Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Smerfeciu!!!!!!!!!!!! uszki do gory!! bedzie dobrze i szystko sie ułozy zobaczysz a ich nie n==i====e sluchaj!!! dasz sobie sietnie rade takie szcescie masz poozazdroscic!!!! i tgo sie trzymaj!! meza w obroty i juz jak trzeba zrob scene i tyle !!!pamietaj masz nas!!! 👄 mam nadzieje ze Toj nastepny post bedzie bardziej optymistyczny... :DDDD i taki masz mic usmich!!! nie daj si hormonom!!!:) olawd zobaczysz jak zleci nim sie obejrzysz bedzisz dzidzie z łózeczku klasc:D EwQus jak poz izycie w pracy?:) 👄 madzik 👄 Monia zdrowiej!!!! 👄 Myszka 👄 a TY gdzie?? Rusiaczek 👄 nie przjmuj sie i do przodu:D koncu sie uda :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hooh to smacznego Myszko:D ja wlasnie z mzem zjadlam rosolek:) zaraz sie chyba walne na chwile i biore za sprzatanie:P a gdzie reszta??? hop hopppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nic mi się dzisiaj nie chce, nawet pisać. Pogoda mnie dobija, miało być jeszcze ciepło a tu zimno, całe szczęście, że nie pada. Trzymajcie się ciepło dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Misiaczku:) Narazie ugotowalam pomidorowke , bo zostal mi rosol z wczoraj, a pozniej jeszcze zrobie gulasz cielecy, do tego ziemniaczki i surowka z czerwonej kapusty:)mniam.... A u nas dziewczyny jest strasznie cieplo , juz mam dosc tej pogody, czasami niema czym oddychac nawet...ajajajaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszko a ja zdecydowanie wolę ciepło, jak jest brzydka pogoda to popadam w przygnębienie... do tego rano wstaję do pracy i mam problem w co się ubrać. Wczoraj przymierzałam spódnicę (fajna, ale kosztuje 150zł i stwierdziłam, że to dużo, więc nie kupiłam a dzisiaj żałuję, bo nic lepszego mi w oko nie wpadło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka co ty chrzanisz, nie ma takiej opcji \"nie dam rady\" . Ludzie gadają tak po części z zazdrości, jak będziesz musiała to zmobilizujesz sie i dacie radę, zobaczysz jak mąż się będzie zmieniał jak zobaczy szkraby od razu dostanie powera i będzie się starał bardziej. Zobaczysz że wszystko sie ułoży po za tym wiele osób ci pomoże zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja cie podziwiam że ci się tak chce gotować !!! Bo u mnie to różnie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja caly dzien bylam zajeta bylam u wrozki z kolezanka i jej powiedziala cala prawde a ja sie balam bo jqak by m tak powiedziala ze nie mode miec dzidzi to bym chyba sie zalamala myszko witam dawno cie nie slydszalam co tam u ciebie pozdrawiam wszystkie dziewczyny:):):):) 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa dzięki, technika raczej dobra he he ostatnio się znajomi smieli że nasienie to trzeba połknąc wtedy napewno zajdę w ciąże - wariaci. Saro mi się wydaje że jak pęcherzyki nie pękają to HSG raczej ci nie pomoże bo to sprawdza drożność jajowodów,a raczej trzeba zrobić laparoskopię, wtedy wprowadzaja nasienie wprost do macicy. A mieliście badanie na \"wredny śluz\" ? Wtedy 6-12 godzin po stosunku bada się czy w śluzie jeszcze żyją plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czym polega badanie drożności jajowodów i jak się do niego przygotować? Drożność jajowodów może zostać zbadana na kilka sposobów: - ultrasonograficznie po uprzednim podaniu pacjentce kontrastu i ewentualnie leków przeciwbólowych, - radiologicznie po uprzednim podaniu pacjentce kontrastu i ewentualnie leków przeciwbólowych, (HSG), - podczas laparoskopii, odbywającej się w znieczuleniu ogólnym. Badanie HSG musi być wykonane w I połowie cyklu (do 9-10 dnia cyklu). Przed badaniem drożności jajowodów należy mieć aktualny, dobry wynik bakteriologiczny z pochwy i szyjki macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja w biegu :-( mam dosc dzis blatu w kuchni sie trzymalam myslalam ze zjade