Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

efciu juz wyslalam ci zdjecie najmlodszego wczesniaka swiata bo do ciebie chyba nie wysylalam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
A czy ja też mogę prosić? morze_monika@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik błagam puść mi pustą wiadomość mailową na adres: efqa@amorki.pl bo nie chce mi wysłać maila do ciebie. ja mam tego "Listonosza" z Onetu ijak wysyłam do męża to wszystko jest ok a jak próbuje do Ciebie to wrzeszczy że adres nie istnieje - idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa i Saro czy Wy macie zalozone profile na naszej klasie???? Reszta dziewczyn rowniez jak maja profile to mozemy sie powymieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Temperatura 36,8 więc chyba nici z ewentualnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciu az lzy mi stanely naprawde sama go napisalas?????? juz go dopisuje do moich wierszy bo mam taki zaszyt specjalny boze naprawde on jest fantastychny az brak slow napisz go w poscie jest czym sie pochwalic naprawde:):):):):) ja bym na taki napewno nie wpadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara a długo trzymałaś termometr? Bo niedużo ci brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu nie zalamuj sie ja mam ponad 37 ale nie uwierze dopoki nie zobacze terstu efciu a ty jeszcze wiersze piszesz bo ten byl naprawde napisany tak jakby ktos go sercem pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik dziękuję ci bardzo on był z serca, teraz może bym już nie potrafiła takiego napisać. napisałam go jak miałam 13 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik wiem ale teraz nie chcę jej wysyłać. To nie jest dobry moment, poczekam aż wróci i usłyszę że wszystko jest dobrze z nią i dzidzią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie efciu ze mialas /masz talent ale go nie wykorzystujesz albo go nie zauwazasz bo taki wiersz aby poeta by zdolala napisac:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka napisz do mnie pierwsza bo ja mam jakś lewy program pocztowy bo mi chrzani z wysylaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Dzięki za wierszyk, ja też uwielbiam pisać, ale ostatnio trochę zaprzestałam... Dziewczyny, ja mam konto na NK , jeśli chcecie zajrzeć, to zapraszam, zobaczycie jak wyglądam i moja Róża, no i wierszyki możecie też poczytać, ale smutne są , bo pisane po śmierci mamy...http://nasza-klasa.pl/profile/2483518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam inny problem. Fatalnie sie czuje po @ jak i przed @ czasami mój cykl tak jak ten jest cały mdły, muli mnie w żołądku od rana do południa nic nie moge zjeśc.Miesiączki ma regularne co 27dni, owulke też.Teraz byłam przeziebiona i @ przyszła na 23dzień i własnie wszystko sie popitoliło. Nie brałam nigdy tabletek anty. teraz jednak wybieram sie do gina po plastry evra, po prostu hormony chyba nie daja mi spokoju. Też tak macie czy tylko ja tak cierpie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja czasem miałam straszne mdłości 1-go dnia @. Było mi niedobrze i do tego te straszne bóle. Ale powinnaś iść do lekarza i porobić sobie badania hormonów dokładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
A ja przyjęłam zaproszonkomi zdjęcia oglądam! Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronka efci:):):):) dzoewczyny a wiecie ze ja juz z dawidem chodze ponad 3 lata ponad 2 mieszkamy razem i nigdy sie nie zabiezpieczalismy jak w szpitalu sie mnie pytali jakimi srodkami sie zabezpieczalam i jak powiedzialam ze zadnymi to nie mogli uwierzyc hehehehe :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam wam profil swój na naszej klasie. Tylko ja tam w zasadzie nic nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
no, to nie do uwierzenia Mazdzik, pewnie wiwle lwsek by tak chciało, a nie raz takie wpadki się zdarzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
miało być: wiele lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
miało byc: wiele lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na profil Moni obejrzałam zdjęcia jej i dzieciaczków i przy okazji Myszkę znalazłam. Zaraz wyślę zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
miało być: wiele lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×