Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Mój lekarz specjalista wspominał kiedyś o HSG, ale twierdził, że w moim przypadku jest raczej wszystko ok. Natomiast moja ginekolog sugerowała laparoskopię (ale na pęcherzyki to dać nic mi nie chciała a na laparoskopię to mnie chciała wysłać). Jeżeli już to prędzej się zdecyduję na to HSG, tylko to przecież nic nie da jeżeli pęcherzyki nie pękają (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
W tym miesiącu koniecznie muszę jechać do doktorka specjalisty, ale jakoś nie mogę się zorganizować i dograć z mężem. Muszę sprawdzić jaki mam dzień cyklu tak a pro po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wejdziecie na ta stronę co Madzik podała to wpiszcie w wyszukiwarce filmików aborcja i wam się wyświetlą wszystkie. Sara powodzenia, trzymam kciuki żeby ci lekarze wreszcie cos ci poradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej stronce na górze "Wyszukiwrka filmów video" wpisać aborcja i to jest trzeci filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciu dzieki za pomoc:):) 😘 sarciu trzymam kciuki na fasolke:):):0 ja wlasnie jaglam rybke jutro jade z kolezanka do wrozzki tylko ja ne ide tylko ona u nas jest taka nie daleko wrozka ze kazdy mowi ze to co ona powie to sie sprawdza i drogo nie bierze 20 zl od wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane 👄 widze gwarno bylo ale teraz cisza:( EwQUS ale limuzynaa dla maluszka hih 👄 madzik 👄 Smerfeciaki 👄 mam nadzieje ze sie oszczedzasz!! 👄 👄 olawd 👄 co porabiacie?? 👄 ja odprowadzila, mojego na pociag ma co prawda urlop ale dzis musial jechac smutno mi :( tak cudownie razem zasypiac i budzic sie ...pozatym probuje uporac sie z problemami..\\na 3 pazdziernika mam do do lekarki zobaczymy co to bedzie dzidzi napewno nie bedzie narazie...ale woncu sie uda :):) Kakusia i maluszek 👄 sonia17 👄 mam nadzieje ze u CIEBIE OK!!! sonia17 mam adzieje ze u WAS ok a Ty dobrze sie czujesz!!! 🌻 pamietaj ze zycie zawsze doswiacza musimy byc silni i isc przez to zycie i brac z niego jak najwiecej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam misiaczki juz myslalam ze cie nie uslysze a tu bach jaka niespodzianka trzymam kciuki bedzie fasolka za nim sie obejzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Wyobraźcie sobie, że piszę do Was ze szpitala. Wczoraj ranon zabrała mnie karetka, bo już bardzo mdlałam, a jak schyliłam się po ręcznik, to sokami żołądkowymi znowu zaczęłam wymiotować. No i leżę pod kroplówkami, wreszcie zaczynam normalnie funkcjonować, mężuś mi przyniósł laptopa, to piszę. Niestey szefowa musiała dowiedzieć się o wszystkim, podobno nieźle była zdziwiona... No cóż przynajmmniej mam to za sobą... Patinko-leży ze mną dziewczyna, która urodziła w 28 tygodniu synka, mały waży 1kg i 5 dag, ale zdrowo się rozwija mimo,że jest karmiony sondą i oczywiście w inkubatorku leży. Jestem słaba, ale żywsza, Róża biedna w domku z Wieśkiem. Tęsknie za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trzymaj się jakoś w tym szpitalu, biedna jesteś, ale chyba trochę się przepracowałaś i wszystkie te emocje, teraz będzie już tylko lepiej. Ja robię intensywne zakupy :) Najważniejsze, że w końcu mebelki się udało wybrać i zamówić :) już się nie mogę doczekać :) wózek też już wybrany tylko kupić :) no i całą resztę powoli kupuję a jest tego tyle że szok nie zdawałam sobie sprawy.... dziś jeszcze kupiłam wanienkę fisher price taką http://www.allegro.pl/item433489966_fisher_price_wanienka_rainforest_m5656_zabawki_e.html jeszcze trochę tego zostało ale to sama przyjemność kupować takie śliczne rzeczy :) buziaki dla Was i trzymajcie się ciepło w te zimne dni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia widzę że przyszalałaś dziś na allegro! :p Monia biedulko odpoczywaj dużo. misiaczki się odezwały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie nie wiem czy jutro sie odezwe :-( moj chlop w szpitalu wyrostek ale do jutra go chca trzymac jak co to moze do poludnia go zooperuja. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia juz nie masz sie czym marwtic jestes pod okiem lekarzy to teraz aby lepiej trzymam kciuki:):):) a roza da sobie rade to madra dziewczynka to sie nie martw patinko no jeszcze tobie stresu brakowalo ale szybko maz wroci to aby zdrowka mo przekaz odemnie buziole 😘 dla naszej laski tez:):):) asiunka wanienka aby pomazyc swietna:):):) ja juz chyba pojde spac bo cos mnie wzielo zeby do was napisac 😘 😘 😘 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka cos tu dzisiaj cichutko...czyzby przez to zimno kazda kryje sie pod kocykiem??? jutro moje szczescie wkoncu wraca do zonki wiec jestem przeszczesliwa - nawet wyjade specjalnie do wroclawia zeby go miec z poltora godzinki wczesniej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany to sie porobiło! Monia w szpitalu ale może to i dobrze postawią ją na nogi bo juz tak się męczyła biedna. Patinka a tobie jeszcze tylko tego brakowało! Mam nadzieję że go szybko zoperują i wypuszczą do domu bo teraz wszystko na twojej głowie. Asiunia a jak przewijak.... kupiłaś już jakiś ? Ola to od jutra juz nie będziecie samotni bo tatuś wam wraca :) A u mnie juz włączyli kaloryfery i cieplutko jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odebralam przesylke bo zamowila mi mama posviel z allegro i musze przyznac ze na zdj wygladalo ladniej ale i tak mi sie podoba :-D juz nie moge sie doczekac jak poloze maluszka w lozeczku z ta posciela :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie moze czym usunac plame ze smaru??? mam na spodniach dresowych a tak je lubie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Na początek poprawiam tabelkę, bo niestety tak jak myślałam nawet 2-tygodniowe moczenie się w słonej wodzie nie poskutkowało (a jedynie przesunęło o 3 dni wstrętną @). STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08 Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............31.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............23......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............22........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............22 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja usłyszałam od szwagierki żeby malucha na początku usypiać w rożku bo kołderka może sie przydusić i już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola spróbuj delikatnie benzyną powinno sczyścić, moja teściowa tak robi, nawet żywicę ostatnio benzyną usunęła. To ja tez poprawię tydzień w tabelce... STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............23......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............22........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............22 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76 - jeśli mogę ci coś doradzić to na twoim miejscu zdecydowałabym się na tą laparoskopię. Ja sama miałam ją zrobioną już w 3 m-ce od pierwszej wizyty u ginekologa. Na szczęście wszystko było OK. Ale z tego, co mówił, to jest dużo przypadków kiedy to po laparoskopii zachodzi się w ciążę. Nawet jak są jakieś nieduże zrosty to przy podawaniu kontrastu pod ciśnieniem są one udrażniane. A jak planujesz jeszcze wizytę w klinice, to też pewnie się sprzyda. Ja jak poszłam do kliniki z wszystkimi badaniami, to lekarz powiedział, że to jest bardzo dużo, że miałam robioną laparoskopię. Sam zabieg nie był taki straszny. Nawet nie wzięłam chorobowego. W środę miałam zabieg, a w poniedziałek poszłam do pracy (wystarczyło 3 dniu urlopu). Pewnie, że to zależy jaką się ma pracę, bo jednak nie ma się co przegrzewać i poświęcać swojego zdrowia. Ja teraz przygotowuję się do II iui. Już się zapisałam na USG na 25 i 29.IX, żeby potem nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczku ja miałam laparoskopie. Przy okazji jak mi robili tą laparoskopię to okazało że mam torbiel który był tak schowany że na usg nie było go do końca widać i że mam tez endometriozę i od razu mi te ogniska pousuwali. To wszystko na pewno utrudniało zajście w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a mnie cos złego dopada, zaczynam się dołować i tak jak do tej pory mówiłam,ze dam sobie z wszystkim radę, tak teraz jak ludzie mi mówią,ze nie dam rady, zaczynam wątpić. Gdyby to wszystko było łatwiejsze, byłoby inaczej, a życie nie jest takie łatwe.Przerażają mnie te wszystkie wydatki i to nie koniecznie te związane z dzidziusiami, ale z remontem i w ogóle na okrągło rachunki, po prostu na życie. Na dodatek nic mi się nie chce, nawet sprzątać nie mam ochoty i siły. ...Chciałabym już mieć moje skarby przy sobie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×