mroczki przed oczkami. Mojego wczoraj caly dzien trzymali bez jedzenia i picia a dzis pozwalaja tylko pic wode zwykla.Nie wiedza co mu jest bo on nie ma atakow bolowych ze sie zwija z bolu ale boli dosc mozno ze jak zrobi namniejszy bol nie potrafi sie ruszyc.No i doszla do mnie ciemna prawda ze moj mezulek wogole sobie nie radzi jezykowo wiec wczoraj jako tlumacz chodzilam i dzis mnie nie chcieli wpuscic bo odwiedziny od 3 ciej popoludniu a lekarka druga mnie dopadla i od razu 100 pytan bo go nie rozumieja a on ich.Moj jezyk tez nie jest na tyle dobry ale sobie radze ale moj maz tragedia :-( teraz zly ze go 2 raz nie odwiedzilam ale Laura o 3 ciej skonczyla szkole musialam ja odebrac potem szybko do domu przebrac sie w stroj do stepowania i zeby zjadla ciepla zupe potem stepowanie po lekjach ptrzyjechala znajoma z 2 dzieci na Laury urodzini Laura sie cieszyla bardzo a ja od 6 rana wieszalalam jej baloniki po calym domu i roznymi kokardkami dekorowalam dom,samochod.a do 3 ciej biegalam za tortem telefonem w prezencie i za przekaskami na stol ,kolezanka wyszla przyjechal brat na 2 godzinki teraz wyszli a ja nie mam sil zeby nawet pozmywac.W nocy wczoraj mialam tak silne skurcze ze pol godziny wylam zeby moc sie przewrocic na drugi bok :-( wczoraj caly dzien bieganina po lekarzach co rusz na innym odziale byl dzis z powodu urodzin laury a jutro znow akcja szpital jak dlugo go beda trzymac nie wiem z lekarzem nie mozna rozmawiac bo ma tysiac innych pacjentow zalamka totalna. juz nie marudze wam musialam sie wygadac choc to polowa co przezylam dzis niestety. Buziaczki moze nastepny dzien bedzie bardziej laskawszy jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Weszlam sie z Wami przywitac i zyczyc dobrej nocy,pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa 👄🌻 Dobranoc 😴 PS.Pozniej zmienie tabelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madziu👄 ciesze sie ze sie odezwalas do nas.....poprawiaj tabelke i pisz co tam u Ciebie, tesknilysmy za Toba👄 Bede dopiero jutro bardzo pozno , albo w piatek dopiero...milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko Madziara
ta znowu wróciła!!!! I ta jej wręcz głupia magia stron!:P Tak jakby od nowej strony napisanej można byo zajśc w ciążę! Chłopa do tego trzeba!!!!! A już tak spokojnie było!!! A kysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki przepraszam ze was zaniedbuje ale zyje w biegu jem sniadanko natalka wszkole wkozyla mnie taka jedna polka pod szkola ona urodzila teraz drogie i pyta sie mnie na co ja czekam jak bede tak czekac to mnie 8 lat roznicy zastanie glupia jedna a ja nawet jej nie mowilam ze chce drogie wiec skad ta aluzja:-( zaraz bede robic pizze i sprzatac kuchnie trzymajcie sie cieplutko dziewczynki SMERFECIU USZKA DO GORY ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko niedobrze się porobiło, trzymam kciuki żeby lekarze szybko doszli co mu jest i wypuścili go do domu bo martwię sie o ciebie. Zwolnij trochę kochana już po urodzinach Laury to trochę spokoju może będziesz miała. Spróbuj odpoczywać. A tu dowcip a propos rozterek Alutka: Kiedy pięcioletnia córeczka zaczęła wypytywać mamę o to skąd się wzięła na świecie, ta delikatnie jej opowiedziała. Po paru dniach dziewczynka dalej zafascynowana nowo zdobyta wiedzą pyta mamę: - A więc nasionko tatusia zapładnia jajeczko u mamy i mama nosi dziecko w w brzuszku? - Właśnie tak to jest, kochanie - odpowiada mama. - Ale jak nasionko się tam dostaje? - pyta córeczka - Czy mamusia je połyka? Mama odpowiada: - Tylko wtedy gdy chcę nową sukienkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko niedobrze się porobiło, trzymam kciuki żeby lekarze szybko doszli co mu jest i wypuścili go do domu bo martwię sie o ciebie. Zwolnij trochę kochana już po urodzinach Laury to trochę spokoju może będziesz miała. Spróbuj odpoczywać. A tu dowcip