Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Jestem dziewczyny,czytam Was caly czas,ale jakos nie mam co pisac...dzis nie robilam obiadku,bo mi gazu braklo:( a teraz siedze,pobolewal mnie troszke brzuch i polecialo jasniutkije krwi troszke,ale to juz taki ostatek..po tab anty jak dostane okres to po okresie jade na wizyte,zobaczymy czy torbiel sie wchlonela i czy wszystko ok i gin powiedzial,ze porobi mi badania..no a tak to nic ciekawego,zimno,ale mam cieplutko w domciu,wiec jest dobrze..Efqa-a ktory to tydz juz u ciebie?moze dzidzia chce juz wyjsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja biorę ostatnie już globulki tz. cicatridinei 1 pażdziernika mam kontrol ciekawe co dalej powie mi gin mam nadzieje ze to koniec przyjmowania tych globulek bo mam juz ich dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tak tylko przelotem ale sie rozpisalascie i madziara zajzala fajnie:):):):) ja odrabiam lekcje i tak tesknie zeby z wami pisac ale sila wyzsza no coz ale dzis nadrobie zaleglosci 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Przepraszam, ale nie miałam dzisiaj dla Was czasu. Po pracy byłam w mieście, potem wpadłam do mamy bo moje dziecko chrzestne przyjechało a potem kolacyjka dla męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciało mi się wczoraj jechać do tego szpitala, zrobiłam sobie ciepłą kąpiel i trochę ustąpiło, potem no-spa i do łóżeczka. No i dzisiaj już o wile lepiej. Zobaczymy jak będzie dalej... Dziewczyny brzuch coraz większy sie robi , do tej pory miałam nieduży ale teraz zaczyna mi już przeszkadzać, buty i skarpetki staja się problemem :) Zaczynam chwilami sapać i stękać jak lokomotywa bo nie mogę się usadowić na kanapie :p Ale mój mężuś uważa że bardzo ładnie wyglądam i ciąża mi służy, i cały czas mi powtarza jaka jestem śliczna :p :p :p :p może to jego całkiem skuteczny sposób na łagodzenie moich humorów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dorota to juz leczenie zakończone, mam nadzieję że już wszystko dobrze a od października do roboty!!!! 🌻 Madzik biedaczko nie masz czasu poklikać... Smerfetko Pani Misiowa ma rację ludziska trochę z zawiści tak mówią. Bóg wiedział co robi że ci dal dwoje, widocznie uznał że dasz radę.......a jak to mówi moja babcia "kogo Bóg stworzy głodem nie umorzy" więc kolorowa przyszłość przed tobą!!!.... co ja gadam.. : przed wami!!! Patinka jak tam sytuacja? ❤️ Coś za długo cie nie ma..... Monia co u ciebie, chyba dalej jesteś w szpitalu? Odezwij się jak będziesz mogła... ❤️ Misiaczki a ty sobie po kilku miesiącach brania tego bromergonu nie zrobisz badania poziomu prolaktyny czy ci spadła? Iwa 👄 Myszka 👄 Alutek 👄 I reszta dziewczynek zaglądajcie!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............23......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............22........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............22 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008 Mala zmianka :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz wczoraj wczesnym wieczorkiem wyszedl na wlasne zadanie pponiwaz nic mu nie robili :-( boli go ale juz mniej.3 dni byl glodzony to ich terapia wczoraj dalam mu swiezego rosolu ale bez makaronu i na 2 gie danie gotowana piers z kurczaka marchewka gotowana bez dodtakow bez sosu i 2 ziemniaczki i zakazalam mu jesc do rana. na sniadanie czeka go kaszka bobowita i pasa wezme bede stala nad nim az jej nie zje, moze problem w jego diecie on kocha gazowane red bulle duze ilosci coli ciastka z kremem i tluste jedzenie ciazkostrawne wiec ma teraz zakaz...Tlumaczylam mu nie raz ze ma to ograniczyc chociaz ale mozna gadac jak do slupa.Wiec mam w domu 2 dzieci a 3 w drodze :D jestem wykonczona since pod oczami wielkie,ide troszke polezec potem musze cos ugotowac.A moja Laure tez cos lapie ma okropny katar ale poslalam ja do szkoly bo tempki nie ma kaszlu itd wysmarowalam jje stopy eukaliptusowym kremem rozgrzewajacym i cala klatke piersiowa i plecki wyklepalam jej tym.Moze nic sie tam nie rozwinie oby.Przyjdzie ze szkoly zje cieply rosolek wykapie