Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Swoja ninie też będziesz stroić. W końcu za te wszystkie łzy wylane i dla ciebie będzie nagroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wrocilam :):):) boze w tej szkole matura i matura ciagle gatka o tym :P:P:P dzis u was placuszki a u mnie hinszczyzna zupka hinska oczywiscie heheh kalpku dzieki za kod i trzymaj sie bedziemy kupowac ciuszki juz nie dlugo dla naszych fasolek:):):):):):0 becia sliczne ubranko jak dzidzia wyrosnie to zamawiam :P:P:P:P:p pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzis doroci imieninki wszysykiego najlepszego szczescia zdrowia pomaranczy niech ci maz nago tanczy:):):):0 zartuje dorociu wszystkiego najlepszego oby @ cie juz ominela duzymi krokami 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść. Dołączam się do życzeń! EfQa- ubranko śliczne. Ja jestem w trakcie pieczenia torta, gotowania obiadu i sprzątania. Dziś przez cały dzień wymioty, jestem już taka słaba. Szefowa się na mnie obraziła, bo jej powiedziałam, że jutro nie przyjdę. Maa ją w du***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, to Becia kupiła ubranko, już mi się myli, a ja w sumie czekam na narodziny Zosi(moja siostra zaczęła 9 miesiąc), a podobno ma się zacząć wcześniej. Jak tak patrzę na te jej przygotowania, to aż zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sie rozpisalyscie jak ja zaraz zmykam do pracy:(:(:( Oj Wy niedobre:D EfQa sliczny ten komplecik kupilas dla maluszka:)👄 Mnie bola piersi , ale czesto tez mnie bola na @ i tak mi sie chce spac ze o malo nie walnelam glowa w klawiature, kurcze a tu do pracy musze smogac - rozruszam sie , wypije kawke to mi przejdzie:) Smerfetko jak po wizycie kochana???? Dorotko wszystkiego najlepszego kochana , przedewszystkim dzidzi🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki EfQa 👄 teraz skojarzylam ze to Becia kupila ubranko - ale tak czy tak to sliczne bardzo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko 👄 👄👄 spelnienia marzen zwlaszcza tego najwiekszego!!:) zdrowka i pomyslnosci niech usmiech lna Twej twarzy ciegle gosci:) 👄 🌻 🌻 🌻 Sto lat sto lat:D:D Myszko witaj a moze.. sie udalo>>??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki🖐️ nie mysle ze sie udalo...przez 15 cykli sie nie udalo a teraz raptownie mialoby sie udac???? ?Troche to dziwne nie myslisz?? Czekam do srody i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u ciebie Misiaczku ???? Jak tam Twoje staranka i jakie efekty??? Kiedy Ty masz termin @ ???? Dziewczyny ja powoli sie zegnam z Wami na dzis , bo za chwile bede musiala wyjsc z domu do pracy....jutro sie odezwe do Was jak tylko wstane:) Zycze Wam milego wieczorku i do uslyszonka👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko MYslenie poztywne przede wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stres zle dziala!!! uwierz mi!!! mi prl skaczyla jak glupia teraz chyba juz ok mam zwiekszona dawke bromergonu i mam nadziej ze juz powoli sie unormuje i juz wkrotce bede miala swietne wiesci :D testuje kolo srody taj jak TY:d jak cos razem bedziemy smigac:D no i Sara tez jakos podobnie:D takze trzymammy kciuki za siebie:D na wzajem:):) Smerfeciu gdzie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec trzymam mocno kciuki za Ciebie Misiaczku , za Sare , za siebie i za wszystkie dziewczyny ktore w najbliszych dniach beda testowac, abysmy wszystkie ujrzaly II kreseczki na testach:)Pozdrawiam i zmykam:)buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dzieki ja tez trzymam mooocno:D milej i9 szybiej pracy:) do jutra ja tez zmykam papap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
poczytałam sobie trochę te kawały ze strony, którą podałyście i się uśmiałam. Miałam okropny dzień w pracy do tego głowa mnie bolała i jeszcze się ze mnie lało. Jak dobrze, że jutro sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko daj znać co Ci lekarz powiedział 🌼 Patinko mam nadzieję, że kryzys minął 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki to co nam pokazalas ogladalam wszystkie filmiki a teraz wyje boze co sie na tym swiecie dzieje nievh mi da dzieciatko:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać bo jutro wyjeżdżam na tygodniowy wypad za Giżycko do domku, mam zamiar wypoczywać i o nic się nie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dozobaczenia za tydzień iżebym po powrocie przeczytała o większej ilości fasolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Alutek życzę Ci abyś trafiła do dobrego lekarza i chyba nie ma co się bać tych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam jeszcze aż mi się masa zsiądzie, około godzinki... A taka śpiąca jestem. A wiecie ugotowałam taki wielki garnek kiszonej kapustki, takiej z cebulką i przecierem pomidorowym, moja Mama taką robiła, uwielbiałyśmy ją. Dziś mija dokładnie miesiąc od jej śmierci :-( a ja nadal nie rozumiem czemu tak miało być! Nigdy o tej porze nie jem, ale tak mi się chce tej kapusty, że już talerz wsunęłam. No co dziecku będę żałować? Jak lubicie, to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zaszłam w ciąże myślałam tak jak Myszka - dwa i pół roku się starałam i nagle miałoby się udać? A tu jednak sie udało więc nigdy nie wiadomo. Klapek jak się czujesz? Ty sie zbieraj szybko do kupy bo jak się wszystko zagoi to zaczynasz następne staranka i walkę o dzidzie więc musisz by c w formie. Klapek a co lekarz mówi na te twoje poronienia bo to już w sumie drugie. czy oni ci czegoś na podtrzymanie nie powinni dawać? Olawd brała ten dusphaston czy jakoś tak... Opowiedz coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale nasmrodziłaś tą kapustą !!! Mmniam mniam. Ja bym zjadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torcik będzie pyszniutki(waniliowo-migdałowy). Na stole położyłam upieczony biszkopt, a Róża zobaczyła i przyszła się przytulać i całować- mamo, to mój tort?, upiekłaś mi ? dziękuję Ci , taka jesteś kochana. Aż mi się łezka w oku zakręciła, jej się nawet taki podobał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×