Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

EfQa- nic nie czuć, he he. Okno otwarte i drzwi też cieplutko jest, a jutro upały. Za to mój mążwykąpany i wyperfumowany( oddychać nie można- blee!!) Zaczynają mi przeszkadzać wszelkie perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
O bo bym zapomniała złożyć życzenia imieninowe Dorocie a więc: spełnienia marzeń, szczęścia, pomyślności, dużo zdrowia i pieniędzy oraz owocnych starań o nowe życie. A teraz bukiet 🌻🌻🌻 i buzi, buzi 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia może on się wyperfumował bo ci znaki jakieś daje? :D Cześć Sara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro no kiedy idziesz do tego gina? Będę cie teraz bez litości męczyć, bo nie zaznam spokoju aż będziesz miała fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa- masz stuprozentową rację- jemu o to chodzi, ale wie, że nic z tego, dopóki ie pójdę do gin. Nie podobają mi się te delikatne brązowe plamy i do tego jakieś dziwne upławy... Wolę nie ryzykować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Monia to biedny ten Twój mąż, mój zresztą też będzie się musiał obejść smakiem gdyż @ zawitała i zdążyła się już rozgościć. EfQa nie wiem kiedy pójdę do gina, bo pamiętasz, że moja gina nie chciała mi przepisać tego cholernego pregnylu na pękanie pęcherzyków i nic się w tej kwestii nie posunęło naprzód. Muszę jechać do tego ginekologa-androloga od bezpłodności, a to cała wyprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Alutek w sumie to dobrze, że wyniki męża ok, bo to trochę uprości sprawę. U mojego męża nie były zbyt dobre i lekarz na nim się skupił a mnie trochę zignorował i jak się okazało ja też mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No to dobranoc, idę się kąpać, bo niedługo padnę na pysk. I jeszcze pozdrawiam moją Myszkę, Patinkę i Smerfetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara pamiętam, miałaś szukać innego gina. nie martw się u mnie tez i mąż miała problemy i ja też. jak chodziłam na monitoring to tez nie pękały mi pęcherzyki. Zmień gina. Monia a ty w poniedziałek do lekarza koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, kładę się do łóżeczka. życzę Wam wszystkim spokojej nocy i kolorowych snów. PA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszsytkim zyczepokojnej nocy :-) myszka przyjemnej pracy aby szybko ci zlecialo :-) sara dziekuje tobie tez przesylam 😘 monia trzymaj sie 🌻 nie przejmuj sie szefowa kopnij ja w dupe ode mnie :-) Dorota wszsytkiego naj naj naj najlepszego z okazji imienin aby wredna @ opuscila cie na dlugie 9 miesiecy 😘 madzik duza 😘 mam nadzieje ze samopoczucie ok i jutro bedziesz pilnowala forum bo cos w miejscu stajemy. a gdzie smerfetka ?? znow sie zastanawia czy nie za wczesnie aby do nas zajzec :p alutek sciskam cie i wracaj do nas szybciutko 😘 misiaczki 😘 Efqa 🌻 zycze przespanej nocy :-) i dobranoc wszsytkim wam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Efqa-moje pierwsze poronienie bylo w lutym 2007,ale ja bylam chora na grype wtedy i przed okresem juz bylam,a organizm byl za slaby i nie utrzymal ciazy,ja wtedy nie wiedzialam,ze jestem,bo tydz mi sie spoznial okres i myslalam,ze przez chorobe,a teraz caly czas bralam luteine na podtrzymanie od samego poczatku i krwawienie wystapilo,szpital udalo sie zatrzymac,ale nie widzieli zywej ciazy:( poszo wszystko do badania histopatologicznego,wiec bedzie wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo wiesz Klapku jak teraz zajdziesz w ciążę to żeby od początku cie juz pilnowali i mieli na względzie te dwa przypadki. A widzisz teraz twój organizm tez mógł być jeszcze za słaby, może nie doszłaś do siebie po tym leczeniu... Nie martw się teraz się wszystko zagoi i niedługo sie uda. 