ja w wannie wyklepie i do lozka poloze moze ulezy hehehe oby. qa kurcze jak te tygodnie leca do przodu jeszcze troszke i na porodowke zapraszamy hehe torba juz gotowa?? 😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa mam nadzieje ze leczenie zakończone i myślę ze jak pojadę to powie ze jest ok i ze możemy brać sie do roboty., trochę sie boje bo jak znów powie ze coś mi sie przyplątało to nie wiem zalane się znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka może ten twój mąż to po prostu jakiejś ciężkiej niestrawności dostał jak ty mówisz że on sie tak odżywia. A nie robi mu się niedobrze? może to wrzody? Mnie trzy dni trzymali w szpitalu na diecie i podawali nifuroksazyd, byl tylko kleik ryżowy i kroplówka. Nifurokzsazyd wyrzucałam do kosza bo było mi niedobrze. A po trzech dniach mnie konowały wypuściły nie domyśliwszy się że to wrzody (szpital Biegańskiego w łodzi) dopiero jak poszłam prywatnie to chirurg zbadał tylko rekami mój brzuch i powiedział że to wrzody. Dostałam tabletki i godzinę po wzięciu jednej było o niebo lepiej! Dobrze że wyrzucałam te leki w szpitalu bo jeszcze gorzej by było! Dorota idź do apteki i może uda ci ie dostać takie zioła o nazwie VAGOSAN. To jest mieszanka dla kobiet którą trzeba sobie raz-dwa razy dziennie zaparzyć i podmywać się nią. Proszę cie kup sobie to, to jest bardzo dobre pomaga zwalczać infekcje u kobiet i to lepiej niż leki. Trzeba 3-4 łyżki wrzucić na garnek wody i gotować 15 minut. Przecedzić, poczekać aż przestygnie i myc się. Pomaga tez na stany zapalne pęcherza i można z tego robić nasiadówki przy nadziębieniach. mi to bardzo pomogło. Nie mam juz nawrotów infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko jeżeli wysyłasz Laurę do szkoły i wypuszczasz ją z domu to nie smaruj jej maściami rozgrzewającymi i nie dawaj leków rozgrzewających. Jak się stosuje maści rozgrzewające to tylko w domu i pod kołderkę a broń Boże przed wyjściem na dwór. Tak mi powiedziała lekarka w zeszłym roku jak szlam do pracy i szprycowałam sie aspiryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ja tak siebie czytam to zachowuje się jak \"Wujek Dobra Rada\" !!! Asiunia ja kupuje śpiworek do wózka z owcza wełną a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa mozliwe ze zle zrobilam smarujac ja tym moglam tylko stopy wysmarowac ale plecki i klatke zostawic w spokoju. Mam nadzieje ze jesli nawet ja zlapie to nie bedzie to ostro przebiegalo ja ja od roku faszeruje regularnie actimelem nie ma dnia aby nie wypila pilnuje tego daje jje tran codzinnie w kapsulkach wypelnionym tym niedobrym Olejem :D bo za skarby normalnie by nie wypila. Ma teraz tyle zajec dodatakowych ze zle by bylo jak by ja rozlozylo mam nadzieje ze bedzie dobrze ze szkoly nie dzwonia wiec musi byc ok wykapie i pod kolderke ja dam niech lezy dzis na sofie bedzie ogldala bajeczki ale niech to wypoci. Kurcze abym i ja nie lapla bo siakam od rana ale jak na razie lagodnie. zjadlam cieply rosolek z ryzem a ja do rosolku zawsze daje duzo czosnku siekam go bardzo drobno wiec go nie czuc ale czuc aromat no i naturalnie. nie wiem zoladek go wlasnie nie bolal wcale tylko z prawej strony w nerkach ma czysto zadnych kamienie bo ja juz myslalam ze skoro nie wyrostek to moze woreczek i kamienie ale nie wiem te konowaly tutaj nic nie umieja :-( albo trzustka podobno czesto siada jesli ktos wlasnie o siebie tak dba jak moj maz a jesli to bedzie to.Bedzie skazany na dietke do konca zycia abym sobie nie zaszkodzic. no nic na razie sobie gdybam zobaczymy nic smazonego mu nie podam ale w pracy ja go nie upilnuje a on uwielbia slodkie i gazowane i nie wiem czy sie powstrzyma moze jak kilka razy dostanie takich atakow to dotrze do niego.Oby nie bylo to koniecze. ja kiedys w polsce czesto sobie robilam siadowki z Kory debu zalecali wlasnie na grzybice zapalenia rozne itd super sprawa. do niczego jakas jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze m usze zrobic zdjecie w koncu tego wozka i wam wyslac a lenia mam ze szok Krowki z wawela wcinam pyszniutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka