Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

patinko ja tez rzesylam ci 😘 jak tylko wrocisz z poczty to do lozka sie pakuj:):):):) ja bede pewnie juz u mamy jak wrocisz to zobaczymy sie wieczorem 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20..................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............23......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............23........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............22 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20..................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............23......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............23........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............23 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!! Wreszcie jestem w domku, choć myślałam, że już nie wyjdę, bo przy ostatnim badaniu zemdlałam 2 razy i lekarz kazał mi jeszcze raz morfologię zrobić, ale wyszła dobrze, więc jestem już u siebie. No, ale to koniec niespodzianek- ja wyszłam a Aga(moja siostra) dostała okropne ciśnienie (220/120) i natychmiast do szpitala! No więc zwolniłam jej miejsce, bo ona na ten sam oddział, no i czy to nie jakiś pech? Powiedzcie, co się dzieje? Całą noc przeleżała na porodówce, no bo w razie czego cesarkę by jej robili, to już 36 tydzień. No w końcu nieco zbili to ciśnienie i przenieśli dziś na normalny oddział. Teraz jedyna szansa na poród naturalny, to skurcze, ale wygląda na to, że cesarkę jej zrobią :-( jeszcze ta głupia cukrzyca... I jak tu się nie martwić. Róża też zakatarzona pokaszluje brzydko, w domu bałągan, ach.... ten chłop! Ale wiecie co? robili mi usg i widziałam bijące serduszko maleństwa, lekarze ustalili,że to 7 tydzień, a ja myślałam, żę 5, nic z tego nie rozumiem. no ale, wcześniej bym serduszka nie zobaczyła, więc chyba rzeczywiście 7. Jestem jeszcze słaba, ale powoli jem, mam 3 tygodnie zwolnienia! Szok! Ale chyba sobie jednak pozwolę na to wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20..................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............23......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............23........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............23 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............7......... ................??05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ze nie piszę, ale lekarz kazał mi wypoczywać, wiec ogarnę dom i idę leżec.Czuję się tak sobie, zważywszy na różne wydarzenia z ostatnich dni, o których chcę jak najszybciej zapomnieć. Dzięki "życzliwości ludzkiej" wczoraj o mało nie wyladowałam w szpitalu, dziś mnie jeszcze trochę pobolewa brzuch, mam dość tego wszystkiego.Moze zajrzę wieczorem, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi jest ciebie szkoda, co ci ludzie od Was chcą, dziewczyny zbieramy ekipe i jedziemy do Smerfetki zrobic ład, która sie pisze na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No i mi wcięło posta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!! PaniMisiowa i nawet ja moge przyleciec ze Stanow i pojade z Wami do Smerfetki😠 Co oni chca od mojej siostrzyczki.....wredne ludzie😠 U nas kochana jest ladna pogoda tylko ze ranki i wieczory sa juz tez zimne....wczoraj niby swiecilo slonce w ciagu dnia , ale wiaterek taki troche ostry wial wiec chodzilo sie w dlugim rekawku....a tak to jest ladnie:)👄 Madzik milej zabawy z maluszkiem:) i do sulyszonka pozniej👄 Patinko kochana nic dzis nie rob tylko odpoczywaj w lozeczku - nalezy Ci sie taki odpoczynek👄 dla Ciebie i Laury i oby katarek jak najszybciej jej minal:) Olawd tul sie tul kochana i poglaskaj brzuszek:) Monia dobrze ze juz jestes w domku - odpoczywaj teraz i nie martw sie ze w domu balagan, najwazniejsza jestes Ty i maluszek:)👄Trzymam kciuki za