a propos rozterek Alutka: Kiedy pięcioletnia córeczka zaczęła wypytywać mamę o to skąd się wzięła na świecie, ta delikatnie jej opowiedziała. Po paru dniach dziewczynka dalej zafascynowana nowo zdobyta wiedzą pyta mamę: - A więc nasionko tatusia zapładnia jajeczko u mamy i mama nosi dziecko w w brzuszku? - Właśnie tak to jest, kochanie - odpowiada mama. - Ale jak nasionko się tam dostaje? - pyta córeczka - Czy mamusia je połyka? Mama odpowiada: - Tylko wtedy gdy chcę nową sukienkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja miałam straszna noc. Skurcze i ból w dole brzucha, to może świadczyć o odklejaniu się łożyska .... tak wyczytałam. Biorę nospe na razie jak mi nie przejdzie do południa idę do szpitala. Moze nic złego się nie dzieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, dziś już mi lepiej trochę, w końcu stwierdziłam,że mam w d.... gadanie ludzkie i tak mi nikt nie pomoże, a tylko zaszkodzić chcą.Dam sobie radę i już, tylko narazie brak mi energii na wszystko. Jakoś dziewczyny nie liczę na pomoc innych, bo wątpię,żeby ktoś mi pomógł, u mnie wszyscy pracują, zresztą zawsze liczyliśmy tylko na siebie z mężem,a mąż powoli bierze się za wszystko, choc wiem,ze i on jest zmęczony po pracy,to i tak bardziej widzi moje zmęczenie teraz. Na pomoc z męża rodziny też nie ma co liczyć, choc mąż zawsze jechał pomagać przy róznych remontach, bo oni tak chcieli, a nam oczywiscie nikt nie pomoze, ale wiecie co mam to gdzieś. nigdy na nikogo nie liczyliśmy to i teraz damy radę. Zastanawiam się nad wózkiem używanym , bo jest ogłoszenie 2 letni ładny, ale muszę jechać obejrzeć, bo nowy jak kupimy to później ciężko taki bliźniaczy bedzie sprzedać.No ale wiadomo trzeba widzieć w jakim naprawdę jest stanie i zdecydować. No a łóżeczka chce zafundować moja mama, więc zawsze jakieś odciążenie. Jeśli chodzi o mnie to czuję się troche gorzej, codziennie boli mnie głowa, zaczynaja się skurcze łydek, małe od kilku dni kopią, ale narazie delikatnie, więc jest to nawet przyjemne.No a ze mnie to się robi mały słonik, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaleczku co u Ciebie? Madzia fajnie,ze się odezwałaś. Iwa głowa do góry. Myszko ostatnio rzadko bywasz na forum.Zdjęcia obejrzałam super laska z Ciebie. EfQa jak tam z tymi bólami? Patinka zwolnij tempo. Misiaczek dzięki kochana za słowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie coś klapka nie słychać. A Dorota to już wcale zapomniała... Mnie brzuch już trochę mniej boli. Ale to pewnie po tabletkach. Smerfetka używany wózek to dobry pomysł. Zapłacisz dużo taniej, tylko żeby był w dobrym stanie. Ale wydaje mi się że później każdy będzie ciekawy twoich maluszków i jeszcze się zdziwisz ile prezentów dla nich dostaniesz! A radę sobie na pewno dasz, teraz to hormony szaleją i przygnębiają cię dodatkowo. Ja tez nie mam radosnego nastroju ...jeszcze teraz te bóle... a tu tyle rzeczy zostało do zrobienia....ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka ________ takie gadanie ludzi mnie wkurwia, a co to ich obchodzi? a choćby jedna z tych \"życzliwych\" osób zaproponowala pomoc jeżeli wie, że przy dzieciach jest duzo pracy, napewno nie wiez niech sobie daruja komentarze, tylko ci niepotrzebnie humor psują najpierw bylo żle,ze nie jestes w ciazy, teraz żle bo dwoje ........ co sie z tymi ludzmi dzieje a ty zrobisz im na zlosc i bedzisz super mamą :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! no Smerfeciu 👄 taka postawa mi sie podoba!!!! EwQUs ma nadzieje ze brzuszek przejdzie jak nie idz do lekarza:): xxxmadziaraxxx ale CIE brakowalo!!!!!!!!!!!!!!!! :D super ze jestes!!gdzie sie podziewalas ??👄 👄 olawd 👄 👄 co tam porabiasz jak sie czujesz?? ja swietuje z moim ma dzis urodzinki 24 :D dzien ja jak zwykle mialam nerwowy:/ ale mam nadzieje ze bedzie ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×