wysłałam c cos na temat actimela, kuzynka mi to przesłała jakiś czas temu. tez mam rosołek! Ja sie nudzę bo nie mogę nic robić. powinnam dziś leżeć. Już mnie brzuch nie boli ale jeszcze uważać. posprzątałabym albo coś .... Zjadłam ciepłą jagodziankę mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka a w ogóle to my tez teraz powinniśmy pić dużo kefirów żeby dziecię miało dużo dobrych bakterii jak przyjdzie na świat, podobno najnowsze badania wykazały ze jedzenie kefirów i ogórków kiszonych zapobiega alergiom i innym choróbskom. Oczywiście nie należy kefiru i ogórków kiszonych jeść razem :p :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-ja jade do ciebie na rosolek,patinka a do ciebie na ctimelka:) oj dziewczyny zjadlabym taka buleczke goracko mniam ...mnie czeka sprzatanie wkuchnimusze sprawdzic w necie jak to jest z konfliktem serologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQA szok nie wiem co powiedziec zalamalam sie a ja tego tak pilnowalam mleka nie wolno pic bo chemia wedlin nie bo tez sama chemia actimela tez nie bo zle to ??? Laura zakatarzona zjadla rosolek ide ja wyklepac i do lozeczka ja poloze. kalpek ja mam zagrozenie konfliktem pojawia sie on przy drugiej ciazy generalnie jesli ma sie Minusowa grupe krwi jak ja niestety. po zajsciu w ciaze poronieniu porodzie do 72 godzin powinno sie dostac w noge zastrzyk aby przy nastepnej ciazy nie bylo problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc!!!!!!!!!!! Patinko dobrze ze juz maz w domu, a pilnuj go teraz pilnuj, bo oni sa jak male dzieci :D:D:D:D:D A Ty odpoczywaj ile sie da i uodparniaj sie zeby Ci chorobsko jakie nie wzielo:)👄 EfQa a Ty nie za sprzatanie sie bierz tylko do lozka👄 Monia daj znac czy wypuscili Cie ze szpitala i jak sie czujesz👄 Kalpek a ja mam dzis pomidorowke, wiec jezeli masz ochote to zapraszam👄 xxmadziaraxx a Ty na chwilke zagladnelas i spowrotem nam zwialas???odezwij sie👄a pomaranczka sie nie przejmuj - Ona tu nie byla proszonym gosciem;) PaniMisiowa jak tam Patrysia??? 👄 dla Was ogromne;) Iwa18 👄 Smerfetko dziekuje ze podobaja Ci sie zdjecia:) A Ty uszki do gory , bedzie dobrze zobaczysz, dacie sobie z mezem rade, wiem to👄 Misiaczku jak sie masz????👄 Dorotka wiec teraz trzymam mocno kciuki abys jak najszybciej zobaczyla na tescie II kreseczki, mysle ze nastapi to bardzo szybko👄 Alutek 👄 Madzik ty bidulko nasza, nawet nie masz czasu zagladnac do nas👄 Saro i jak tam dalej tak zimno u ciebie???;)👄 Olawd glaskanko brzuszka i 👄 Rusaczek👄 A ja chyba pojade sobie kupie caly komplet poscieli, razem z poduszkami ozdobnymi , jest na przecenie i wlasnie taki kolor jaki mi bedzie pasowal do mojej sypialni;) musze tylko moja bratowa namowic zeby pojechala ze mna hehehe Dziewczynki zmykam przelozyc pranie do suszarki i postaram sie zagladnac pozniej....milego dnia dla wszystkich [tych niewymienionych tez] i duze 👄, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka nie wiadomo czy to do końca prawda, więc się nie martw ale po prostu dawaj laurze actimelka z przerwami. Albo na zmianę z kefirem. Po prostu nie dawaj jej tego caly cxas bez przerwy. Najlepsze sa te naturalne jogurty i kefiry tylko że dziecku mogą nie smakować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Myszka jak ładna i tania ta pościel to koniecznie kup ! Nic tak nie poprawia samopoczucia jak nowiutki komplecik dobrej pościeli!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Myszka jak ładna i tania ta pościel to koniecznie kup ! Nic tak nie poprawia samopoczucia jak nowiutki komplecik dobrej pościeli!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka-pomodorowe tez uwielbiam:) Patinko-ale u Ciebie juz nie bedzie tego konfliktu,bo on jest tylko przydrugim dziecku,na szczescie u mnie tez nie,bo ja mam AB+ a Pawel A-,gdyby bylo na odwrot to bylo by gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek on sie pojawia przy drugiej i kazdej kolejnej ciazy dlatego dostalam juz w ciazy teraz 2 komplety zastrzykow anti D w 1 szej bardzo rzadko. ide powysylac wam fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×