążył ... :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ale mam nadzieję że w Polsce będziesz miała internet .... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Ech Kochane ciężarne! Jak ja bym już chciała mieć nudnosci, apetyt na małe co nieco, no i ten okrąglutki brzuszek... Na razie tylko skóra i kości... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he pamieatam jak jeszcze zupełnie niedawno Olawd i Smerfetka mówiły tak samo jak ty... Zaglądaj na forum a zobaczysz że szybko ci sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
To ja poproszę jeszcze troche fluidków na szczęście i gonię chłopa do roboty. Co prawda dni płodne dawno minęły, ale co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Sylwi goń żeby sie od roboty nie odzwyczaił po za tym trening czyni mistrza no nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Ja już prawie nie schodzę z tego forum. Śledzę wasze daaaawne losy. Ale jeszcze się motam i nie nadążam kto jest kim. Ale was poznam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi te forum naprawde bardzo pomogło. no musze uciekac bo mężuś kolacyjkę mi zrobił. może zajrzę później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Dzięki! Wołam męża!!!! Jutro się odezwę, Papaśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Hura! Złapałam stronkę! ...ino gdzie mi chłop uciekł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny wpadłam na chwilę się przywitać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam że pytałyście o zioła. Ja piję je od początku cyklu i zauważyłam że bardzo poprawił się śluz. Piję mieszanke na owulację i udrożnienie jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Alutki i Doroty ja piję mieszankę o.Klimuszki Mieszanka nr 1 -Ojca Klimuszki ( z książki: "Powróćmy do ziół leczniczych"), antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego Wszystko po 50 gr.: Szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem. Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Witam wszystkie zgromadzone tu kobitki! xxmadziaraxx- ja tak bardzo licze na poprawe wynikow! maz robi wszystko co tylko moze zeby je poprawic, wiec licze takze na inseminacje. Ciesze sie ze pomimo mojego załamania potrafie mieć nadzieję i wierzyć... w cuda. Naturalnie sie nie da bo mam wrogi śluz... 18.06 jest rocznica(3) mojego slubu i urodziny meza ORAZ domniemany termin inseminacji- TAK BARDZO BYM CHCIALA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
iWłaśnie czytalam Wasze posty wstecz i ... tak bardzo mi szkoda Pauli ;( nie wyobrazam sobie jaki to musi być ból, ale na pewno ogromny. Paula- mojej siostrze zdazyla sie to 2 razy, za trzecim urodzila moją najukochańszą siostrzenicę Jagódkę. TOBIE TEZ SIE UDA! Jestem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Moja kochana Smerfetko- ciesze sie ze rozpira Cie energia i sie dobrze czujesz! Narobilas mi strasznej ochoty na lodowca- jak bylam dzieckim moja sasiadka go robila, ale sie daleko daleko wyprowadzila i od tamtej pory o lodowcu tylko śnię. Daj mi prosze przepis(dokładny :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie komp nie wkurza, to kaffe nie działa a ........... No więc tak dziewczyny, które pytały o ziółka, ja nie piłam, miałam zamiar pić od następnego cyklu, ale już nie musialam. Kasiada pierwsze dni byłam senna, a teraz mam dużo energii, jak widać spanie mnie nie męczy, nadal mam problemy z zaśnieciem.Czuję się dobrze, nawet bym powiedziała bardzo dobrze, jak narazie, tylko piersi tak bolą,że w domu chodzę bez stanika. A co do lodowca to EfQa go podała i jest na 384 stronie, jeśli się nie mylę, sprawdź. Jeszcze raz dziękuję wam wszystkim za zyczenia imieninowe. Najpierw mi komp strajkował, póxniej nie mozna było wejśc na kaffe i znów z Wami nie poklikalam, ale mam nadzieję,że jutro sie uda. No i fluidki dla Was, dobranoc. ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja padam jestem senna wiecie co mierze w tym cyklu tempke i mam 36\'2 to nie mozliwe czy mam popsuty termometr czy juz umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie moj suwaczek zginol i zostala tylko ta stronka wiec zrobie go sama bo stracilam cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nikogo niema ja tez lece lulu pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka_____ wiem że należy mi się zasilek wychowawczy no ale kwota nie jest duża, bedziemy starac sie jescze coś wydebic z mojego miejsca pracy bo cos mi sie nalezy ale nie wiem w jakiej kwocie idziemy sie dzisiaj szczepić mam nadzieje że mała zniesie to dobrze dla was 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×