siostre aby urodzila w terminie:) Smerfetko - siostrzyczko Ty moja - wez taka pale i bij wszystkich po tych durnych glowach😠 czego Oni wszyscy sie tak Ciebie czepiaja...nie denerwuj sie tylko ich poprostu olewaj...masz duzo odpoczywac👄 wielkie i usciski:) Kalpek jak sie masz slonko??? Saro wcielo Ci posta??? Mam nadzieje ze mojego wysle :D:D:D Becia_gask a Ty dlaczego milczysz kochanie???Odezwij sie co tam slychowac u ciebie👄 xxmadziaraxx a Ty gdzie??? Dorota Ty rowniez skrobnij choc jedno slowko👄 Rusaczek👄 Misiaczki👄 Alutek👄 Sylwia👄 Iwa👄 EfQa👄 Obca👄 Kakusia👄 AnulaS👄 Izulka👄 co tam u Ciebie kochanie???? Napisz choc pare slow🌻 Sonia mam nadzieje ze jakos sie trzymasz - skrobnij choc krotkiego poscika🌻 Ja zmykam wstawic pranie i troche ogarnac domek....zycze Wam udanego weekendu i postaram sie zagladnac pozniej...buzkiiiiiiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane :-) myszko zis sie lenie maz w sklepie zrobi mi turecka jajecznice wiec nic nie robie dzis :p pojechalam na ta glupia poczte myslalam ze dostane moja kolyske a tutaj jakis list z moja opinia znaczek ta firma naklepila a oni chcieli abym doplacila za to dziwne 1 raz sie z tym spotykam rozumiem jakby byl ciazki list i trza doplate zrobic ale za zwykla kartke cienka w srodku zdenerwowali mnie. ale dostalam dzis kolorowe pielszki tetrowe rozowe niebieskie i biale jeszcze maja przyjsc zolte i zielone i pomaranczowe o ile sie nie myle. znalazlam dla meza codaine tabletki sa silne i mu je aje ale zdaje mi sie ze chyba kamienie tez moga mu sie klaniac,jak myslicie??U niego to rodzicce wszyscy mieli. zmykam na skype porozmawiamz mama bo juz mi posyla tajemnicze sygnalki na komorke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przepraszam że sie nie odzywamale jestem w Polsce na urlopie w kochanym domu a zaczelismy starania teraz tylko czekać Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i dzicie w brzuszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko-nawet sie dobrze czuje...juz nic nie boli tylko od czasu do czasu malenkie plamienie ale to juz nawet nie krew tylko takie jasne jakby brazowe,a ja juz wykapasiana:)buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie nagadalam za wszsytkie czasy :p z katarkiem u mnie ciut lepiej u laury jakby tez o dziwo nie kicha ale siedzimy w domu zamurowane choc pogoda za oknem sliczna i mozna by bylo wykorzystac idac na spacerek ale nie ryzykujemy. jutro mamy 1 sze spotkanie w kosciele w sprawie komuni wiec obowiazkow jakby nieco wiecej :) ide popatrzec co w tej tv leci zeby byc na biezaco i zycze wam przyjemnej soboty :-) dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam dziewczyny smerfciu juz nie dlugo ten koszmar sie skonczy gdy tylko maluchy przyjda na swiat wytrzymaj sie i wypoczywaj:):) 😘 patinko no to jutro powodzonka w kosciele zazdroszcze ci pogoda u nas taka juz nie pamietam kiedy slonko bylo:( i jak tam jejecznica meza:):) 😘 monia jak nie urok to... no ale juz teraz powinno byc lepiej chociaz nie bedziesz sie tak meczyc jak wczesniej a siostrze urodzi sie dzidzia:):):) a roza mam nadzieje ze wyzdrowieje odpoczywaj na urlopie:):) 😘 myszko jak ty posta napiszesz to nie ma h.. we wsi:):) ]kiss] jolanta milego wypoczynania i powodzonka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ten actimel na pewno działa dobroczynnie tylko po prostu nie można go pić caly czas bez przerwy. Zresztą wszystko w nadmiarze jest szkodliwe. Ja uważam że 2 tygodnie picia actimelka w okresie jesienno zimowym na pewno wyjdzie na zdrowie. Monia odzyskuj siły kobieto i zostań w domu. 👄 Patinka oszczędzaj się, juz niedługo... Madzik jak tam bawienie dzidziusia...? klapek cieszę się że już ci lepiej. ❤️ jolanta informuj nas co tam u ciebie 🌻 Smerfetko nie daj się w końcu jest was teraz troje!!!! Sylwia oszczędzaj sie kobieto bo musisz gromadzić siły na ciążę. 