🌻 Ja sobie wyjeżdżam na wieś bo dzisiaj ma być straszny upal. Odpoczywajcie i miejcie dobre humorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-mnie sie wydaje,ze poprostu za wczesnie po tej operacji zaczelismy sie starac,nie wszystko sie zagoilo pewnie,ale teraz juz bede pod stala opieka,teraz tez jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ale dzis u mnie goraca:):):):) patinko no musimy nadrobic te stronki bo cos ciezko nam idzie a samopoczucie meczy mnie ze ta @ przyszla :(:(:( patinko trzymaj sie oby fasolka jak najdluzej w brzuszku siedziala:):):)😘 kalpku bedzie dobrze teraz napewno ci sie uda i bedzie wszystko w porzadku:):) 😘 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane sloneczka ja tylko na chwilke zajze pozniej oczywiscie musze moja krolewne wyszykowac na lekcje baletu zycze milej soboty 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! A ja nadal kszątam się w kuchni. Ozdobiłam już torcika, kończę gotować obiad, męża z córą na zakupy wysłałam, no i muszę za sprzątanie się zabrać :-( Zmykam szybko, bo zaraz wrócą i znowu będzie, że nic nie zrobiłam tylko siedzę przed kompem :-P Będę zaglądać. Ciekawe, czy Smerfetka już wie jaką płeć mają maluchy? , osobiście stawiam na 2 dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek mi sie też tak wydaje, dlatego ta ciąża sie nie rozwinęła. Ale widzisz możesz zajść a to najważniejsze. teraz na pewno sie uda tym bardziej że jesteś pod stałą opieką lekarzy :) Madzik u mnie tez upał. Miłego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek---ja po pierwszym poronieniu po 3 cyklach znow zaszlam i znow poronilam . pozniej po drugim poronieniu odczekalismy 5 cykli i od samego poczatku na wlasna reke zaczelam brac duphaston i uwazam ze on duzo mi pomogl . wydaje mi sie ze duphaston jest lepszy od luteiny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie brałam luteiny, ale przy Róży krwawiłam i duphaston mi pomógł, z resztą to samo miała moja Aga, też go bierze. Ale to tylko na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32...................50.................29.09.08 dorota822....................26....................22. .. ............14.09.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26....................9.......... .......13.09.08 kalpek.........................22..................przer wa..................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30................31.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................21........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 Monia671Kraków........27..................4.......... ..............4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jednak jestem sama :-( Teraz robię koreczki i mkoniec wreszcie. Jak będziecie chciały, to Wam zdjęcie torcika przyślę i Różyczki z urodzinek, ale musicie mi dać adresy, bo już się w nich gubię. Najlepiej pustego maila mi wyślijcie- adres wyżej, wolę na interię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jednak jestem sama :-( Teraz robię koreczki i mkoniec wreszcie. Jak będziecie chciały, to Wam zdjęcie torcika przyślę i Różyczki z urodzinek, ale musicie mi dać adresy, bo już się w nich gubię. Najlepiej pustego maila mi wyślijcie- adres wyżej, wolę na interię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja jestem, ale chwilowo bo sprzątam, prasuję i zaczęłam szykować rzeczy na wyjazd. Tym razem jedziemy na wschód tzn. Zamość, Lwów itp. mam nadzieję, że będzie ciepło, a jeżeli nie to chociaż, żeby nie padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) madzik pozwol ze sobie spisze twoj numer gg i kiedys zaatakuje :p mysmy wrocili z baletu i poszli polozyc spac na godzinke bo jakos nie przytomne bylysmy z laura. Musialam kupic Laurze nowe buty do Baletu i stepowania i inne kcesoria kurcze kiedy ona wyrosla z tego i kasy poszlo ojojo ponad 50 funtow za same buciki. przydalby by sie 2 gi chlopak hehe bo nie sa tak drodzy w utrzymaniu :p pogoda do bani ciagle jele :-( mam lekki katar laura tez,a po poludniu za jakies 2 godzinki jedziemy na urodziny do kolezanki jej syn ma,maz powiedzial ze mnie zawiezie ale bron boze sama mam nie jechac no bo trzepie za kolkiem a jedzie sie dobre 15-20 minut w jedna strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×