Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Misiaczki czy Ty sugerujesz, że mam zgwałcić doktora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota u mnie grzyby są. Wiem bo byłam w niedzielę. Jeszcze opowiem kawał o grzybach: - poszła ślepa babcia na grzyby, chodzi po kolanach i maca: o borowik, o maślak, o gówno-całe szczęście, że nie wdepłam. Ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Widzę, że mój kawał Was tak powalił, że spadłyście z foteli, bo Was nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Fajnie tu z wami, ale wypadałoby iść szykować kolację, bo mąż niedługo wróci z pracy... a tu gary puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha Zgwałcenie doktorka nic nie da! Oj szkoda że grzybów do tej babki ziemniaczanej nie dodałam! Była by fajniejsza ale i tak nie mogę sie doczekać kiedy sie do niej dobiorę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam babcie która ma 87 lat i juz miażdżycę posuniętą. Na zewnątrz juz nie wychodzi bo nie kojarzy nic ale w domu sobie siedzi można z nia pogada jest bardzo pogodna i wesoła, lubi cukierki i zawsze sie cieszy ze wszystkiego co jej sie da. Milutka naprawdę. A najbardziej lubi śpiewać więc jak przyjeżdżam do rodziców to jej włączam jakieś stare przyśpiewki i jest jedna taka o Jadwidze i rydzach od których jej brzuch urósł i inne takie dwuznaczne - ale mamy ubaw a babcia sie cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi sie o grzybkach skojarzyło.... Misiaczki dobrze że już jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa a mój mąż ma dziadka w wieku 89 lat to może go wyswatamy z Twoją babcią? Ale tylko pod warunkiem, że dziadek przeprowadzi się do babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Misiaczki bez Ciebie forum jakieś smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu no twoj kawal to naprawde heheheh :):):) misiaczki pisz tu teraz mususz nadrabiac 😘 a moj dawid ma ty dziadkow co maja po 84 lata juz wam pisalam ze zdrowsi odemnie a co najlepsze to babka miala tak samo jak dzidek na nazwisko i nie musiala nazwiska zmieniac ale dawid mi mowil ze to jakas rodzina daleka i musialy do boskupa pismo pisac na zgode o maluzenstwo ale ja ich nie za bardzo lubie bo to materialisci sa :P:p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu nadrobiłam zaległości, ale tego było... Cos tabelka się chyba zepsuła? Kalpeczku kochany jestem z tobą, trzymaj się dzielnie. Smerfeciu jak się czujesz? A tak w ogóle to robliliśmy z mężem dziś badania nasienia, ale jazda. Tak się zestresowałam że cos nie wyjdzie że już od 5 niespałam. On chyba bardzie4j się denerowwał niż ja, ale spoko, odebrałam je po pracy i jak na mój gust to wszystko ma w normie. To ze mną coś nie tak i się załamałam- jestem do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jestem śpiąca, co się ze mną dzieje? Zlew pełen naczyń, bałagan wszędzie, pranie nie schowane. nawet włosów mi się nie chciało wysuszyć. Biada jak tak dalej będzie. Już nie pamiętam kiedy gołego chłopa widziałam hi hi, teraz mąż ma do mnie pretensje, że jak o dziecko chodziło, to codziennie, a w tej chwili dobranoc i już chrapię! No i ma rację :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara babcia ma łózko w kuchio-saloniku bo niestety przy jej chorobie nie może być sama ale łóżko stoi przy kaloryferze i przy oknie miłe miejsce. No i babcia by sie na pewno dziadkowi spodobała bop to fajna kobitka jest! Alutek my odświeżyłyśmy tabelkę i ustaliłyśmy że trzeba się wpisywać na bieżąco albo wcale i można mieć miesiąc opóźnienia więc wpisz sie kochana jak cię nie ma. Musiałyśmy to zrobić bo więcej było nieobecnych i nieaktualnych niż obecnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek dlaczego piszesz że jestes do dupy? Co tam ci wyszło w badankach przypomnij?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku mówię wam jak ta babka w piecyku pachnie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy mi się zamykają, ratunkuuu!!!!!!!!!! Kolejny dzień za nami... Kawał mi się przypomniał: Nagi mąż ogląda się przed lustrem: -3cm więcej i byłbym supermanem! Żona patrzy i mówi: -3cm mniej i byłbyś kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ma ktos telefon w plusie na zwykla karte??bo mi potrzebny jest kod na minuty z gory dzieki jak ktos mi napisze{kiss] 😘 ale u mnie grzmi i sie lyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa ja mam badania dopiero przed sobą za półtora tygodnia, ale jeśli nie załszłam w ciążę przez pótora roku,a z plemnikami męża wydaje się że jest wszystko OK, to znaczy że jestem do niczego. około 14 września idę na badanie drozności jajników i badanie krwi mam sobie zrobić i się dopiero okaże co ze mną nie tak. To czy jestem uczulona na męża pleniki będziemy potem badać, tak powiedział lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu u ,mnie bylo tak samo tylko ze jemu ciagle malo i mowi ze w dni plodne to sama wchodzilam a teraz to dobranoc :(:(:9 alutek pezyszla ta wredna @ a tyle jej nie bylo ze juz myslalam ze fasolka bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę poleżeć bo nałaziłam się dziś jak głupia po tych sklepach, najgorsze to że nic sobie nie kupiłam buuu.... na pocieszenie oczywiście nojego podłego wręcz nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek chyba sobie żartujesz ja się starałam ponad dwa lata i zaszłam. Co ty opowiadasz może masz podwyższony poziom tego czy owego dostaniesz leki i po paru miesiącach będziesz jak nowa!!! Zupełnie nie masz się czym załamywać naprawdę. Po za tym półtora roku to wcale nie tak dużo. Na pewno wszystko będzie dobrze, jeszcze sie zdziwisz. Monia 3 kg ziemniaków utartych, dwie starte cebule, szklanka mąki, jedno jajko, sól, pieprz, dużo boczku wędzonego i podgardla. Zalać odrobina wrzącego mleka i zamieszać. Piec okolo 1godziny i 45minut - oto kartoflak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja mam w plusie na abonament i nie znam kodu na minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×