🌻 Ja wróciłam z udanego wesela, było takie spokojne bo matka panny młodej zmarła miesiąc temu. Ale udane. Pyszne jedzenie było. Nawet brzuch mnie przestał bolec jak polatałam trochę :) zobaczymy jak będzie w nocy .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla wszystkich 👄 👄 👄 Smerfetko napisz cos więcej bo adrenalina mi skoczyła jak przeczytałam twój wpis.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wybaczcie mi ze nie pisze troche was podczytam i padam po pracy jestem wypruta niedosc ze jest ciezko to jeszcze atmosfera coraz gorsza najgozej ze niemam czasu dla corci a jak mam to nie mam sil przed praca to znowu obiad i na 14 do tyrki jutro mamnadzieje nazbierac troche sil bo wolne zmykam spac buska dla kazdej z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny my z Martynką u mojej mamy na obiedzie pyszny rosołek nie ma jak domowy obiad w domu pozdrawiam kalpek ciesze sie że już lepiej i wszystko się goi Smerfetko jeszcze troche i bobasy bedą dasz rade pozdrowienia dla reszty dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jadę kupić komodę do przewijania dla dzidziusia. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a co dzis tak marnir piszecie ja sprzatnelam ugotowalam obadek odrobilam lekcje a teraz sie nudze strasznie opatulilam sie w kolderke i siedze sobie przef kompem:):):):):P:P:PP 😘 odezwijcie sie dzioewczyny pokonajmy dzis ta stronke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj marnie dzis u nas :):):) smerfciu to jak bedziesz miala czas i sile to napisz jeszcze raz :):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja wstalam dzis dosc pozno bo ok 10 tej :p potem sniadanko i wzielam sie za obiadek zrobilam pomidorowa z ryzem fyrtki z kurczakiem i salatka z pomidorow wiec jestesmy Najedzeni do syta :p teraz wrocilismy z kosciola i od przyszlej soboty sie zacznie rano balet o 1-szej spotkanie z katecheta najgorsze ze bede musiala dojezdzac dosc kawalek :-( i na pol godziny tylko no i w niedziele obowiazkowo kosciol bo ksiadz bedzie odhaczal kazde dziecko wiec nie bedzie ze zle sie czulam itd najgorsze jest to ze glowa znow mnie rozbolala i cisnie mnie jak jasna chole...... Bylam dzis tez na zakupkach krotko i kupilam nosidelko z firmy Tomy na plecy lub brzuszek jak chce.:-) znow nakusialam sie na sukieneczki a mialam ubranek juz nie kupowac nie moglam sie opanowac :p zycze wam przyjemnej niedzieli bo ja na dzis jestem wypluta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQA koniecznie pochwal sie komoda :D az zwija mnie z ciekawosci:-) Smerfetka ja juz sie nauczylam ze jak pisze wiekszego posta to go najpierw skopiuje a potem probuje wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta smacznego pewnie juz dawno zapomnialas o obiadku i mozliwe ze po kolacji juz ale dokladnie nie ma jak u mamy Obiadek.:-) Iwa nie zazdroszcze ci ,ja z Laura mialam podobnie ale poczatki byly tragiczne potem jakos bylo latwiej i moglam wiecej znalesc czasu dla laury nawet jak pracowalam...Eh te zycie. Madzik grzeczna z ciebie dziewczynka skocz prosze odkurzyc jeszcze u mnie bo ja juz dzis na nic nie mma ochoty a zlew pelny na mnie czeka ... 😘 dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pogoda u mnie dzis przesliczna upal doslownie nie szlo wytrzymac teraz troszke wiaterku przynajmniej jest,, nie wiem czy was ta wiadomosc ucieszyla :p bo cos wspominalyscie ze pada hehe :p ale u mnie pogoda w kratke wiec tez dlugo sie nie naciesze tym bardziej ze siedze wiecej w domu niz gdzie kolwiek ide ide teraz ja opatulic sie w kolderke puscic sobie jakis filmik. a wieczorem przed snem obowiazkowo modlitwy glosne tak by Laura umiala zapamietac.Ojcze nasz mamy z glowy ale nie wyobrazam sobie Aby wierze w Boga ona pojela ona ma problkem z wypiwiadaniem dlugich polskich slow ,jakos to bedzie. juz nie wajam tylko spadam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×